PDA

View Full Version : масажи-клипове


tais
19th February 2009, 20:49
Здравейте моми4ета,моля ви някоя от вас ако има линк към клип как се правят масажите след операция да ми го пусне-ще съм ви благодарна.Втори месец след операция съм-на едната гърда импланта си стои висо4ко,но запо4на да слиза бавно,много бавнно...тормозя се оба4е 4е не правя както трябва масажите-как ли не ги въртя,ма4кам и т.н.-ако не падне до 4м. -реоперация-за това искам да ги правя както трябва.Благодаря ви-предварително-бъдете здрави!

stiuardka
20th February 2009, 07:17
tais доктора трябва да ти е обяснил,даже показал как се правят масажите.Всеки препочита различни техники,затова най-добре отиди на консултация

tais
20th February 2009, 09:05
tais доктора трябва да ти е обяснил,даже показал как се правят масажите.Всеки препочита различни техники,затова най-добре отиди на консултация

Да,показа ми движенията-само 4е аз бях при още 2ма и те ми показаха разли4ни-и се обърках съвсем...за това исках да погледна ако има някъде клип дали съвпада нещо с това,което се опитвам да правя-защото си мисля 4е греша,а много ми е притеснено за тая гърдда 4е не се оправя...Мерси за отговора :wink:

fani_83s
20th February 2009, 10:09
имаше някъде във форума...но наистина са различни..

tais
20th February 2009, 10:50
[quote="fani_83s"]имаше някъде във форума...но наистина са различни..[/q
На кой да вярваш....ще си ги ма4кам както ми дойде и това е...ако не се оправи пак под ножа-нямам избор :looking_at_mirror:

stiuardka
20th February 2009, 10:55
А недей така,да не се налага!Мачкай ги,аз например ги хващам и навън навътре,нагоре-надолу...ако ме разбираш,важното е да ги правиш

tais
20th February 2009, 11:26
А недей така,да не се налага!Мачкай ги,аз например ги хващам и навън навътре,нагоре-надолу...ако ме разбираш,важното е да ги правиш
Абе д.ано не се стига до там,наистина,имам време-поне намерих супер крем за белезите и след 2ия месец по4ти се зли4иха-ама това не ме успокоява много много.... :?

fani_83s
20th February 2009, 12:00
ее, не така наистина... моите масажи бяха с цялата длан да натискаш силно гърдата от всички страни - отстрани, отдолу, отгоре и после ги стискаш с три пръста така че да се мести импланта... абе и аз как го обясних...... :roll:

пак казвам, че има значение как са поставени. защо не питаш хирурга си?

fani_83s
20th February 2009, 12:02
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8799&postdays=0&postorder=asc&start=0

има цяла тема.......

tais
20th February 2009, 17:52
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8799&postdays=0&postorder=asc&start=0

има цяла тема.......
благодаря ти за инфото-трудно се предавам...напрред и това е :wink:

Mycka
22nd February 2009, 08:21
...има цяла тема.......

може да има цяла тема ама няма клипче :(
друго си е да оплакнеш око и да видиш жена как се обарва

tais
22nd February 2009, 11:33
...има цяла тема.......

може да има цяла тема ама няма клипче :(
друго си е да оплакнеш око и да видиш жена как се обарва
:D за добро утро зву4и добре