PDA

View Full Version : Кръгли или анатомични


cheryta
1st March 2009, 22:00
помогнете със информация момичета.на 23 03 е и моят ден но все още се колебая.аз искам кръгли на ПИП а доктора ми предлага анатомични.

lusiana
1st March 2009, 22:40
Това е нещо, което ти сама трябва да прецениш. Пита ли доктора защо мисли, че анатомичните са по-подходящи, може да има нещо предвид?

cheryta
1st March 2009, 23:32
според него ще съм агресивна.А и нямам мн. мастна тъкан.висока съм 170 цм и 47 кг.

cheryta
1st March 2009, 23:57
харесват ми кръглите и ще са те.но трябва да са под мускула,а .вузстановяването ще е ужасно,защото и се занимавам с фитнес от 7г.

Benti
2nd March 2009, 11:53
Агресивна визия подмускулно - няма такова животно :roll:

yoli
2nd March 2009, 12:21
харесват ми кръглите и ще са те.но трябва да са под мускула,а .вузстановяването ще е ужасно,защото и се занимавам с фитнес от 7г.

Аз имам една позната спортиска с много развити гръдни мускули и си сложи импланти ПОДмускулно.При всяко по рязко действие на ръцете направо деформира импланта и гледката не е много красива :idea: Съжалява сега че не ги е сложила над
С доктора говорихте ли кое ще е по добре за теб под или надмускула?

yoli
2nd March 2009, 12:22
Агресивна визия подмускулно - няма такова животно :roll:

Има има :lol: Всичко опира до кубик и форма :idea:

cheryta
3rd March 2009, 00:22
Е,аз не тренирам кой знае колко гърдите,но...а неговото мнение е под мускулно анатомичен 325 ПИП.над муск.много бързо щели да се смъкнат при мен.

aniK
3rd March 2009, 08:37
Аз съм за анатомичните. На този ръст с 47 кг явно си доста слабичка. Кръглите ще ти стоят като два портокала. Аз съм с кръгли и един ден ако правя корекция, ще си сложа анатомични. Ако не си професионална спортистка, а ходиш на фитнес за тонус, не вярвам да имаш чак толкова развити гръдни мускули. Подмускулното боли, особено, ако ти е по-здравичък мускула, но се преживява :) Единствено си мисля, че 325сс са доста малко за този ръст :? Ако са анатомични, ще се губят.

karamela
3rd March 2009, 09:51
аз съм с 350 анатомични и не ми се губят :D е винаги може и повечко :wink: ...зависи какво си има като старт а и ако те първа и предстои бременност ,раждане и кърмене ...по добре е да не прекалява...а колкото до формата и аз съм за анатомичните... :!: но ти трябва да си наясно каква визия искаш да постигнеш...
а колкото до гръдните мускули аз не съм професионална спортиска но като ги стегна деформирам импланта,който не е от най меките...и си мсля,че ако бяха кръгли картинката нямаше да е много розова...вече съм на почти 8 месеца а все още ме е страх да направя и една лицева упора :cry: ...не тренирам и от кръста нагоре защото аз не се задоволявам с малко а само да имитирам ,че тренирам няма смисъл :D ох дано някога се престраша...

petiarad
3rd March 2009, 10:58
Според мен трябва да питаш СЕКСИ007 тя е културистка, тренира постоянно и е с подмускулни импланти.Не е писала отдавна, но се надявам,че тя няма проблеми със спорта и гърдите.Ако я откриеш- питай я!!

SweetShark
3rd March 2009, 12:32
aniK, аз съм с 255 сс анатомични пълно подмускулно и не ми се губят (178 см ръст и 63 кг). Девойката да си прецени, агресивната визия, ако толкова държи на нея, при подмускулно може да я получи от кубиците.

cheryta
3rd March 2009, 20:25
Благодаря ви за мнението момичета.не тренирам професионално,но релефа го имам.все пак 8год.3 пъти в седмицата не е малко,но,дори и портокали,ще е по добре отколкото без.Ътре ще ходя пак при доктора и ще реша.а от вас има ли някоя която е била при Николай Георгиев?

yoli
3rd March 2009, 20:32
...а от вас има ли някоя която е била при Николай Георгиев?

Има има и то не една две :lol:

cheryta
3rd March 2009, 20:55
Моля ви,ако имате снимки на момичета с кръгъл и анатомичен импл.около 300-350к.бих искала да ги видя.а ако сте били при Н.Георгиев споделете мнението си

yoli
3rd March 2009, 21:07
Има тема "Информация за операциите и снимки" там можеш да разгледаш снимки
:idea:

aniK
3rd March 2009, 21:10
cheryta, има една тема в този раздел - Информация за операцията и снимки. Там ще видиш доста. Аз съм при Н.Г., 365 сс кръгли, висок профил, подмускулно. Преди операцията съм тренирала активно 7 години (по 4-5 дни в седмицата) с прекъсване за 4-5 месеца през бременността. Имах трениран мускул, след операцията асистентките казаха, че едва са ме събрали, боля ме не повече от другите момичета във форума. Сега при стягане на гръдния мускул, импланта отива нагоре - мога да мърдам гърди като Луи Дьо Финес в един от неговите филми :lol:
bilian4o е бивша гимнастичка, с моите импланти и по-слаба от мен...тя звучи доволна. Чети, разпитвай и ще стигнеш до своя извод. Sexy007 (професионална културистка) не беше доволна от размера. За съжаление отдавна не е писала.

cheryta
3rd March 2009, 21:47
anic твои сн.не виждам,а на bilian40 не ми ги отваря.

Марулка
4th March 2009, 09:39
anic твои сн.не виждам,а на bilian40 не ми ги отваря.

Ами искай им пароли,де......... :roll:

cheryta
5th March 2009, 21:08
Здравейте.Вече сум щастлива.Благодарение на вашите снимки се спрях на кръгъл ПИП335 к.датата ми е след 2 седмици и остават само изследванията дано да са в норми.доста ми е притеснено.Кайете нещо успокояващо.МОЛЯ ви :girl_kiss2:

yoli
5th March 2009, 23:24
Браво на теб!Не се притеснявай всичко ще е ок и скоро ще се похвалиш с едни нови :naked:

cheryta
5th March 2009, 23:39
дано се получи добре.а под мъскъла,кога ще мога да карам кола?на втория ден няма да стане,нали?

yoli
5th March 2009, 23:41
дано се получи добре.а под мъскъла,кога ще мога да карам кола?на втория ден няма да стане,нали?

Ооооо абсурд да караш на 2-ят ден кола.Аз копчето на дънките неможех да си закопчая камоли да :300:

cheryta
5th March 2009, 23:47
Питах за да знам дали евентуално мога да се прибера сама.а само при напън ли боли,или през цялото време?

yoli
5th March 2009, 23:51
Миличка боли през цялото време първите дни,особено при ставане и лягане.Едва ли ще можеш да се прибереш сама.Дори бих казала,че ще ти е невъзможно :idea:

cheryta
5th March 2009, 23:55
ех,на какво ли не сме способни само и само да стигнем краиния резултат.

stiuardka
6th March 2009, 10:02
Гледай някой да те прибере,шофирането е абсурдно,Едно ,че ще си замаяна,второ че боли при напън.Аз две седмици след оепрацията се затруднявах в превключването на скоростите...

evita29
6th March 2009, 10:29
И аз смятам че шофирането след операция не е препорачително,можеш да си навлечеш много неприятности.Даже и болката да не е голяма,има опасност при по-ряско движение на ръцете да разместиш инплантантите или да получиш кръвоизлив.Аз първия път от ряско вдигане на ръката получих голям син "балон"отдоло на едната гърда и се наложи изтеглянена кръвта със спринцовка.По добре е да се пазиш поне първите дни.

fani_83s
6th March 2009, 14:34
ще се поторя дори потретя, но аз отидох до Пловдив с колата си, убедена, че ще се прибера сама, е, наложи се да дойдат да ме приберат, няма да можеш да караш, повярвай ни :wink:

Divinemouse
6th March 2009, 14:52
Най малкото неможеш да си вдигаш ръцете и аз карах но на 3-4 ден и то 1 км...е беше ми доста трудно но нямах избор заради нашите редовни таксита.. :lol:

cheryta
7th March 2009, 08:14
Направо като чета толкова за тези болки,състояния на излизане от упоики и проблеми,ми идва да се откажа.ужасничко ми е,сърчицето ми се е свило и до датата имам чувството че ще се поболея от напрежение и страх.трябва да ангажирам мисълта си с нещо др.,но...

aniK
7th March 2009, 09:02
cheryta, спокойно де :D Виж ни колко сме тук и още колко жени по улицата със силиконово гърди. Всички сме го минали, не е болка за умиране :D Излизането от упойка може да бъде стресиращо за околните. На теб нищо няма да ти има, даже ще ти е хубаво - леко сънено :)

gwendoline
7th March 2009, 11:45
даже ще ти е хубаво - леко сънено :)
Аз бях точно като надрусана... в няква глупава еуфория :roll: Ама бях подготвена психически за тази странична реакция на упойката...

te_dda
7th March 2009, 12:02
искам да ви питам, понеже много често си задавам въпроса... след месец доколко е възстановена възможността да правите нещата без ограничение ? като тръгна на работа ще мога ли според вас без проблеми да си вдигам на високо ръцете, да вдигна леген с 5 литра вода, да дърпам количка и т.н? :roll:

Марулка
7th March 2009, 12:07
te_dda според мен ти си силна жена и ще се стегнеш доста бързинко.... :lol: Аз и на първата седмица си ги правех тези неща.....да не говорим че доста от момичетата са били с бебета(мисля че и Гуени беше така)......и кой каквото да си говори....няма как да не си вдигнеш бебето....да си правиш обичайните неща и т.н. :wink: Естествено всеки ще ти кажа-пази се :wink:

te_dda
7th March 2009, 12:14
о , място за лигня няма, разбира се..въпросът е че ние тук си говорим много неща, но личният усет как протича процесът на заздравяване и възстановяването на възможностите ти, е друго...аз не бих направила нещо неразумно, въпросът е, че ...... абе знаете много добре....първо като се върнеш не искаш никой да разбира.....второ ако разберат те гледат накриво и шушукат с лошо отношение, и за капак остава да кажеш, че не можеш еди кое си да направиш, защото си с нови придобивки....гадно е.. за самият теб да изпадаш в подобна ситуация... за това питам, с надеждата да ми кажете, че след един месец всичко ще е като по старому :lol: :lol: :lol: макар да подозирам,че не е баш така....

Марулка
7th March 2009, 12:16
Така ще е мила...... :2003: .един месец си е бая време. :wink:

te_dda
7th March 2009, 12:18
мерси за успокоението, дори :!: и аз искренно се надявам да е така...

karamela
7th March 2009, 12:19
при всеки е според мен индивидуално....но щом имаш възможност да се пазиш един месец това е добре :) ....Бюти не веднъж е казвала ,че най важен е първия месец...

Марулка
7th March 2009, 12:29
Абе това имам предвид и аз:то всеки ще каже-пази се месец(така и трябва де :!: )........но аз мисля,че към 20-ият ден вече повечето(по силни :lol: ) сме вече ок :lol: :wink:

gwendoline
7th March 2009, 12:32
мерси за успокоението, дори :!: и аз искренно се надявам да е така...
И аз мисля, че един месец е достатъчен, не защото не можеш да вдигаш тежко, а защото не трябва, за да не се изместят :idea: Иначе две седмици по-късно вече си вдигах ръцете нависоко без проблем; даже пътувах със самолет до Италия на третата седмица и си мъкнех багажа.... то оттам тръгнаха и проблемите ми де.... :idea: След месец просто без проблем правиш всичко както преди :idea:

Divinemouse
7th March 2009, 13:56
Абе това имам предвид и аз:то всеки ще каже-пази се месец(така и трябва де :!: )........но аз мисля,че към 20-ият ден вече повечето(по силни :lol: ) сме вече ок :lol: :wink:


:2043:

Benti
7th March 2009, 16:18
Общо взето след месец - месец и половина вече разперваш ръце като крила :lol: Преди това има някаква спирачка в даден момент.

cheryta
7th March 2009, 20:54
Момичета а на вас правиха ли ви тест за упойката?Аз имам алергии към някои животни и полени през пролетта и като казах на докт.той ми отговори че вероятността за алергия към тази упойка била 0%

Divinemouse
7th March 2009, 20:56
Момичета а на вас правиха ли ви тест за упойката?Аз имам алергии към някои животни и полени през пролетта и като казах на докт.той ми отговори че вероятността за алергия към тази упойка била 0%



На мен тест не са ми правили ,но щом доктора те убеждава значи е така.

fani_83s
7th March 2009, 21:46
на мен ми направиха някакъв тест за алергии, вероятно е бил свързан с упойката, беше непосредствено преди операцията :cool:

cheryta
7th March 2009, 22:42
а след операцията пие ли се антибиотик?Vannesa в една от темите беше писала че се изморява мн.бързо.само като отиде до магазина след десетия ден.и с вас ли е било така,или си е до имунна система

yoli
7th March 2009, 22:57
При всеки е строго индивидуален постоперативния период.Всичко си е до организъм :idea:

stiuardka
8th March 2009, 10:02
И на мен преди операцията ми направиха тест за алергиите,но не съм пила антибиотик.Доктора каза евентуално ако вдигна температура,тогава ще се наложи,но всичко мина добре.Дори и да пиеш,не е страшно я :) Спокойно,всичко минава :)

te_dda
8th March 2009, 12:32
момичета, благодаря ви за отговорите :!: :lol: успокоихте ме :kiss_me: :girl_kiss2:

cheryta
8th March 2009, 14:18
благодаря за отговорите Честит 8март на всички