PDA

View Full Version : Доц. Тепавичарова и доц. Анастасов


gabriel
12th May 2009, 16:47
Може ли някой да ми каже актуалните цени за увеличаване на бюст при Тепавичарова и Анастасов, тъй като съм се спряла на тях двамата от всичко прочетено дотук.

jolifille
12th May 2009, 16:50
доц. Пенка Тепавичарова
УМБАЛ "Александровска" (сградата на Стоматологичния факултет), етаж 12
София, бул. "Св. Георги Софийски" № 1
(02) 952 36 72
0888 609 947
Консултации- Понеделник и Петък от 08:00 до 12:00
Това го копирах от друга тема!Можеш да се обадиш и да попиташ за цените :wink:

gabriel
12th May 2009, 16:57
Благодаря ти за бързия отговор, ама от всичко изчетено дотук съм останала с впечатлението, че е доста сприхава и не очаквам да ми каже по телефона.

gwendoline
12th May 2009, 17:07
Благодаря ти за бързия отговор, ама от всичко изчетено дотук съм останала с впечатлението, че е доста сприхава и не очаквам да ми каже по телефона.
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2053&postdays=0&postorder=asc&start=375

gabriel
12th May 2009, 17:32
Ей, тук сте уникално бързи, не очаквах да ми обърнете внимание. Аз всъщност чета от 1 година и нещо и повечето Ви познавам доста добре, но все не се решавах да пиша, а четях ли четях. Моята подгръдна обиколка е 87 см и се чудя колко големи импланти биха ми сложили и Тепавичарова и Анастасов, щото и двамата не обичат да слагат по-големи. :(

jolifille
12th May 2009, 18:36
gabriel аз нямам силиконови импланти поради моята нерешителност :roll: Но от както съм регистрирана чета всяко едно мнение тук в мамопластика :lol: И следователно трябва да те питам колко си висока и колко тежиш за да прецениш и другите мацки да ти помогнат с избора на кубик :wink: Успех :P

adrina
13th May 2009, 09:10
аз се оперирах при Тепавичарова март месец ценита са ;
за легло престой на ден / 45 лева/
за измерване на дренажи - 15 лева/ всеки път/
за имплантанти Ментор - капковидни - 2500 евро
за операциата - 2000 лева
за упойката / не българската/-около 200 евро
за изследванията + снимките /преди и след/ - 200 лева-можеш да ги направиш където искаш по списъка ,който ще ти дадат
за снимките по 20 лева -правят ги в болницата задължително!
антибиотик- можеш и от болницата да ти го доставят - около 12 лева
или всичко грубо около 8000 лева
цените са раздробени ,така и ги казват - отделно имплантантите се заплащат предварително задължително за да се поръчат.
преглед - 45 лева

gabriel
13th May 2009, 09:29
Вече съм се убедила, че най-лошото ми качество е моята нерешителност :cry: , и това ми вреди във всички области, но това е друга тема. Аз съм 165 см и сигурно 63 кг, но на вид не изглеждам дебела, по скоро едра(килограмите някак плавно се разпределят навсякъде)на 53 кг съм била много слаба на вид, на 56 съм идеално. А обиколката под гърдите ми е 87 см, и някакси гръдният кош ми е доста широк, та при тия всички неща ми се струва, че и Анастасов и Тепавичарова с имплантите до 390 кубика, дето ги слагат пак ще съм с много малки гърди. Имам някъкъв начален старт-може би към 250 и сега мерих-май птоза-І-ва степен(от зърното до гънката под гърдата, премерено с конец-7.5-8 см-всеки път различно излиза)

gabriel
13th May 2009, 11:23
Забравих да благодаря на Адрина за изчерпателния отговор, само да те питам а колко струват най -евтините импланти?

princesavm
13th May 2009, 11:30
Телефона за връзка с доктор Анастасов е 0898421418.
Аз се оперирах при него миналия септември.Операцията ми струваше 5000 лв. (мпланти PIP).

gabriel
13th May 2009, 12:32
Принцеса, може ли да видя твои снимки, че никъде не намерих., а и на Адрина не ми ги отваря-потребител-и парало-явно не са вече тези

adrina
13th May 2009, 12:48
Забравих да благодаря на Адрина за изчерпателния отговор, само да те питам а колко струват най -евтините импланти?

не знам ,тя работи с Ментор и Макган само май :D

gabriel
13th May 2009, 12:56
Адрина, а може ли някак си да видя твои снимки
а на доц.Анастасов съм виждала само на фея мисля беше

gabriel
13th May 2009, 12:57
Като се замисля и на Тепавичарова да съм видяла най-много 2 от творенията. Най-много снимки има от пациентките на Н.Георгиев

aniK
13th May 2009, 16:56
gabriel, а ти защо не отидеш на консултация да видиш лекарите какво ще ти кажат :?: Така само правиш догадки - може самите те да ти предложат по-голям кубик и тогава на теб да остане да избереш при кой да се оперираш.

gabriel
13th May 2009, 17:27
права си, трябва да отида и тогава да умувам.

adrina
14th May 2009, 12:25
едно е на снимка , друго е релано какво става , най- добре си отиди на място и си се консултирай и си запитай док. какво и как предлагат , цени , ти какво искаш и така ,ще прецениш най-добре наистина ! :D
има доста фактори , за ценообразуването на операцията , затова си питай директно като те видят за всички разходи !

боряна христова
14th May 2009, 14:57
аз се оперирах при Тепавичарова март месец ценита са ;
за легло престой на ден / 45 лева/
за измерване на дренажи - 15 лева/ всеки път/
за имплантанти Ментор - капковидни - 2500 евро
за операциата - 2000 лева
за упойката / не българската/-около 200 евро
за изследванията + снимките /преди и след/ - 200 лева-можеш да ги направиш където искаш по списъка ,който ще ти дадат
за снимките по 20 лева -правят ги в болницата задължително!
антибиотик- можеш и от болницата да ти го доставят - около 12 лева
или всичко грубо около 8000 лева
цените са раздробени ,така и ги казват - отделно имплантантите се заплащат предварително задължително за да се поръчат.
преглед - 45 леваИхааааа ,тая докторка не си играе с цените...Добре де сега като сме в криза,няма ли да намалят малко цените??? :1202: :1202: :1202:

te_dda
14th May 2009, 22:46
аз се оперирах при Тепавичарова март месец ценита са ;
за легло престой на ден / 45 лева/
за измерване на дренажи - 15 лева/ всеки път/
за имплантанти Ментор - капковидни - 2500 евро
за операциата - 2000 лева
за упойката / не българската/-около 200 евро
за изследванията + снимките /преди и след/ - 200 лева-можеш да ги направиш където искаш по списъка ,който ще ти дадат
за снимките по 20 лева -правят ги в болницата задължително!
антибиотик- можеш и от болницата да ти го доставят - около 12 лева
или всичко грубо около 8000 лева
цените са раздробени ,така и ги казват - отделно имплантантите се заплащат предварително задължително за да се поръчат.
преглед - 45 лева

СМЕХ, СМЕХ, СМЕХ... въпреки че тази жена е на 2-ро място в моята класация за мамопластика, точно това беше причината да не се оперирам при нея !!!!! ТОва Е МЕКО КАЗАНО ЖАЛКО И СМЕШНО !!!!

Да ми провери колко течност имам в дренажа - и да и дам 15 лв??????? и то всеки път. за едно повдигане на торбата, което така или иначе влиза в работата на всеки, който те е оперирал и е длъжен да те следи??!!??

Имплантите ментор струват 1800 евро !!!!!!!!!!!!!!!!!!

изследвания и снимки 2оо лв.. тая жена луда ли е????

потрес. няма какво повече да коментирам...
няма нищо лошо просто да каже, че иска 8000 лв за операцията...тези безумни списъци са само жалки оправдания...и то за нищо.. защото така или иначе ако искаш някой определен да те оперира, плащаш цената без да питаш дори имплантите колко струват...

боряна христова
15th May 2009, 02:21
аз се оперирах при Тепавичарова март месец ценита са ;
за легло престой на ден / 45 лева/
за измерване на дренажи - 15 лева/ всеки път/
за имплантанти Ментор - капковидни - 2500 евро
за операциата - 2000 лева
за упойката / не българската/-около 200 евро
за изследванията + снимките /преди и след/ - 200 лева-можеш да ги направиш където искаш по списъка ,който ще ти дадат
за снимките по 20 лева -правят ги в болницата задължително!
антибиотик- можеш и от болницата да ти го доставят - около 12 лева
или всичко грубо около 8000 лева
цените са раздробени ,така и ги казват - отделно имплантантите се заплащат предварително задължително за да се поръчат.
преглед - 45 лева

СМЕХ, СМЕХ, СМЕХ... въпреки че тази жена е на 2-ро място в моята класация за мамопластика, точно това беше причината да не се оперирам при нея !!!!! ТОва Е МЕКО КАЗАНО ЖАЛКО И СМЕШНО !!!!

Да ми провери колко течност имам в дренажа - и да и дам 15 лв??????? и то всеки път. за едно повдигане на торбата, което така или иначе влиза в работата на всеки, който те е оперирал и е длъжен да те следи??!!??

Имплантите ментор струват 1800 евро !!!!!!!!!!!!!!!!!!

изследвания и снимки 2оо лв.. тая жена луда ли е????

потрес. няма какво повече да коментирам...
няма нищо лошо просто да каже, че иска 8000 лв за операцията...тези безумни списъци са само жалки оправдания...и то за нищо.. защото така или иначе ако искаш някой определен да те оперира, плащаш цената без да питаш дори имплантите колко струват... Напъкно съм съгласна с теб..На мен Динев като се оперирах ми каза че имантите Пип са 1500 евро,така че малко по скъпи е логично да са Ментор...нали се водят за по-хубави импланти...Но 2500 за импланти вече си идва много според мен....

te_dda
15th May 2009, 10:52
да, доколкото разбрах най скъпи са макган и са около 2000 Е. за цените на пип и евросиликон не мога да коментирам, но със сигурност са не повече от 1500 Е.

gwendoline
15th May 2009, 11:14
цените на пип и евросиликон не мога да коментирам, но със сигурност са не повече от 1500 Е.
Почти двойно по-малка цифра са :idea: :cool:

adrina
15th May 2009, 11:18
така е ,ама аз не съм се интерсувала за цените и не бях информирана :D
за изследванията си ги правих в Токуда и затова са толкова / платени / никой не те задължава къде да си ги направих,но сами знаете колко са , за снимките само са задължителни в болницата.
опитах да кажа каквото знам , не м и се иска да ме цитирате с изчерпателния ми отговор :D
може би не беше редно да давам такава информация знам ли ?

te_dda
15th May 2009, 11:26
ади, няма нищо лошо..това вече сме го коментирали и то поне 3-4 пъти във времето...не си първата,която казва подобно нещо,т.е отдавна тази смешна разбивка ни е известна...в крайна сметка нищо не е по важно от товая да си харесаш гърдите и да нямаш нужда от реоперации покакъвто и да е повод...което е сериозен довод да се пренебрегнат подобни прищявки...аз и се ядосвам, защото използва разбивките, за да взима на кой колкото прецени и няма утвърдена цена..на моя приятелка , която е видимо по-заможна, всико и излезе 11 000.....нали разбираш за какво ти говоря?.....

боряна христова
15th May 2009, 11:33
ади, няма нищо лошо..това вече сме го коментирали и то поне 3-4 пъти във времето...не си първата,която казва подобно нещо,т.е отдавна тази смешна разбивка ни е известна...в крайна сметка нищо не е по важно от товая да си харесаш гърдите и да нямаш нужда от реоперации покакъвто и да е повод...което е сериозен довод да се пренебрегнат подобни прищявки...аз и се ядосвам, защото използва разбивките, за да взима на кой колкото прецени и няма утвърдена цена..на моя приятелка , която е видимо по-заможна, всико и излезе 11 000.....нали разбираш за какво ти говоря?..... Нали знаете ...Не е луд този който яде баницата,а който му я дава...

adrina
15th May 2009, 11:35
мале явно си ги преценява някакси не знам ,ама с това се спекулира страхно много , пък и всеки си оценява труда по някакъв начин :D
ако мине номера :D аз да Ви кажа като ходех там бях само по дънки без часовника дори ,защото ,ако си бях със златния антураж със сигурност щеше и аз съм към графата - Скъпи ! а това е много обидно за мен да те оценяват по това как си е облекъл и какви накити носиш - не е редно !!! може да съм си събирала парите , може да съм се сдухала от ограничения и работа ,ама да те оценяват по - това ми е доста долно :evil:

te_dda
15th May 2009, 12:11
мале явно си ги преценява някакси не знам ,ама с това се спекулира страхно много , пък и всеки си оценява труда по някакъв начин :D
:evil:

точно това имам в предвид - всеки оценява някакси труда си...няма лошо да го оценява рязко по-скъпо от другите,например...но на всеки да взимаш различно ми се струва некоректно !

aniK
15th May 2009, 12:37
Аз на мястото на тази жена, никога не бих правила разбивка - много тъпа пазарна стратегия. И другите взимат 4000Е, даже с по-евтини импланти, но си ги плащаме, нали ?!
Преценката по външния вид във всяка една ситуация, винаги много ме е забавлявала (трагично е, но на мен ми е забавно да наблюдавам реакции). Те и другите лекари го правят - ако не с цената, поне с отношението :lachen:

Dana10
8th June 2009, 13:20
Аз се оперирах при доц. Тепавичарова през март и сумата, която платих общо е около 6600 лв /кръгли импланти Ментор - 2100 евро; операция 1800 лв; престой - 210 лв (6 дни * 35 лв); упойка - 400 лв; антибиотик - 21 лв (3 опаковки * 7 лв); снимки преди и след - 28 лв (2 * 14 лв)/. Преди това си бяп правила изследванията в лаборатория извън болницата, около 100 лв.
Ами това е от мен, надявам се да съм била полезна с информацията.

еМ ДжИ
8th June 2009, 13:29
Някой знае ли, доц.Тепавичарова кога излиза в отпуска?

gwendoline
10th June 2009, 08:43
Някой знае ли, доц.Тепавичарова кога излиза в отпуска?
От началото на август.

еМ ДжИ
10th June 2009, 10:13
Мерсаж!

kremito
26th July 2009, 21:30
На път съм да се насоча към Тепавичарова за увеличаване на бюст. Имате ли идея колко по-рано трябва да мина на консултация и съответно да си запазя час за операция? Също така тя би ли се съгласила да направи и корекция на ухо в една и съща операция? Предварително ви благодаря за отговорите :2015:

gwendoline
27th July 2009, 10:54
На път съм да се насоча към Тепавичарова за увеличаване на бюст. Имате ли идея колко по-рано трябва да мина на консултация и съответно да си запазя час за операция?

Ако докторката е в добро настроение - ще имаш запазен час за операция след три седмици :wink: Час за консулт си запази по телефона два-три дни по-рано, а но имай предвид, че от август излиза в отпуск.

Също така тя би ли се съгласила да направи и корекция на ухо в една и съща операция? :
Това само тя може да ти каже - вероятно да, за да не те мъчи с две пълни упойки (но пак, при положение, че е в настроение :wink: :twisted: )

kremito
27th July 2009, 12:52
Много ти благодаря :)
Явно трябва да съм супер внимателна с нея и да гледам да я предразположа, за да ми стане работата :lol: Ще се отчета като ме дойде времето :cool:

SweetShark
27th July 2009, 22:45
Ако искате да е в "добро настроение", е достатъчно да се държите интелигентно...нали се сещате колко кухи лейки й ходят на консултации - последен пример е Николета Лозанова и изказването й за безчуствените й перфектни цици (т.е. как плеймейтката си е сложила силикон, ама така и не разбрала какви са следоперативните усещания) ...малко са хората дето могат да слушат простотии по 5 часа на ден и да не им се разваля настроението.

gwendoline
28th July 2009, 08:14
...малко са хората дето могат да слушат простотии по 5 часа на ден и да не им се разваля настроението.
Нейното не е развалено от това... :wink: :lol: но нали по-важното е , че е добър специалист..? :idea:

kisha
28th July 2009, 18:52
az imam zapazeni 4asove pri neq za 20.10 i 20.11 za operaciq...nqkoj move da gi polzva, 4e 6te gi otkazvam :roll:

redbulka
21st August 2009, 14:20
Първо: Здравейте момичета, чета ви от много отдавна, но чак сега се регистрирам. Страхотни сте, да добавя и аз, макар че сигурно постоянно го чувате :D

az imam zapazeni 4asove pri neq za 20.10 i 20.11 za operaciq...nqkoj move da gi polzva, 4e 6te gi otkazvam :roll:
Извинявай, сигурно не е уместно тук във форума, само да попитам защо се отказваш - размислила си за доктора или по други, лични причини ? Питам не за друго, а защото тя е една от докторите, които мисля да посетя за дълго, дълго чакана консултация

gwendoline
21st August 2009, 14:25
Редбулка, Киша вече се оперира при д-р Скерлев :cool:

redbulka
21st August 2009, 14:37
Лелеее, тук не сте просто бързи, а сте светкавични :shock: :D :D Благодаря ти :2020:

redbulka
21st August 2009, 14:44
А на Киша честито и със здраве :D

gwendoline
21st August 2009, 14:50
Лелеее, тук не сте просто бързи, а сте светкавични :shock: :D :D Благодаря ти :2020:
Просто бях на линия в момент, в който публикува ти :wink: :cool:
А относно избора ти на хирург - не си сгрешила...отивай спокойно на консулт :wink: :2020:

Stunning
21st August 2009, 15:11
Много ти благодаря :)
Явно трябва да съм супер внимателна с нея и да гледам да я предразположа, за да ми стане работата :lol: Ще се отчета като ме дойде времето :cool:

според мен те трябва да гледат да ме предразположат, защото съм им клиентка, а не обратното... въобще, ако вляза в кабинета и не ми говорят по-подходящият начин или са начумерени, направо излизам... а при тази жена въобще няма да ходя на консултация, явно няма да се разберем...

redbulka
22nd August 2009, 13:20
Вярно че отношението те дразни, защото си даваш парите и т.н., но най-важното според мен е да си върши добре работата и да си доволен от крайния резултат. Когато след раждането отидох при известната доцентка диетоложка /сещате се за коя става въпрос/ , тя все ми казваше "Благодаря за хонорара, мисля че си го заслужих" и не беше от тези, които ти обръщат особено внимание след първата "зарибяваща" по-обстойна и любезна консултация. Ядосвах се, разбира се, но в крайна сметка бях доволна от резултата / свалих 20 кг /, а нея повече не я видях :wink: :D

lysi2
17th September 2009, 23:10
Доц.Анастасов не работеше ли с по-евтини инпланти от тези на Тепавичарова?

p1p1r1p1
18th September 2009, 10:07
Доцента работи с ПИП и Евросиликон

te_dda
18th September 2009, 16:08
Мисля, че самият той препочита да работи с ПИП, но доколкото си спомням от думите на БЮти, работи със всички видове.. :wink:

p1p1r1p1
18th September 2009, 19:32
Мисля, че вече не, защото е имал проблеми със замяната на Mcghan...Поне така ми каза преди две седмици. :D

diadora
18th September 2009, 19:36
Мисля, че вече не, защото е имал проблеми със замяната на Mcghan...Поне така ми каза преди две седмици. :D
Каква замяна :?: Моля те напиши ми .

p1p1r1p1
18th September 2009, 19:58
Ами незнам, не го питах повече :( Предполагам, че някоя пациентка е искала да се възползва от гаранцията за подмяна, но е имал трудности при уреждането инплантите.Май се е справил все пак :D :D

diadora
18th September 2009, 20:04
Не знаех , че МакГан имат гаранция , ако някой знае - пишете ми , моля :) При какви условия мога да я ползвам :?:

p1p1r1p1
18th September 2009, 21:01
Не казвам, че имат гаранция!Не съм информирана относно условията и дали изобщо имат.Просто предположих, че е така!
Нека някой, който знае със сигурност да каже!

te_dda
19th September 2009, 12:04
макган имат основната гаранция, която имат ЗАДЪЛЖИТЕЛНО всички импланти - а тя е тази - доживотната за повреди на импланта..т.е. .Така са и ментор.....вече френските имат и другата гаранция - 5 годишната, която е за смяна по желание на пациента, когато на практика се вади и сменя един абсолютно годен имплант..това вече е свързано с пари и политика на фирмите.. въпросът е обаче, че тези фирми, когато става въпрос за подмяна на импланта поради повреда и негодност, предполгам имат строги условия и процедури за доказване и установяване на " рекламацията", по простата причина,че трябва да е сигурно,че имплантът не е наранен нарочно...другият момент за тази гаранция ( доживотната), с който се застраховат от измами и спекулации , е че предполагам имплантът може да се смени САМО с абсолютно същия модел....а незнам какво става, ако имплантът е на 10 години да речем и този модел с точно тези параметри да речем вече не се произвежда...така,че в случая е възможно да е имало много различни причини, заради които да се стигне до някакъв конфликт за смяната... :idea: :!:

p1p1r1p1
19th September 2009, 12:08
Мерсаж, Теди! :2008:

te_dda
19th September 2009, 12:43
p1p1r1p1, ти имаш ли мамопластика или заради сруги разкрасявания си пациентка? на доцента ?

rudix
3rd October 2009, 09:39
Здравейте!Отдавна чета форумите,но едва сега се реших да пиша....понеже ми предстои консултация при доц.Тепавичарова.Решила съм да правя повдигане плюс силикон...ако някой си е правил същото наскоро много ще съм благодарна да даде малко информация дали доценткато го прави едновременно ,и какви пари иска .Благодаря предварително-всички тук сте страхотни и много полезни на такива като мен.

kater
18th November 2009, 09:37
Може ли някой да ми каже актуалните цени за увеличаване на бюст при Тепавичарова и Анастасов, тъй като съм се спряла на тях двамата от всичко прочетено дотук.

Привет!
Не знам точни цени - мисля, че при Анастасов са около 5000-5500 лв, за Тепавичарова-нямам представа, но със сигурност е по-скъпо. Въпроса обаче е и в това кой как се държи с теб! Според мен Тепавичарова е "жената-мъж" - доста груба, дървена и недодялана. Не знам как е като лекар, но като бизнесмен и човек е гола вода! Точно обратното може да намериш при Анастасов - добро отношение и грижа за пациента и след като вече му е взел парите!
Успех

teodora39
18th November 2009, 11:11
за упойката / не българската/-около 200 евро

Колкото и да недоумявам ще се примиря, че упойката ми ще бъде от порядъка на 100-ци евро. Но колко време след събуждането отшумява действието на тази скъпичка упойка? И какво обезболяване предлагат мамопластиците след операцията - в болницата и в домашни условия?

SweetShark
18th November 2009, 13:20
Теодора39, писали сме многократно за упойките и защо Депривана (скъпата упойка) е за предпочитане. Хайде натискай бутона "Търсене" и почвай.

Оnly
18th November 2009, 20:14
Според мен Тепавичарова е "жената-мъж" - доста груба, дървена и недодялана. Не знам как е като лекар, но като бизнесмен и човек е гола вода!
Това мнение и аз съм го чувала . В медицинските среди , което ме навежда на мисълта , че и вие сте от тази среда . :wink:

еМ ДжИ
19th November 2009, 10:33
Не знам как е като лекар
Най-добрата в България.

Грозна рекламка. Срамота!

Марулка
19th November 2009, 11:42
Не знам как е като лекар
Най-добрата в България.



ФАКТ :wink: :!: неоспорим.....
ей,хора........това са лекари! Който си търси дружки за лаф-мохабет да ги търси на друго място :arrow: