PDA

View Full Version : Проблем с ареолите


Glesanka
29th May 2009, 12:16
Чудя се, дали има някой с подобен проблем като моя - след поставянето на имплантите ми, забелязах, че ареолите ми станаха независими една от друга :oops: . В смисъл, че не настръхват едновременно - или само едната, или само другата, трябва да ми е много студено, за да се стиковат и двете едновременно :wink: . Доста е конфузно, и се чудя, дали съм само аз с такъв проблем или има и други? Мислите ли, че това може да се коригира оперативно? Дали е възможно да се направи така, че зърната да изглеждат настръхнали непрекъснато :naked:???

боряна христова
30th May 2009, 03:27
Моите са по същия начин...за жалост..На мен честно казано ми харесва повече ако са настръхнали..

i_ani
30th May 2009, 07:56
Борянка , да ти давам мойте ...., че те са почти постоянно в "настръхнало" състояние :girl_haha:

боряна христова
30th May 2009, 12:49
Борянка , да ти давам мойте ...., че те са почти постоянно в "настръхнало" състояние :girl_haha:n Взимам ги -веднага...само ми ги дай..а от мен ще получиш една голяма целувка :2008: :2018: :2008:

Марулка
30th May 2009, 14:03
Аз ще и дам повече от целувка........ :1351: Така,че беГай бе Борянке............. :d015:

Glesanka
30th May 2009, 14:32
Едно време като невръстна тийнейджърка много се притеснявах от щръкнали зърна :oops: , сега бих се радвала да са така непрекъснато, обаче и двете заедно :wink: . Сериозно - мислите ли, че има начин да се коригира оперативно :roll: ??? Досега някак си не се бях сещала да питам точно затова доктора, и понеже през есента и без друго пак ще лягам под ножа, та се замислих, дали ще може да се оправят :1242:?

Divinemouse
30th May 2009, 14:56
Едно време като невръстна тийнейджърка много се притеснявах от щръкнали зърна :oops: , сега бих се радвала да са така непрекъснато, обаче и двете заедно :wink: . Сериозно - мислите ли, че има начин да се коригира оперативно :roll: ??? Досега някак си не се бях сещала да питам точно затова доктора, и понеже през есента и без друго пак ще лягам под ножа, та се замислих, дали ще може да се оправят :1242:?


Род едно ,Две деца <кърми ги по 1-2 години и стават без проблем :lol:

aniK
30th May 2009, 15:38
Glesanka, засегнати са нервни окончания - те са тези, които реагират и карат ареолите да се променят. По принцип нервите най-бавно се възстановяват и трябва време. Възможно е и някои да не се възстановят напълно. Не мисля, че следваща операция ще оправи положениет, напротив - още срязани нервни окончания... :roll:

junglegirl
31st May 2009, 20:50
Glesanka, засегнати са нервни окончания - те са тези, които реагират и карат ареолите да се променят. По принцип нервите най-бавно се възстановяват и трябва време. Възможно е и някои да не се възстановят напълно. Не мисля, че следваща операция ще оправи положениет, напротив - още срязани нервни окончания... :roll:
И аз това щях да напиша...

Glesanka
31st May 2009, 21:48
Убихте всичко детско в мене :1246: :1246: ...

junglegirl
1st June 2009, 14:05
Убихте всичко детско в мене :1246: :1246: ... :lol: :lol: Това да ти е кусура :lol:

боряна христова
2nd June 2009, 04:10
Glesanka, засегнати са нервни окончания - те са тези, които реагират и карат ареолите да се променят. По принцип нервите най-бавно се възстановяват и трябва време. Възможно е и някои да не се възстановят напълно. Не мисля, че следваща операция ще оправи положениет, напротив - още срязани нервни окончания... :roll:
И аз това щях да напиша... И сега какво правим,няма наструхнали цици ли,или има ама не и по едно и също време?

Glesanka
2nd June 2009, 09:32
Настръхват си, но не едновременно :oops: . Не е приятно, имам чувството, че всички ми гледат циците, непрекъснато търся да се оглеждам във витрини и огледала, направо развих невроза :( .

te_dda
2nd June 2009, 10:32
мен са си мис е настръхнали, добре че са ми малки, но хем болят хем са изтръпнали..много гадно усещане, незнма докога ше е... :evil: :roll:

Divinemouse
2nd June 2009, 11:15
мен са си мис е настръхнали, добре че са ми малки, но хем болят хем са изтръпнали..много гадно усещане, незнма докога ше е... :evil: :roll:


Теда и аз го имах този проблем след операцията,направо ме дразнеха и сутиените но с течение на времето този проблем отшумя...Имай малко търпение :wink:

боряна христова
2nd June 2009, 11:21
мен са си мис е настръхнали, добре че са ми малки, но хем болят хем са изтръпнали..много гадно усещане, незнма докога ше е... :evil: :roll:


Теда и аз го имах този проблем след операцията,направо ме дразнеха и сутиените но с течение на времето този проблем отшумя...Имай малко търпение :wink:Да ,и мен ме дразнеха сутиените в началото,бяха ми доста настръхнали ,но вече се оправиха..и много се раздвам за това :)

junglegirl
2nd June 2009, 11:32
... И сега какво правим,няма наструхнали цици ли,или има ама не и по едно и също време?Е,може и да няма разлика :D -зависи колко нервни окончания са засегнати по време на операцията и колко ще се възстановят с времето.
П.П.Аз наскоро забелязах,че едната ми ареола по-трудно настръхва,ама щом го загрявам след 3г. явно не ми се вижда особено важно :lol: