PDA

View Full Version : Болката


sisiapostolova
30th March 2009, 17:42
Болката ..знам че доста жени са я преживели ,но на искана мен мнгоо ме притеснява опишете ми повече ..колко дни степен .Какви движения ще мога да правя

Голям страх бера и незнам дали да направя операцията! :girl_cry:

stiuardka
30th March 2009, 19:33
Под или НАДмускулно си?Така или иначе болка има.Не е болка за миране де..пиеш обезболяващи и ситраеш 4-5 дена.Не знам и с кавъв разрез си,но усещаш опъване,стягане,натиск,теж ст..Но след седмица-две няма и помен да имаш.Относно движенията - на мен ми беше трудно първия ден и чаша да вдигам,да напрягам ръката - от там и мускула.Тежко поне 2 седмици не вдигай..В общи линии както ти се усещаш,тогава преценяш какво ти е по силите и какво не,но не е толкова страшно:)

diadora
30th March 2009, 19:52
.Аз бях над мускулно , но поне една седмица не бях на себе си.Отдели си време за възстановяване.

diana1977
30th March 2009, 20:11
Аз първият път бях надмускулно и почти нямах болки нещо като дърпане.Имах проблем само с някакви нервчета около шева които бяха засегнати иначе никакви болки.

bi
30th March 2009, 20:26
аз също много се страхувах от болката,но честно да ти кажа такава почти нямаше/гърдите ми са подмускулно/.единствено първия ден ми беше трудно да движа ръцете и ставането сутрин беше проблемно.сега вече съм 5 ден и мога да кажа,че се чувствам доста добре като с лека мускулна треска.обезболяващи съм пила само в деня на операцията и на следващия ден.

diana1977
30th March 2009, 20:32
Здравей bi много се радвам че прочетох твоето мнение защото аз ще се оперирам отново само че подмускулно и много ме е страх от болка защото на всякъде пише че много боли.С колко кубика си и при кой се оперира

bi
30th March 2009, 20:34
ильо стоянов мак ган модел 410 mx 370 cc

diana1977
30th March 2009, 20:50
Спортуваш ли bi

bi
30th March 2009, 20:55
ходя на фитнес от 5-6 години,но не съм от най-сериозните в смисъл не се занимавам професионално

diana1977
30th March 2009, 21:04
Благодаря ти bi разкажи ми повече ако удобно за упойката дренажи

Бобето
31st March 2009, 00:41
Сисо, ти защо искаш да си слагаш импланти???
Като те гледам имаш си цици нормални, от къв зор бързаш???
Я роди едно бебче и тогава мятай силикон, пък и тогава болката от операцията ще ти се стори нищо в сравнение с раждането.

Но все пак да ти дам отговор........болката при мен се изразяваше в силен дискомфорт и притискане на гръдният кош най-вече от големите импланти и лентата.
ТРИ дни трая силното ми НЕРАЗПОЛОЖЕНИЕ...а на четвъртият цял ден обикалях мола.

боряна христова
31st March 2009, 04:38
Абе мацки,аз не мога да разбера какво се притеснявате от болката? Каквато и да е болката -тя се търпи...но ако операцията на гърдите ВИ не е сполучлива ,това много повече БОЛИ.. Болката ви е най,ама най малкия проблем...

Марулка
31st March 2009, 07:59
Абе мацки,аз не мога да разбера какво се притеснявате от болката? Каквато и да е болката -тя се търпи...но ако операцията на гърдите ВИ не е сполучлива ,това много повече БОЛИ.. Болката ви е най,ама най малкия проблем...

Много вярно си го написала,бейб....... :wink:

adrina
31st March 2009, 11:41
болката зависи и от прага на усещането - т.е за всеки организъм на колко и как може да издържи .... за едни не е проблем и търпят за други и от ощипването викат...
болка има да ,но се търпи при подмускулното е повече като ,че ли до 7 дена поотшумява - опъване, дърпане , свиване / контракции / на мусула това боли ,но с обезболяващи се оправят нещата / но не повече от 2 Аулина на ден !/
ако си много страхлива и притеснителна на болка ще ти е по кофти - настрой се малко позитивно и мисли само за положителни неща и как ще се харесаш после , какво искаш и защо го правиш ?
Успех ти желая няма страшно минава и се забравя всичко!

bimbi
31st March 2009, 11:54
болката от операцията ще ти се стори нищо в сравнение с раждането.хаха още като прочетох темата и тва си помислих, че нераждалите мрънкат като на умиране, даже и сестрите в болницата се изнервят :lol: :lol: очаквам и сисито да опищи форума :lol: :lol:

Stefi B
31st March 2009, 13:27
И мен ме е страх ,но толкова много ми харесват ...може и да се навия

sisiapostolova
31st March 2009, 15:32
майкоо голям страх голямо нещо ...незнам ко да правя!

Марулка
31st March 2009, 15:33
майкоо голям страх голямо нещо ...незнам ко да правя!

Последно кога ще те кълцат :mrgreen:

sisiapostolova
31st March 2009, 17:04
сега ще звънна да питам ..хайде навих се пак ..ще стискам зъбки ,но мисля да слагам 400

Марулка
31st March 2009, 18:00
сега ще звънна да питам ..хайде навих се пак ..ще стискам зъбки ,но мисля да слагам 400

Това ти ли го реши или доктора? :roll:

sisiapostolova
31st March 2009, 18:49
Aми доктора каза че ще взезнат 500 ,но той ме съветва за 400

Операцията ми е в четвъртък 2.04.09 в 13ч
Да стискате палци

sweety_L
31st March 2009, 19:01
Охо, то съвсем скоро!
Сиси, няма да се пУашиш! С теб сме!
Ще те мислим, само дано ти не размислиш... :lol:

diana1977
31st March 2009, 19:01
До sisiapostolova Успех ти желая наистина като чета всичко тук мисля че и ние ще го преживеем.после ще си пишем нали.ти при кого ще се оперираш

diadora
31st March 2009, 19:08
Добре , че ти е скоро датата , че да няма много време за притеснение :D Желая ти разкошни резултати :D

sisiapostolova
31st March 2009, 19:22
мерси мацки ..какви дрехи да си взема за изписването...

diana1977
31st March 2009, 19:24
мерси мацки ..какви дрехи да си взема за изписването...


Най добре е да си с анцунг защото ще ти е най удобно или по широки панталони и суичер

bimbi
31st March 2009, 19:24
мерси мацки ..какви дрехи да си взема за изписването...широчки :lol: :lol:
ама сисо, как така има място за 500, пък ше ти слагат 400? начи имаш излишна кожа? ше земат да увиснат, и аре пак под ножа :roll:

sisiapostolova
31st March 2009, 20:02
не е бе ...ххихи ще ги видите ... нямам кожа бре !!!

bimbi
31st March 2009, 20:10
е кат нямаш кожа де ше ги навре бе :shock: аз съм с 450 и имах кожа да та завия... :roll:
както и да е. запаси се с аулин, че нали вече е с рецепта, да не са разхождаш до джипито с новите цици и да висиш на опашка :roll: айде стискаме палци сичко да е нормално, и та чакаме с нов аватар :lol:

sisiapostolova
31st March 2009, 20:12
оле бе колко време ще ме държър ,забравих да питам ,кога ще ме изпишат ! :oops:

cheryta
31st March 2009, 20:40
Не се плаши.Аз въпреки че съм от тези дето е тежко при тях,вече забравям и почвам да им се радвам.Днес ми махнаха и конците и го ударих на един шопинг...12 часа обикаляне,но сега се чувствам ок.болят ме доста масажите,но мисля че и те няма да болят дълго.Смело напред и успех. :good_luck:

te_dda
31st March 2009, 20:40
сиси, имаш силно стискане на палци и от мен :wink: може и да си казвала, сори ,ако те карам да се повтаряш, но не разбрах при кого ще се оперираш ?

sisiapostolova
31st March 2009, 20:52
болеше ли черута ...колко кубика ..и как си сега ...след упойката .Колко време беше в клиниката?

sisiapostolova
31st March 2009, 20:54
При Рачев и се надявам наистина да се справи добр

cheryta
31st March 2009, 21:14
335ccподмускулно На23 в 9.00 ме оперираха и на 24 сутринта се прибрах.в на4алото си ме болеше мн,но аз се занимавам с фитнес и мускула ми е мн. здрав.затова и болките си ги биваше,но сега вече започвам да забравям.не се плаши.вс.си е мн.индивидуално.дрфугите дето ги оперираха заедно с мен си ставаха сами още в клиниката .имаха болки,но не като моите.Сега ме дразни това че корема ми е мн. подут,но днес ми казаха че до седмица и тои ще спадне.било резултат от упоиката.

sisiapostolova
31st March 2009, 21:49
кръв има ли ...

cheryta
31st March 2009, 21:58
:lol: няма,не се плаши.Знаеш ли,по добре до денят на операцията спри да четеш форумите и мисли позитивно.Това беше и моята грешка мн. четох и мн. се бях наплашила.

stiuardka
1st April 2009, 07:09
Нали знаеш,колкото повече четеш и знаеш,толкова по-лошо ;)

sisiapostolova
1st April 2009, 11:17
Добър ден ...сега си направих иследванията ..кръвните ,и утре отивам знам незнам ...каквото това !!

Мацки кажете само пижами трябват ли , ядеш ли в клиниката ...

Какво да си нося

aniK
1st April 2009, 17:01
Добър ден ...сега си направих иследванията ..кръвните ,и утре отивам знам незнам ...каквото това !!

Мацки кажете само пижами трябват ли , ядеш ли в клиниката ...

Какво да си нося

Sisi, много силно ще стискам палци за утре. На kalimali също.
Не знам при твоя лекар как е, но при НГ не трябва пижама, дават ти еднократна стерилна. Дават ти и чехлички. Аз лично си носих само тоалетен несесер (четка, паста, почистващи и кремове). След операцията ти дават вода, сок, храна... Абе няма за какво да се притесняваш! Освен това, като излезеш от упойка, си на собствен ход :2003:

МОМИЧЕТА, ХАЙДЕ, НЕ ОСТАНА!!! :girl_in_love:

sisiapostolova
1st April 2009, 18:06
Аник мерси ,дано и при нашия Рачев да дадът пижама че аз тръгвам по анжък и не ме интересува багаш няма да нося

cheryta
1st April 2009, 18:35
Успех Сиси и от мен.и пак ти казвам,мисли си за хубавите неща после.

yoli
1st April 2009, 20:27
Сиси много късмет и от мен!!!
Пожелавам ти едни прекрасни нови :naked:

Бобето
1st April 2009, 22:23
Късмет!!!

Mycka
2nd April 2009, 07:51
лелее Сисссооо,и ти ли под ножа?
ах ах...

такива прищевки не ги разбирам ама щом си решила-тъпчи се


ми айде..да си жива и здрава и с кеф да си носиш пъпешите ;)

Марулка
2nd April 2009, 08:36
пъпешите ;)

По скоро ще са дини :cool:

danas
2nd April 2009, 10:01
айде и СИСКАТА,защо не ми каза по рано аааа :lol:
успех мацка :wink:

adrina
2nd April 2009, 11:38
успех мила ! не се тревожи и бъди спокойна това е важното :D стискам палци !!!

lady69
2nd April 2009, 16:05
Тази тема не беше ли за болката?!
Май за нея се говори най-малко :roll: ... Наистина е различно при всеки. И може би не толкова до това дали си раждала или не. Май зависи и от годинките... колкото си по-млад, токова болката е по-малка. Това е моето мнение. И това важи за всичко, не само за пластичните операции. Когато организма е млад и силен - възстановяването е по-бързо, по-безпроблемно. Някак тялото се справя по-лесно с травмата...

sisiapostolova
3rd April 2009, 17:36
операцията миня , вече съм си удома ,пътувах мнгоо добре от плевен до пловдив .Направи ми 400 сс цици и 1 сс устни .Устните ми са прекрасни ,а циците завити в един бинт после един потник и болят много .Незнам изглеждат мнгоо малки .стегнати и ..не ми харесват засега .В понеделник махам превръзката , а в петък конците . Някакви масжи трябвало ,нищо незнам ,болят ли ?


Мерси ви сладурки мой милии ,трогнахте ме и най вече Муска .На нея найстина едно голямо благодаря за подкрепата :girl_kiss2: :2008:

white_snake
3rd April 2009, 17:45
Сис,честито мацу! :2020: Браво на теб! :2043: Лекичко възтановяване,без много болки! :girl_kiss2:

Т-Е-Д-И
3rd April 2009, 17:59
Сиси, честито!Бързо възстановяване ти желая! :wink:

sisiapostolova
3rd April 2009, 18:11
Доре незнам за после ,но сега са баси сплесканите :roll:

Марулка
3rd April 2009, 18:14
Доре незнам за после ,но сега са баси сплесканите :roll:

Споки......... :wink: всички сме били до някаква степен......така....... :wink: търпение му е майката...... :wink:

diadora
3rd April 2009, 18:16
Не намерих къде си писала :shock: какви са :?: Подмуск. , 400 сс , кръгли ли са , какъв профил ..Желая ти много да се харесаш :D

sisiapostolova
3rd April 2009, 18:45
среден профил 400 пип подмускола ..

i_ani
3rd April 2009, 19:31
операцията миня ....

:2009: :2009: :2009:
Сиска , кво направи ти бе , мацо :roll: :P ...........
Рядко влизам в мамопластика и сега видях , че си писала и ми стана интересно...........и какво да видя :shock: :D ......Нашта Сиса с нови цици и устни :lol:
:D :D :D Честитоооо !!!! :2020: :D
Със здраве да си носиш и ползваш новите придобивки :naked: :lips:
Ти и преди си беше №1 :girl_in_love: , а сега ще си направо убийствена........... :2007: :2007: :dizzy: :dirty_dance: :naked: :2004:

sisiapostolova
3rd April 2009, 20:38
I-ani :naked: мнгоо се кефя ...ама още са мнгоо зле на 24 ч съм още ...

На теб ти благодаря за милите думи ...ама и ти трепиш от където минеш ... :2046:

Аз си направих пак подарък за рожденния ми ден ,който е на 14.04

yoli
3rd April 2009, 20:41
Сиси едно голямо ЧЕСТИТО и от мен :girl_dance: :girl_haha:
Пожелавам ти бързо възстановяване и перфектен резултат!!! :lol:

Бобето
3rd April 2009, 20:46
Честито Сиси, желая ти безпроблемно възстановяване.

aniK
3rd April 2009, 20:47
Сиси, честито!!! Много геройски го понасяш!!! Много да им се кефиш като се оформят !!!

sisiapostolova
3rd April 2009, 20:50
Аник ..дано по скоро мила да се оформят ,мен ме притеснява че дясната гърда ме боли мнгоо повече от лявата ,питах докора той казва че е нормални , а аз не виждам нормалното !!!
Има ли някой с подобен проблем ,където да е бил! :roll:

yoli
3rd April 2009, 20:53
Почти всичка сме били така,тоест едната да боли повече.Все пак са си две отделни операции :idea:
Споко с времето всичко ще е ок :lol:

sisiapostolova
3rd April 2009, 20:57
Йо ..мнгоо ме успокой ,мерси ..дано не е да не я приеме едната протеза !!

mihaelka
3rd April 2009, 21:37
Сиси мен също лявата ме боли повече от дясната (те е сувсем добре) вапроса е че имам чувството че импланта ми на лявата ще изкочи освен това усещам някакво придурпване от ляво почти под мишницата и на мен са ми казвали че е нормално но хич не се успокоявам,може би е някакво нервче или сухожилие не че и то боли кой знае колко но все пак повече,моята операция беше на 1ви днес излезнах за пурви пут и след разходката се почувствах много по добре но преди това пих един аулин.При теб болката как е?! :)

sisiapostolova
3rd April 2009, 21:41
това което ми описваш се случва и при мен ...точно там под мишничката ...

АЗ на 2.04 в 13:30 ме оперираха ..днеска путувах 6 ч от плевен до пловдив ,добре съм .Но болката си болка .Ти при кой лекар беше ,и имаш ли ластичен бинт и спортен сутиен?

mihaelka
3rd April 2009, 21:47
При Др Динев във Вита в София,нямам ластична лента-надмускулно съм спортен стиен да,каза ми да го нося 1 месец,конците ще ми махат след 2 седмици.От време на време усещаш ли лека и много малко болезнена ПУЛСИРАЩА болка точно там подмишницата,явно има някакво нервче или нз и аз интересното е че подобрението ми от вчера до днес е значително вчера не можех сама да стана от леглото а днес бях и навън даже.А ти как си издуржала пътя незнам аз окато стигна от болницата до нас (около 20тина минути) имах чувството че ми излезнат имплантите ..

sisiapostolova
3rd April 2009, 22:38
незнам как стигнах , но мина добре пътя , да полсира ми и мен това ме притеснява!И аз немога сама да ставам от леглото .но се нядявам до 3 -4 дни значително да се оправя :roll:

aniK
4th April 2009, 06:08
Момичета, mihaelka е с НАДмуск., a sisi - с ПОДмуск. Болката при НАДмускулното би трябвало да е по-малка (така казват). Сега не се задълбочвайте толкова в нея - това е операция, рязани са тъкани, шити са... нормално е да боли, придърпва и т.н., особено толкова скоро след операцията. Ще са различни, ще наболяват, ще има изтръпналост, ще липсва чувствителност... всичко това е нормално и минава с времето :2043:

mihaelka
4th April 2009, 09:08
благодаря ти aniK аз знам че е нормално но няма начин да ти се случва на теб и да не си притеснен :) Ти много ме успокои обадче за което ти казвам едно голямо МЕРСИ :))) предполагам до няколко дни ще съм по-добре вече :roll: :wink:

sisiapostolova
4th April 2009, 11:56
anik ...мнгоо ме боли дясната гърда ,а в лявата нямам почти болка ..Какво става незнам !!! Притеснена съм мнгоо , снощи се събудих с адска болка в 4ч ...ужасно беше .Сега съм по добре , но пия мнгоо аулини , а доктора ми каза най много 3 :2021: Боли ме доста :medicine: и гръбчето ме заболя вече !

Искам да заспя и да се събудя след месец

lady69
6th April 2009, 09:59
Миличка, искрено ти съчувствам и напълно те разбирам, но няма как. Всички тук са минали по този път. И всички знаем колко е трудно в началото... Но ще мине! Обещавам ти! Още на втората седмица ще си много по-добре!

diana1977
8th April 2009, 21:51
Ехо ,здравейте утре е моят ден- страх не страх това е дано не толкова страшно.Ще пиша после като се прибера стига да мога да се добера до компютъра

sisiapostolova
8th April 2009, 21:57
Ще можеш аз се добрах от плевен до пловдив ..7ч път завой ...До 5 ден е кофти , но днеска ми е 6 ден и съм чисто ново , дори се замислям за съботна дискотека . :1258: :dirty_dance: :connie:


Момичета благодаря ви ! :2046: ... Всики до една сте най яките на света , мнгоо свежа бригада ...Извинявам ви се че ви дразня , обичам ви всики до болка ! :2024: :2024: :2024:

Диана с тебе сме !

cheryta
8th April 2009, 22:00
Стискам палчета Диди,дано вс. е ок

stiuardka
9th April 2009, 06:58
Всичко се оправя и минава спокойно мацки :) Още малко и ето и лято идва ,ще се радвате на новите :naked: После съмм убедена,че като си спомните з абоилките и тюхкането ще ви бъде смешно :)

mihaelka
9th April 2009, 08:37
аз вече съм по-добре още има напрежение обаче но поне болките минаха :) вече щом се обличам сама :D значи всичко е наред :lol: а stiuardka само чакам да дойде лято и да ходя на море с новите :naked:

lady69
9th April 2009, 14:39
Чакаме Дианчето да сподели как е минало...
Хайде, миличка, похвали се :lol: !!!

боряна христова
9th April 2009, 15:41
Чакаме Дианчето да сподели как е минало...
Хайде, миличка, похвали се :lol: !!! Хииде,чакаме...

aniK
9th April 2009, 16:05
ооо, тя колко се притесняваше... :roll:

sisiapostolova
9th April 2009, 16:13
Дияна ...хайде милоо ..чакаме те !!!

Днеска ми махнаха конците ,не болеше , но ми сложиха лента и адската болка дойде отново! :girl_hysteric:

natalkabs
9th April 2009, 22:56
здр. на всички!аз се оперирах на 7.04.2009г. при д-р Охеда 450CC подмускулно висок профил сереформ мисля,4е бяха имплантите!болката е направо неописуема,била съм и с надмускулно нищо общо няма едната с другата!искам да ви попитам колко време е тази болка испила съм толкова много аулин и течен аналгин?

Divinemouse
9th April 2009, 23:03
При всеки прага на болката е различен ,мен например ме боля силно около 4 дни но от пуст страх от залежаване ставах и ходех въпреки болката...Нищо не усещах почти на 9 тияден...Имах да върша доста задачи и се залежах само 2ва дни...

Така е мила за съжаление но от тук на татък те очаква подобрение с всеки изминал ден ...Успех и по бързо възстановяване...

natalkabs
10th April 2009, 00:31
мерси THOMi за отговора поне да знам какво ме чака!
:)))

diana1977
10th April 2009, 13:00
Ето ме момичета прибрах се преди малко.Имах най ужасното излизане от упойката кошмар,а иначе болката е поносима засега.Гърдите ми обаче имат странна форма надявам се се оправят

sweety_L
10th April 2009, 13:03
Честито, Диана!Гъдрите ти много ще се променят тепърва, а това, което може би те дразни в момента, са отоците.
Пожелавам ти и на теб безпроблемно възстановяване! :2020:

stiuardka
11th April 2009, 07:24
diana177 чесито!Бързо възстановяване!Нормално е да са ти странни,има отоци много,които ще спаднат.Ще се променят доста време и ще видиш колко красиви ще станат.И на мен излизането от упойка ми беше най-неприятната част от всичко..Болката е поносима така че стискай зъби и напред :)

kasy_a
11th April 2009, 17:32
Аз се оперирах вчера. Боли ме, но се търпи. Разбрах, че раждалите жени ги боли по-малко, защото веднъж вече кожата се е разпъвала. Днес ме изписаха и дори ходих в приятелка на кафе, така че не е непоносимо. Пия си обезболяващите и съм на принципа ^трай бабо за хубост^

sweety_L
11th April 2009, 17:39
Честито, kasy!
И аз спазвах същия принцип!
При кого се оперира? Какви импланти си избра?....
Дай малко повече инфо.

sisiapostolova
11th April 2009, 17:43
Каси честито ...с здраве да си ги друскаш :wellcome: :good_luck: :naked:


Момичета мен продължава да ме боли дясната гърда сзерски като бодежи ..адски твърда ми е .А лявата вече е мека и позна да пада на доло от масажите :girl_cry:

stiuardka
11th April 2009, 19:37
Спокоино и при мен имаше разлика.С времето се наместват :)

kasy_a
12th April 2009, 09:55
Аз се оперирах при д-р Заякова и си сложих импланти Макган 375 куб. Още не съм се виждала, но в понеделник ме вика на превръзка, така че надявам се тогава да мога да ги зърна.

i_ani
12th April 2009, 10:16
Аз се оперирах при д-р Заякова и си сложих импланти Макган 375 куб. Още не съм се виждала, но в понеделник ме вика на превръзка, така че надявам се тогава да мога да ги зърна.

Честито , мацка ! 100% си с анатомични , защото знам , че докторката им е фенка :D

И на мен ми предложи същата марка и кубици и с нетърпение ще чакам да пуснеш снимки :photo: :2020:

sweety_L
12th April 2009, 11:31
i_ani, кога ти е операцията?
Скоро прочетох едно твое запитване за цените при Заекова, но не знаех, че за теб самата се интересуваш... :wink:
Предполагам, ще е скоро, че за лятото да си :2043: !

Бобето
12th April 2009, 11:42
Тя Анчето отдавна я умува тази операция.

sisiapostolova
12th April 2009, 13:20
И-Анче и не си ми казала ...браво бе ...хайде бързо под ножа!! :2024: :dupeta: :naked:

kasy_a
12th April 2009, 14:10
Да, с анатомични съм. Но не заради докторката. Ходих и при Емил Георгиев и при Николай Георгиев. Всички ми казаха едно и също. И определено за моя случаи ми препоръчаха тези кубици и анатомичен вариант, който да даде обем в горната част на гърдата. Докторката каза, че имала проблем с едната ми гърда, била с по-тясна основа. Сега гърдите ми изглеждат доста различни, но се надявам да се оправят и да станат еднакви.

diana1977
12th April 2009, 20:45
Привет момичета вече съм трети ден и не се спирам цял ден нагоре надолу направо не мога да повярвам аз толкова се страхувах от болката.Даже и нищо болкоусп; не съм пила.И аз от време на време имам една остра режеща болка в дясната но за минута и преминава иначе започнаха да се наместват имат вече горе долу форма но определено за подмускула са доста ниско .

te_dda
12th April 2009, 22:38
Само да ви кажа,че при д-р Заякова има нова цена за Макган - 4000 евро ! Ментор са 3600 Е, за евросиликон незнам дали има промяна, преди бяха 3300 Е

te_dda
12th April 2009, 22:44
Аз се оперирах при д-р Заякова и си сложих импланти Макган 375 куб. Още не съм се виждала, но в понеделник ме вика на превръзка, така че надявам се тогава да мога да ги зърна.

kasi, знаеш ли точно кой модел на 410 са ти имплантите? питам, за да им видя размерите..колко ти е подгръдната обиколка?

te_dda
12th April 2009, 22:46
Ани, а ти с каква подгръдна си?

боряна христова
13th April 2009, 08:38
Да, с анатомични съм. Но не заради докторката. Ходих и при Емил Георгиев и при Николай Георгиев. Всички ми казаха едно и също. И определено за моя случаи ми препоръчаха тези кубици и анатомичен вариант, който да даде обем в горната част на гърдата. Докторката каза, че имала проблем с едната ми гърда, била с по-тясна основа. Сега гърдите ми изглеждат доста различни, но се надявам да се оправят и да станат еднакви.Моята представа ли е грешна :?: :?: как с анатомични ,под мускулни ще имат обем гърдите в горната част?
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

sweety_L
13th April 2009, 08:51
При Заекова цените растат стремглаво нагоре. Прави ми впечатление, че ги сменя на 6-месечие. :x
i_ani, май няма намерение да пише в тази тема... :wink: :lol:

kasy_a
13th April 2009, 09:17
Ами в паспорта пише ST-410MF ref ST-MF130-375 375g.Дори незная какво значи това. А за цените - незнам. Аз си платих 3800 евро за Макган и операцията ми беше на 10-ти април. Ако от тогава има промяна

aniK
13th April 2009, 09:19
При Заекова цените растат стремглаво нагоре. Прави ми впечатление, че ги сменя на 6-месечие. :x


te_dda, не знам дали вече да не действаш... наистина цените се вдигат непреъснато и то не само при нея :?

kasy_a
13th April 2009, 09:31
Вижте, аз не съм чак толкова веща. По - скоро съм невежа. Преди операцията се интересувах повече от визуалния ефект и от възможните усложнения. Просто се доверих на хирурга. Реших, че в крайна сметка хората си знаят работата. Заякова беше искрена, каза ми за усложнения, които са се получавали при нея, от какво зависят. И това много ми хареса. Тя не каза - няма проблеми, перфектна съм. Освен това ми прави впечатление, че във форумите освен всички хубави неща, често се пишат и апсурди, да не кажа глупости. Не искам да обидя никого, просто малко от нас познават добре медицинската тематика. Повечето познания са от личен опит. При някои момичета е доста богат. Аз лично благодаря на всички Вас, защото ми помогнахте да взема решение за себе си, да се запозная с тематиката и най - важното - информирахте ме за всичко, което знаете. Просто истината е, че форумът трябва да се чете с разум. И тогава, той е безценен. Още веднъж, много, много Ви благодаря момичета. :)

sweety_L
13th April 2009, 09:52
Просто истината е, че форумът трябва да се чете с разум. И тогава, той е безценен. Още веднъж, много, много Ви благодаря момичета. :)

Подкрепям това мнение! :2043:

боряна христова
13th April 2009, 12:09
Да, с анатомични съм. Но не заради докторката. Ходих и при Емил Георгиев и при Николай Георгиев. Всички ми казаха едно и също. И определено за моя случаи ми препоръчаха тези кубици и анатомичен вариант, който да даде обем в горната част на гърдата. Докторката каза, че имала проблем с едната ми гърда, била с по-тясна основа. Сега гърдите ми изглеждат доста различни, но се надявам да се оправят и да станат еднакви.Моята представа ли е грешна :?: :?: как с анатомични ,под мускулни ще имат обем гърдите в горната част?
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Кажете ми ,моля ....

gwendoline
13th April 2009, 12:15
Да, с анатомични съм. Но не заради докторката. Ходих и при Емил Георгиев и при Николай Георгиев. Всички ми казаха едно и също. И определено за моя случаи ми препоръчаха тези кубици и анатомичен вариант, който да даде обем в горната част на гърдата. Докторката каза, че имала проблем с едната ми гърда, била с по-тясна основа. Сега гърдите ми изглеждат доста различни, но се надявам да се оправят и да станат еднакви.Моята представа ли е грешна :?: :?: как с анатомични ,под мускулни ще имат обем гърдите в горната част?
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Кажете ми ,моля ....
Момичето само поясни, че не е толкова "веща" в нещата, но предполагам, че е искала да каже, че при анатомичните импланти (особено тези, с висок торакс) гърдите започват от по-високо (макар и да са с плавен преход) - височината на импланта също придава вид обем на гърдата; даже понякога повече отколокото кръглия имплант :idea:

i_ani
13th April 2009, 14:26
Сега се обадих в клиниката на д-р Заякова и казах , че искам консултация на която да дам капаро и да си запазя дата за операция и те ме попитаха тази вечер в 18.30 дали ще ми е удобно :shock: .....
Естествено , че казах Да , но не очаквах толкова скоро да ми дадe час за консултация......... :P :D
Съжалявам , че не четях редовно темите в Мамопластика , защото не съм много сигурна анатомични или кръгли импланти искам........ :roll: :roll: :? ..................А докторката е фенка на анатомичните и най-вероятно ще ме посъветва да си сложа такива....

Марулка
13th April 2009, 14:39
Ани.........стискам ти палци. :cool: И да знаеш че можеш да разчиташ на всички тук :wink: Само питай и не се притеснявай да ни побъркаш от въпроси :wink:
Пиши като се върнеш. :wink:
А твоето усещане какво е?Няма начин да не не си изградила мислено желаната от теб визия :?: :roll:

aniK
13th April 2009, 14:42
i_ani, аз мислех, че си от София :D Супер, че няма да чакаш много. Бумът около тези операции понамаля, което е хубаво! Надявам се лекарите да се стараят повече.
Виж какво ще ти каже Заякова тази вечер и след това хубавичко изчети, проучи и т.н. За нея съм останала с впечатлението, че се съобразява с физиката на пациентката, а не се води по "моди" в имплантите.
Сподели после какво ти е казала :!: Успех :D

gwendoline
13th April 2009, 14:58
Айде успех и от мен, И-анче :cool: Каквото и да ти препоръча обаче - важно е да си убедена, че би се харесала с подобна визия; защото разликата и визията на имплантите, която придават, е съществена не само заради формата им, но и от профила им :idea: Кажи после как е минало :2020:

i_ani
13th April 2009, 15:43
Момичета :girl_in_love: , много ви благодаря за бързото включване , че аз в момента съм толкова объркана , че няма и накъде повече....
Ще видя докторката какво ще реши , че е най-добре за мен и после ще ви пиша :2046:

kasy_a
13th April 2009, 16:30
Момичета, харесах си ги. Естествено са доста оттекли, но ми харесват. Ще пусна снимки, но се чудя къде е най - удачно. :D

боряна христова
13th April 2009, 16:44
Момичета, харесах си ги. Естествено са доста оттекли, но ми харесват. Ще пусна снимки, но се чудя къде е най - удачно. :D http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8092

боряна христова
13th April 2009, 16:45
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8092

kasy_a
13th April 2009, 17:01
http://www.snimka.bg/describe_photos.php?album_id=364374
парола 1606

kasy_a
13th April 2009, 17:13
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=364374

парола 1606

kasy_a
13th April 2009, 17:15
Извинявайте момичета. Гледайте втория линк

gwendoline
13th April 2009, 17:29
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=364374

парола 1606
Каси, мисля, че страхотно се е справила докторката, още повече, че при теб са си били проблемни гърдите :idea: Ръбовете отгоре ще изчезнат с времето, когато имплантите слязат надолу. А тогава в долната част гърдите ще се налеят малко повече и ще стане един красив естествен бюст. :cool: Важното е, че са симетрични и опънати по конец едва ли не, а като гледам пръвоначалния им старт - хич не е било лесно... :idea:
Честито, мила! Зареди се с малко търпение и ще видиш как до няколко месеца ще се променят. Моя приятелка беше доста подобен на твоя случай в началото като даденост и беше страшно притеснена от правоъгълния вид на гърдите си, но сега година по-късно изглежда страхотно :idea: :cool:

kasy_a
13th April 2009, 17:50
Много ти благодаря Гвендолин. За мен мнението ти е важно, защото си доста запозната с имплантите. Надявам се всичко оттук нататък да е наред.

te_dda
13th April 2009, 18:47
ани , ще видиш,че докторката умишлено не натрапва мнение....ти обясняваш какво искаш и ти се казва с кое най-добре ще се получи..

te_dda
13th April 2009, 18:51
Ами в паспорта пише ST-410MF ref ST-MF130-375 375g.Дори незная какво значи това. А за цените - незнам. Аз си платих 3800 евро за Макган и операцията ми беше на 10-ти април. Ако от тогава има промяна


ами на 10 април цената вече беше 4000...явно като си плащала капарото е била старата цена...

i_ani
13th April 2009, 23:30
Вече имам дата за операцията и след две седмици ще лягам под ножа :P
Ще слагам импланти МакГан , 375сс , анатомични , висок профил.
Не знам дали не греша като не слушам докторката , защото тя настоява за 330сс , а аз за :arrow: 375сс...... :roll: :? :? :( :?:
Много слаба съм била (а аз дори съм качила 1-2 кг. ), а и съм нямала много мускул :o За кръгли е категорична , че няма да ми стоят добре, защото импланта много щял да се очертава.
Цената наистина е 4000 евро :idea:
Докторката каза , че фирмата производител много е вдигнала цената и тя едвам задържала на 4000 евро :roll:

aniK
14th April 2009, 05:54
i_ani, супер, ще стискаме палци много силно. Добре, че няма да чакаш много.

Аз за кубика нищо не мога да кажа - както съм писала Ильо Стоянов ми предложи 275 анатомични МкГан, аз сложих 365 кръгли ПИП, висок профил :? Аз съм 160/45кг, доста слаб торакс. По-късно станах фен на анатомичните, но свършена работа. Чак сега след корекцията си ги харесвам :?
Иначе 375сс не е "изхвърляне" и сигурно ще ти стоят добре.

Докторката каза , че фирмата производител много е вдигнала цената и тя едвам задържала на 4000 евро

Брей... лоша работа :? :roll:

sweety_L
14th April 2009, 07:24
i_ani, супер, ще стискаме палци много силно. Добре, че няма да чакаш много.

То и тези две седмици ще ти се сторят бая дълги! :)

За кубиците, няма как да коментирам, защото не съм запозната със сегашния вид на гърдите ти. След като ти си решила да бъдат 375 cc, по-добре не се колебай допълнително, за да не те е яд по-късно, че не си послушала себе си. Но пък, от друга страната, и мнението на Заякова не е за подценяване. :wink:

gwendoline
14th April 2009, 07:31
Ще слагам импланти МакГан , 375сс , анатомични , висок профил.
Не знам дали не греша като не слушам докторката , защото тя настоява за 330сс , а аз за :arrow: 375сс...... :roll: :? :? :( :?:
Мен ми харесва кубикът, който си избрала - със сигурност обещава един пищен бюст (без да стои вулгарно, нахално и пр.) на едно крехко телце :wink: Вярно, не зная какво имаш сега като старт, но - щом тя, Заякова, се е съгласила, значи няма да стои никак зле :idea: :cool:

i_ani
14th April 2009, 08:08
Ами не мога да я разбера тази докторка.....
Преди една година ходих на консултация и тя ми каза , че максимума който могат да поемат моите гърди е 375/410сс.
Разколебах се и отложих операцията във времето , защото бяха минали само 5 месеца от ринопластиката ми и не исках да се подлагам пак на пълна упойка, а и няма кой да ми помага за малката :bebe: и ме беше страх да не прецакам нещо в следоперативния период........
Както и да е.........Сега вече се чувствам готова , а на нея и се струват много кубиците които ми е предложила предишния път :?
Вярно е , че съм слаба (170см/ 49кг съм в момента), но не смятам , че ПРЕКАЛЕНО , както тя повтаряше постояно :o
Мъжа ми накрая се обърна към Заякова с думите -Моля ви ,се сложете и колкото иска , че като знам колко са и лимките в главата ,науми ли си нещо , мира няма да има :lol: :lol:
Толкова ли е огромна разликата м/у двата кубика , че да не може да ми сложи това което искам :?: ...:2045:
330сс малко ми " малееха" , а 375 ми се струват ОК......
Попитах няма ли нещо средно като 350сс , а тя ми отговори , че висок профил няма ...
И понеше на мен ми си иска , ама много не ми стиска......., казах че искам по-големият кубик , но се притеснявам да не си навлека услужнения , тя ми каза , че нямало страшно , защото при слаби момичета хващала импланта за реброто :shock: :shock: :shock: ...
За пръв път чувам подобно нещо :roll:

sweety_L
14th April 2009, 08:42
.... тя ми каза , че нямало страшно , защото при слаби момичета хващала импланта за реброто :shock: :shock: :shock: ...
За пръв път чувам подобно нещо :roll:

И за мен си е новост!
Добре де, след като според доктората има начин да ти постави по-голям имплант и те успокоява с техника, защо продължава да настоява за по-малък имплант?

i_ani
14th April 2009, 08:52
.....Явно според нея ще изглеждам по-добре с по-малкия кубик :2016:

sweety_L
14th April 2009, 08:55
.... явно за нея наистина си много слаба. :D :roll:

i_ani
14th April 2009, 08:59
Мацка , на теб докторката ли ти предложи 450сс , или ти и каза , че искаш толкова ? :roll:

kasy_a
14th April 2009, 09:06
Здравей миличка. Виж аз съм 159 см и 46 кг. Погледни снимките ми. Имплантите ми са същите, които смяташ да си сложиш. На мен не мисля че ми стоят огромни, напротив смятам че са си тъкмо добре. Щом обаче се е съгласила все пак - това означава че не е категорично против. Една моя приятелка искаше 500, а тя е с мойто телесложение и докторката и каза, че абсолютно тя в никакъв случай няма да и сложи такъв имплант. Така че при теб явно просто смята че по-добре ще ти стои по-малкия имплант. Поздравявам те за избора на лекар, дано да си доволна колкото мен. Аз и в София ходих при прехвалените хирурзи, но нещо не ми вдъхнаха доверие. Избрах нея и определено не съжалявам.

sweety_L
14th April 2009, 09:14
Мацка , на теб докторката ли ти предложи 450сс , или ти и каза , че искаш толкова ? :roll:

Да, на мен тя ми предложи първо 400 cc, после 450 cc каза, че ще ми стоят добре и понеже нямаше мостра на имплант 500 cc, аз се спрях на тези от 450 cc. Заекова ми каза, че гръдният ми кош спокойно може да побере и 500 кубиков имплант, но се притесни, че можело да ми тежат...

sweety_L
14th April 2009, 09:18
По времето, когато се оперирах, бях с 5 кг по - тежка.
( 8 месеца, след като бях родила... )

aniK
15th April 2009, 07:27
i_ani, ти наистина си много слабичка :D Все пак и на мен ми се струва, че 375 анатомични ще са ти ОК (а хич не съм фенка на изхвърлянето).

Бобето
15th April 2009, 22:03
На мен ми ги сложи 450cc, само защото настоявах, а и тя самата видя , че имам доста кожа за запълване......и пак се наложи леко повдигане както знаете.
Но дори и да не се беше съгласила на моите 450cc, тя ми предложи 400cc(но разбира се анатомични)
Но аз съм фнка на кръглите, при вече разтегнати гърди, като моите.

i_ani
15th April 2009, 23:07
Бобе , според компетентнато мнение на добър доктор , който посетих днес..........в момента имам толкова излишна кожа , че ако ще трябва да запълни гърдите ми без обиране ............трябвало да ми сложи 450/500сс :x :? :o
Не съм фен на големите кубици ..., а и на дали ще мога да нося този "товар" .
Нямам нищо против д-р Заякова , но лично на мен не ми вдъхна нужното доверие и лично аз , не усетих , че това е моята докторка :?
Ще се оперирам при друг доктор :P

Бобето
15th April 2009, 23:16
Вярвай в преценката си мила.
Желая ти успех, смятам че взимаш правилното решение за себе си.
Заякова за мен прецени , че ще трябва да се запълва доста, незнам защо при теб не е видяла такава нужда.

aniK
16th April 2009, 07:45
..........в момента имам толкова излишна кожа , че ако ще трябва да запълни гърдите ми без обиране ............трябвало да ми сложи 450/500сс :x :? :o


Хм, как форума може да изгради съвсем погрешно мнение у някой (моето за Заякова беше изключително едностранчиво положително) - не знаех, че е предложила и на Бобето анатомични :? И как при теб, ако имаш кожа за изпълване, предлага дори 335... :?

sisiapostolova
16th April 2009, 08:36
И-ани мило успех в издирването на твоя човек ...А за операцията , казвай кога ще е да дойда да те посетя !!! :girl_kiss2: :2024:

Марулка
16th April 2009, 08:39
Вярвай в преценката си мила.
Желая ти успех, смятам че взимаш правилното решение за себе си.
Заякова за мен прецени , че ще трябва да се запълва доста, незнам защо при теб не е видяла такава нужда.

Абсолютно-ЗА :2043:
И_ани моят съвет е наистина ако имаш мръвка за запълване-или да се направи обиране(през ареолата)-ако искаш по-малък кб. разбира се.... :cool: или да се сложи по-голям за да изпълни празнината-иначе по-малък кб. на "празна" гърда........ :roll: :!: Мен лично резултата няма да ме кефи....... :roll: а и много малко време ще им се радваш.......защото земната гравитация на -лекинко-повдигнат бюст ще е по-бясна от тази на един изпънат дори и малко по-голям бюст.
В никакъв случай не те съветвам да скачаш на кб...... :!: просто аз бих внимавала ако съм с по-малък кб. и не ми направят повдигане.

Бобето
16th April 2009, 20:08
..........в момента имам толкова излишна кожа , че ако ще трябва да запълни гърдите ми без обиране ............трябвало да ми сложи 450/500сс :x :? :o


Хм, как форума може да изгради съвсем погрешно мнение у някой (моето за Заякова беше изключително едностранчиво положително) - не знаех, че е предложила и на Бобето анатомични :? И как при теб, ако имаш кожа за изпълване, предлага дори 335... :?


Не ми е предложила анатомични, а ме попита дали съм сигурна, че искам кръгли...казах и да....и повече не сме повдигали този въпрос(извинявам се сигурно не го бях написала правилно)

Само от този и коментар, си помислих че предпочита анатомични.

i_ani
16th April 2009, 21:37
Благодаря ти , Бобе :2046: ! Дано да не греша и да получа това, което искам....

Марулка , съгласна съм с всеки ред , който си написала :2043:
По принцип смятам като легна на масата , да дам зелен светофар на док........... да прави всичко, което той сметне за добре :P
Ако прецени , че 375сс стои добре без обиране на кожа , ОК......., ако ли не, да реже ареолата без да се замисля :lol:

Бобето
16th April 2009, 22:24
Ами да така е....моята едната ареола е рязана...и повдигах, но мога да ти кажа, че белега е почти незабележим и при теб ще е така , ако се наложи разбира се.
I_ani :2024:

julkabg
17th April 2009, 00:23
каза:
Мен ми харесва кубикът, който си избрала - със сигурност обещава един пищен бюст (без да стои вулгарно, нахално и пр.) на едно крехко телце Wink Вярно, не зная какво имаш сега като старт, но - щом тя, Заякова, се е съгласила, значи няма да стои никак зле Idea Cool
________

Точно това целя и аз както казваш ти да не седи вулгарно и прекалено.АЗ сам пред сьщата дилема 335 или 375, висока сам 158/51
На мене Стоянов ми предложи тези два размера.Като ми препорача по-малките поради причината,че след като родя или ми се наложи да ги сменям ще трябва да сложа доста пове4е кубици.И това само ме разколебава да си сложа 375 ина4е искам толкова.

julkabg
17th April 2009, 00:26
gwendoline каза:
Мен ми харесва кубикът, който си избрала - със сигурност обещава един пищен бюст (без да стои вулгарно, нахално и пр.) на едно крехко телце Wink Вярно, не зная какво имаш сега като старт, но - щом тя, Заякова, се е съгласила, значи няма да стои никак зле Idea Cool
________

Точно това целя и аз както казваш ти да не седи вулгарно и прекалено.АЗ сам пред сьщата дилема 335 или 375, висока сам 158/51
На мене Стоянов ми предложи тези два размера.Като ми препорача по-малките поради причината,че след като родя или ми се наложи да ги сменям ще трябва да сложа доста пове4е кубици.И това само ме разколебава да си сложа 375 ина4е искам толкова.

julkabg
17th April 2009, 00:28
Извинявам се, аМА нещо не сам мн добра вю цитатите,следващия пат ще успея :wink:

sunnyta
17th April 2009, 05:44
Момичета, кога ще спре тази ужасна болка в гърба? Знам, че ми е рано /едва 5-ти ден от операцията/, но вече се чувствам тотално изцедена. Будя се по 5 пъти на вечер и така ме боли, че едва си поемам въздух.

stiuardka
17th April 2009, 06:44
sunnyta тази болка я имах докато спах по гръб(предполагам и ти сега спиш така).Леко се завъртай ако можеш,някой да ти пави масажчета,успокояват.

sunnyta
17th April 2009, 08:10
Благодаря, stiuardka! Опитвам да спя на една страна. Не ме болят гърдите, но явно ме е страх да не ги разместя или нещо такова и се стягам.

mihaelka
17th April 2009, 13:08
Моята операция беше на 1ви април,вече изобщо не ме болят,омекнаха доста и докато спя се завъртам на една страна вече 2-3 нощи така се събужам,как мислите дали прекалено много избързах със спането настрани :?

sisiapostolova
17th April 2009, 13:45
и аз бях на 2 . 04 и аз от 3 дни спя на страни , но сутрин имам билки и гърдите са ми ужасно твърди след масажа , цял ден са си като мой :)

mihaelka
17th April 2009, 13:50
На мен Динев ми каза 2 седмици да спя само по гръб предполагам че вече няма проблеми да спя настрани ама де да знам.. :?

kasy_a
17th April 2009, 17:58
Момичета, имам проблем. Вече минаха 7 дни от операцията, а имам проблем с лявата гърда. Много е надута отгоре. Докторката каза че се притеснява дане би импланта да е отишъл нагоре. На някого да му се е случвало подобно нещо. Тя ми каза да не се притеснявам, че най - вероятно това е отток, но самият факт че го допуска...Много ми е притеснено

stiuardka
17th April 2009, 19:17
Едва ли..носиш ли ластична летна или стуиен?Много в еъзможно да е оток още,различно зарастват..

kasy_a
17th April 2009, 19:44
Нося и лента, и сутиен. Днес обаче док. ми каза лентата да я слагам само дакато спя. Освен това доста ми опакожа гърдата с лейкопласт. Много се надявам всичко да е ок

Бобето
18th April 2009, 02:09
Моята операция беше на 1ви април,вече изобщо не ме болят,омекнаха доста и докато спя се завъртам на една страна вече 2-3 нощи така се събужам,как мислите дали прекалено много избързах със спането настрани :?

Аз след първата седмица вече спях по гръб.
Щом не те боли значи невярвам да има проблем.

mihaelka
18th April 2009, 03:32
мерси,успокои ме че се бях притеснила :girl_dance:

diana1977
18th April 2009, 20:40
Хубаво е поне две три седмици да се спи по гръб защото това е времето през което импланта заема своето място така че е по добре да не се обръща настрани

sisiapostolova
19th April 2009, 14:03
момичета докога имахте болки сутрин и схващане в мускулите

Бобето
19th April 2009, 15:01
момичета докога имахте болки сутрин и схващане в мускулите


около 4, 5 дни дискомфорт.
Болките в кръста около седмица.

sisiapostolova
19th April 2009, 15:46
защо тогава мен си ме болят сутрин и то доста гадно ми се схващат а вече ми са на 17 дни

stiuardka
19th April 2009, 16:41
Като цяло първият месец ще е така,Тялото не е свикнало с тях,лек дискомфорт,болки...и аз се събуждах с болки особено като ставах.Всичко ше си дойде по мястото не се притеснявайте.И аз 2 седмици по гръб спях и след това както ми е удобно,проблеми няма.

Бобето
19th April 2009, 16:43
защо тогава мен си ме болят сутрин и то доста гадно ми се схващат а вече ми са на 17 дни


Всичко е индивидуално.

cheryta
19th April 2009, 21:49
Сиси,още малко мила,мен някъде до 20 ден ме боляха като ставам,но като станех веднага се масажирах там където болеше и болката преминаваше.а от 1 седмица вече сум ок.даже онзи ден не се стърпях и отидох на фитнес.тренирах само долна част,но бях доволна.А схващането си го имам още,но аз спях само по корем преди и сага го отдавам на новата поза на спане.