PDA

View Full Version : Къде продават видеокасети с упражнения-аеробика и т.н.?


Adi
2nd January 2006, 14:01
Здравейте,

Имам голама нужда от видеокасети с гимнастика от всякякъв вид. Много по-удобно ми е от компютърни файлове. Търсих дълго вСофия по магазините и нищо ни открих. Някой да е видял някъде?

Ади

sladkatony
22nd February 2006, 13:02
:( И аз си търсих, ама безуспешно :(
Кофти
Ако може някой да помогне...

Brown`Sugar
22nd February 2006, 16:45
аз мога да ви дам линк с филмчета с упражнения,но ще трябва да ги изтеглите
ето го и линка
http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

_VIP_
22nd February 2006, 16:54
На Пиротска видя ли?

Flows
2nd April 2006, 12:24
А някой да знае къде може да се намери /или да се изтегли от нета още по-добре би било/ на Шийла Кели филмчетата :roll: ? Става въпрос за така нашумелият напоследък в Щатите метод - стриптийз аеробика?

Venus
6th April 2006, 11:10
А някой да знае къде може да се намери /или да се изтегли от нета още по-добре би било/ на Шийла Кели филмчетата :roll: ? Става въпрос за така нашумелият напоследък в Щатите метод - стриптийз аеробика?

В линка, който ни предложиха видях, че има стриптийз аеробиката на Кармен Електра. В момента го свалям:)

Flows
6th April 2006, 17:01
И аз го видях и го свалям от няколко дни, много е бавно, незнам дали само при мен, но 5% за няколко дни съм изтеглила само :( Но това като че ли е друго, по-скоро стриптийз. А S-factor, поне доколкото съм чела по статии тук там набляга на доброто самочувствие, гъвкавост, сенсуалност (ако има такава дума на български) и така, по-скоро жената да се чувства добре.

DD
6th April 2006, 17:18
хах, не изобщо не е стиптийз, а по-скоро движенията заложени в танца. аз си го изтеглих и го попрегледах, но "аеробика" е доста силно казано. и не ми изглежда хич натоварващо, но все пак трябва да се пробва, може да се окаже по-изморително отколкото предполагам:)

Venus
6th April 2006, 20:01
Тъкмо го гледах. Свалих първата част и и на мен не ми се вижда натоварващо, но може би следващите са по-тежки. Поне това не е стриптийз, но е много хубаво, защото развива гъвкавостта. На мен ми е малко флегматично, но може би ако не започна с това, следващите части ще са ми трудни. Мисля да сваля и другите и с времето да си ги уча и правя:)

Flows
7th April 2006, 16:31
Хм, звучи добре :) Дано се свали по-бързо и при мен

desitta
31st August 2007, 15:56
а няма ли някоя мадама и в БГ, която да дава уроци по тая стриптийз аеробика?

Lubaka17
31st August 2007, 22:45
Изтеглете си от замунда Muscle & Fitness всичките части ! има упражнения за всяка част от тялото :wink: