PDA

View Full Version : Мнение за д-р Христо Лозанов


Iris345
12th February 2009, 16:49
Здравейте, препоръчаха ми за мамопластика д-р Христо Лозанов от клиника Дианова. Не успях да намеря мнение за неговата работа освен сайта на клиниката. Ако някой има лични впечатления, моля да ги сподели.
В момента трябва да направя избор на хирург. Благодаря.

demili 1
12th February 2009, 17:00
Този е някаква нова звезда :roll: . Предполагам , че е поредният гинеколог решил да става пластичен хирург.

Benti
12th February 2009, 23:20
demili, много некоректно изказване..някакси се изгаври с личността на доктора без да си чувала дори за него. Аз сега се поинтересувах и не ми се стори никак случаен.

lusiana
12th February 2009, 23:50
Ами... този сайт ми изглежда редовен. Явно има необходимото образование.
В отделението работят д-р Христо Лозанов, специализирал пластична хирургия, член на Нюйоркската академия на науките и член на Балканската и европейска асоциация по пластична хирургия...

http://www.vma.bg/klinikabg.php?srid=23

demili 1
13th February 2009, 10:14
demili, много некоректно изказване..някакси се изгаври с личността на доктора без да си чувала дори за него. Аз сега се поинтересувах и не ми се стори никак случаен.


В областта на пластичната хирургия е абсолютно случаен.
2001 г се опитва да вземе специалност пластична хирургия, но го скъсват на изпита. Той им тегли една майна и се отказва. Наскоро пак се е явявал и всичко е минало ок, дали са му я. Сега му предстои да си намира пациентки и да се учи. Може да е бил добър коремен хирург, но това не го прави автоматично добър пластичен .

demili 1
13th February 2009, 10:23
А това за практиките по света - изобщо не се връзвайте. Всеки може да си направи сайт и да си пише в него каквото си иска. Не е задължително информацията в него да е вярна.

боряна христова
13th February 2009, 10:32
demili, много некоректно изказване..някакси се изгаври с личността на доктора без да си чувала дори за него. Аз сега се поинтересувах и не ми се стори никак случаен.


В областта на пластичната хирургия е абсолютно случаен.
2001 г се опитва да вземе специалност пластична хирургия, но го скъсват на изпита. Той им тегли една майна и се отказва. Наскоро пак се е явявал и всичко е минало ок, дали са му я. Сега му предстои да си намира пациентки и да се учи. Може да е бил добър коремен хирург, но това не го прави автоматично добър пластичен . Мила от каде знаеш толкова подробности на доктора?
:?: :?: :?: :?:

demili 1
13th February 2009, 10:36
Любознателна съм и се интересувам от всичко. :D Направих си труда да поразпитам тук там.

боряна христова
13th February 2009, 10:40
Любознателна съм и се интересувам от всичко. :D Направих си труда да поразпитам тук там. Мила не ми се обиждаи ,но мисля да повярвам на саита..отколкото на това кои какво ти е казал..просто това си е мое мнение...дано не те разсърдиш сега нещо..

demili 1
13th February 2009, 10:44
О ама аз в нищо не искам да те убеждам!!! :D Нещо грешно си ме разбрала.

demili 1
13th February 2009, 10:56
Любознателна съм и се интересувам от всичко. :D Направих си труда да поразпитам тук там. Мила не ми се обиждаи ,но мисля да повярвам на саита..отколкото на това кои какво ти е казал..просто това си е мое мнение...дано не те разсърдиш сега нещо..


Ако имаш предвид сайта на Военна болница - да , на него и аз вярвам. Имах предвид личните сайтове на докторите.

gwendoline
13th February 2009, 12:34
О ама аз в нищо не искам да те убеждам!!! :D Нещо грешно си ме разбрала.

Да, то няма смисъл...тук човек като напише мнение често се търкува като опит за насаждане на такова. Аз лично, ако трябва да се доверя на някое мнение тук - то това е твоето и на Бюти, защото сте единствените, които не се занимавате с клюки и с това на коя кой й е правил гърди, нос и пр... Пък и сте си направили труда да поназнайвате по нещичко, което касае наистина рисковете и очакванията от такива интервенции; така че... много повече бих се доверила на теб, отколкото на нечий сайт, чиято идея, разбираемо защо, е просто да привлича клиенти.

demili 1
13th February 2009, 13:34
Специално в случая не искам да "плюя" въпросния доктор. Той може да е брилянтен в дългогодишната си практика като ортопед, коремен хирург или какъвто е бил. Но това не значи, че той може да слага импланти, да прави лифтинг и т.н.Членството му в Ню Йоркската академия на науките едва ли е свързана с пластичната хирургия. Да не забравяме, че много от водещите имена на пластичната хирургия у нас , които правят по 3-4 операции на ден, все още допускат грешки и не винаги работите са им безупречни. Какво да говорим за някой , който тепърва се опитва да прохожда. Разбира се , след години той може да стане добър, дори най-добрият, но до тогава ще трябва да си осигури много практика, и така като гледам няма да му е трудно.

Benti
14th February 2009, 09:49
Аз далеч не твърдя, че той е добър "мамопластолог" :lol: (да се запише в уикипедията веднага ) Идеята ми беше, че не знаем НИЩО за него, ни добро, ни лошо :cool:

J&D Medicals
26th February 2009, 11:38
Здравейте, препоръчаха ми за мамопластика д-р Христо Лозанов от клиника Дианова. Не успях да намеря мнение за неговата работа освен сайта на клиниката. Ако някой има лични впечатления, моля да ги сподели.
В момента трябва да направя избор на хирург. Благодаря.

Здравейте!
Ние, като специалисти в тази област работимм със всички пластични хирурзи у нас. Можем спокойно да Ви кажем, че д-р Лозанов е дългогодишен хирург във клиниката по пластична хирургия на ВМА, специализирал е и при световно известния пластичен хирург Хавиер де-Бенито в Барселона!
Нашият съвет е да се убедите на място - отидете в клиниката, вижте за какво става въпрос, консултирайте се с него-за самата операция и за това какви импланти ще Ви бъдат поставени (което никак не е без значение).
С други думи - вярвайте на очите си, а не на това което ще Ви напишат хора, които никога не са виждали нито въпросния хирург, нито клиниката му, а още по-малко пък са компетентни да оценяват работата му!
Желаем ви успех!

demili 1
26th February 2009, 13:01
Здравейте J&D Medicals,

Светът е твърде малък....., а пък за София да не говорим!!!
Моля да корегирате във Вашия пост израза " дългогодишен хирург в клиниката по пластична хирургия на ВМА" с "дългогодишно специализиращ в клиниката по пластична хирургия на ВМА", защото Вие, като специалисти в тази област, би трябвало да знаете, че разликата е съществена.

Iris345
18th March 2009, 16:59
Благодаря много за мненията!
В крайна сметка преди 5 дни се оперирах при д-р Тонев.
След като не намерих във форума никой, който да е бил преди мен, реших, че не мога да бъда от "учебните".:2035:

yoli
18th March 2009, 17:04
Iris345 Честито и :wellcome:

П.п.Какви импланти сложи?Марка,форма,кубик? :lol:

stiuardka
18th March 2009, 19:53
Iris345 Честито и от мен!Качи и снимки като имаш време :)

Iris345
24th March 2009, 17:10
Благодаря на Йоли и Стюардка!
Аз се доверих изцяло на д-р Тонев - отидох без претенции за големина. Хареса ми при него, че са подмускулно, което според мен е по-добре за тялото ни :D .
Така че той избра 350 сс РІР, кръгли. Д-р Тонев каза, че анатомични се слагат при махнати гърди (и при надмускулно - явно).
Хубавото е, че не личи че съм правила корекция, ако не искам - т.е. съм с риза или сако. Това е отлично за мен, защото работата ми предполага да не изглеждам като Памела Андерсън.
Сега имат голям обем и широка долна част - т-е. явно профилът е нисък. Тъй като е само 10-и ден, казаха ми, че още ще спадне оттока - ще намали горната част за сметка на долната и ще придобият по-естествен вид.
Снимки още не съм правила - но изглеждам като на сайта на д-р Тонев - конусовдни.
Условията в клиниката в Пловдив са супер, много съм доволна от целия екип и от упойката също най-вече.
Аз исках ОП за първата възможн дата. просто сега имах време. Честно мога да кажа, че днес нямам физически неудобства от ОП. На 4-я ден от операцията бях на работа.

stiuardka
24th March 2009, 20:33
Браво,ми ти си просто супер,но внимавай,пази се още известно време.Снимай и като имаш време :) :girl_in_love:

emanuel4eto
25th March 2009, 10:59
Iris345Честито!Герой си.Радвам се за бързото ти възстановяване и аз бях като теб. Тонев и екипа му наистина са чудесни!

Мария Василева
11th May 2009, 18:12
Това му харесвам на този форум, че е като извор на информация. :lol: Разбира се, всеки си преценява за себе си.
demili, :2020: :2020: :2020:

johnyenglish
20th April 2011, 15:01
Нови отзиви за този доктор? Аз знам от хора, работили с него, че ползва най-нови технологии и методи, което мисля е важно. А и специализацията му при испанеца вероятно има значение. Конкретно за ринопластика ме интересува

елими
22nd March 2015, 13:34
Как може да се очерня така хирург и то прекрасен с нужния опит и като човек няма равен,добър внимателен,това се отрязява и на работата му,перфекционист ,изпипва нещата до степен прекалено.. направи ми перфектна операция,обажда се ,интересува се как се чувствам,не е търгаш като всички останали. Специализирал е при един от най-добрите пластици. Работи заедно и с д-р Вл.Василев от военна-б-ца. За него също мога да кажа само прекрасни неща,все пак е билв екипа на покойния д-р Бояджиев.Доволна съм !!!!