PDA

View Full Version : Дневник- 90-дневна диета!


Страници : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

мауз
10th May 2010, 17:40
Знам Дундьо. Дори съм ги прибрала на скришно място и не помислям за тях. Ама тези плодове ..... :sick:

Izu
11th May 2010, 08:21
Мисля да почна 90-дневната... Кола лайт не може, нали? *addicted to it* :? :( :oops:

И имам още едно-две въпросчета - каквото на обяд същото и на вечеря ли? На пример, ако хапна 2 пържоли на обяд, за вечеря 1 ли трябва да ям или просто нещо от същия клас храни, но с грамаж 1/2 от този на обяд?
И другото въпросче (от което се интересува майка ми, която също мисли да я почне) - следобедната закуска е разрешена стига да е след определените часове за дадения тип храна, нали така? Трябва ли да е от същия тип храна или може ли да е някакъв плод?

Izu
11th May 2010, 09:50
И още едно въпросче - какво може да се пие? Кафе, чай - ясно, фреш вместо едно хранене, а сокове от магазина? Там разните му Капи и т.н. "натурални" сокове? Тези на Присан, които са негазирани и са просто химия със захар? Степчета?

mimi7
11th May 2010, 19:27
здравейте, тия дни отидох малко на почивка и съвсем кривнах от диетата, но днес я по4нах наново. привет на вси4ки нови и успех. изу тези сокове нямат нищо общо с натуралните. мен ако питаш не ги пий

Izu
11th May 2010, 19:32
Аз заради това съм ги сложила в кавички... Добре като сок само фреш ли може да се пие? Аз най-много се притеснявам как ще оцелея без кола лайт...

Nukta
11th May 2010, 21:26
Според мен ще успееш да се справиш без лайт, в крайна сметка това не е до живот, а е 90 дни, пък и може и установиш, че ти е по-добре без нея, знае ли човек.

Да ви се оплача в понеделник ме викнаха поспешност точно в 12 и се прибрах към десет и половина. Успях да сгъна около 200 грама ориз със царевица и грах,докато се обличах и след това нищо не съм яла. Сутринта като се премерих бях 68.8, но днес съм Въглехидратен и 100 % утре кантара друго ще покаже.
Въпреки че ядох на обяд 5 гевречета, изключително твърди, в 17 малко домашна питка от бъдещата свекърва, която беше ужасна (питката де :D ) и малко от кекса й също ужасен и малко шоколадче и тва е, щото ми стана адски тежко. Не че е малко, но....

Вие какъв шоколад ядете във въглехидратния?
Пишеше, че трябва да е натурален, но аз много не обичам и хапвам 1 киндерче.

Izu
12th May 2010, 08:57
Здравейте! От днес съм във вашите редици. В момента закусвам 150-200грама ягодки (надявам се да не са много?), а след малко излизам с колелото по чукарите.

Izu
12th May 2010, 17:56
Окай... Първият ми ден (белтъчен) завърши, поне от хранителна гледна точка.
9.30 Закуска - 200 грама ягоди
13.30 Обяд - към 300гр пилешко филенце на тефлонче и 1/2 домат и 1/3 краставица
18.30 Вечеря - 200гр пушено пилешко филе с малко горчица и две хапки от омлет с две яйца, което сигурно се равнява на към... 1/2 яйце да речем.
Вода - над 2 литра засега. 25км на колелото от 10.30 до 12.30, селски слънчев загар на ръкавче, и усещам "наркотичен" глад за кока лайт.

Nukta
12th May 2010, 20:19
Стискам палци да държиш фронта относно колата.

Втори плодов. Уригвам се на ябълки - доста свежо. В цикъл съм, от днес тъй че няма да се меря докато не ми свърши, което ще е след 5 дни.

Гладна съм. :(

Izu
12th May 2010, 20:46
Thank you~
Аз се притеснявам дали количеството е окей, а не твърде много/малко. :?

Разбих си едно степче с вода, че не мога без сок... Степчето е без захар, само разни Е-та... Надявам се да не съм направила беля... :?

Nukta
12th May 2010, 21:04
Някой беше споменал, че като се спре подсладителя по-бързо се сваля, мацката го заменила с мед...

Аз карам без сладко, заради плодовете е по-лесно.

Izu
12th May 2010, 21:19
На мен не ми е за сладкото... просто съм свикнала да пия сокчета (т.е. кола)...

А иначе... да, плодовете много помагат. И са страхотни след като си била на Дюкан дълго време :D Нямам търпение за плодовия ден! ^_^

petia_britney
13th May 2010, 12:50
Здравейте,виждам че има много нови момичета и се радвам,че диетата е придобила такава голяма популярност :) Аз покрай ремонта в нас не пиша,ама редовно ви чета.За сега не съм качила кг,откакто приключих на 24.04 диетата и се надявам занапред да е така,хапвам по малко и разделно и ограничавам до мах газираното,сладкото,тестян ото и пърженото.Желая много успех на всички и повече минусчета :wink: Пак ще пиша,чао!!!

мауз
14th May 2010, 16:59
Аз за две седмици едва 1 кг. и то приблизително. Много бавно става :cry:

Nukta
14th May 2010, 17:52
petia_britney, Безпроблемен ремонт!

Мауз не се отчайвай, имай вяра!

Аз съм на варива днес. Справям се, даже, май няма да ям повече днес не съм гладна. Почнах да свиквам с количествата и се наяждам от по-малко.

Тази сутрин не можах да издържа и се премерих - 68.8 колкото тежах и във вторник, което значи, че нямам плюс докато съм в цикъл, а това е супер.
Утре имам въглехидратен и не знам какво да си сготвя, доста ме мързи.

мауз
14th May 2010, 17:59
Аз днес съм на въглехидратен и той ме тормози с измислянето на храни та давам на готови, което хич не е добре.
А утре е тежкия плодов.
Никита, браво че се справяш така добре и пред МЦ :lol:

Nukta
14th May 2010, 18:11
Аз си мислех за спагети с домати, маслини и риган? После искам нещо сладичко, но ме мързи аз да го готвя. Може би палачинка? Днеска в магазина видях фъстъчено масло и така ми се дояде, а по принцип аз никак не обичам. Не знам.

Да ти кажа, мауз, плодовия е най-приятния според мен, защото много си личи на следващата сутрин, колко си се мъчил. :)

П.С. Нукта се произнася. :wink:

Izu
14th May 2010, 19:33
Днес ми беше въглехидратият ден~
5.00 (мразя петъчните ранни лекции)- около 250-300гр. ягоди
13.30 - малка пица Маргарита, от полу-готовите, вкъщи си я пекох, само със зеленчуци беше отгоре
19.00 - една палачинка с течен шоколад и едно тъничко парченце от руло... ер.. Роял? тези на 7day... и после две малки блокчета (едно редче) тъмен LZ.

Дали не ям твърде много? Трудно ми е да преценя количествата... малко ли са, много ли са... :?

мауз
15th May 2010, 16:32
Според мен - не са много, дори клониш към обратното.
Тука има доста по-сведущи, те ще ти кажат точно :lol:

Izu
15th May 2010, 16:52
Сериозно ли е малко количеството? Някой може ли да ми каже горе-долу какъв грамаж на ден трябва да се приема?
Днес ми е първият плодов ден и засега съм на около 300гр ягоди и половин ябълка, и 30гр бадеми (но станах в 11 часа и нямах закуска).
Иначе вода пия доста 2-3литра, понякога повече (когато тренирам най-вече). Много се притеснявам да не направя някоя беля... след Дюкан ми е много трудно да свикна с мисълта, че мога да ям варива и "лоши" въглехидрати. Въпреки че глад не изпитвам с тези количества и след като съм яла се чувствам сита - не преяла, не недояла, просто сита.

Съвети? Мнения?

мауз
15th May 2010, 17:11
Според мен тялото най-точно си казва. Ти се усещаш сита - значи си хапнала достатъчно.
Само дето Дундьо казва, а и аз съм съгласна с това, че ядките нямат място в тази диета. Ако я погледнеш в нета - никъде не се споменават ядки. Тука е копната някаква модифицирана версия.
Аз лично я спрях. Не ми действаше добре. Не обичам плодове и плодовия ден беше мъка /днес/, въглехидратния също. Познавам по косата си. Почне ли да се омазнява неконтрилируемо - аз нещо не съм в ред. Я болна, я - нещо друго.
Та всеки най-добре си знае за себе си.

Izu
15th May 2010, 17:16
Окей... Аз за сега нямам оплаквания, но май и няма от какво да се похваля. Но съм решила поне 10 дни да не се меря, за да не се разочаровам... Ще видим...

Disaster
15th May 2010, 17:32
Izu, бих ти препоръчала даже още да изчакаш с тегленето, най-добре се претегли след първия цикъл.Така реално ще видиш има ли резултати или няма.Ако ти е по-лесно да изкараш плодовия ден с малко ядки,аз мисля ,че не е голямо прегрешение.По скоро не трябва да ядеш течен шоколад и това руло.
Аз бях започнала диетата, но се отказах доста бързо.Сега реших да я направя като хората.При мен минаха 10 дни вече и мога да кажа,че чувствам разлика.
Успех на всички!

Izu
15th May 2010, 17:51
Цикъл като... първите 4 дни, първити 29 дни или първия МЦ?
Аз доколкото разбрах от всичко, което изчетох, е, че във въглехидратния ден е препоръчително на обяд нещо солено, а на вечеря нещо сладко. А и пак... надали съм изяла повече от 100гр шоколад.

Disaster
15th May 2010, 23:12
Аз за себе си взех решение чак след първия воден ден да се тегля.
Права си,че пише нещо сладко във въглегидратния ден, обаче това сладко нещо не трябва да е каквото и да е.Нещо в което има да кажем захар и брашно, но не и яйца и пр.мляко.Според мен най-добрия вариант за вечеря си остава половината от обяда.Утре ми е такъв ден и ще ям пълнозърнести макарони със зеленчуци.Сладко не ям и нямам намериние след като гледах Sugar - the bitter truth (горещо го препоръчвам).Не знам колко дълго ще ми държи влага това филмче, но поне до края на диетата сладко няма да близна,а след това ще го сведа до минимум.

Izu
16th May 2010, 08:27
Мм... не знам... аз сладко ще продължа да ям, най-вече защото по принцип съм с ниско кръвно и ако не хапна сладко предната вечер не знам как би издържала плодовия ден.

А, ако това е този филм, за който си мисля... то такива има за много от храните - кока кола, месо, сирена и т.н. Така че ако речеш, то има bitter truth за всички храни около нас.

bebutsa
19th May 2010, 12:35
:1246: хайде и аз да започвам.В кратце моята диетична история:
1. преди 7-8 години -д-р Емилова ,15 дни само плодове и чай с мед= -10кг и як световъртеж,повехнала кожа ,но мнооого слаба :2003: (задържах ги около половин година и после пак започнах да качвам)
2.една диета ,по време на която всеки ден ядеш определена храна (ден на яйца,ден на месо,ден на плодове и т.н.),общо 10 дни= -8кг.По- натам я правих още няколко пъти ,но резултата беше всеки път все по-малко кг свалени.
3.Рене Зелуегър 20 дни преди 3г = -6кг,бързо върнати
4.Дюкан в последните две години 2 пъти= -5-6 кг и после вълчи глад за сладко и естествено дебелеене наново.
Междувременно съм пила и хранителни добавки за слабеене без всякакъв ефект.
Като цяло сега съм с 10кг повече ,отколкото бях когато започнах да правя диети и мечтата ми е пак да стана такава, каквато си бях тогава :2021:
...Та от утре започвам 90 дни и дано този път да се получи.Имам пътечка и ще гледам да тренирам всеки ден по час -час и половина.
Ще пиша кво става след седмица . :1201:

bebutsa
19th May 2010, 12:56
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wegqJKR/weight.png
[/url]

ихаа имам си линийка вече

Likrensse
19th May 2010, 13:44
Здравейте! :)
Аз съм нова във форума. Скоро започнах диетата, днес ми е въглехидратният ден. :D
Искам да сваля около три кг., но често казано целта ми е най-вече да отслабна малко в бедрата и паласките. Който има опит би ли ми казал дали има някакъв ефект в тези области?
Най-големият ми проблем е, че постоянно ми се яде, ненаситна съм и то това, което ме изкушава е сладкото и тестеното. :x Но за сега се справям. :girl_dance:

*axeny*
19th May 2010, 15:36
От утре мисля да я почвям тази диета! :D

Nukta
19th May 2010, 16:48
Минус -100 гр.
Днес съм на въглехидтрати. Да си призная преяждам в тези дни.
Вие мерите ли се след въглехидтратния?

tsvety
19th May 2010, 18:05
Не, на мене бижутата ми са по 200 грама :) Номерът за мен не е, дали съм свалина 100 грама, това е много малка цифра. Бих казала, че един номер дрехи е добра мярка.

Nukta
19th May 2010, 19:02
Оф, знам, но и това е минус. Искам да става по-бързо. Но ще се справя. Направих си програма с упражнения.

Споделям я:
1.Повдигане ръцете напред – до горе и настрани и горе 10-20 пъти

2. Навеждане напред, опитвайки се да си допрете краката с главата 10-15 пъти

3. Наклон встрани, 10 пъти във всяка посока

4. Клякане, 10-20 пъти

5. Махове с краката напред, назад и встрани по 10-20 пъти

6. Упражнение „полускакалец“ -10-15 пъти с всеки крак.

7. Упражнение «кобра» 2-3 движения

8. Повдигане нагоре краката от легнало положение 10-15 пъти

9. Вдигане на тялото от легнало положение – 10-15 пъти

10. От легнало положение повдигане на таза встрани със сгънати крака – по 5-8 пъти във всяка посока

11. Лягате по гръб, повдигате и сгъвате крака под 90 градуса, като са кръстосани при глезените, ръцете са пред гърдите. От това положение правите преси, като не лягате до долу. С една дума пружинирате с горната част на тялото.

12. Отново легнали по гръб, ръцете покрай тялото. Краката прилепнали един до друг се повдигат верикално и се спускат, но отново не чак до земята, а на около 10 см. от нея.

13.И пак легнали по гръб, ръце покрай тялото, повдигат се краката на 10 см. от земята и от това положение се разтварят и събират хоризонтално.

Ако имате едри бедра, ето какво можете да направите по въпроса:
1. Въображаемите педали – легнете по гръб и изпълнявайте с краката движения сякаш карате колело. Основното натоварване при това упражнение трябва да пада върху педрата. Мускулите на бедрата трябва да се съвършенно отпуснаи, упражнението се прави в бързо темпо. Започнете с по 40 движения, като постепенно увеличавате скоростта на движенията. Целта е да достигнете бързо темпо, като всеки тур съдържа по 150 завъртания на въображаемите педали. На всеки тур правете почивка.

2. Кръстосване на краката – Легнете отново по гръб и изправете краката нагоре под прав ъгъл. Сгънете ги леко в коленете и отпуснете мускулите. В тази позиция започнете да кръстосвате краката си – веднъж левия пред десния и обратно. Упражнението се прави 150 пъти.
Важно: Ако искате да намалите обема на бедрата си, трябва да избягвате упражнения на пръсти, присядания и напрягане на мускулите в тази област.

3. Махове – Застенете прави до един стол, така че лявата ви страна да е към гърба на стола. Хванете се с лявата ръка за гърба на стола. След това започнете да правите силни махове с десния крак напред, нагори и вляво. Поставете пръстите на десния крак върху седалката на стола. Това упражнение се прави 10 пъти, след което се повтаря същото, но с левия крак. Дищайте равномерно, докато правите упражнението.

4. Игра с коленете – седнете на земята и сгънете краката в коленета, като приближите стъпалата максимално към бедрата. След това определе лактите си в земята, като се облегнете назад. Започнете в тази позиция да пренасяте коленете си вляво и вдясно, като се стараете да докосвате пода. Упражнението се повтаря 20-тина пъти.

5. Ходене по дупе – седнете на пода, изправете краката в коленете, изпънете ръцете и изправете главата. От тази позиция започнете да се движите напред, като се стараете да разполагате с разстояние окол 2-3 метра. Докато правите упражнението, движете дясната ръка паралелно с десния крак и лявата ръка – с левия. Упражнението способства за отслабване в областта на корема и бедрата.

6. Люлка – седнете на земята и поставете лактите върху бедрата. Напрегнете силно мускулите на корема. След това се отпуснете по гръб, като не променяте положението на кракака, които в момента се намират под прав ъгъл спрямо тялото. След това се върнете в изхождно положнеие. Упражнението се прави 20-тина пъти. То укрепва мускулите на корема!

За тънка талия:
1. Лакът – коляно – поставете краката на широчината на раменете, стъпалата – паралелно, а ръцете сложете под брадичката, лактите – възможно най-назад. От тази позиция започнете да се накланяте силно напред, извъртете тяло в страна, като докосвате с лакът коляно. С десния лакът лявото коляно, а с левия – дясното коляно.
Важно е, коленете да останат изправи през цялото време. В момента на докосването, издишвайте. Бройте до две и изправете позицията и вдишайте. На три – наклонете се и докоснете другото коляно. На четири – се изправете. Упражнението се повтаря 20-тина пъти.

2. Игра с краката – Легнете по гръб и сгънете ръцете в лактите, като дланите трябва да сочат надолу. Сгънете краката в коленете и пренесете десния крак вляво, като силно извъртите бедрото. Трябва да докоснете с коляното пода. Левият крак в това време изправете. След това върнете тялото в изходно положение. Същото повторете и с левия крак. Упражнението се прави 10-15 пъти с всеки крак.

За стройни крака:
1. Ходене – 3-5 минути ходене. Като по една минута отделете за ходене на пръсти и на пети. По 30 секунди на вътрешната и на външната страни на стъпалата.

2. Стоейки прави, опрете едната си ръка в гърба на стол. Правете махове с единия крак напред и назад, в страни. Редувайте краката. упражнението се прави 15-тина пъти с всеки крак.

3. Изправени сте. Съберете петите. Вземете гирички до 3 кг. Сгънете ръцете така, че гирите да стоят на нивото на раменете. Упражнението изисква да присядате, докато стоите на пръсти. Тялото дръжте изправено. Повторете до 20 пъти.

Nukta
19th May 2010, 19:48
Здравейте нови хорааа :D стискам палци да успеете.

tsvety
19th May 2010, 19:58
За стройни крака:
1. Ходене – 3-5 минути ходене. Като по една минута отделете за ходене на пръсти и на пети. По 30 секунди на вътрешната и на външната страни на стъпалата.


Чувала съм, че ходенето на пръсти прави дебели прасци, защото засилва мускула :roll:

tsvety
19th May 2010, 19:59
Кофти, че няма едит - та става дума за умишлено ходене на пръсти, а не да си се качил на високи токове.

tsvety
19th May 2010, 20:00
Кофти, че няма едит - та става дума за умишлено ходене на пръсти, а не да си се качил на високи токове.

poli1234
23rd May 2010, 14:37
здравейте

Nukta
24th May 2010, 13:09
Здрасти :D

Nukta
26th May 2010, 18:57
Непрекъснато си стоя на 68.8 няма мърдене, след плодовия да съм най-много 68.6. Вече 20 дни сам на това чудо и почвам да се отчайвам.

Kenia
28th May 2010, 10:14
Привет! :)
Започвам и аз от днес. Да видим до къде ще стигна....

Ive_lina
28th May 2010, 11:01
Здравейте!Аз за 2седмици съм отслабнала с 4кг.Но моята диета е зеленчуци и месо.

Klo
28th May 2010, 13:11
Здравейте, и аз да се присъединя към групата :) От днес започнах и аз, да видим дали ще удържа :wink:

vesi_beibi
28th May 2010, 20:36
zdraveite..i az sam na tazi dieta ve4e 10 dni,no sam svalila 1 kg. :( sega 4eta temata za tazi dieta ,da razbera dali ne pravja njakva greshka,ta ne svaljam...dnes bjah na variva i be6e ok....utre ste jam vegetarianska pica i za ve4erja shokolad4e.. :lol:

Нади.Бади
29th May 2010, 15:19
Здравейте и от мен! Искам да попитам няколко неща относно тази диета и предварително се извинявам ако вече са зададени и им е отговорено, просто нямам време да прочета всичките 52 страници, та ...
исках да попитам следното: всички знаем, че за по-ефективно отслабване се хапва по 4-5 пъти на ден, за да се забърза метболизма, а в тази диета са споменати само 2 яденета: закуска, обяд, вечеря. Според Вас ако си направя 4-5 ядения за деня с по-малко количество храна дали диетата ще има същия успех ? Също така исках да рзбера - нали в много режими се казва, че закуската е най-важна и не трябва да се пропуска, а тук пише, че се закусва само плодове. Т.к. е хубаво диетата да е съчетана със спорт - ако бягам сутринта не мисля, че е уместно преди или след това да изям само един плод(или колкото и да са). В много диети пише, че не е хубаво в един ден да се ядат плодове и други храни - най-добре е плодовете да се ядат в отделен ден. Ще се радвам да ми отговорите, благодаря! :)

Nikita75
29th May 2010, 20:50
Здравейте на всички,доста време се чудих върху тази диета и реших и аз да я приложа.Накратко моята история:
В началото на август 2008 започна диетата на Дюкан.От 87 кг.за 6 месеца стигнах до 67,като след това успях да сваля още 2 в периода на задържане на килограмите.Всичко беше чудесно до тази зима,когато си трупнах едни 4-5 килца понеже се поотпуснах със сладичкото и тестеното и сега имам огромно желание да ги смъкна.Опитвах на 2 пъти отново с Дюкан но нещо ентусиазма ми не е същия а и волята май също.
Освен това след този режим заобичах сладичкото,нещо без което преди можех да мина спокойно.Знам колко е важно да имаш съмишленици и подкрепа в нещо което не ти е известно точно как ще се развие.Затова и разчитам на вас.
Освен това си мисля:аз искам да сваля 5 кг,но при положение че диетата е 90 дни,няма ли да смъкна по-вече?Наистина не искам по-вече от 5 кг,по простата причина че не искам да загубя някои форми на които държа :oops: .Забравих да ви спомена ,че в момента съм 71 кг(поне това показва шантавия ми кантар) и съм висока 162.Очаквам вашите мнения и напътствия.

Piny
29th May 2010, 22:24
мен ако питаш за тази височина 162 см, спокойно може да смъкнеш повече от 5кг. Не се притеснявай за цицките си, сигурна съм че имаш в изобилие :wink:
http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/71917/.png (http://www.diaet-ticker.de)

Nikita75
29th May 2010, 22:57
Не е проблема само в бюста а и в еластичноста на кожата.Освен това в лице ставам много изпита.Но зависи как ще потръгнат нещата ,защо не,може и по-вечко да сваля.Мисълта ми е да не сваля за 90 дни прекалено.Нали се провежда точно толкова -нито по-вече нито по-малко.Тоест не мога да спра ,ако преди този срок достигна желаната фигура.

Piny
30th May 2010, 11:41
Никита, и аз съм почти на твоят а височина и те уверявам че в лице също ще изглеждаш по-добре гогато то се очертаят малко скулите, а за кожата не се притеснявай- ако съчетаеш диетката с малко спорт няма да и се отрази изобщо. Успех!
http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/71917/.png (http://www.diaet-ticker.de)

Nukta
31st May 2010, 11:11
Момичета супер сте готини, но аз вече към 30 дни съм на тоя режим и стоя на същите килограми, явно при мен не действ отлабващо, но се чувствм добре когато се храня така. Предполагам това е горе долу моят начин на хранене, но искам да отслабна. Затова ще се върна по-къно пак на него. На вас ви стискам палци и знам, че ще успеете!

Попътен вятър!

Nikita75
31st May 2010, 17:22
Момичета,я кажете откъде си ги намирате тези линийки та да си сложа и аз едничка?

lady74
31st May 2010, 18:26
Момичета,я кажете откъде си ги намирате тези линийки та да си сложа и аз едничка?
натисни в/у моята примерно и там си избираш
1. влизаш тук http://ticker.7910.org/eng
2.там където ти пише all избираш weight loss и после филтър
3. харесваш си линиика - избираш я
4.продължаваш на долу и на второто all пак може да избереш weight loss или просто си избираш някое
5.продължаваш да гледаш още по надолу и натискаш преди weight да ти седи черната точка.
6.веднага от дясно има 3 полета 80,70,55
това са съответно кг. преди, сега и желани
7.малко по отдолу където ти пише enter message: натискаш , изтриваш го и си слагаш твой текст на латиница .
8. ако искаш си избираш цвят на текста като натиснеш върху някое от цветните квадратчета .
9.последно натискаш бутона create my ticker and get the code който е над зеления надпис и ще ти направи линиика .

lady74
31st May 2010, 18:28
sorry ако съм била много подробна ама все се оплакват тези около мен че не им обяснявам ........

Nikita75
31st May 2010, 19:55
Благодаря ти,дано да е станало.

lady74
31st May 2010, 23:13
копирай това цялото нещо в профил и там в подпис и виж дали не си изтрила някоя буква че не се е появила

lady74
31st May 2010, 23:17
трябва да копираш BB code а ти май си сложила другия

Nikita75
1st June 2010, 16:16
Благодаря,вече се получи :lol:

vesi_beibi
1st June 2010, 20:38
Е,и аз вече си имам линийка...аз се поумазах тези дни-в неделя бях при мама...и тя ни поглези ( а бях на плодове). Но си направих плодов ден в понеделник

dey4eto
4th June 2010, 18:37
Здравейте! От 1 седмица ве4е следвам този режим и имам един въпрос (предварително се извинявам, ако някой ве4е е питал за това). Въпросът ми е, дали мога през белтъчния ден и ден на варива мога м/у храненията да изяам плод? (понеже съм цял ден на училище и няма как да си нося по-специялно ядене) :roll: :oops:

Dayamanti
9th July 2010, 16:02
Здравейте,
Имам огромна нужда да сваля няколко кила (както повечето тук), Тази диета ми допада, но имам чувството , че по-скоро ще кача от колкото да сваля...... Известно време бях на Дюкан.... имаше добър ефект. Като стигнах до 60 кг. я спрях и си задържах килограмите, но от 1ви април спрях цигарите ииии !!!! познайте какво ми си случи!!! Почти 70 кг! съм вече :shock: при моите 164 см. ..... и въпреки опитите които правя (отново с Дюкан) кантара не помръдва. Реших, че може би смяна на начина на хранене ще ми помогне .... Как мислите? Дали?

nk0st0va
9th July 2010, 20:50
Може ли да се смесват няколко храни от една и съща група на едно ядене: Например 2 пържоли + 1 кисело мляко?

И да се оплача, че за 20 дни съм свалила само 1 кулограм! :(

дундьо
12th July 2010, 11:31
Може ли да се смесват няколко храни от една и съща група на едно ядене: Например 2 пържоли + 1 кисело мляко?

И да се оплача, че за 20 дни съм свалила само 1 кулограм! :(
А бе то може да се смесват, ама при такова количество папу то си е чудо, че въобще си свалила нещо. Мен тоя трик ми е ясен - двойна порция на обяд, че вечерта като изям половината, пак да се наям. Ама не е това идеята на диетата. На обяд нормалана порция - 1 пържола и салата, като за един човек, да се събира в две шепи. Все едно си в ресторант. На вечеря - 1/2 пържола и една шепа салата. Всъщност диетата разчита на това. Редуването на храните е, за да няма лишения от видове храни и да има и прочистващ ден. Няма никаква магия в редуването, това е за дисциплиниране на лакомията, пък и зада можеш да включиш всичко, което обичаш. Реално това си е гладна диета. Затова се забавлявам, като чета страховете на повечето начинаещи, че ще надебелеят. Горкички мои момичета, стига сте се панирали всеки път, като чуете думата "въглехидрат".

Mirsi
18th July 2010, 01:03
Аз това режимче почвах, спирах, пак започвах... И от близо месец леко се вманиачавам в броене на калории... :roll: Не е хубаво това... откача се...
Та манията си е мания... И реших, че ще ги смеся. Започвам си отново режимчето (този път силно решена да го спазя!), но сега ще си следя и що-годе калорийния прием (ей, леле българите нямаме почти никаква култура на хранене :/). Но сега няма да следя килограми (счупи ми се кантара, а и не е полезнено за психическото ми състояние постоянното претегляне), вече не ме интересуват толкова такива ми ти числа. Обиколки ще гледам сега, но на гледане, без метър.. с дрехи ще се следят :Д
А и след месец съм на море, та се започва и яко потене (не само заради ужасно високите температури вън) с една аеробна програма.
Ох, но много ме е страх да не губя мотивация, че тогава... Ще се подсещам за роклята, която си харесах и ще да стане номера :Д

Lili555
11th August 2010, 23:26
Хмм...мисля след няколко дни да се включа тук...
И също така мисля,че идеята да се броят калории в комбинация с тази диета би било доста печелившо...Само малко мепритеснява частта с бобовете....

taen.agent.001
12th August 2010, 12:27
Диетата е добра. Не се чувстваш гладен. Усещаш се по тонизиран. До първия воден ден(днес) от 122 свалих на 115кг. имах и няколко празника с повечко салатка и ракийка :oops: . Днес е трудно, само диетата ми е в главата, но ще гледам да изкарам цял ден на вода.

vlubena7a
14th August 2010, 17:06
Здравейте :) Аз отново съм на тази диета. Веднъж е почнах, но се отказах понеже не се чувствах никак добре :) Днес ми е 5 ден и се чувствам прекрасно, ще видим до кога ще издържа, но този път мисля да е до край :) Успех на всички, които се борим!!!

vlubena7a
14th August 2010, 17:09
Вчера ми беше плодовия ден и си хапнах малко диня и за трите хранения и аз се изненадах, но за първи път не чувствах глад :D

zozeto
15th August 2010, 20:42
Здравейте,

Днес ми беше първия ден на режима ... хапнах си екстра, но понеже от месец насам спазвам принципите на здравословното хранене, та мога да кажа, че имам начален тласък. Сутринта закусих 1 портокал, на обяд си направих салата от нарязани на кубчета 2 сварени яйца, обезсолено сирене, кашкавал, печено пилешко месце и прокарах с чаша таратор без олио. Вечерях домат с моцарела и пак чаша таратор. Количествата отдавна свикнах да са малки ... та като цяло от днешния ден съм супер доволна. За утре ме очакват варени картофки с кубче бульон и царевица. Признавам, че ме е страх от въглехидратния ден :shock:

Пожелавам успех на всички в тази толкова тежка борба :wink:

Engel
16th August 2010, 10:26
А вечерята не трябва ли да е 1/2 от обяда? Смисъл същото хранене на половина или просто половината количество? :roll:

zozeto: Успех! Според мен, ако беше добавила повече зеленчуци на обяд вместо толкова много млечни щеше да е по-добре :)
Имай в предвид, че от млечните се задържа вода.
За въглехидратният ден не се страхувай, ориентирай се към кафяв ориз, пълнозърнести спагети и доматен сок ;)
Варените картофи са много ниско-калорични :)

vlubena7a
16th August 2010, 12:28
А ориза не е ли към втория ден, когато сме на варива?

zozeto
16th August 2010, 13:36
zozeto: Успех! Според мен, ако беше добавила повече зеленчуци на обяд вместо толкова много млечни щеше да е по-добре :)
Имай в предвид, че от млечните се задържа вода.
За въглехидратният ден не се страхувай, ориентирай се към кафяв ориз, пълнозърнести спагети и доматен сок ;)
Варените картофи са много ниско-калорични :)

Engel, благодаря ти за съвета, просто от Дюкан ми е останало, че протеините са протеини, когато са много :lol:
Иначе, във вечерята - да, трябва да е така, както писа за 1/2 от същото ядене, но смятам, че в предвид се има количеството да е малко, а не точно типа храна. Е, довечера ще хапна същото както и наобяд, но на половина :))) Ще чакам скоро резултати, че не съм се теглила от седмица.

calorie_mania
17th August 2010, 10:59
Здравейте мацки (и мъже, ако има такива) следващи тази диета. Много полезна тема! От днес се включвам и ще сте ми нужни за подкрепа! От години насам се уча да се храня здравословно, вредните навици изискват много време за промяна. А и аз все започвам нещо и се изгубвам някъде по средата.

Винаги си водя дневник на калориите (то и ника ми е такъв,хаха), и е много важно да имаме идея колко калории горе долу сме хапнали за да е успешна една диета. Подкрепям мнението на Lili555. Аз даже съм си купила часовник, който ми ги следи, но и в тефтерче си пиша. Така успях да сваля 6кг за 3 месеца без да ги кача обратно. Виждам по дати какво и колко съм изяла и къде "съм сбъркала" тоест наддала пак. Много е полезно! пишете в Google "calorie counter" и си изберете един. Дори Facebook има такова приложение!

calorie_mania
17th August 2010, 17:36
... Въпросът ми е, дали мога през белтъчния ден и ден на варива мога м/у храненията да изяам плод? ...

"5. Спазвайте часовете между храненията.Ако в определено време много огладнеете изяжте един плод или изпийте чаша вода или плодов сок. " - Така пише в първия пост от тази тема. Следователно, отговора на въпроса ти е ДА :)

calorie_mania
17th August 2010, 23:10
...гледах Sugar - the bitter truth (горещо го препоръчвам Току що го изгледах и аз! Оказва се, че фруктозата, която ни вреди я има не само в сладките, а и в сосове, хлебчета и каквото се сетиш. Така че не само трябва да се ограничат сладките, ако питаш мен - всички полуфабрикати. Приготвяйте храната си в къщи, когато имате възможност. А за напитките - от години насам пия предимно вода, малко мляко с кафето - не купувам сокове, защото не са полезни, нито газирани напитки. Пия ги, но много рядко. И аз препоръчвам филма на всички, които разбират английски език :)

calorie_mania
18th August 2010, 10:41
Zozeto, как върви, днес плодов ден ли ти е? Аз съм 2ри ден, картофки с грах. Закусих 2 ябълки, сега си пия горчивото кафе и ви чета :)

taen.agent.001
18th August 2010, 12:24
Не подценявайте водния ден!
На него свалих 2 кг, като не се върнаха ;)

zozeto
18th August 2010, 16:23
Zozeto, как върви, днес плодов ден ли ти е? Аз съм 2ри ден, картофки с грах. Закусих 2 ябълки, сега си пия горчивото кафе и ви чета :)

Днес е идеален плодов ден ... взех си в офиса различни плодове и ги разпределих по часове, т.е. за всеки 2 часа, за да не освирепея и да налетя на колегата :lol: та значи: Грейпфрут, банан, 4-5 нектарини, портокал, ябълка и за вечеря ме чака диня ... ще видим какво ще каже кантарчо на сутринта :)

zozeto
19th August 2010, 07:02
Имам питане и моля тези, които са по-напред в режима да споделят мнение ... Дали според вас е важно това да хапваме за вечеря същото, но на половина или въпроса е количеството за вечеря да е на половина на обяда? Малко ме тормози еднообразното хапване :?

mallina
19th August 2010, 15:18
започвам и аз :) малко късно, но докато се наканя :( Хареса ми диетата, има разнообразие. Довечера ще направя риба и от утре започвам :)

zozeto
19th August 2010, 15:24
mallina, добре дошла в редиците ни :))) Кажи нещо повече за старта ... т.е., колко кг си и за колко се бориш?

mallina
20th August 2010, 08:52
Ох :oops: ами искам да отслабна с поне 10 кг, на 50-55 кг се чуствам най-добре :roll: 170 см съм и в момента изглеждам като гризли :( Не ми стават дрехите и като вляза в магазин ме хваща депресия. По навик хваща дрехи, които преди ми ставах (на око преценявам размера) и ... :evil: познай... не ми стават, а като погледна размер, който ще ми стане имам чуството, че от толкова плат могат да излязат 2-3 палатки и ще остане и за чадъри :? Преди няколко месеца ми изписаха противозачатъчни за регулиране на цикъла и от тях се подух много. Сега съм ги спряла и вече не се чуствам като балон (поне вече не задържам вода), но доста ми се прецака организма. След тия проклети хапчета ходих на хомеопат и ми каза, че ми се е променила мастната регулация (и още куп др. вредни последици, де :evil: ) и сега тр. да направя нещо.

calorie_mania
20th August 2010, 09:09
Здрасти mallina :) Zozeto, аз стриктно ям същото като на обед, но половината. Нали след 4-5 дни имаме възможност да хапваме други рецепти от същата хранителна група, мисля че идеята е да не претоварваме организма с много видове храна, ама знам ли, не съм диетолог, да ме поправят просветените. И аз не съм се представила, ама на линийката ми се вижда - имам да смъквам поне 10кг, отказах пушенето, наддадох без да успея да ги смъкна 2 години, после забременях.. бях 45кг в идеалните ми години, стигнах 65кг след раждане :( Висока съм 153см само ;) на 27 години. Днес ми е плодов ден, целувам ви всички :P

zozeto
20th August 2010, 09:32
Успех момичета :)

mallina ако от твоя дреха могат да излязат 2 палатки, то с моя Явашев щеше да може да опакова отново Райхстага :)))))

calorie_mania браво за стриктното спазване на режима, аз само понякога го правя това. Даже и днес менюто ми за обяд е различно от това за вечеря, но все пак са леки и здравословни храни. По принцип стомаха ми не понася боба и лещата много лесно. Затова днес се спрях на просо и нахут.
Желая ви бързо свършване на петъчния ден и приятен отпускащ уикенд :)))

mallina
20th August 2010, 10:17
разсмя ме, Зози :) :lol: а за разпускане в почивните дни не знам :roll: за мен отпускане е да си хапвам колкото искам. До преди тези хапчета не ми беше проблем, ядях колкото ми се яде, но сега трябва да свиквам да се съобразявам :evil: Не знам как събота и неделя ще спазвам стриктно, но сега съм надъхана. Дано да не ми е гилям проблем :roll:

wanja
20th August 2010, 11:57
Да се включа и аз тук. Със Зозето се знаем от Диетичната говорилня. Започнахме заедно режима, за морална подкрепа. :)

Иначе съм висока 156 см и това, което виждате на линийката ми хич не е добре. Най-много съм стигала до 53 кг, но не ми е било добре. Оптималното ми тегло, на което се чувствам супер е 56 кг.

Аз нещо задържам килограмите, но да видим как ще бъде по-нататък. Вчера хапвах тиквички с кисело мляко, сиренце, домат за обяд, а за вечеря само тиквички, но нещо бяха много солени и пих много вода през цлия ден и вечерта, а днес имам чувството, че съм подпухнала. Май няма да си купя пак готови пържени тиквички от щанда на Фантастико вече :)

zozeto
20th August 2010, 12:21
Ами от солта ще да е и многото вода това с подуването. Аз вчера хапнах яйчица със сирене, кашкавал и колбас на тефлоновия тиган, обаче от сиренето ми беше соленко доста. И аз като теб кърках водица и днес ми е едно ... подуто. При мен обаче ще напече следобедната жега и ще се стопя тотално :lol:

calorie_mania
20th August 2010, 12:24
wanja препоръчвам ти да избягваш пърженото. Тиквичките са много вкусни задушени. Понякога варя ориз и добавям тиквички последните 3-5 минути от готвенето, харесват ми така и не са мазни!

zozeto
20th August 2010, 12:24
забелязах,че страницата се е разтегнала,сори.
Ето линк към табличката,от където може да я видите цяла и да си я печатате:
http://3.bp.blogspot.com/_lUPBGJxY_Gc/SdsiDX24O_I/AAAAAAAANkY/00OEp8KoYns/s1600-h/010022031-big.jpg

Цитирам колежката от темата за разделното хранене, защото смятам, че това би помогнало и на нас в прилагането на 90-дневната диета. Благодаря на daniski от името на цялата ни група :)

smile_angell
20th August 2010, 13:10
Здрасти mallina :) Zozeto, аз стриктно ям същото като на обед, но половината. Нали след 4-5 дни имаме възможност да хапваме други рецепти от същата хранителна група, мисля че идеята е да не претоварваме организма с много видове храна, ама знам ли, не съм диетолог, да ме поправят просветените.

Не съм много "просветлена", но мисля, че е по-добре да се яде разнообразна храна. В вашия случай това "на половина от обяда" мисля, че се отнася само за количеството, а не да ядете СЪЩОТО, но на половина! :)
calorie_mania , тази диета не е ли за сваляне на повече килограми, на теб ти трябват само 10 да свалиш, нали? :P

mallina
20th August 2010, 16:12
леле, 49 кг? Колко си висока, Смайл ейнджъл? Аз не съм била толкова от години. :roll: Но и кюфте като сега не съм била, на 50 съм кожа и кости ... а под тях не ми се мисли!

calorie_mania
20th August 2010, 16:54
Абе идеално трябва да смъкна 14кг, но за постигане на целта си правя план за 5кг, като го постигна още 5кг и така. Ако случайно взема да се стопя с тази диета до желаните кг. ще я спра :cool:

lovebird
20th August 2010, 19:22
То си е и до структура ;) аз на 49 сигурно ще съм :mama: :lol:

calorie_mania
20th August 2010, 19:29
Така си го написала, човек ще си помисли че плануваш да забременееш чак на 49 :biggrin:

lovebird
20th August 2010, 19:32
Е разбрахте какво имам предвид :lol:

smile_angell
20th August 2010, 21:50
166см. съм :) и lovebird може да се опътва към 49кг. :lol: А иначе аз сега съм 51кг. и имам малко коремче, и искам да смъкна още 2кг., мисля че така ще се чувствам перфектно! :P

lovebird
20th August 2010, 23:17
Aaa, не! 49 през живота си не съм стигала, изключено е сега ;р

ШкЕмБеЛиНкА
21st August 2010, 13:00
Не съм сигурна, затова не рискувайте, но 49кг за ръст 160+ не са смъртоносни и няма от какво толкова да се плашите мацки.

Аз съм 160см и в момента тежа 54кг. Е, не съм в перфектна форма, но не съм и умряла, затисната от собствената си тежест.
Замислете се момичета, под 45кг за мен е нечовешко.

И въпрос към Ловбърд: Мила, долкото разбирам си 41-2кг. Имаш ли цикъл? А дечица възнамеряваш ли да имаш? А дали недохраненото ти тяло ще може да го понесе? Какви последици би имало за хипотетичното дете?
Знам какво битка водиш, но ако искаш да победиш 49кг е нещо, към което трябва да се стремиш!

calorie_mania
21st August 2010, 13:06
знам, че по френските стандарти трябва да тежим: височината - 110
тоест аз съм 153 см, трябва да тежа 43 за да съм френско гадже :) Всичко знаем за BMI, така че не само кг са важни, а и ръста.

smile_angell
21st August 2010, 14:06
Не съм сигурна, затова не рискувайте, но 49кг за ръст 160+ не са смъртоносни и няма от какво толкова да се плашите мацки.

Аз съм 160см и в момента тежа 54кг. Е, не съм в перфектна форма, но не съм и умряла, затисната от собствената си тежест.
Замислете се момичета, под 45кг за мен е нечовешко.

И въпрос към Ловбърд: Мила, долкото разбирам си 41-2кг. Имаш ли цикъл? А дечица възнамеряваш ли да имаш? А дали недохраненото ти тяло ще може да го понесе? Какви последици би имало за хипотетичното дете?
Знам какво битка водиш, но ако искаш да победиш 49кг е нещо, към което трябва да се стремиш!

По-малко е, така че засега нека се стреми към 42-43кг :) И ти как и се накара! :lol: все пак прави всичко по силите си, то не става от раз. Пък за дете и е рано да мисли, до тогава ще се е оправила. Искренно и го пожелавам :girl_kiss2:

lovebird
21st August 2010, 15:17
Нямам 42, но към толкова се стремя, да ;) А и просто познавам тялото си, 49 ще изглеждам ужасно. За пръв път започнах да слабея, като бях 47.

ШкЕмБеЛиНкА
22nd August 2010, 12:07
Сигурно бях много рязка. Извинявам се.

calorie_mania
24th August 2010, 08:36
Някой смятал ли е колко калории приема дневно, докато е на тази диета? Аз уж трябва да приемам 1600 калории дневно и да спортувам по 1650 седмично (според моята полар програма), обаче така като гледам изяждам по-малко от 1000 на ден. Сега ще ме нападнете, че не е здравословно, но искам да сравня с вас - по колко дневно приемате?

zozeto
24th August 2010, 15:50
Здравейте,
Ами аз до сега не съм се потила с тази толкова сложна задача да си смятам калориите. Нещо не ми се отдава :) За сега напредвам - бавно, но славно.

lovebird
24th August 2010, 18:20
Зозе, как са нещата при теб? Колко свали? :)

smile_angell
24th August 2010, 19:52
Зозе, браво, оправила си си линийката! :P
А calorie_mania аз се опитвах по едно време да си ги смятам, но много сложно ми идва и на мен, с всички тия грамажи ... бляяя. Но и аз по разни таблици би трябвало да приемам 1400кал (при понижаване на теглото), но все приблизително, като ги смятам имам чувство, че ям по малко, а пък си задържам килограми, така че тия калории са ми тъмна Индия!!! :lol:

zozeto
24th August 2010, 19:54
хаха голям зор видях с линийката :)
Ами до тук са 8кг. Тези дни задържам - няма смъкване, но няма и качване. Май цикъла си казва думата.

lovebird
24th August 2010, 19:58
Оф.. а от този цикъл такъв балон ставам, че не е истина :shock:

calorie_mania
25th August 2010, 13:44
Зозето, 8кг за колко време бе душа, това само от диетата ли, ихааа, супер. Аз смъкнах едни мижави 2 кг, ама много им се радвам :) Днес ми е 9ти ден. Хапнах мусака :lol:

calorie_mania
27th August 2010, 17:40
момичета, на ръба съм да се откажа всеки момент. от вчера съм в депресия, имам чувството че диетата изобщо не ми се отразява добре, може и други фактори да са замесени, но пак качих 1кг, не ми се бяга днес и ми писна от всичко :( Голяма излагация, едвам изкарах 10 дена... казах ви аз, силно почвам и се осирам после :evil: Може да си почина малко и ще видим ... Никой да не следва моя пример!

wanja
27th August 2010, 18:14
Не се притеснявай. Аз след въглехидратния ден като видях кантара килограм и малко отгоре и спрях диетата. Минах си на една друга. Зозе, съжалявам, но те оставям с 90-дневната диета. :(
Определено не ми се отрази добре. Дано при теб ефектът е приемлив!

zozeto
28th August 2010, 09:13
Момичета, не се отказвайте. Ако смятате, че тази диета не е най-добрата за вас - сменяйте, но знайте, че организма изисква време да се "настрои" на определена вълна. Още повече, че е напълно възможно да се задържа и да се варира +/- 1 кг. Този килограм е вода. Аз също скачам нагоре-надолу с по 1 килограм. За сега задържам, вчера кантара показа 103 кг, но днес пак е 104 ... но щом веднъж е показал 103 значи пак ще го покаже. Аз не смятам да се отказвам поне до 29-тия воден ден. Ще тегля чертата тогава и ще преценя. Днес ми е 14-ти ден бобов и до тук с режима съм смъкнала 4 килограма. Останалите 4 са преди да мина на 90-дневната. За 14 дни 4 килограма не са никак малко, поне според мен. Принципно максимума, който може да се постигне с този режим е 25кг, в съчетание със спорт, а аз нямам възможност да спортувам, така, че се надявам поне на 18-20 кг. Ако разделим 20кг на 90 дни това прави по 0,200кг на ден. При мен тези 4 кг за 14 дни, означава средно по 0,280кг на ден, т.е. ако продължавам така, то за 90 дни ще сваля 25 кг.
Всеки си прави сметките за него си :))))

Love Joy
28th August 2010, 09:25
Браво, Зозето, много добре се справяш! Никакво отказване, момичета, нали не искаме догодина по същото време да сме си на сегашния хал? Помислете за това! Колкото по-рано се започне с ограниченията, толкова по-добре. И под ограничения нямам предвид нечовешки усилия, просто малки промени. :)

nedaneda123
28th August 2010, 17:22
Ваня, не се предавай толкова лесно! Изчакай, права е Зозето, нищо не ти пречи да дочакаш да извъртиш 1 месец на диетата. Варират кг-мите, но въпреки това неусетно се сваля. Изчакай 29 ден и тогава решавай, а сега си бъди по ражима, няма да съжаляваш.

wanja
28th August 2010, 21:09
Неда, не съм се предала изобщо. Просто смених режима иначе пак съм си на режим, но друг. Много е демотивиращо като гледам кантара да се качва нагоре. :(
Зозе, браво на теб! Много се радвам, че имаш успех. 4 килограма за 2 седмици е много добро постижение при положение, че не правиш кардио.
Успех по-нататък! :)

zozeto
29th August 2010, 11:47
Момичета, дайте съвет как да си направя тричав хляб без яйца и мляко, че да е подходящ за въглехидратния ми ден. Днес закусих 2 нектарини и преди малко вкарах 2 филии с мед. Не знам дали спадат към режима, ама мнпгп се чудя какво да ям в тоя ден :(

wanja
29th August 2010, 12:08
Зозе, виж какво намерих преди време като се ровех за рецепти през 90-дневната диета:

http://www.momentofpeace.net/2010/posten-sladkish-chereshi

Ако искаш може да пробваш да направиш тестото като питка като не слагаш захар, мед, кокосови стърготини и т.н.

wanja
29th August 2010, 12:16
Зозе, измеси си питка само с брашно, мая, сол, олио и малко захар. Мисля, че ще стане чудесна. Отгоре вместо да я мажеш с яйце, намажи я с масло и готово. :)

Дано да съм ти била полезна. :)

zozeto
29th August 2010, 13:02
Благодаря момичета, замесих си малка питка с 6-7 с.л. брашно, 3-4 с.л. трици, 1 к.л. сол, суха мая и водица. Сега я оставих за 10-15 мин да втаса и ще я опека. Ще вдиме каквъв вкус ще докара. За финал ще турна поръска от сусамово и ленено семе.

zozeto
1st September 2010, 11:49
момичетаааааа, какво става с вас? Как върви режима?? толкова се умълчахте, че чак се притесних. Аз задържам здраво. Кантара не мърда, но няма да се отказвам. Хайде споделете какво се случва около вас.

IVETO 52
3rd September 2010, 20:43
здравейте моми4ета!от утре и аз съм на тази диета само ако може някой да ми каже може ли сутрин да се пие 3в1

lovebird
3rd September 2010, 22:02
здравейте моми4ета!от утре и аз съм на тази диета само ако може някой да ми каже може ли сутрин да се пие 3в1
По-добре си направи сама кафе с мъничко мляко

lovebird
3rd September 2010, 22:05
Така и не успях да я възприема тази диета - то не са пържени картофи, меденки, сладкиши, шоколади, баклави... :? :1202:

lovebird
3rd September 2010, 22:11
Храни, които не сте сигурни в кой ден могат да се консумират:

Първи ден от 90 дневната диета:

1. Печени гъби на фурна – можете да хапвате в белтъчинния ден.
2. Овесените трици могат да се консумират в белтъчинния ден. Могат да се добавят в кисело и прясно мляко също.
3. Кисело мляко не може да се консумира в други дни, освен белтъчинния.
4. Мляко в кафето – може само в белтъчинния ден, като ако се пие кафе между храненията, не може да се добавя мляко, или трябва да се спазват 4 часа интервал.
5. Маслини кога могат да се ядат? – През първите 3 дни, като в белтъчинния е добре да са не повече от 2-3.
6. Месните бульони, се пият само в белтъчинния.
7. Може да пиете fat burner или Л-карнитин. Повишава пропускливостта на масните клетки и спомага за ускоряване на метаболизма. Най-добре е да се комбинира с белтъчини и да половин час преди спорт.

IVETO 52
4th September 2010, 08:00
здравейте моми4ета!от утре и аз съм на тази диета само ако може някой да ми каже може ли сутрин да се пие 3в1
По-добре си направи сама кафе с мъничко млякомного благодаря за отговора :) малко ще ми е трудно с кафето,но какво да се прави трябда да се отслабва

zozeto
8th September 2010, 13:28
Ехоооо, слабеещите, къде сте? Да не отслабнахте толкова, че да нямате сили да пишете??? То вярно, че и аз се позапилях, но днес се явявам да докладвам, че кантара мръдна надолу след период на задържане и съм супер доволна. Как я карате? Има ли резултати?

adeline
8th September 2010, 17:23
Здравейте!!!И аз се присъединявам към групата :wink: четох доста за диетата и съм доста обнадеждена от коментарите...пък дано подейства и на мен :roll: :roll:

sip89
9th September 2010, 23:27
Здравейте на всички, които учавствате в темата :-) Нека се включа и аз :-) От доста време се боря с килограмите и никога не съм се харесвала. Пробвала съм каквили не диети. В началото на тази година започнах 90 дневната диета и мога да кажа че подейства изключително :-) Свикнах на режима, в началото се лишавах доста, но много помогна. Свалих 10 кг за 3 месеца (като само първия месец свалих 6 кг.) Бях се стопила :-) Сега съм в америка от 3 месеца и естествено качих почти всичко обратно. Много ми е тежко и много ми се иска пак да отслабна. Сега съм решила да започна отново и се надявам да има същия резултат. Днес ми е 2ри ден - бобов. Стискайте палци пак да се зайнатя и да постигна успех :-) успех и на вас!

kremcheto
11th September 2010, 21:08
Здравейте на всички! Много се радвам на всички, които имат резултати, защото аз лично нямах никакви. :lol: Просто тази диета не е за всеки организъм, какво да се прави... :( Пожелавам ви още по-добри резултати и да се чувствате здрави и красиви! :P

zozeto
11th September 2010, 21:16
:wellcome:
Успех на новодошлите. Утре ми е 29-тия, сиреч първия воден ден. Днес се спавих блестящо с плодовия и утре мисля хич да не го мисля и да го изкарам без проблеми. Лошото е, че вчера ми дойде цикъла и днес съм със страшен крвоизлив и обикновено падне ли ми кръвното се спасявам с шоколад ... обаче ще се опитам да не прогрешавам. Утре ми е важен ден. До тук с режима свалих общо 6кг и очаквам след утре да се стопи още някой килограм. Пожелавам успех на всички :D

IVETO 52
12th September 2010, 07:23
браво на зозето,много си сериозна :D и аз спазвам диетата но не 4ак толкова стрикно

zozeto
13th September 2010, 06:55
браво на зозето,много си сериозна :D и аз спазвам диетата но не 4ак толкова стрикно

Благодаря! Дойде време за отчет :) Вчера мина екстра. Не почувствах никакъв глад, може би психическата ми настройка свърши работа. Днес сутринта отчитам -2кг за двата дни - плодовия и водния. Още няма да сменям лнийката, защото може днес да върна единия - все пак ще хапвам. Като цяло обаче съм доволна. До тук с режима станаха 8кг, което според мен си е направо супер. Продължавам напред и успех на всички!!! :girl_dance:

lari1983
13th September 2010, 07:53
Здравейте ,аз съм от вчера на тази диета много ми допадна този режим и да се надяваме да има ефект.Искам да сваля 12 кг на много диети съм се подлагала но всеки път си връщам килцата дано тази да е по ефикасна.За сега чао от мен и лек и отслабващ ден

ivvva_b
13th September 2010, 17:16
Здравейте, от днес и аз се включвам във вашата диета :) , мисля за сега да я карам 30 дни, пък според резултатите ще видим. Искам да ви попитам вие хапвате ли ядки и ако да в кой от дните ?

lovebird
13th September 2010, 21:16
В деня, в който консумирате само плодове правете това по-често: промеждутъкът между храненията трябва да бъде минимум 2 часа. В началото на диетата ще хапвате повечко плодове, за да не се чувствате гладни. Но когато свикнете с този режим, апетитът ви ще намалее. Плодовете са задължителни. Изберете си ги по ваш вкус.
Може да включите и сушени плодове. Отделете си 8 сушени плода-това е предостатъчно. Те стават собено вкусни, ако предварително ги накиснете във вода, за да станат по-меки. Дъвчете ги бавно. Сушените плодове трябва да се измият добре преди консумация, за да може и водата, в която са били накиснати да става за пиене след това.
В плодовите дни консумирайте и ядки и семена. Купете си 100 гр. пакетче и го разделете на 4 части. Ядките и семената съдържат мазнини – макар и растителни, но в големи количества не е желателно да се консумират. Солените и печени ядки са недопустими. Ако не обичате ядки ги заменете с плодове – свежи или сушени.

zozeto
14th September 2010, 17:36
Здравейте, момичета :)
Както предположих, след водния ден и рязко свалените 2кг, след протеиновия ден се отрази в 1,5кг нагоре. Днес бях в движение цял ден, сутринта закусих плодове и чак към 15:30 се освободи време за хапване ... позволих си малко пържени картофи (днес ми е бобов ден) и салата. Не ми е гузно хич за пърженките картофки - даже съм щастлива :)))
Успех на всички в начинанието!

zozeto
16th September 2010, 12:56
егооооооооо :? къде стееее? Сама ли си останах тук? :roll: :shock: :(

Какво става момичета? Има ли напредък? Споделете резултати, моля ви :wink:

ivvva_b
16th September 2010, 16:51
Аз днес карам на банани и грозде, по късно и на диня и убивам човек за малко хляб .....
А вие във въглехидратния ден хапвате ли еклери или избягвате сладкиши в които има яйца и сухо мляко :roll: , че вечерята ми беше еклери и май прекалих с тях :oops: , а и от инфото за диетата май не са препоръчителни ......

daliq
16th September 2010, 21:31
Привет диетуващи ,
Стартирам с вас от днес , наблъскаха ме с лекарства и неизбежно качих кила , доста.
Тази диета ми свали килограмите и ги задържа една година , започвам почти отново.
Да си пожелаем успех :))))

Piny
17th September 2010, 07:39
здравей Далия,

пожелавам ти успех! т какво тегло стартираш? И каква ти е целта?
http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/71917/.png

zozeto
17th September 2010, 10:16
Аз днес карам на банани и грозде, по късно и на диня и убивам човек за малко хляб .....
А вие във въглехидратния ден хапвате ли еклери или избягвате сладкиши в които има яйца и сухо мляко :roll: , че вечерята ми беше еклери и май прекалих с тях :oops: , а и от инфото за диетата май не са препоръчителни ......

Екстра си, аз във въглехидратния ден, от който много се страхувах в началото, си позволявам сега доста благинки и въпреки това има ефект. Все пак мисля, че е добре да се избягва съдържанието на яйца и млечни продукти, доколкото е възможно. Обаче, как да ядеш сладолед иначе ... ?
daliq Успех в начинанието!

daliq
17th September 2010, 20:39
здравей Далия,

пожелавам ти успех! т какво тегло стартираш? И каква ти е целта?
http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/71917/.png

Сега като прочетох въпроса се претеглих , :D :D - 63 кг съм , почти 10 отгоре , системите са страшна работа , така те напомпват че думи няма. Дори очаквах да съм повече като се гледам какво ми причиниха,
Целта е 53 кг. но малко съм поуплашена като се гледам сета как изглеждам не знам дали ще успея. Веднъж успях да видим :)))

Piny
17th September 2010, 21:03
разбира се че ще успееш! Само един съвет ако приемеш от мен, защото преди си опонирамхме за нуждата от калории на ден. В никакъв случай не се мятай на по-малко от 1000кал на ден!

daliq
17th September 2010, 21:47
Piny :2015: :2015: :2015:
Знам , че тази диета първата седмица не дава ефект видим , нито на кантар :D :D Но като цяло ефекта е отличен аз задържах килограми повече от година с нея :girl_in_love:
Мацки, утрешният ми ден е денят мечта , ще ям ПИЦАААААААА... :D :D ще съм щастлива и няма да се тръшкам тук , очаквайте ме в неделя през плодовият ден :))))))))

Piny
18th September 2010, 15:25
според мен си задържала килограми защото се хранеше като врабче след диетата и освен това спортуваше! В момента, в който започнеш да се храниш нормално ( не говоря за преяждане!) качваш килограми. В момента си на път да направиш същата грешка и пак да си съсипеш метаболизма. Ефектът от тази диета се дължи само на изключитено ниският прием на калории. Не може цял живот да си на диета и да се храниш с по 700-800кал на ден - при това да задържаш теглото си! :? :?

daliq
18th September 2010, 16:45
Piny - това не е вярно , за калорийте ми
Понеже пак не знам колко са :D г сметнах с калориен калкулатор по произволен ден от норманият ми живот
резултата , когато не съм на диета :
ябълка - 150 гр -
2 кафета
зеле с месо - 300 гр
айрян - 200 мл
миш - маш 350 гр
хляб стара загора -100 гр
била - 500 мл
всичко това е - 1810 калорий
Денят е придружен с 45 минути тичане.Примерно !
И не пълнея факт , но не се храня разделно какъвто е принципа на тази диета . И в двата случая метаболизма ми е добър.
Когато не съм на диета се старая веднъж седмично да съм на плодове , но не винаги става , и в такива дни не тренирам :))))))

ivvva_b
18th September 2010, 17:48
Мен ми е изключително трудно да не ям след 20:00 часа, както гледам май днес няма да се получи, иначе на първият цикъл от 4 дни си хапвах по една-две филийки пълнозърнест хляб с изключение на плодовия ден де, той не ме затрудни както си мислех. Вчера и днес ( протеини и варива ) спрях хляба. Храня се доста добре, но мисля че има малък ефект, ще се премеря след 2 цикъл от 4 дни и ще видим какво ще каже кантара. Но чакам с нетърпение утрешният ден, когато тортите и еклерите са на дневен ред :P

daliq
19th September 2010, 09:50
ivvva_b хвала тебе която издържаш на плодове , аз от сутринта пия второ кафе и мисълта за обедната праскова ме хвърля в потрес :girl_haha: :girl_haha:
На мен само в началото на диетта след осем ми се яде , и ходя с кучето като замаяна по градинките само и само да не съм у дома , или в заведение , прибирам се къпя се и си лягам с книга , все неща които не ме карат да ям :D :D :D
Чакаме резултат , дано минусчето е голямо

zozeto
21st September 2010, 10:54
Здравейте, сладуранки!

Поздравления за напредъка Ви. Аз трябва да се похваля, че вече с режима свалих 8кг. Естествено имаше моменти, в които се връщаше по някое килце, но после свалях повече. Аз лично не консумирам хляб, освен във въглехидратния ден. В този ден си позволявам, каквото ми душа иска ... последния път си сварих макарони с малко масло и заливка от доматиено пюре с подправки. Направих си и пица със зеленчуци за вечеря и си хапнах любимите ми сладки без захар. Днес съм на протеини и тъкмо си хапвам купата слата, която си донесох на работа. Довечера ще вкарам някое кюфтенце на скара, че ми се хапват отдавна :)
Хубав ден на всички :D

daliq
25th September 2010, 10:30
Ден десети и съм 3 килограма на минус , можеше и повече , но заместването на две от вечерите с бира , явно пообърка нещата :twisted: :twisted:
Следващото десетдневие стартирам от 60 килограма ,още 7 кг до целта :D :D :D

daniski
27th September 2010, 17:45
Зозе,впечатлена съм....
подравления на всички,свалили с тази диета!Аз още не съм я опитвала,ще вземете да ме навиете... :D

zozeto
28th September 2010, 10:37
Зозе,впечатлена съм....
подравления на всички,свалили с тази диета!Аз още не съм я опитвала,ще вземете да ме навиете... :D

Мерси :)
Сега обаче отбелязвам застой. Няма мърдане, обаче от 3-4 дни ходенето до тоалетна ми е страшна мъка. Гълтучкам фибри и тем подобни, обаче не знам какво ми става. Нещо не е като трябва и май ще търся някакви разхлабващи, ако и след днешния плодов ден няма ефект.
Групата тук стана доста мълчалива ... уредяха ни редиците май.

ivvva_b
28th September 2010, 14:59
Браво за свалените килограми :1223:

Аз на 8 ден отбелязах пълен провал, придружен с настинка и МЦ, но от днес почвам наново, дано този път успешно....

Прочетох че сте дискутирали дневният прием на калории, аз от много източници чувам различни версии колко е нормалният прием на калории. Аз лично гледам да подържам ниво между 1400 - 1800 на ден, като не съм спортист и ако спортувам го правя за тонус.

Иначе стартирам от 64 килограма и крайната ми цел е 58, дано този път успея.

daliq
28th September 2010, 21:38
И при мен застой , хубавото време и все пиенето на бира объркват нещата , стоя на 60 кг .. заради бирата е всичко , но при тези 30 градуса е абсурд да пия водичка вечер .... разчитам на лошото време другата седмица :))))

katttt
29th September 2010, 12:16
Здравейте, аз също се присъединявам към вас. Моята щитовидна жлеза е атрофирала и съм на заместителна терапия до края на живота си. Свикнах с тази мисъл но останаха килограмите. Всеки ден минавам 6-7 км. от къщи до работа и обратно, ходя 3 пъти в седмицата на йога, вегетарианка съм не пия и не пуша, но явно не е достатъчно. 165 см. съм висока и съм 63 кг. на 25г. тези кг. не изглеждат много зле но аз съм на 36 и определено не се харесвам. Целта ми е 57 кг. :oops: Надявам се с ваша помощ да се справя, защото от личен опит знам че бързо свалените кг. се връщат още по -бързо. Мисля че диетата е добра и много разумна

petia_britney
29th September 2010, 14:00
Не се притеснявай,пред време и аз бях на тази деита,и от 65 паднах на 60,така че ще успееш,успех и спазвай всичко точно.Относно мен,може скоро да се присъединя към вас,може би от 1-ви.Ще пиша!

petia_britney
4th October 2010, 11:53
Айде хора и аз от днес съм с вас!!!!!Пишете!

zozeto
5th October 2010, 07:00
здравейте момичета ... аз за сега пасувам с диетата. От неделя сутрин съм в болница ... направо съм на ръба на нервна криза. Тъкмо сваля килограм и после пак вляза в болница и кача .. стискайте палци да не се случи такова нещо :(

wanja
5th October 2010, 10:57
Зозе, стискам ти палци бързо да излизаш от болницата и да не качиш повече от килограм! :2020:

petia_britney
5th October 2010, 14:33
здравейте,скорошно оздравяване на Зозето!Днес съм на бобови-до тук:с утринта 2кивита,наобяд малко боб яхния,малко зелема салата.Довечера пак:)

IVETO 52
5th October 2010, 16:31
здарейте и от мен.Аз от утре запо4вам диетата и се надявам този път да съм по свериозна.имам 5-6 килца за сваляне дано да успея :D

pavlina_pet
6th October 2010, 14:15
Здравейте и от мен!! и аз се присъединявам към спазващите 90-дневната диета. Днес ми е 36-я ден и се чувствам много добре, само дето бях свалила 5 кг за първия цикъл на диетата и се поотпуснах с количествата храна и сега съм качила 2кг. Моля пишете как е при вас!

flower_72
6th October 2010, 14:46
здравейте, отдавна бях чувала за 90-дневната диета, и ето че дойде време да я приложа.
Пробвала съм диетата на Дюкан, но издържах 5-6 дни, а и за тоя период нямаше ефект при мен и се отказах, но сега съм твърдо решена стриктно да спазвам тази и дано даде желания резултат.
Преди 4 м. родих дъщеричката си, но качих доста кг по време на бременността и трябва да вляза във форма
Днес ми е 6 ден , а вчера кантара показа - 2 кг, което е супер засега, дано продължавам по същия начин да свалям. Започнах от 72 кг. Притеснява ме основно това, че често вечерям след 20 ч, дано това не се отрази много.
Пожелавам успех на всички, които са заложили на тази диета и дано намирате време за отчет, защото е важно да се подкрепяме взаимно, както и да си даваме идеи за менюто.
Бързо възстановяване на Зозито и без качени кг

petia_britney
7th October 2010, 13:39
Здравейте,добре дошли на новите,успех и пишете като сваляте:)Днес съм на плодове и ми е много леко:)

daliq
7th October 2010, 18:55
здравейте момичета ... аз за сега пасувам с диетата. От неделя сутрин съм в болница ... направо съм на ръба на нервна криза. Тъкмо сваля килограм и после пак вляза в болница и кача .. стискайте палци да не се случи такова нещо :(

Ако са те набучили със системите и ти вливат венозно , внимавай с храната , аз точно така качих , по три системи на ден и три пъти хранене освен това всички лакомства които носят на бедното дете дето е болно и стана мазало :)))))

nonamegirl
9th October 2010, 12:38
Привет :2020:

от днес и аз съм в 90-дневната диета но станах доста късно към 12:30 и не съм закусвала дали това ще ми пречи .. ? не става ли към 14:00 да си обядвам с белтъчните храни и 20:00 да вечерям .. но без да съм закусвала дали ще има някакъв проблем или да се откажа и от утре ли да почна помогнете ми :1246:

petia_britney
9th October 2010, 14:09
Не се притеснявай Безименна:)Почвай диетата,а от утре не пропускай закуската,ако е възможно.Опитай се да не вечеряш по-късно от 20:00ч,не е добре.Но като цяло няма проблем.Аз днес съм на бобови,малко ми е странно,но като си помисля за утре и се оправям.Ще си направя една постна пица :girl_eat: По принцип любимия ми ден от диетата е протеиновия,но и въглехидратния си го бива :)

daniski
9th October 2010, 15:19
Зозееееееее,излезна ли от тая болница!? :)
ади че и аз май ще почвам диетата... :lol:

daniski
11th October 2010, 16:43
Ми почнах я.... :D
станах вече за смях и на врабчетата...
днес втори ден-бобов,буквално.
Имам въпрос-за вчеря задължително ли е същото като на обяд?Бих искала да е нещо друго,разбира се, от същата група.

zozeto
11th October 2010, 16:45
здравейте .. още съм в болница :(
Днес е 9-ти ден откакто съм тук. Първите 3 дни спазвах режима стриктно, но след това му отпуснах края. Хапвам си, но изляза ли от тук пак подхващам режима. Знам, че ще кача сега, само се моля да не е много. Системи ми вливат нон стоп, но за разреждане на кръвта. Глюкозата са ми я спестили, което е добре :) Лошото е, че не се знае кога ще изляза от тук, и след това не се знае колко време ще съм на легло у дома. Общо взето движение няма :( ще разчитам само на диети за фигурата си, но да ви кажа честно ... това ми е 6-тото лежане в болница, всяко едно заболяване ми е оставило неописуеми белези по тялото, че ако един пластичен хирург се захване с мен, ще му отнеме година да ме разкраси :) Пазете се и да сте живи и здрави :)

Shandi
11th October 2010, 17:06
Това еднакво ядене за обяд и вечеря не е задължително. Аз лично не го спазвах и пак имах резултати, тъй че не се притеснявай. Важно е само количеството :)

nonamegirl
11th October 2010, 19:45
Здравейте от ново искам да попитам следното.. аз от няколко месеца мисля че станах малко по широка от кръста мазнините се сабират там .. а дали с тая диета пак ще стана по тясна? ще помогне ли или да пробвам нещо друго

daniski
12th October 2010, 05:23
дай пак,по-бавно и на български.

daniski
12th October 2010, 05:39
Шанди,благодаря за отговора!какви резултати постигна и за колко време?

PatriciaI
12th October 2010, 13:22
Привет,девойки! :) Много отдавна ви чета и взех ,че се регистрирах най-накрая.Та и аз като повечето от вас минах през какви ли не диети и режими,естествено и през Дюкан.Имаше свалени килограми,ама то пуста лакомия...Е,аз нямам много за сваляне-4-5кг,ама те май са най-трудни.90 дневната един път я бях започнала,издържах около месец и до там. Тогава свалих около 2кг,но на мерки повече.Но аз по принцип съм си така,свалила съм примерно 2кг,а изглеждам все едно са 4.От вчера стартирах отново диетата,решена този път да не се лигавя,а да си вляза в норма.За това ми надъхване и мотивация имате и вие "вина",защото от 2 седмици ви чета и ето ,че съм наредена и аз в редиците :wink:
Хубав ден ! :)

Shandi
12th October 2010, 13:54
Шанди,благодаря за отговора!какви резултати постигна и за колко време?

Ами 8 килограма (на мерки повече) при условие, че имаше доста моменти, в които не бях режимна..това определено бяха въглехидратните дни, кошмарът за всички май май :lol: Аз тогава започнах и редовно да тренирам, та това също е оказало влияние. Сега продължавам с разделното хранене и свалянето на килограми (макар и по-бавно).

Успех на всички момичета!

petia_britney
12th October 2010, 13:58
здравейте и от мен!Днес ми е любимия ден-протеинов :D До сега не съм се теглила,но скоро и това ще стане.Гледам,че повечето от вас са бивши "дюканки"....много пъти съм си мислила дали да не захвана и аз дюкан,но така и не се реших.Май няма смисъл,90дн.ми харесва повече,пък и откакто вече веднъж бях на нея,немога да си харесам друга.Скорошно оздравяване на Зозето и успех на всички!

daniski
12th October 2010, 15:12
абе аз пак не се премерих преди да почна диетата,тази сутрин кантара ми сочи -2кг,ама това как е станало за 2 дена...хич не му вервам и затова няма да местя линийката а и бързам за работа и детската ясле.Чак в Събота ще я местя.
Патриция и аз сме най-новите тука.Успех на всички!

zozeto
13th October 2010, 07:06
Скорошно оздравяване на Зозето и успех на всички!

Благодаря!
Браво на всички за успехите - много ви се радвам :)
Вчера ми раздвижиха краката и ако всичко е наред днес ще стана за 5 мин, за първи път от 11 дни ... стискайте палци. Само да се махна от тук и пак се захващам с килограмите, защото съм страшно амбицирана да ги сваля. Друг момент е, че от 11 дни не съм пушила и докато съм тук май нямам проблем с това, но изляза ли ... не ми се мисли. Както и да е :)
Смело напред, с вас съм. Да се пазите! :girl_kiss2:

flower_72
13th October 2010, 09:26
Ето ме отново :) и то с 4 кг по-малко :1203: - днес ми е 13 ден /белтъчен/, засега съм много доволна , резултата ми е стимулиращ и дано от тук нататък да няма застои.
Пожелавам добри резултати на всички, а на Зозето - бързо оздравяване

petia_britney
13th October 2010, 13:20
Здравейте,Зозе ние сме с теб и вярваме,че ще успееш!!! :) Браво на флауър,все така и за напред!Аз днес съм на бобови,грахови по-точно :D Чувствам се по-слаба,но май още не съм свалила :roll: Не смея да се претегля,ще изчакам още малко.Утре имам имен ден,ще излезем с мъжа ми и много се радвам че ми се падат въглехидрати :D ще мога да си хапна сладичкоооо!!!

daniski
13th October 2010, 14:14
Добро утро!на мен днес ми е плодов ден.Вчера ядох един кекс и днес се теглих -повече съм от вчера.да видим утре.

daniski
13th October 2010, 14:21
Честито,Флауър!Чудесен резултат,дано и аз го стигна.
Момичета вие кафе пиете ли сутрин преди закуска?
Аз-да.
И похапвам поне 4 пъти днес,по малко,според деня.Вие само по 3 пъти ли ядете?

flower_72
13th October 2010, 15:46
daniski, ще успееш, най-важна е мотивацията и разбира се спазването на режима :) :2003: .
Аз пропуснах да кажа, че въртя педалите на велоергометъра всеки ден с изключение на събота и неделя. Сигурно и това е един +, но залагам повече на режима, защото 4 месеца въртя и ефекта беше нулев

PatriciaI
14th October 2010, 08:09
Добро утро! :)
И аз пия кафе сутрин и след час хапвам плод.Днес съм на плодове,но вчера на въглехидратния малко прекалих,ама съм в ПМС и съм като ламя.Ще се постарая днес да съм стриктна,че иначе обезсмислям всичко.Мисля да се тегля след седмица,че сега съм подута и със сигурност задържам,даже и съм качила.
Честито на празнуващите днес!Много здраве и само положителни емоции им пожелавам! :1206:
Хубав ден на всички!

BabyPhat
14th October 2010, 14:25
Здравейте момичета :girl_dance:

От вторник и аз съм на 90 дневната диета. Днес ми е въглехидратния ден и срещнах малко затруднения, защото нямах време да си приготвя нищо от вкъщи, а всичко което има за ядене в работата не отговаря на изискванията... Така че ядох крекери за обяд а довечера .... ура! :girl_in_love: Ще се хапва моето любимо сладко!:)))
Успех на всички! :apple:

zozeto
14th October 2010, 15:53
Здравейте, милички!
И днес не станах, още ми тече системата и ще правя крачки утре ... яде ми се като за световно :( :oops: Мина ми цикъла, доста безболезнено, но сега съм като пощуряла - само за папкане си мисля. Направо съм ужасена от себе си и волята ми избяга нейде ... нямам търпение да си отида у дома и да се изкъпя, да се видя в огледало .... и да се кача на кантара ...

Поздравявам ви за успехите. Да се пазите :) :?

daniski
15th October 2010, 14:37
Зозе,видях нов пост и помислих че ще се похвалиш нещо,а то ти си още в болница... :cry:
Аз съм днес на варива и планувам довечера да е китайско.ориз със зеленчуци.
На протеиновия ден ям като при Дюкан,без хляб.щото инче нещо не ми се вижда много протеинов.И аз съм с М, но нали казах че няма да местя нищо преди събота...
Дундьо сега къде е да ме види и мене в 90 дневната...
Пинииии,отсвириха ни повсеместно.

Piny
15th October 2010, 20:58
big brother is watching you, Dani :lol:

daliq
15th October 2010, 21:28
Като за втори опит с тази диета , резултатите този път са много лоши при мен , ефекта е нищожен , не знам защо нямам обяснение правя същото като първият път. Май е вярно , че една диета действа само веднъж на организма. Пуснах с тест за кръвна група и ще стартирам хранене според нея пък да видим какво ще стане , може да има нещо вярно , малко аматьорската , но се надявам да помогне поне до сега не съм опитвала

Piny
15th October 2010, 21:33
а спортуваш ли?

daliq
16th October 2010, 09:37
а спортуваш ли?
Разбира се без спорт не става , лошото е когато и с него не става , той спорта сам по себе си не ми е виновен , ще сменям режима на хранене , уверих се че режим подействал веднъж втори път не дава същият ефект

Piny
16th October 2010, 09:58
как смяташ да се храниш?

daliq
16th October 2010, 13:06
Според кръвната група , попрочетох малко за този тип хранене и намирам смисъл да си призная , чакам резултатите от изследването ми и започвам от вторник , пък да видим ако има смисъл ще пиша

petia_britney
17th October 2010, 12:07
Здравейте,аз днес съм на бобови-хапнах царевица,това ми е любимото:).....

Piny
17th October 2010, 17:46
а каква кръвна група си?

nonamegirl
17th October 2010, 21:53
Аз искам да питам нещо, понеже от 1 до 7 съм на работа и там немога да обядвам.. например ако имам бобов ден немога на работа да нося боб .. не става ли сутринта само да закусвам и да вечерям без да обядвам аз без това по принцип не закусвам и не обядвам само вечерям .. ще пречили нещо ако не обядвам а само закусвам и вечерям? :2045:

daniski
19th October 2010, 14:37
днес варива.2кг по-малко съм от началото.
Много ми е проблем вечерята,ям колкото и на обед...обаче протеиновия ден го правя по дюкански,не слагам никакви въглехидрати.Инае не е протеинов.
А какви са изискванията към сладкишите? :shock:

daniski
19th October 2010, 14:45
big brother is watching you, Dani :lol:

аз затова внимавам и се държа прилично :lol: :lol:
Дундьо и тя ни отписа.Не ще ни да ни види, ни да ни чуе...

Piny
19th October 2010, 14:48
я да са поФаля и тука

снимах се по кълки - това е на 54 килограма. Няма да си кривя душата - харесвам се вече. Не ми пука дали ще сваля последния килограм или не - важното е да задържа сега това тегло
http://img149.imageshack.us/img149/163/15102010038.jpg

http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/71917/.png (http://www.diaet-ticker.de)

Ice Cream
19th October 2010, 15:15
я да са поФаля и тука

снимах се по кълки - това е на 54 килограма. Няма да си кривя душата - харесвам се вече. Не ми пука дали ще сваля последния килограм или не - важното е да задържа сега това тегло
http://img149.imageshack.us/img149/163/15102010038.jpg

http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/71917/.png (http://www.diaet-ticker.de)
Piny,страхотни крачета! Нямаш нужда от никакво отслабване повече :wink:
П.С. Между другото доколктоо помня ти си висока колкото мен(160-161 см),но ако аз съм 54 килограма краката ми определено ще изглеждат доста по-пълни. За пореден път се убеждавам до структура си е :)

Piny
19th October 2010, 15:18
160см съм, но само сутрин- вечер се смалявам до 158 см :oops:

lullaby
19th October 2010, 19:26
Лол, Piny, много си секси!! Браво! Като виждам резултати от волята на хората и много се зареждам и надъхвам! Стимулираш ме :)

А как става този номер със сантиметрите? :lol:

Piny
19th October 2010, 19:29
не знам, но бях чела, че при всички е така- сутрин си по- висок, а вечер, от тежестта, гръбначния стълб се свива и затова има разлика от 1-2 см

daniski
20th October 2010, 01:47
малиииииииии,е това е Пини!мадама и половина!Къде извади тоя крак,метър и 100!!Браво,да си жива и здрава!

daniski
20th October 2010, 03:59
абе малко мастичка такааааа...дали е съвместимо и с кой ден? :wink: :lol: :lol: :lol:

Iliana81
20th October 2010, 08:47
Поздравления Пини, наистина така си супер и мен ако питаш няма какво да сваляш повече.

daliq
20th October 2010, 19:25
Днес си почвам псевдо - диетата , сама си я изготвих , ужас не ме заклеймявайте, стискам палци на всички знам , че ще успеете . Аз съм кръвна група В ако успея ще отворя тема , не спирам да ви чета , успех мацки :girl_in_love:

Piny
20th October 2010, 20:07
постни едно меню да видим каква ти е диетата

daniski
21st October 2010, 04:27
аз десет дена изкарах ,утре плодов ден и ще се мерим.. :D
Тази вечер кантара ми показа 100гр по-малко от сутринта :shock:
та може и да съм свалила ама утре ще се разбере със сигурност.аз потичах малко днес. :P

titi1
21st October 2010, 09:56
я да са поФаля и тука

снимах се по кълки - това е на 54 килограма. Няма да си кривя душата - харесвам се вече. Не ми пука дали ще сваля последния килограм или не - важното е да задържа сега това тегло
http://img149.imageshack.us/img149/163/15102010038.jpg

http://www.ketoforum.de/diaet-ticker/pic/weight_loss/71917/.png (http://www.diaet-ticker.de)

Леле, наистина кг на всеки стоят различно.
Аз съм висока 169см и съм 50 кг.
А краката ми са почти същите, с тази разлика, че прасците ми са малко по-тънки

Piny
21st October 2010, 17:10
мда, прасците ми са много здрави. Това е последица от активния спорт. Колкото и да отслабвам - те си седят така :1246:
ето тук дори на една снимка преди да забременея с Ани- на 53кг
http://img140.imageshack.us/img140/4690/kraka.jpg (http://img140.imageshack.us/i/kraka.jpg/)

daniski
21st October 2010, 22:34
Нищо ти няма на прасците.

daniski
22nd October 2010, 14:17
Аз има минусче!1кг надолу!

Piny
22nd October 2010, 15:54
Поздравления за минусчето!

BabyPhat
22nd October 2010, 17:29
Здравейтеее :girl_dance:


Днес ми е 10-ти ден от първи цикъл. Въглехидратен:

з: няколко зърна грозде
о: 1/2 от нещо като пица, вегетарианска на тънък интегрален блат
в: малко спагети с доматен сос

daniski
23rd October 2010, 05:35
Аз нищо специално неприготвям за ядене.каквато пица има-такава.Разни купешки сладки и бисквитки...
Постен боб и сърмички от консерва за бобовия ден.
Пържоли със салата за протеиновия.
Плодовия-само по един плод,ама вечер пак пържола...МИ гладна съм. :cool:
И пак за 12 дни-3кг!!!
Да не говорим че вечер си ям колкото и на обед...
Да видим докога ще свалям по този начин.

lovebird
23rd October 2010, 10:36
daniski, браво, нямаше как просто да не те поФаля :D

daliq
23rd October 2010, 11:06
Аз нищо специално неприготвям за ядене.каквато пица има-такава.Разни купешки сладки и бисквитки...
Постен боб и сърмички от консерва за бобовия ден.
Пържоли със салата за протеиновия.
Плодовия-само по един плод,ама вечер пак пържола...МИ гладна съм. :cool:
И пак за 12 дни-3кг!!!
Да не говорим че вечер си ям колкото и на обед...
Да видим докога ще свалям по този начин.
И аз така правех , никога не съм готвила не ми оставаше време , а и липсата на желание беше огромна :))) и пак се получи , поне първият път :D :D :D

zozeto
23rd October 2010, 17:55
Здрвейте, милички :)
Най-накрая съм си у дома след дълги и мъчителни 18 дни, 13 от които изкарах изцяло в леглото - буквално живях в леглото. Сега продължавам да лежа, но у дома. Проходих, но гадния тромбофлебит ме мъчи зверски и днес даже не мога да отида нормално до тоалетна, а какво приключение е къпането - няма да ви разправям. Както и да е - стига съм се жалвала.
Искам да ви кажа, че въпреки не много стриктното ми хранене в болницата и сега у дома, промени в кг имам, но само 2 кг, които качих още когато ми отече крака преди 20 дни. Та искам да кажа, че 90-дневната освен, че е ефикасна за сваляне на килограми, е и ефикасна за запазване на постигнатото тегло. Само да мога да си стоя сама на краката и ще започна пак да си приготвям режимни манджички, че мъжа ми и без това се разкъсва между това да ходи на работа и това да ме глези като се прибере.
Поздравявам всички Ви за постигнатите резултати, подкрепям ви напълно и очаквайте скоро да се върна в режима :)
Липсвахте ми :2020:

nonamegirl
23rd October 2010, 22:29
диетата ще действа ли без да обядвам .. само да закусвам и вечерям че на обед съм на работа а там няма как да нося боб и подобни?

BabyPhat
24th October 2010, 14:26
Браво daniski :girl_dance:
И аз съм доста практична по време на диетата, но тези дни съм болна и си стоя във вкъщи. Гледам да правя манджите по- дълго за да имам по- малко време за ядене :lol: :lol: :lol:

Иначе аз не съм се мерила в началото на диетата, нито сега. Мисля ще си проличи по дрешките. :1246:
Страх ме беше да се претегля. Това, което виждам в огледалото ми бе достатъчно. :girl_cry:

BabyPhat
24th October 2010, 14:38
zozeto оздравявай бързо :apple:
Важното е да се възстановиш напълно за да не се разходждаш пак до болницата. А диетата няма да ти избяга, като гледам не ти липсва воля и мотивация!
Успех! :good_luck:

BabyPhat
26th October 2010, 12:05
Май нещо не ме харесвате? :roll:
Нещо не сте писали след мен! :lol:

След като онзи ден обърках дните и направих два бобви, вместо белтъчен и бобов май съвсем опорочих първия цикъл :1246: , но нямам намерение да се отказвам! Харесва ми режима и ще изкарам до край, макар и да не сваля кой знае колко килограми! :1242:

Покрай някои здравословни проблеми разбрах, колко е важно да четеш етикетите и да внимаваш какво слагаш в устата си. Да знаеш какво се случва с тялото ти при прием на едни или други храни.

Както и да е ....

Днес е въглехидратен ден за мен:

з: зелен чай
о: домашно приготвена пица –
давам рецептата, ако на на някой му се стори интересна/удачна - 1 ч.ч типово брашно, зехтин (extra virgin) на око за тестото и около 1 ч.л за омесването, 2 ч.л бакпулвер, сол, вода. Плънката при мен беше от доматено пюре, пресен лук, риган, кашкавал (знам за кашкавала! :blush:)

daniski
26th October 2010, 15:13
Мерси,Бейбипат!
Мен пък ме тръшна грип.Вчера ми беше плодов ден и "благодарение" на грипа успях да го изкарам целия само на плодове.Днес съм 600гр надолу,ама ще видим след днешния П ден.Че след ябълката за закуска,изядох 3 яйца на омлет с фета сирене. :oops:
за обяд-пилешки бутчета без кожата и салата без сос.
Вечеря-сигурно свинско на скара.

petia_britney
27th October 2010, 13:42
Здравейте,скорошно оздравяване на Зозето!!!Аз малко позанемарих диетата :( ,но от утре съм на линия.Досега съм с -1кг надолу и ще продължа.Не съм нарушила режима безразборно,но не я спазвах стриктно,но това ще се промени :wink: Успех на всички!!!

nedaneda123
30th October 2010, 09:00
Оооооооооо, банда, здравейте, вие сте заформили тука 90-дневната!

Зозе, какво направи ти, какви болници чета, какви неща, оправяй се бързо!

Одавна не съм влизала тук и днес, скучаейки, реших да хвърля едно око и ......................изненада групата се обединила около 90-дневната диета. И аз съм и фен, и даже бях на нея, после не бях :oops: , пак бях и т.н.
Сега от 2 дни съм пак (с леки отклонения като за начало :angel: ), днес ми е въглехидратен ден :1207: , сварила съм си житце и ще си правя спагети.

Пини, изглеждаш страхотно :dirty_dance: !

Даниски, здравей, радвам се че те "виждам", ти винаги си с положителен заряд, успех!

Лек и весел ден!

Piny
30th October 2010, 18:08
благодаря

daniski
30th October 2010, 20:37
здравей Неданеда!
мерси за комплимента,малко пооредяхме напоследък,повечето работим и затова хич не сме активни,но диетуваме и ние по малко...
аз карам усилено,понякога си вечерям мръФки,ама свалям де.
засега съм доволна.

nedaneda123
31st October 2010, 09:04
daniski , за мен въглехидратен ден="свински" ден. Вчера пак изпуснах края.Днес е плодов -ще се постарая. Голяма лакомия съм. Често ми се случва за вечеря на плодовия да хапна месце, защото ми писва, успокояващо е, че и друг го прави. С тази диета поне не качвам (когато прегрешавам), а когато съм стриктна си свалям, но рядко ми се случва напоследък :lol:
Къде е Дундич, не се ли появява вече, спазва ли режим?
Ами Дундаринка, какво стана с нея!
Появете се хора, разкажете как сте, как е при вас ситуацията! :?:

Приятни почивни дни!

zozeto
3rd November 2010, 12:34
Здравейте, сладурки,

Отново съм в редиците!!! :D
Започвам отначало, заради голямото прекъсване на режима. Днес ми е втори - бобов - ден. Дано да има същия ефект, както и преди.

nedaneda123 получих тежък тромбофлебит на левия крак и изкарах 18 дни в болница. Сега съм си у дома, пренесох си офиса в къщи и се връщам към нормалния ритъм на живот.

Пожелавам на всички Ви здраве и никога да не ви сполетяват лоши неща!
Хайде да слабеем и на лято да сме като мИникенки :lol:

Пини поздравления за прекрасната визия! Скоро и ние ще се хвалим, нали момичета? Целувам Ви :2020:

delyana
3rd November 2010, 14:16
Аз също се завръщам в редиците! Какво ли не пробвах, къде ли не ходих, какво ли не правих, ефектът не може да се каже, че беше кой знае какъв. Първия път като я правех, изкарах само3 седмици, защото не видях почти никакви резултати (-1 кило) и бързо се разочаровах. Сега смятат да бъда малко по - търпелива. По принцип вече имам изкарани 15, с днешния 16 дни,резултатът пак е -1 кило, но снощи прекалих малко със сладкото и рещих, че тези дни са били само малко за нагаждане, докато се ориентирам какво да ям, какво количество и т.н., та от утре съм на старта и ще го броя за ден 1 :) Да се надяваме, че ще има резултат, разчела съм си времето, направила съм си една екселска таблица с 3 - те месеци по дни какво ми се пада като ден, за да не му изпусна края, смятат и калории, за да не прехврля много границите, ходя и на гимнастика 3 дена в седмицата, може би ще ги направя и 4. Имам някои въпроси към ветераните и те са по отношение на въглехидратния ден, че ми е най - труден - единия път ядох брускети, другия път си направих макарони, вчера ядох филии с лютеница, но ми се иска нещо малко по - здравословно, а не мога да го измисля. Дайте идеии, моля. Имате ли идея от 100 г сурови макарони, какво количество готови стават, за да мога да си сметна калориите? Това е засега от мен. Ще се радвам да си помагаме! Лек ден на всички!

Ice Cream
3rd November 2010, 14:23
Аз също се завръщам в редиците! Какво ли не пробвах, къде ли не ходих, какво ли не правих, ефектът не може да се каже, че беше кой знае какъв. Първия път като я правех, изкарах само3 седмици, защото не видях почти никакви резултати (-1 кило) и бързо се разочаровах. Сега смятат да бъда малко по - търпелива. По принцип вече имам изкарани 15, с днешния 16 дни,резултатът пак е -1 кило, но снощи прекалих малко със сладкото и рещих, че тези дни са били само малко за нагаждане, докато се ориентирам какво да ям, какво количество и т.н., та от утре съм на старта и ще го броя за ден 1 :) Да се надяваме, че ще има резултат, разчела съм си времето, направила съм си една екселска таблица с 3 - те месеци по дни какво ми се пада като ден, за да не му изпусна края, смятат и калории, за да не прехврля много границите, ходя и на гимнастика 3 дена в седмицата, може би ще ги направя и 4. Имам някои въпроси към ветераните и те са по отношение на въглехидратния ден, че ми е най - труден - единия път ядох брускети, другия път си направих макарони, вчера ядох филии с лютеница, но ми се иска нещо малко по - здравословно, а не мога да го измисля. Дайте идеии, моля. Имате ли идея от 100 г сурови макарони, какво количество готови стават, за да мога да си сметна калориите? Това е засега от мен. Ще се радвам да си помагаме! Лек ден на всички!
Защо не ядеш жито или елда във въглехидратния ден ? Какви са тия макарони и филии с лютеница :D Житото е идеален вариант според мен,с медец,канела,ябълка,лимоно и корички мммм :P

delyana
3rd November 2010, 15:12
Честно казано, не бях се сетила за жито, а пък елда не съм опитвала никога през живота си :) Ще го имам в предвид, но просто по различни постове чета, че хората ядат пълнозърнест хляб с лютеница, макарони, солени кексове и т.н. и аз така реши да пробвам :)

zozeto
4th November 2010, 09:08
Добро утро :)

Ето каква интересна и според състава, диетична рецепта за малко изкушенийце:

http://www.tialoto.bg/recepti-deserti/2010/11/03/hrupkavi-biskvitki-s-kaisii-i-borovinki.12347

nedaneda123
4th November 2010, 12:35
zozeto, жалко за проблемите които си имала, желая ти здраве! Рецептата за бисквитките е супер, но откъде сухи боровинки :roll: ?

Аз не успях да започна , отново :oops: , нещо съм се отпуснала здраво по течението и това си е. Не съм се отказала, но явно сега не ми е момента.

delyana
5th November 2010, 12:40
Хора, кажете какво правите, за да не сте гладни? Постоянно съм гладна, не просто да ми се яде :( И ми е интересно някой наясно ли съотношението готов ориз - несварен как е като грамаж, както и при макароните сурови спрямо готови как са? Аз за 2 седмици съм свалила само 1 кило и така си седя, чудя се дали нямам някакъв хормонален проблем, четох някъде, че щитовдината жлеза се отрзявала на крайния резултат при отслабването, но не знам дали имам някакъв проблем, общо взето всичко си ми е ОК, било цикъл или нещо друго, само на моменти съм под повече стрес и трудно отслабвам, просто не знам какво да правя. Охх, поне като пиша тук и малко ми олеква :(

lovebird
7th November 2010, 21:44
А може ли да пишеш на кирилица? :? За въглехидратен ден за закуска плод, обяд някакви спагети или пък питка, жито, елда... за вечерята ти си решаваш. По принцип доколкото съм запозната тук е позволено и парченцето шоколад. В други форуми съм чета, че си хапват всякакви кифлички, кроасани, филийки с лютеница, сладкиши (по малко). Толкова ли не можа да погледнеш предните страници и да видиш менютата на спазващите тази диета?

zozeto
9th November 2010, 09:15
Здравейте, и добре дошли на новите диетуващи!
Аз започнах диетата повторно след 1-месечно прекъсване по здравословни причини. При първото спазване на режима за 49 дни свалих 8кг с режима, което си е едно прилично и здравословно сваляне на килограми. Не търсете скорострелно сваляне на килограми. Първо няма да стане с този режим и второ не е полезно за организма. Трябва да отбележа, че през периода, в който не спазвах режима, не качих нито един килограм, което си е направо впечатляващо.
Въоръжете се с търпение и резултати ще има.
Аз лично във въглехидратния ден изобщо не си слагам ограничения, хапвам си спагети със зеленчуци, вегетарианска пица, десерти, шоколад ... общо взето хапвам си каквото ми се хапва, но в малки количества. Към днешна дата съм на 10 ден и съм с -1кг, но съм преди цикъл и съм подута доста.
Пожелавам ви успех.

daniski
11th November 2010, 04:38
Аз пак се омазах.ден диетуам,на другия ходя по гости или на мен ми идват и така.ама си стоя 87 :)

nedaneda123
11th November 2010, 10:21
daniski, и аз като теб я карам диетата :roll: , що така -незная!

mushmoranka
12th November 2010, 00:12
Добър вечер, мили дами!
Аз в началото на лятото започнах да правя диетата и свалих за 1.5 месеца 13 кг без да гладувам! Това е най-лесната и приятна диета, която съм правила някога! Сега ще започна отново този режим и 30 км, които минавах всеки ден! Надявам се да ви намеря тук и вторник, когато приключва неразделното хранене.
Желая на всички леко и безпрепятсвено отслабване! :grill:

denichka1990
13th November 2010, 23:00
Преди малко се регистрирах във форума за да мога да споделям и своите резултати с вас :)
Аз съм на тази диета от 8 дни и засега мога да се похваля, че съм свалила около 2 килограма :)
Преди да я започна бях 58 кг. , но съм доста нисичка и тези колограми никак не ми стоят добре :) Надявам се с тази диета да постигна мечтаните ми 48 :)
Досега съм правила веднъж Японско чудо и бях много доволна, но след 1 година си върнах отново килограмите.
Преди няколко месеца бях започнала и Дюкан, но прочетох много негативни мнения, а и аз самата не се чувствах добре и я прекратих.
Дано сега да постигна по-добри резултати.... :)
Стискам палци на всички :)

denichka1990
13th November 2010, 23:26
Всъщност най-много ми се иска, ако сте съгласни всеки ден да си казваме кой какво е ял, и ако някой греши нещо да го разбере тук. Защото има голямо разнообразие от храни, особено през въглехидратния ден и малко се притеснявам, че може би греша нещо...

mushmoranka
17th November 2010, 18:19
Здравейте, дами!
На мен днес ми е 20ри ден и го прекарах с ябълки, оръз със зеленчуци и салата от марули и пресен лук. След малко започва ежедневната ми тренировка от всякакви упражнения. Вие как вървите!

denichka1990
19th November 2010, 15:33
Извинявам се много, вече ще пиша на кирилица :)
Да знам, че млякото спада към белтъчините, все пак вече 2 седмици съм на тази диета.
Имала съм дни в които между 12 и 20 часа съм се хранила 3 пъти и пак имам доста добър резултат. Затова не мисля че половин кофичка кисело мляко с 0,1 % масленост е нещо фатално...
При теб как върви диетата? Вече си 4 ден нали? Първия плодов? Как се чувстваш?
Какви са целите които си си поставила в тази диета :)
Моите са да се върна пак на 48 кг. Дано да успея :)

ionito
30th November 2010, 19:41
Здравейте, днес ми е втори ден от диетата. Преди 2 седмици си развалих диетата, иначе за 20 дни смъкнах около 4 кг, но се изкуших и... Та вчера я започнах наново, но този път без никакви изкушения!!! Утре мисля да се прегегля, за да знам от колко кг точно тръгвам. Ще се радвам, ако се покрепяме и си даваме съвети. Пожелавам на всички много кг надолу !

ionito
3rd December 2010, 22:40
Днес ми е пети ден - на белтъчини бях :)

ionito
3rd December 2010, 23:11
Преди 2-3 седмици я развалих - иначе за 20 дена бях смъкнала около 4 кг, от понеделник си я почнах наново и всичко си е нормално :) За смъкването, то си е индивидуално - но колкото по-бавно става, толкова по-голяма е вероятността да си задържиш кг. Аз и нямам толкова да свалям, така че не очаквам чудеса. Заредила съм се с търпение. Освен това всеки ден вървя около час пеша :) Не мисли за кг, ако се стараеш, всичко ще си дойде на мястото :P

gerybaby
13th December 2010, 10:08
здравейте
реших да с евключа в форума за 90 дневната диета ,аз съм се зациклила на 68 килограма а искам да стана 58 смятам че е постижима цел надявам се да си помагаме взаимно ,защото аз няколко пъти се опитвах да я почна но все не успявах карам 1 2 3 дни и тегля се нищо и се отказвам ,после пробвах какво ли не от хапчета до глад и пак 68 сега съм се въоражила с търпение ходя на тае-бо от 1 година ,но аз си го обяснявам че е защото спрях цигарите на 8.01.2010 ,незнам на 63 -60 се чувствам перфектно аз съм висока 174 см,но явно и годините си оказват влияние сега съм на 31 и свалям много по-трудно от когато бях на 20 .Една френдка свали от 65 на 51 а това си е живо предизвикателство за мен ...дано и мен ме сподели това щастие....най се притеснявам от водният ден как ще го изкарам и плодовият също ме тормози малко ами хайде успех на всички

tedivlad
13th December 2010, 11:11
Здравейте, и аз се включвам, започнах вчера и засега съм много силна, ама ще видим. Сега съм 69-70 искам да падна до 63. Малко ще е трудно сега околко празниците, ама на мен това най-много ми харесва, че е предизвикателство. Аз се самоанализирах и установих, че съм драматичка и напълнявам, за да мога после да докажа на себе си и останалия свят, че съм достатъчно ината да отслабна пак. Това на майтап, успех на всички и добра седмица.