PDA

View Full Version : Съобщение до мацките с импланти на Eurosilicone


gwendoline
2nd April 2009, 14:59
Току що разбрах, че преференцията за подмяна на импланти на Eurosilicone отпада - тоест желаещите да си подменят имплантите вече няма да могат да го направят в срок от три години, както беше досега, а само до юни тази година! Тези, които ги интересува темата да се свържат с хирурзите си и да попитат! :idea:

Марулка
2nd April 2009, 15:06
Айде ........ :roll: сега вече виждам дълги опашки........... :1246:

te_dda
5th April 2009, 09:35
ако това е така, то е пълна излагация :!: :!: :shock: :shock: . ако фирмата е сметнала,че цената не е достатъчна за два чифта и не иска да я вдигне, за да продължи програмата, то е редно това да са условия за импланти, които тепърва ще се поставят...иначе излиза, че ако вече имаш импланти, и фирмата ти е дала и ПОДПИСАЛА и ГАРАНТИРАЛА втори чифт, то ТЯ е НЕКОРЕКТНА и ти си ИЗЛЪГАН :!: :!: :!: Което значи, че излиза,че всичките подписи нямат никакво значение....Което звучи твърде абсурдно :!: :!: :!:

gwendoline
5th April 2009, 09:46
ако това е така, то е пълна излагация :!: :!: :shock: :shock: . ако фирмата е сметнала,че цената не е достатъчна за два чифта и не иска да я вдигне, за да продължи програмата, то е редно това да са условия за импланти, които тепърва ще се поставят...
И аз съм на това мнение - каза ми го приятелка, на която са й го казали Тепавичарова и Бояджиев. Аз също попитах това няма ли да важи само за новите, които тепърва ще поставят - но тя беше категорична, че важало за всички, т.к. тя е с Евросиликон и пряко я касае... Но понеже все пак не съм го чула аз лично от устата на хирург - нека, която я интересува да се свърже с хирурга си и да пита - дано се окаже накрая, че тя не е доразбрала съвсем точно :idea: :roll:

apoklistika
5th April 2009, 12:02
Не искам да звуча скептично, ама нали знаете- големите фирми винаги си подсигуряват задниците. Почти съм убедена, че на тези гаранции, или каквото там се водят, някъде с много ситен шрифт е написано, че Евросиликон си запазва правото на промени в клаузите и май в такъв случай не може да се направи много :1246:

danas
5th April 2009, 16:51
Не искам да звуча скептично, ама нали знаете- големите фирми винаги си подсигуряват задниците. Почти съм убедена, че на тези гаранции, или каквото там се водят, някъде с много ситен шрифт е написано, че Евросиликон си запазва правото на промени в клаузите и май в такъв случай не може да се направи много :1246:да така е :1246: много подло :!:

Mena
5th April 2009, 20:11
... Но понеже все пак не съм го чула аз лично от устата на хирург - нека, която я интересува да се свърже с хирурга си и да пита - дано се окаже накрая, че тя не е доразбрала съвсем точно :idea: :roll:
Гвен, съобщението ти е вярно.
Дистрибуторът на Eurosilicone още преди месец ми каза, че тези промени в програмата Гаранция е трябвало да влязат в сила от януари, малко ги позабавиха.

боряна христова
9th April 2009, 06:33
Сега остава и от ПИП да не преебът така.. и няма да е истина просто .. Аз съм сигурна че повечето момичета си слагат именно такива импланти с които просто псоле имат безплатна подняма ,именно заради нея...а именоо ПИП и Евросиликон....Наистина много подло от тяхна страннна....

Бобето
9th April 2009, 12:46
Не е ли само за Евросиликон ......или и за ПИП:?:

gwendoline
9th April 2009, 13:15
Не е ли само за Евросиликон ......или и за ПИП:?:
Само за имплантите на Евросиликон :idea:

Бобето
9th April 2009, 13:17
Ами значи адашката Борянка Христова, няма от какво да се бои.
Само аз примерно.......хахаха

боряна христова
9th April 2009, 15:40
Ами значи адашката Борянка Христова, няма от какво да се бои.
Само аз примерно.......хахаха Така,така..ама аз се притесних и за вбъдеще да не ни преебът...щото,ако не е форума,аз примерно ако съм с Евросиликон ,от каде да зная че имат подновен срок за подмяна?? а? Дали ще ми пратят писмо..за да ми съобщят-едва ли... :2010: :2010: :2010: :2010: :2010: :2010: :2010: :2010: :2010:

chrisshangova
24th May 2009, 02:25
Някой да знае как да се свържа с доставчика или фирмата на Еуросиликон за БГ.До Юни има още малко време.Трябва да побързам.

gwendoline
24th May 2009, 08:55
Някой да знае как да се свържа с доставчика или фирмата на Еуросиликон за БГ.До Юни има още малко време.Трябва да побързам.
Най-добре се свържи с хирурга си възможно най-бързо. Или при който искаш да ти извърши подмяната. От самата дистрибуторска фирма нищо няма да направят по случая.

chrisshangova
25th May 2009, 11:38
ама моят проблем е че не искам и да отида при същия хирург.Не ми допада изобщо :evil:

gwendoline
25th May 2009, 11:53
Да, но без епикризата и паспортите-майки на имплантите няма да ти ги сменят другаде.

gwendoline
28th May 2009, 08:01
Само да доуточня, че срокът за безплатната подямана бил до 1 юли, не до 1 юни :idea: :evil:

Марулка
28th May 2009, 08:09
Всъщност...........голяма разлика...... :roll: дистрибуторите ли я написаха тази дата.....1 юни :?:

gwendoline
28th May 2009, 08:11
Всъщност...........голяма разлика...... :roll: дистрибуторите ли я написаха тази дата.....1 юни :?:
Бе не знам кой я е написал, ама НЕ е тя вярната... :!: :idea: :cool:

ro_ni_ka
29th May 2009, 10:49
Гуен , перфектна и безкрайно полезна и доброжелателна както винаги!!! Радвам се, че има такива хора като теб!!! Благодаря за инфото и аз съм с такива, но....си ги харесвам за сега. Мислех да ги подменям след 3-та година евентулно с една идея по голями, ако напълнея или има отпускане на кожата.
Ще се обадя на моя лекар и ще го питам и ще пише за отзив и отговор от негова страна!!! Азсъм пациент на д-р Михайлов от военна болница!!!

fani_83s
29th May 2009, 12:18
това не е ли нарушение на правата на потребителите?!? мисля, че има инстанции за тази работа, а в самия договор какво пише? има ли наистина такава клауза, че си запазват правото на промени?

gwendoline
29th May 2009, 12:39
има ли наистина такава клауза, че си запазват правото на промени?
Всяка уважаваща себе си фирма има такава клауза в договора си :wink: Ето тук е новата гаранция... с клаузата вътре :wink: Който желае да си я изтегли....
Роника, благодаря ти... :2020: опитвам се да бъда полезна на себе си преди всичко - и просто споделям наблюденията си тук :wink:

gwendoline
29th May 2009, 12:49
http://www.eurosilicone.com/warranty.html

fani_83s
29th May 2009, 12:53
все пак наистина не е правилно...

боряна христова
30th May 2009, 03:25
все пак наистина не е правилно... тия заслужават за здрав бои на гол задник :buttslap: :buttslap: :buttslap: :dupeta: :buttslap: :buttslap: