PDA

View Full Version : Бягане :)


Engel
2nd January 2006, 13:54
Някой пробвал ли е "Програма за бягане за начинаещи с антистресов ефект" , която предлага Tialoto.bg :) Има я в категорията Фитнес и Тонус -> Програми за жени :) Благодаря ви предварително за отговорите :P

mary_jay
3rd January 2006, 20:31
Здравей!
С каквато и програма да започнеш (все пак да е подходяща за нивото ти) - все е добре. Важното е да започнеш. Не го мисли толкова. Успех :) :wink:

Gavr1
5th January 2006, 19:44
Някой пробвал ли е "Програма за бягане за начинаещи с антистресов ефект" , която предлага Tialoto.bg :) Има я в категорията Фитнес и Тонус -> Програми за жени :) Благодаря ви предварително за отговорите :P
Ами не сьм сигурна, че тази програма е добра.Е, да за хора с наднормено тегло, да, но ако мислиш, че това не е за теб тичаи и се поти повече.Лично на мен не ми харесва.А и моето мнение не е много обективно, защото тренирам спортно ориентиране и тичам почти постоянно! :wink:

Engel
5th January 2006, 22:41
Аз искам да почна с леко натоварване, защото пуша от 5 години и спирам цигарите като ги заменям със спорт. Висока съм 168 и съм 68кг и се много ми е трудно да дишам като бягам от тея цигари:( Ще се пробвам пък каквото стане:) Поздрави!

mary_jay
6th January 2006, 00:27
Започвай. Важното е да си постоянна - всеки ден или през ден, без да се силиш прекалено, да може тялото ти и дробовете най-вече да свикнат. :)
С времето ще видиш как ще усетиш, че дробовете ти се изчистват и започваш да дишаш по-пълноценно. :)

toni
6th January 2006, 14:13
engel поздравления за цигарите!!!
аз спрях да пуша преди година и половина, но имах много важна причина - забременях. искам само да ти кажа, че разликата при спортуване когато пушех и сега е огромна, в положителна насока, разбира се; сега си правя тренировките много по спокойно и са много по-продължителни
успех