PDA

View Full Version : Силикон при Тонев


veneta09
20th April 2009, 10:45
здравейте,искам да си слагам силикон при др.тонев и искам малко информация за след операцията.боли ли много?

jolifille
20th April 2009, 10:48
Аз нямам силиконови инпланти НО ако реша да си сложа такива щте потарся тук има такива теми :wink:

jolifille
20th April 2009, 10:49
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=7727

petiarad
21st April 2009, 10:59
Венета, не се притеснявай миличка.Болката е търпима, а Тонев е много добър специалист и много добър човек. Аз съм една от оперираните при него и честно казано съм възхитена...

Aset
23rd April 2009, 09:02
Ако си раждала - не боли. Ако не си - преживява се.
:D
Болката зависи от много неща, прочети темичката от линка на jolifille

danas
23rd April 2009, 09:13
Ако си раждала - не боли. Ако не си - преживява се.
:D
Болката зависи от много неща, прочети темичката от линка на jolifilleи аз мисля така,раждалите жени минават по леко с болките

bilian4o
28th April 2009, 20:25
Не съм раждала,но това за мен не беше болка при слагането на импланти.Но при всеки прага на болката е различен.Ако има болка при новата визия всичко изчезва и само се радваш на това което си направила за себе си!

fani_83s
28th April 2009, 21:28
болката е различна при всеки - един казва, че не се търпи, друг - че не го е боляло - мен не ме боля - единствените ми обезболяващи бяха в болницата и то главно заради гърба. няма как да ти се каже колко ще те боли

mirela
3rd June 2009, 11:12
Здр. и аз се оперирах при д-р Тонев преди 1 мес. и на мен всички ми казаха, че болката при всеки е различна. Мен лично не ме болеше. Първия ден нямах никаква болка, нищо не усещах. Само ставах трудно. Втория ден имах лек дискомфорт (не болка) за 2-3часа. Пречеше ми това, че движенията с ръцете са ми доста ограничени.

fani_83s
3rd June 2009, 12:25
и при мен беше по същия начин :D