PDA

View Full Version : kak da se oturva ot brichove?


Mimcho
13th November 2004, 18:53
Imam uzasni brichove. Kakvo li ne sum probvala, no vse ne stava... Dori i da otslabna mnogo, te pak si stoiat. Molia ne mi otgovariajte, ako iskate da mi kazete, che edinstvenoto reshenie za men e liposukcia ili za da mi kazete, che e napulno nevuzmozno da izcheznat... :( Nadiavam se, che vse niakoj shte mi pomogne i shte mi dade nadezda...Thank you in advance!

28th November 2004, 13:30
:zdravei az sum ralitsa i sum fitnes instryktor v edna zala v plovdiv.pro4etoh za tvoia problem i iskam da ti kaja 4e ne e nevuzmojno.naprotiv ako naistina se poizpotish shte stane.triabva da znaesh oba4e 4e vsi4ko e i do stryktora ne se samoobviniavai za tezi neshta.opitai se da pravish 3 puti v sedmicata kros do 3km.mejdyvremenno karai kolelo i poseshtavai pone dva puti fitnes zala.starai se da piesh do dva -tri litra na den voda.ako imash vuzmojnost mojesh da poseshtavash i ioga.garantiram ti vidim efect sled okolo dva tri meseca.vsi4ko zavisi ot teb.dano da sum yspiala da ti pomogna.jelaia ti yspeh.

p.s az si pravih liposykcia predi 7godini togava otslabnah naistina no sled 6meseca pak si vurnah kilogramite.ne si pravi za nishto na sveta mnogo boli i ne e tolkova efektno.pone za men ne beshe.ot gladole4enie i fitnes sled tova az svalih 32kg.taka 4e znam kak se 4yvstvash.yspeh ne se predavai.[]

Gostenka
31st December 2004, 01:30
S malkata razlika,4e vednaj kato po4nesh i ne triabva da spirash,spresh li trenirovki 87% ste ti se poiavat pak :?

Mimcho
1st January 2005, 22:15
Mnogo mersi :) Naistina me obnadezdihte...shte se opitam da napravia tova, koeto me posuvetvahte...sushnost niamam vuzmoznost da pravia kros 3 puti sedmichno, no moga da polzvam onzi ured vuv fitnesa, kojto imitira ski biagane...hmm dali shte svurshi rabota?

19th January 2005, 12:43
samo s fitnes shte stane :lol:

20th January 2005, 10:32
Моля пишете на кирилица.