PDA

View Full Version : Спечелете естетична процедура от Дже и Ди Медикалс!


J&D Medicals
25th May 2009, 11:55
Уважаеми, дами,

Фирма “Дже и Ди Медикалс”, благодари на тези от Вас, които избраха имплантите PIP и им дава шанса да бъдат сред щастливките, които ще се възползват, напълно безплатно от нашето ново решение за перманентно увеличение на устните! То става с помощта на силиконов имплант, наречен “PermaLip”.

България бе първата страна в Изт. Европа, където „PermaLip“ се приложи през есента на миналата година. От тогава вече няколко десетки клиентки се възползваха от тази процедура!

Кой може да участва?

Право на участие имат всички наши клиентки, които имат гръдни импланти от PIP (и могат да удостоверят това със съответните данни) и които се регистрират за участие в нашия сайт

Какво трябва да направите?

Да потвърдите своето желание за участие в това естетично начинание до 05 юни, 2009 г. Това става като се регистрирате на нашия сайт:

http://jdmedicals.com/display.php?show_category=g3

Какво представляват имплантите PermaLip?

PermaLip e перманентен силиконов имплант за уголемяване на устни и се предлага в различни дължини и дебелини, в зависимост от индивидуалните желания на пациента и неговите анатомични особености. За по-малко от 30 минути Вие ще имате завинаги перфектно оформени плътни устни!

Повече за продукта, както и резултати от приложението му при първите български пациентки може да видите на:

http://www.jdmedicals.com/display.php?show_item=112&show_sub=114

Очакваме Ви!

petiarad
29th May 2009, 08:32
И аз искам да ги видя.Кажете къде са.

J&D Medicals
29th May 2009, 08:35
http://jdmedicals.com/display.php?show_item=112&show_sub=114#gallery

:)

боряна христова
30th May 2009, 03:21
http://jdmedicals.com/display.php?show_item=112&show_sub=114#gallery

:) аз честно казано не съм очарована от снимките..Абе хора не можахте ли малко по-старички модели да си намерите :girl_haha: Ами така де...Но все пак съм сигурна че това уголемяване на устни ,на по-млади жени ще е по-красиво :1246:

боряна христова
17th June 2009, 01:47
http://jdmedicals.com/display.php?show_item=112&show_sub=114#gallery

:) аз честно казано не съм очарована от снимките..Абе хора не можахте ли малко по-старички модели да си намерите :girl_haha: Ами така де...Но все пак съм сигурна че това уголемяване на устни ,на по-млади жени ще е по-красиво :1246: Защо няма включвания???

petiarad
17th June 2009, 09:21
А и защо никой не се похвали дали е спечелил тази процедура, как е минала и дали има ефект от това??

боряна христова
17th June 2009, 11:53
А и защо никой не се похвали дали е спечелил тази процедура, как е минала и дали има ефект от това?? явно никои от форума не знае нищо...Жалко...А аз даже си мислех че може и да спечеля :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:

buba-77
18th June 2009, 16:05
А и защо никой не се похвали дали е спечелил тази процедура, как е минала и дали има ефект от това??
Ами не знам дали е за хвалене ,но на мен ми се обадиха че съм спечелила въпросните устни.
Отказах ги.
Предложиха ми ги с условието да ми ги сложи лекар от Русе ,за който аз не бях чувала .
Мисля че това ме възпря най-много ,защото си представих как се учи на мен и ме хвана страх ..........
Попитах дали мога да предостъпя процедурата на моя приятелка .
Отговориха ми ,че може но трябва да е с импланти на ПИП.
Така приключиха разговорите ни .

*Princess*
18th June 2009, 16:31
А и защо никой не се похвали дали е спечелил тази процедура, как е минала и дали има ефект от това??
Ами не знам дали е за хвалене ,но на мен ми се обадиха че съм спечелила въпросните устни.
Отказах ги.
Предложиха ми ги с условието да ми ги сложи лекар от Русе ,за който аз не бях чувала .
Мисля че това ме възпря най-много ,защото си представих как се учи на мен и ме хвана страх ..........
Попитах дали мога да предостъпя процедурата на моя приятелка .
Отговориха ми ,че може но трябва да е с импланти на ПИП.
Така приключиха разговорите ни .

А нямяше ле как да вземеш имплантите и да си платиш операцията при който д-р си решиш ?

diadora
18th June 2009, 16:31
Кой знае колко мацки са отказали :D . Juliana_82 пише в друг раздел ,че тя ги е спечелила , предполагам , че е е приела.

боряна христова
18th June 2009, 16:33
А и защо никой не се похвали дали е спечелил тази процедура, как е минала и дали има ефект от това??
Ами не знам дали е за хвалене ,но на мен ми се обадиха че съм спечелила въпросните устни.
Отказах ги.
Предложиха ми ги с условието да ми ги сложи лекар от Русе ,за който аз не бях чувала .
Мисля че това ме възпря най-много ,защото си представих как се учи на мен и ме хвана страх ..........
Попитах дали мога да предостъпя процедурата на моя приятелка .
Отговориха ми ,че може но трябва да е с импланти на ПИП.
Така приключиха разговорите ни .eee ама как така...в договора които сме попълвали всички ,пишеше че можем да си изберем ние лекар които да ни ги сложи...Пак лъжииии !

боряна христова
18th June 2009, 16:36
Кой знае колко мацки са отказали :D . Juliana_82 пише в друг раздел ,че тя ги е спечелила , предполагам , че е е приела. Каде по-точно го пише това,че ми е интересно какво е станало ,в коя тема???

Danito:)
18th June 2009, 16:37
Борянка,ето тук е : http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=10728&start=125 :wink:

adinka
21st June 2009, 18:59
И аз също спечелих и отказах.Иначе щеше да ми ги слага Д-р Стоянов.

боряна христова
21st June 2009, 22:20
И аз също спечелих и отказах.Иначе щеше да ми ги слага Д-р Стоянов. Радвам се за вас мацки,явно наистина имате късмет ,за разлика от мен :2024:

adinka
21st June 2009, 23:40
Ако съм знаела, че искаш щях да ти ги дам с голямо удоволствие.Ама нали вече влизам тук много рядко и не съм знаела.

боряна христова
22nd June 2009, 17:16
Ако съм знаела, че искаш щях да ти ги дам с голямо удоволствие.Ама нали вече влизам тук много рядко и не съм знаелаЗная мила,ти си добро дете :kiss_me: :kiss_me: :kiss_me:

juliana_82j
25th June 2009, 19:27
Още не съм приела.Утре ще се срещна с хирурга за да го разпитам по-подробно и ще ви напиша и неговите отговори.И мен ме притеснява това че в областа на пластичната хирургия не открих почти нищо за него.Д-р Лозанлв,болница-Диа нова

боряна христова
28th June 2009, 23:04
Още не съм приела.Утре ще се срещна с хирурга за да го разпитам по-подробно и ще ви напиша и неговите отговори.И мен ме притеснява това че в областа на пластичната хирургия не открих почти нищо за него.Д-р Лозанлв,болница-Диа новаИскам и азззззз ........

juliana_82j
29th June 2009, 17:08
Апсолютно по български се оказа, че не печелиш нищо друго, освен да си опитно зайче на лекар които е слагал 1 път пермалипс,(д-р Лозанов)който се държа нагло и накрая взе да ме обеждава да си сложа х.к.и почна да ме плаши с усложненията от пермалипс.За конпенсация за неловката ситуация(че и бих 800км.)от въпросната фирма J&D ми предложи друг вариант-друг лекар,който не е поставял такива импланти и не е пластичен хирург.Познайте какъв ще е моя отговор.Направо съм бясна :evil:

боряна христова
29th June 2009, 19:00
Апсолютно по български се оказа, че не печелиш нищо друго, освен да си опитно зайче на лекар които е слагал 1 път пермалипс,(д-р Лозанов)който се държа нагло и накрая взе да ме обеждава да си сложа х.к.и почна да ме плаши с усложненията от пермалипс.За конпенсация за неловката ситуация(че и бих 800км.)от въпросната фирма J&D ми предложи друг вариант-друг лекар,който не е поставял такива импланти и не е пластичен хирург.Познайте какъв ще е моя отговор.Направо съм бясна :evil: В кои град е този доктор и до каде си ходила че си пътувала толкова много..??? Лееелее 800 км....

juliana_82j
29th June 2009, 19:21
Аз съм от Шумен,до София отиване и връщане точно 800км :? Сега искат и до Пловдив да ме поразходят.Много съм възмотена.Не съм очаквала подобно нещо.

gwendoline
29th June 2009, 19:31
Ама, прощавайте ме мли момичат, ама защо сте така наивни...? Защо, мислите, са тези конкурси с безплатни процедури..? Нали това е новост за БГ - не очаквате, предполагам, светилата (които и да са те :idea: ) да ви слагат безплатно импланти или друго да ви правят. Ще го направят хора, специалисти в областта, които все трябва да ги поставят на някой за първи път. Винаги има първи път. И затова се набират един вид доброволки - момичета, които искат да им се поставят безплатно такива импланти. То е логично и не виждам нищо лошо. Нали никой не се е родил научен... всяко нововъведение в пластичната хирургия се върши някъде от някой за първи път именно на базата на доброволци-пациенти :idea: По този начин хирурзите придобиват опит, пациентите получават безплатна иначе скъпоструваща процедура, а интервенцията сама по себе си се популяризира у нас. Пак евала на Лозанов (не го знам кой е), но поне си е направил труда да запознае някого и с "неудобната" страна на въпроса, свързана с поставянето на тези импланти. Защото някои не си правят труда :idea: А изборът винаги си остава ваш все пак - и за рисковете, и за хирурга, на когото му предстои да придобие опит в поставянето - как да стане иначе...? :roll:

gwendoline
29th June 2009, 19:33
Извинете ме за грешките... бързах да напиша нещо смислено, преди да ми падне нета, щото тук почти нямам интернет... :idea: :!: Но като видях какво съм пуснала...и с колко грешки... срам ме хвана! :oops: Наистина извинявайте!

juliana_82j
29th June 2009, 19:47
Да но специалисти в областа,а те сега искат да ме пратят при яовек който дори не е пластичен хирург.Няма лошо, трябва да се научат това и аз го зная,ама да не го правят по този начин(j&D)изберете си хирург и ала бала.Да си наберат доброволки.

gwendoline
29th June 2009, 20:00
Да си наберат доброволки.

Ами точно това правят - това е идеята на подобен род конкурси, това имах предвид, мила. :cool: Иначе хирург си избираш, когато си плащаш. Никъде в условията на конкурса не е обявено, че можеш да си избереш хирурга. Това обезсмисля целта на занятието. Да, на страницата им пише, че може да си избереш кой да ти ги постави, но това няма нищо общо с конкурса, а когато си плащаш за услугата.

боряна христова
30th June 2009, 05:32
Да си наберат доброволки.

Ами точно това правят - това е идеята на подобен род конкурси, това имах предвид, мила. :cool: Иначе хирург си избираш, когато си плащаш. Никъде в условията на конкурса не е обявено, че можеш да си избереш хирурга. Това обезсмисля целта на занятието. Да, на страницата им пише, че може да си избереш кой да ти ги постави, но това няма нищо общо с конкурса, а когато си плащаш за услугата.чудя се в момента кои да наплюя..???всички маи са един дрол дренки...и доктори и тези от фирмата производител....соррри но не искам никои да обидя.......

Оnly
30th June 2009, 07:39
Няма ли някакво чуждо участие на специалист , който да обучава нашенеца ? Защото тогава само гледат . Аз съм си правила така мезотерапия . / и бях с отворени очи , затова знам / . Но пак платена .

gwendoline
30th June 2009, 09:38
Няма ли някакво чуждо участие на специалист , който да обучава нашенеца ? Защото тогава само гледат . Аз съм си правила така мезотерапия . / и бях с отворени очи , затова знам / . Но пак платена .
Някои им се демонстрира процедурата на живо от колеги; други наблюдават процедурата в чужбина, демонстрирана директно от някой, койтоо е номер 1 в областта; трети изучават детайлите на видео-демонстрация ... различни са начините, но... така е за всяка процедура, не само за тази и... това не означава, че не знаят как да се справят - все отнякъде трябва да се почне обаче и конкурсите са измислени с тази цел. Всеки си прави сметката кое му изнася (за пациентите предимно, говоря)....Да не мислите, че хирурзите на запад се раждан научени - и те си имат своя първи път за всяка операция и те действат по подобен начин.

боряна христова
1st July 2009, 13:57
Да но специалисти в областа,а те сега искат да ме пратят при яовек който дори не е пластичен хирург.Няма лошо, трябва да се научат това и аз го зная,ама да не го правят по този начин(j&D)изберете си хирург и ала бала.Да си наберат доброволки.абе май заслужават за една голяма майна всички ....ама не искам аз да им я тегля...

боряна христова
17th February 2010, 17:34
искам да попитам J&D Medicals дали наистина има някакъв проблем с безплатната подмяна на импланти ПИП ?

gwendoline
17th February 2010, 23:13
искам да попитам J&D Medicals дали наистина има някакъв проблем с безплатната подмяна на импланти ПИП ?
Нямат проблем :2043:

Stunning
27th May 2010, 19:21
какво става с тази фирма, нали те внасяха имплантите. няма ли да кажат нещо по случаи случката...

Мариса
30th May 2010, 19:20
какво става с тази фирма, нали те внасяха имплантите. няма ли да кажат нещо по случаи случката...

кво да кажат,и те незнаят какво