PDA

View Full Version : има ли алтернатива на силикона


VeRiffY
9th April 2009, 01:42
Силиконови гърди няма да си сложа никога. Дали някоя от вас не е пробвала нещо,което поне частично да уголемява гърдите.. много ще съм ви благодарна, ако отговорите. Не вярвам на хилядите "testimonals" и мнения по чуждите форуми.
Сега четох за някакъв филър Macrolane, който звучи прекрасно, но отзивите са съвсем различни. Болки, деформации, втвърдяване и какво ли не.
Има и доктор в Япония ,който за около 20 000$ ти инжектира стволови клетки заедно със твоите сланинки. (това сигурно сте го чували де).
Като цяло мисля, че да се тунинговаш е депресиращо,но малките гърди също ме депресират.
А има и един пич Калин Цанов,който прави хипнотерапия и твърди,че може да увеличи гърдите с някакви малки сантиметри чрез хипноза... някой ако се е пробвал, ще е супер да сподели :)

danas
10th April 2009, 14:39
Ами пробвай с хипнозата :D щом никога не би си сложила "силиконови гърди"

apoklistika
10th April 2009, 15:57
Доктора в Япония далеч не е единствения, който прави липофилинг на гърди. Предполагам, че при който и да отидеш в Бг, ще може да ти го направи, друг е въпроса, доколко това е разумен метод. Знам, че няма гаранция за формата- не само с липофиллинг, ами и с какъвто и да е филър. В Германия знам че слагат хуалуронова киселина, но пак не се знае ще станат ли еднакви, а освен това, тези методи не са с трайни резултати.
В метода с хипнозата абсолютно не вярвам. Ако беше възможно, този раздел нямаше да е толкова обшитен.
А в тунинговането не виждам нищо депресиращо. Много по- депресиращо е да нямаш самочувствие заради едните цици.

narodnata_pevica
10th April 2009, 21:14
А аз пък имам проблеми от големите ми гърди,боли ме гърбът много и то често.

evita29
10th April 2009, 21:28
Алтернативата на силикона е сутиен с мноооооооого подплънки.А за доктора с хипнозата,мисля че е най удачно са заведеш партнъора си за да го хипнотизира че си надарена,и така в неговите очи ще си :naked:А сега сериозно не смятам че който и да е от методите които споменаваш дава задоволителен резултат,ако беше така той би се наложил в световен мащаб.Ако някой измисли начин за естествено нарастване на бюст,вярвам че ще му дадат нобелова награда :lol:

gwendoline
11th April 2009, 08:43
Знам, че няма гаранция за формата- не само с липофиллинг, ами и с какъвто и да е филър. В Германия знам че слагат хуалуронова киселина,

Съвсем скоро и в БГ ще се предлага филър, на основата на хиалуронова киселина, който ще се ползва за леко (не драстично)увеличаване на бюст и липофилинг на дупе и др. нуждаещи се области, като годността му я дават около 2 години. Не зная доколко е плашещ и този метод, но все пак би бил някаква алтернатива... макар и с временен ефект....

Mena
11th April 2009, 19:53
Гуен, ако имаш предвид Macrolane, то той е вече в България :)
Повече информация за него има на официалния му сайт.
www.macrolane.com
Методът не е плашещ :lol:

gwendoline
13th April 2009, 10:55
Гуен, ако имаш предвид Macrolane, то той е вече в България :)
Повече информация за него има на официалния му сайт.
www.macrolane.com
Методът не е плашещ :lol:
Да, Мена..... :cool: просто мислех, че още не се предлага тук като услуга, но явно съм назад с инфото :wink: :2020:

ALEXIA
9th May 2009, 11:19
Алтернативата на силикона е сутиен с мноооооооого подплънки.А за доктора с хипнозата,мисля че е най удачно са заведеш партнъора си за да го хипнотизира че си надарена,и така в неговите очи ще си :naked:А сега сериозно не смятам че който и да е от методите които споменаваш дава задоволителен резултат,ако беше така той би се наложил в световен мащаб.Ако някой измисли начин за естествено нарастване на бюст,вярвам че ще му дадат нобелова награда :lol:

Много правилно казано!!!
И подплънките вършат работа, но като се съблече човек...в съзнанието ми изниква една песен на кака ви Гло: "Илюзия си ти, илюзия е..." :lol:

Eemiliq
10th May 2009, 18:34
ми аз съм 4ела 4е може със собственна мастна тъкан .Вило алтернатива на силикона.Но нз никакви подробности!

Eemiliq
10th May 2009, 18:35
ми аз съм 4ела 4е може със собственна мастна тъкан .Било алтернатива на силикона.Но нз никакви подробности!

dazzling_girl
10th May 2009, 19:05
Жените с естествено голям бюст ВИНАГИ са дебели.

apoklistika
10th May 2009, 19:12
Жените с естествено голям бюст ВИНАГИ са дебели.
Абсолютна глупост :lol:

dazzling_girl
10th May 2009, 19:15
Жените с естествено голям бюст ВИНАГИ са дебели.
Абсолютна глупост :lol:
Мислиш ли,че една жена с ЕСТЕСТВЕНО голям бюст е слаба?Аз не познавам такава

apoklistika
10th May 2009, 19:26
Аз съм такава. Познавам още ужасно много такива. Подобно твърдение е смешно. Вярно е, че е по- голяма вероятността слаба жена да има малък бюст, но обратното въобще не е рядкост.

bass girl
10th May 2009, 19:32
Напълно подкрепям apoklistika, рядко, но се среща. Въпрос на гени..

dazzling_girl
10th May 2009, 20:51
Може би съм си мислила така,защото аз не познавам.Извинявам се :wink:

dupla
11th May 2009, 01:51
Жените с естествено голям бюст ВИНАГИ са дебели.



сестра ми не е дебела-50кила а има буст с размерпо-голам от Д

i_ani
11th May 2009, 07:26
Може би съм си мислила така,защото аз не познавам.Извинявам се :wink:

И аз не познавам слаби жени с естествено големи гърди...., но на всеки представата за слаб , е различа... :wink:
Според мен жена която е 150см/45кг или 160см/50кг...... не е слаба , а е с нормално телосложение ... При положение , че аз съм 170см и тежа 46-47кг. ... :1246:

P.S. Не , че не се срещат кльощави мацки с естествено голеееееми ОчИ :lol: ....., но те са 1-на на 50 :wink:

Мария Василева
11th May 2009, 08:15
Има и доктор в Япония ,който за около 20 000$ ти инжектира стволови клетки заедно със твоите сланинки.
Чувам, че големи надежди се възлагат на тези стволови клетки. Някои имат и резерви. Използват се май предимно при здравословни проблеми за момента. Ша има да почекаме, предполагам, докато навлезнат широко в пластична и естетична хируртия. :)

А за доктора с хипнозата,мисля че е най удачно са заведеш партнъора си за да го хипнотизира че си надарена,и така в неговите очи ще си :naked:
Гениална идея :lachen: :2055: :lol:
Ако някой измисли начин за естествено нарастване на бюст,вярвам че ще му дадат нобелова награда :lol:
Горното е добро. :wink:

п.с. И тук има дами с естествено голям бюст и стройни (мисля, че това е по-добър критерии от слаби-дебели). Щото "слаби" може и да са нежелано слаби, и такива познавам.

Stunning
1st June 2009, 23:13
Някои има ли повече инфо за Мacrolane? Кой го прави в бг? Цена? Погледнах в сайта, резултатите са няколко идеи по-голям бюст. Може ли да се сложи повечко от него за по обемен резултат!?! :naked:

cheryta
2nd June 2009, 15:12
Мисля че Н.Георгиев го прилага от скоро,но подробности незнам

Mena
2nd June 2009, 15:27
cheryta е права, в момента д-р Николай Георгиев е преминал необходимото обучение и извършва операции с Macrolane.
Stunning, обикновено инжектираното количество е около 160 до 200 ml (на гърда), Macrolane е предназначен за умерено оформяне и увеличаване на бюста, а за повече обем силиконовите импланти са по-добър вариант.

Puppito
2nd June 2009, 15:28
Меничка, известна ли е цена някаква, поне ориентировъчна?

Mena
2nd June 2009, 15:43
Пупи, ще ти пиша.

Stunning
2nd June 2009, 15:45
Мена, напиши и на мен цената PLS...

Stunning
3rd June 2009, 13:15
Току-що звъннах в клиниката на Н.Г. Цената е 20 евро на мл?!?!?!?! Това означава, че ако се сложи както писа Мена, че е нормално по 200мл на гърга, общо 400мл x 20 евро = 8,000 евро???? За ефект не повече от 2 години?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Че то се оказа по скъп от всички видиве импланти!!! Изумена съм от ценичката?!?!? :shock: :shock: :shock:

te_dda
3rd June 2009, 15:32
ами най вероятно предназначението му е да не се ползва в такава голяма кубатура и не като заместителна силикона...нали коментирахте,че е за запълване на неравностии пр. :roll: :roll:

VeRiffY
9th August 2009, 21:16
Четох едно интервю в Ева с д-р Георгиев и той твърди, че всичко е ок е тоя гел и ако се прави както трябва, няма никакви проблеми и естетическия ефект е идеален и дори доктор не можел да познае дали са естествени гърдите или са с този гел... но кой знае

Иначе с хипноза много неща могат да се направят сигурно, но като не сме запознати и като не го можем , по-хубаво просто да се похилим разибра се.

Иначе много ясно, че никой тук няма да мисли,че тунинговането е депресиращо. Според мен да се режеш и да поемаш такива рискове, да изтърпиш толкова болка, за да се мъчиш да станеш по-красива (и то като гледам тук, често на възраст, когато просто няма как да станеш кой знае колко привлекателна, каквото и да правиш), просто няма как да не е депресиращо. Депресиращо е само като влезеш в тоя форум и се зачетеш.. докъде стигат жените, за да се харесат. Било уважение към себе си - боже!..... по-голямо неуважение към себе си от това, здраве му кажи. Аз също не харесвам някои неща в тялото и лицето си, но дори само пълната упойка ме спира. Чак пък такава суетня ми се вижда куха.

Не искам да обиждам никой, аз съм същата..страдам от това, че някой части от тялото и лицето ми не са каквито искам. Всеки иска да изглежда добре. Обаче знам, че причината да искам толкова силно да променя нещо е по-скоро вътрешна. Важно е как изглеждаш, но тука сте се повманиячили

Мариса
10th August 2009, 06:37
В интерес на истината,да си дойдем на думата...
Евала на тия жени дето ти нарече маняци и СИ ЖИВЕЯТ ЖИВОТА,зашото са се отървали от тия неша,които теб винаги ще измъчват,само заради необоснавания ти страх от упойката и тн.
нали знаеш животът е кратък,само миг и си аут..така че всеки сам си решава дали ще го изживее с красота или комплекси :wink: :lol:

Мариса
10th August 2009, 06:47
В интерес на истината,да си дойдем на думата...
Евала на тия жени дето ти нарече маняци и СИ ЖИВЕЯТ ЖИВОТА,зашото са се отървали от тия неша,които теб винаги ще измъчват,само заради необоснавания ти страх от упойката и тн.
нали знаеш животът е кратък,само миг и си аут..така че всеки сам си решава дали ще го изживее с красота или комплекси :wink: :lol:

Наричаш неуважение грижата за себе си?

за да се мъчиш да станеш по-красива (и то като гледам тук, често на възраст, когато просто няма как да станеш кой знае колко привлекателна, каквото и да правиш)

Мисля,че грешиш много относно възраста и външноста,има адски много жени,които една 20годишна неможе им стъпе на кутрето..а за мъчението си е ясно-пътят към щастието е труден,но сладък :wink: :)

patrisha
10th August 2009, 07:08
Не знам колко вярвате на приказките за разните гелове, дето са увеличават бюста " без да създават никакъв проблем", ама на времето така рекламираха и "украинския гел", пък после друго се оказа ... И въобще не мисля, че има нещо надеждно от този тип. За стоволовите клетки пишеше някъде, че се възлагат големи надежди на тях в различни области на медицината, но все още не са проучени дъстатъчно. Не се разчита да се увеличава бюста по този начин, защото не е ясно като се инжектират, "какво точно ще порасне" от тях. Не са изучени условията и начина, по който да ги накарат да се превърнат точно в този вид клетки, който е необходим.

i_ani
10th August 2009, 07:51
... никой тук няма да мисли,че тунинговането е депресиращо.

...просто няма как да не е депресиращо. Депресиращо е само като влезеш в тоя форум ..

..страдам от това, че някой части от тялото и лицето ми не са каквито искам.

То е ясно , че страдаш и си депресирана ... :1246:
Тук повечето мацки са тунинговани и живеят в хармония със себе си , защото се харесват и нямат комплекси :idea: :wink:
Малко ми е жал за теб :? .....Направи нещо за себе си , защото не си малка (по мои изчисления си на 26г ) , а звучиш доста ДЕПРЕСИРАЩО и комплексирано :2038:

gwendoline
10th August 2009, 08:22
(и то като гледам тук, често на възраст, когато просто няма как да станеш кой знае колко привлекателна, каквото и да правиш), просто няма как да не е депресиращо.
Напротив. Пластичната хирургия е с точно тази цел - да задържи времето и младостта по-дълго. Лесно е да си красив, когато си млад. Коства доста повече усилия и средства на една друга възраст, но слава богу, поне има алтернатива за хората, които се опитват да останат млади още мъничко; и не само вътрешно, но и външно. :idea: И, повярвай ми, няма нищо депресиращо - даже напротив. Това, че на теб може да ти действа подобна мисъл депресиращо, запитай се като станеш в една друга възраст така ли ти действа тая мисъл или..."оптимистично", може би е правилната думичка... :?: :roll: :cool:

emiko
10th August 2009, 08:38
Когато една жена е красива на младини, за нея е много по-трудно да се раздели с красотата си с настъпването на зрялата възраст, отколкото жена, която и в младежките си години е имала недотам привлекателна външност.
Може би на VeRiffY , ще й е доста по-лесно да приеме промените, които настъпват с времето, така, че оставете я да си носи комплексите сега и така след време няма да има нужда да задържа нещо за по-дълго време :wink:

Оnly
10th August 2009, 17:38
Май се отклоняваме от темата , но и аз ще продължа . Да , и аз бях против пластичната хирургия , но и аз опирам до нея , след като установих , че с гимнастика и правилно хранене не ми се решава "проблема" , а тялото си се отпуска . Друг е и въпроса , че мога и да не се възползвам от нея , проблема не е здравословен , по-скоро каприз . Но при условие , че ако не се подложа на операция до няколко год ./ едва ли и след две някой хирург ще ме приеме / , после няма и да мога заради невъзможността на организма да се възстанови, а парите ако не за това , за друго ще бъдат изхарчени . А и в този момент никой не бих ощетила от семейството си финансово . А и защо трябва да ме дразни нещо , което може да се поправи ? Така че , всеки мисли по различен начин - при различна изходна точка и при различни обстоятелства .
И друго ми прави впечатление , и то много силно - Мадлен Алгафари , нали е психолог и живее в мир със себе си , напредва в годините естествено - без ботокс . :lol:
П.П. И аз харесвам поддържани жени , / без крайностите / , със самочувствие .

Gia
10th August 2009, 21:14
Ейй, как се нахвърлихте- човек да не си изкаже мнението, ако е различно :wink:
Аз пък го разбрах, че просто се имаше предвид, ако човек не е в хармония с външния си вид, едната корекция ''отвън'' няма да позитивизира вътрешния мир. Вчера като бях на кафенце и направо се стреснах от вида на една мацка, която преди си беше много яка мадама, ама решила да се натъпче със силикон и приличаше на риба на сухо в лице...И далече съм от всякакви злобни и завистливи забележки. Просто заради успешно менажирана схема на зарибявка от медии и естетични ''специалисти'', хората не са добре запознати предварително и заприличват на карикатури след време.
И аз съм напълно ''За'' пластичната хирургия!

Мариса
11th August 2009, 05:20
..ako човек не е в хармония с външния си вид, едната корекция ''отвън'' няма да позитивизира вътрешния мир.

Е па ти си противоречиш в изказа си.
Как искаш човек да е в хармония с външния си вид,ако не предприеме именно такава корекция и следователно откъде идва вътрешния мир,ако го няма външния :roll: :!:

Gia
11th August 2009, 11:27
Marisabela, хармонията с външността не идва изцяло от слагането на силикон тук и там...С други думи, ако нямаш самочувствието, което се базира на вътрешния ти мир, няма да се чувстваш привлекателна...
Както се казва, всичко е горе в главата! Все още не са измислили брейн тунинг, да се препрограмира съзнанието :lol: Поради тази причина, имам приятелки, които си сложиха импланти и пак не се чувстват красиви...И обратното-всяка от нас има приятелки, които могат да изиграят баба Яга без проблем, но се имат за Василиса Прекрасна-това имах предвид просто :1246:

VeRiffY
11th August 2009, 14:31
"Marisabela, хармонията с външността не идва изцяло от слагането на силикон тук и там...С други думи, ако нямаш самочувствието, което се базира на вътрешния ти мир, няма да се чувстваш привлекателна... "


Ами добро утро! Gia, благодаря, че се опита да кажеш нещо разумно, което за повечето интелигентни хора е ясно и отдавна са се замислили над тези неща.

за един човек, който е уверен в това колко струва, самооценката му не минава толкова драматично през това как изглежда. Но май няма смисъл да се опитвам да ви накарам да се замислите. Все пак не се ли зачудвате как ли пък видиш ли жени и мъже, които далеч не изглеждат като секс бомби не са се самоубили досега и даже представи си са щастливи?? Мове би има други неща, които те могат, които правят, имат други извори на това да се чувстват "красиви"... имат по-интересни занимания от това да се взират в недостатъците си...

както и да е де, далеч съм от мисълта, че ще чуете това, което казвам.. режете се, запълвайте бръчки, щом ви радва. Всъщност тук могат да се намерят най-общо два типа жени - едните не са нещастни, не са особено интелигентни (а има и доста откровено простовати), които нямат някаква идея за себе си като нещо много повече от това, което изглеждат. Те наистина ще бъдат напълно удовлетворени, ако са физически красиви (нали на тази сила предимно разчитат). Другият тип са по-интелигентните жени, които си правят корекции, но са наясно, че едните цици или едните устни няма да внесат особена промяна в чувството им към себе си и в живота им като цяло, че дори и в отношението на другите към тях. Без да се обиждате само, моля ви.

О, и замислете се колко жалък би ви се сторил мъж, който иска да си коригира носа да кажем.. Бях гледала такива в пълна промяна. Доста жалка история. Ама понеже за жените е по-естествено да се продават и да са обективират като предмети, които носят удоволствие (при консумиране) и затова при тях не е толкова избождащо очите, ниската самооценка или откровената тъпота.

Иначе идеално психично здраве няма, всеки е малко или много уязвим и понякога не е доволен от себе си и от живота си. Ако твърдите обратното, сте или глупави или малоленти, или ужасно наивни.

Много благодаря за съжаленията, аз също бих ви съжалила , но понеже виждам че сте в чудесна хармония със себе си, само мога да ви поздравя и да се възхитя на независимостта на вашето самочувствие.

Emiko, много си права, няма нищо по-тъжно от застаряваща красавица, която не е успяла да изгради нещо друго. След 30 каквото и да задържиш, няма да е достатъчно, за да те зазяпват,както на 20. Освен това вече са излязли новите "модели" , пред които и Анджелина Джоли на нейните 30 и няколко години бледнее. И ако, този, който е с теб, те е избрал заради това колко си красива, той вече гледа към младостта и красотата на непосилната ти конкуренция.

VeRiffY
11th August 2009, 14:34
все пак да уточня- и аз съм за това да се поддържаш във форма, да се грижиш за здравето и красотата си. Тя все пак е огледало на това какъв си. Но тук сме за малко, както някъде прочетох и е нелепо да не използваме това време за да се насладим на истинската красота на света и живота.

apoklistika
11th August 2009, 14:49
След 30 каквото и да задържиш, няма да е достатъчно, за да те зазяпват,както на 20. Освен това вече са излязли новите "модели" , пред които и Анджелина Джоли на нейните 30 и няколко години бледнее. И ако, този, който е с теб, те е избрал заради това колко си красива, той вече гледа към младостта и красотата на непосилната ти конкуренция.
Позволи ми да не се съглася :lol: не знам на колко си, но тук като че ли множеството са на 30 и над и наблюдавайки себе си и разговаряйки с останалите застаряващи красавици смея да твърдя, че на 30 ме заглеждат много повече и най- важното много по- качествени мъже, отколкото на 20. Една девойка на 20 може и да има много по- голямо самочувствие заради външния си вид, но няма как да има един друг вид самочувствие- възоснова на житейския опит, а този вид самочувствие е доста по- привлекателен за мъжете (говоря за истински мъже, не ебачи еднондневки). И когато една такава жена прибави към самочувствието си и увереността, че изглежда добре (след като например си оправи увисналите от кърмене цици), крайният резултат е зашеметяващ. На 20 години колкото по- красива си, толкова повече те желаят за забавление. На 30 години започваш да усещаш едно леко респектиращо отношение като към поддържана и държаща на себе си жена, което няма нищо общо със забавлението от преди 10 години.

еМ ДжИ
11th August 2009, 14:50
Да се чувстваш жена - това идва от мислите ти, от самочувствието ти, от УМА, акъла, умствения багаж и т.н. Ако ще и самолет да си имплантираш, нова психика, няма как да имплантираш.
Ако си умна, забавна, чувстваш се добре и се забавляваш, винаги усмихната, винаги весела, добра, не-депресирана, тогава и хората около теб ще те приемат такава - ще те приемат красива. Но трябва да го осъзнаеш, въпреки,ч е тези неща не се получават самоцелно, трябва да ти идват отвътре. ... ....
Това е моето мнение, което бях написала в една друга тема...

VeRiffY, красиво го написа, но понякога не си струва да се раздаваш толкова и да се опитваш да убедиш някого в идеите си. Умните хора също си личат и по това, че умеят да преценяват публиката, на която говорят ;)
Все пак всеки си е направил избора и за тези, на които това им е достатъчно да се сдобият със самочувствие - не виждам нищо лошо... Не трябва да се съдят хората по избора, който са направили... Все пак всеки човек е различен и понякога като нямаш цялостен поглед върху нещата, можеш да си направиш грешни изводи. Съгласна съм с идеята ти, но не и с крайния начин на изказване, не се впрягай толкова ;)

еМ ДжИ
11th August 2009, 14:55
На 30 години започваш да усещаш едно леко респектиращо отношение като към поддържана и държаща на себе си жена, което няма нищо общо със забавлението от преди 10 години.
На 20 на мноооооооооого малък процент от момите им идва на акъла да се поддържат, да са стегнати, понеже са слаби и квото и да ядат не се лепи, изглеждат добре в огледалото и край, оттам нататък имат най-различни приоритети. Докато на 25-6-7- се удещаш, че си станал дебел и така няма да я бъде тая работа, и тъкмо на 30 си успял да оформиш перфектното тяло... Така ги виждам аз нещата ;)
Е, да не говорим, че като станем на 40 ще си говорим, че на 30 сме били зашеметени от спортуване (примерно) и сме изпуснали еди-кво-си.. още незнам какво :) И така нататък... Важното е човек да не се самозабравя... И да се облича според сезона, все пак... Не като Лили Иванова (респект за глас и тн, нооо... )

emiko
11th August 2009, 16:07
Според мен да се режеш и да поемаш такива рискове, да изтърпиш толкова болка, за да се мъчиш да станеш по-красива (и то като гледам тук, често на възраст, когато просто няма как да станеш кой знае колко привлекателна, каквото и да правиш), просто няма как да не е депресиращо. Депресиращо е само като влезеш в тоя форум и се зачетеш.. докъде стигат жените, за да се харесат. Било уважение към себе си - боже!..... по-голямо неуважение към себе си от това, здраве му кажи. Аз също не харесвам някои неща в тялото и лицето си, но дори само пълната упойка ме спира. Чак пък такава суетня ми се вижда куха.

Не искам да обиждам никой, аз съм същата..страдам от това, че някой части от тялото и лицето ми не са каквито искам. Всеки иска да изглежда добре. Обаче знам, че причината да искам толкова силно да променя нещо е по-скоро вътрешна. Важно е как изглеждаш, но тука сте се повманиячили
VeRiffY, нямам нищо против жените, които се харесват такива каквито са, но ти явно имаш нещо против тези, които искат да променят нещо в себе си.
Виждаш ли къде е разликата? Ти имаш проблем!
Не обичам да споря, най-малкото с противник, който не гледам в очите.
Всичко, което правя за външният си вид го правя единствено и само за себе си. И когато погледна в огледалото и харесвам това, което виждам, заедно с всичко, което съм постигнала в живота си, а то не е малко, аз се чувствам в хармония със себе си :)
Все още нямам силикон, но когато реша, че това ще допринесе за самочувствието ми, ще го направя без да се замисля.
Раздвам се, че живея във време, в което жената не е единстевено и само обект за похотливи мъже , а време в което, може да бъде СИЛНА, НЕЗАВИСИМА и КРАСИВА и то толкова, колкото тя поиска.

Мариса
11th August 2009, 17:00
"Marisabela, хармонията с външността не идва изцяло от слагането на силикон тук и там...С други думи, ако нямаш самочувствието, което се базира на вътрешния ти мир, няма да се чувстваш привлекателна... "

А кой твърди,че хармонията идва от силикона :lol:
няма пълен мир със себе си-не живеем в Тибет или не сме като Лама или негови последователи.
Всеки си има самочувствието,ти да не мислиш,че тепърва със силикон се гради?
А привлекателност е относително понятие,а и незнам що мислиш,че тука искаме да сме като секс бомби :lol: :lol:
Мислиш доста повърхностно.разяждат те някои неща-от теб не лъха вътрешния мир,за който пишеш-,чешеш си езика с мацките тука :lol:

bebekote
11th August 2009, 17:36
ох,момичета аз искам да си сложа след кърменето(сега съм в 8-ми месец бременна),но мъжа ми казва,4е не иска изкуствени гърди и си харесва моите.но според мен не са достатътъчно.Какво да правя?ами ако моите се прецакат след бремеността?

Бобето
11th August 2009, 18:02
Ами и моят неискаше, но аз си сложих без да знае, но чак 2 год. след раждането.
Ти много бързаш изчакай да видиш какво ще стане след кърменето абе поне 9 месеца след раждането за да прецениш добре какви са щетите

Monique
11th August 2009, 18:06
На 30 години започваш да усещаш едно леко респектиращо отношение като към поддържана и държаща на себе си жена, което няма нищо общо със забавлението от преди 10 години.
На 20 на мноооооооооого малък процент от момите им идва на акъла да се поддържат, да са стегнати, понеже са слаби и квото и да ядат не се лепи, изглеждат добре в огледалото и край, оттам нататък имат най-различни приоритети. Докато на 25-6-7- се удещаш, че си станал дебел и така няма да я бъде тая работа, и тъкмо на 30 си успял да оформиш перфектното тяло... Така ги виждам аз нещата ;)
Е, да не говорим, че като станем на 40 ще си говорим, че на 30 сме били зашеметени от спортуване (примерно) и сме изпуснали еди-кво-си.. още незнам какво :) И така нататък... Важното е човек да не се самозабравя... И да се облича според сезона, все пак... Не като Лили Иванова (респект за глас и тн, нооо... )

:girl_haha: :2043: :2043: :2043:

Gia
11th August 2009, 19:07
Marisabela, ще те помоля да не даваш оценки, както не си позволявам и аз относно мисловните процеси ( а бих могла с удоволствие, при това)! Има си правила на форума, които, при добро желание, е редно да се прочетат! А относно силикона, просто погледни наименованието на темата :lol:
Ем Джи, това с публиката е мнооого вярно!

Мариса
11th August 2009, 19:33
Marisabela, ще те помоля да не даваш оценки, както не си позволявам и аз относно мисловните процеси ( а бих могла с удоволствие, при това)! Има си правила на форума, които, при добро желание, е редно да се прочетат! А относно силикона, просто погледни наименованието на темата :lol:
Ем Джи, това с публиката е мнооого вярно!

НЯМА АЛТЕРНАТИВА НА СИЛИКОНА :lol: :lol:
Gia първо прочети коментарите на потребителката,която избълва един куп коментари и есета какви сме тука,а после ме учи,че съм казала думичката ПОВЪРХНОСТНО МИСЛЕНЕ :lol:

Mena
8th September 2009, 23:03
marisabela, аз обаче твърдя, че съществува Алтернатива на силиконовите импланти, и тя е напълно реална (алтернатива, а не заместител!) :D
Предполагам, че много момичета вече са научили от списание EVA за възможността да получат подарък- нов бюст с Macrolane.
Повече за това можете да прочетете на сайта на списанието.
http://www.eva.bg/igra/
:D

Мариса
8th September 2009, 23:45
marisabela, аз обаче твърдя, че съществува Алтернатива на силиконовите импланти, и тя е напълно реална (алтернатива, а не заместител!) :D
Предполагам, че много момичета вече са научили от списание EVA за възможността да получат подарък- нов бюст с Macrolane.
Повече за това можете да прочетете на сайта на списанието.
http://www.eva.bg/igra/
:D

известно ми е това,пътувам извън Бг.ТЕЗИ ИНЖЕКЦИИ СА ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ-ПАК ТВЪРДЯ СИЛИКОНЪТ ЗАМЕСТИТЕЛ НЯМА:)

Mena
8th September 2009, 23:59
Алтернатива, а не заместител :cool: , и то не само що се отнася до силиконови импланти за гърди, а изобщо.

Stunning
9th September 2009, 15:05
хах, е това е добра реклама... приходи от sms-и и популяризиране на продукта...

Lilith
9th September 2009, 15:55
marisabela, аз обаче твърдя, че съществува Алтернатива на силиконовите импланти, и тя е напълно реална (алтернатива, а не заместител!) :D
Предполагам, че много момичета вече са научили от списание EVA за възможността да получат подарък- нов бюст с Macrolane.
Повече за това можете да прочетете на сайта на списанието.
http://www.eva.bg/igra/
:D

точно за това бях чела и аз точно там, но момичетата тук казаха, че е неоправдано скъпо и ужасно нетрайно :?

Мариса
9th September 2009, 15:59
marisabela, аз обаче твърдя, че съществува Алтернатива на силиконовите импланти, и тя е напълно реална (алтернатива, а не заместител!) :D
Предполагам, че много момичета вече са научили от списание EVA за възможността да получат подарък- нов бюст с Macrolane.
Повече за това можете да прочетете на сайта на списанието.
http://www.eva.bg/igra/
:D

точно за това бях чела и аз точно там, но момичетата тук казаха, че е неоправдано скъпо и ужасно нетрайно :?

Ами да,мои познати,които ги е страх от силикона пробваха и в циците и за дника-без успех.Само дето задниците им станаха двойни :lol:

diadora
9th September 2009, 17:17
Алтернатива, а не заместител :cool: , и то не само що се отнася до силиконови импланти за гърди, а изобщо.
Тук , където живея в момента , много се говори за това , като много добра алтернатива . Дженифър Анистън използва метода , а тя държи на добрата , нерискова грижа за тялото си . За БГ ще е скъпичко сигурно , поне за сега .

Мариса
12th September 2009, 12:35
Алтернатива, а не заместител :cool: , и то не само що се отнася до силиконови импланти за гърди, а изобщо.
Тук , където живея в момента , много се говори за това , като много добра алтернатива . Дженифър Анистън използва метода , а тя държи на добрата , нерискова грижа за тялото си . За БГ ще е скъпичко сигурно , поне за сега .

Това е като киселините за устни..тука има,тука нема :lol: :lol:
Моя приятелка кубинка и се вгорчи живота от физически и финансов аспект.не само,че е скъпо и нетрайно,но и естетически неиздържано.

ivette25
12th September 2009, 14:51
а физически какво не й е харесало? Има ли здравословни рискове?

ivette25
12th September 2009, 14:51
а физически какво не й е харесало? Има ли здравословни рискове?
Имах предвид естетически, извинявам се. :oops:

Мариса
12th September 2009, 17:45
става на буци,или незнам ква по-подходяща дума да подбера.несъразмерности може би е по-точното определение.
А хирурга е бразилски мисля.

ina79d
14th September 2009, 14:20
VeRiffY,
в този форум , не е място да си мерим "айкю-то " , този форум е за пластична хирургия.

И е "откровенно тъпо " ти да даваш оценка за жените от форума като:
" не особено интелигентни , с ниска самооценка и доста откровено простовати ".

И сега на мойте години ме "зазяпват " много по млади мъже, скоро един дори си направи труда да спре и слезне от колата , искайки да се запознае с мен. Приятелите на зат ми , от около 30 + годишни , му казват каква хубава тъща има. Специализантите (знаеш колко годишни са те) ме "зазяпват".
Мисля ,че удовлетворението , че съм Хубава жена е много , много голямо и ме изпълва със самочувствие и уважение към себе си.

А, колкото до това "застаряваща красавица,която не е успяла да изгради нещо друго ", ние в този форум не пишем коя, какво, нещо друго е успяла да изгради.

Тук, не си мерим успехите , интелигентността и градежите, а, си мерим гърдите.

И , да те питам "моме" ти за 26-те си години какво успя да изградиш , защото аз ще ти напиша ,когато съм била на 26 г. какво съм "градила". Била съм съпруга и майка, едновременно съм завършила В.О., пак тогава съм работила на две места- ( по комунистическо, когато това не бе обичайно и позволено ), строила съм първата си къща ( не апартамент).Сутрин в 5 ч. ,няма- вали дъжд, няма- вали сняг - 5 обиколки на стадиона - ежедневно , когато джогинга не бе масов и тичащите за здраве бяхме единици, тогава нямаше улични кучета и престъпност и тичах по тъмно , защото в 8 ч. започвах работа. И в същото време винаги съм съм била хубава и подържана.На 28 г. родих второто си дете и продължавам със същия темп да градя и сега.
И с удоволствие, в чудесна хармония от себе си и живота,
с независимостта на моето самочувствие,
с радост ЗАСТАРЯВАМ......НО КРАСИВА.

Предлагаш ни да не се обиждаме , а - само ти да ни обиждаш.

Запознай се с хипнозата ( може би , медитацията имаш предвид ), и когато вече можеш , без да се "хилиш" да я практикуваш , ще разбереш , че едно от важните неща, е да уважаваш всякакви хора , без да ги класифицираш с обиждащи епитети.

И щом за теб - " депресиращо е само като влезеш в тоя форум и се зачетеш" -
НЕ ВЛИЗАЙ - " няма смисъл да се опитваш да ни накараш да се замислим " , колко сме -"драматично, вманиячено , суетно кухи.

И ако този който е с теб , те е избрал заради това колко си -"разумна, интелигентна, уверена в това колко струваш" ,
той вече гледа към Красотата на непосилната ти Красива конкуренция.

ina79d
14th September 2009, 14:24
Мили красиви момичета,

извинете за предния дълъг и в частност личен пост.

Не се обидих, а засегнах от тези класификаций.

И от позицията на възрастта не можах да се сдържа.

emiko
14th September 2009, 15:09
Ина, радвам се на поста ти :2046:
Със сигурност трябва доста да си се издразнила, за да седнеш и да го напишеш :!:

Не ми харесва, когато някой се опитва да убеди на всяка цена целия свят(или поне половината :lol: ) в свойте виждания за нещата от живота, независимо за какво става дума - било за пари, щастие, възраст, мъже, коли, любов, красота и т.н.
Харесва ми, когато има мнение и го споделя с другите, но не ми харесва, когато се опитва да го наложи на всяка цена.

ina79d
14th September 2009, 15:36
доста да си се издразнила, за да седнеш и да го напишеш :!:
Да, издразних се, и ме е срам , че стигнах до там да пиша така , че и себе си "да показвам"дори. Но се засегнах , и моля да ме извините , ако ви се вижда неподходящо. Но, исках да покажа , че може да се остарява красиво и ние за това сме в този форум.

emiko
14th September 2009, 15:40
Изобщо няма от какво да те е срам :lol:
Аз лично, ти се възхищавам :2020:

apoklistika
14th September 2009, 15:50
То това не е първото изказване, че като минеш 30-те и едва ли не можеш да се скриеш. Интересно ми е обаче същите тия девойки, дето разсъждават така, как ще разсъждават след още някоя година, когато и те самите минат 30 :1242:

gwendoline
14th September 2009, 15:51
Аз лично, ти се възхищавам :2020:
Тоже :2003:

ina79d
14th September 2009, 15:52
Изобщо няма от какво да те е срам :lol:
Аз лично, ти се възхищавам :2020:
Благодаря :2024:

ina79d
14th September 2009, 15:55
То това не е първото изказване, че като минеш 30-те и едва ли не можеш да се скриеш. Интересно ми е обаче същите тия девойки, дето разсъждават така, как ще разсъждават след още някоя година, когато и те самите минат 30 :1242:
А когато минат над 30 , тогава какво :girl_cry:

ina79d
14th September 2009, 15:57
Аз лично, ти се възхищавам :2020:
Тоже :2003:
Тоже :2015: :2046: :dirty_dance:

ina79d
14th September 2009, 16:02
А когато минат над 30 , тогава какво :girl_cry:
А когато минат, мноого над 30 имах предвид , тогава какво :girl_cry: , ама в бързината не съм се изразила точно.

Мариса
14th September 2009, 16:07
А когато минат над 30 , тогава какво :girl_cry:
А когато минат, мноого над 30 имах предвид , тогава какво :girl_cry: , ама в бързината не съм се изразила точно.

Тогава ще си модел за подражение!
Респектираш ме,заслужава си да има такива жени като теб :P

apoklistika
14th September 2009, 16:20
Ина, и много д аминат, същото :) Познавам няколко изключително красиви дами на 60+ и ми прави впечатление, че красотата им идва най- вече от това, че се поддържат- не от самата поддръжка, естествено, на 60 и кусур няма как да си с лице като на 20, а от факта, че все още не са се отказали да ходят на фризьор, на козметик, на маникюр... зарежда ги това ходене, светват им лицата не толкова от козметиките, колкото от мисълта, че правят нещо за себе си :)

emiko
14th September 2009, 16:39
Даам.... :1246:
Според мен женската красота е непреходна защото, за да е красива една жена не значи непременно, че трябва да е опъната отвсякъде, а е красива и с начина по който се движи, с начина по който се изразява, с начина по който се облича.
Аз също познавам жени на повече от 60, които всяват такъв респект с осанката си, че си казваш "искам и аз да изглеждам така, като остарея".....макар, че на кой ли му се остарява...ама такъв е живота... :1246: