PDA

View Full Version : Температура след мамопластика?


elieli
26th July 2009, 19:26
Здравейте!Искам да попитам дали е нормално 4-5 поредни дни след операция за уголемяване на бюста да вдигам темппература 37.5.Пия и антибиотик.

gwendoline
26th July 2009, 19:49
Здравейте!Искам да попитам дали е нормално 4-5 поредни дни след операция за уголемяване на бюста да вдигам темппература 37.5.Пия и антибиотик.
Аз съм така...Пълни три дни бях с температура, даже доста по-висока. Принципно след втория ден на прием на антибиотик се повлиява температурата. Ако си го започнала на втория ден - вече е време да спре. Ако си го почнала от първия - питай доктора си непременно.

elieli
26th July 2009, 20:09
Благодаря ти Гвендолин.Мислех да я питам,но ми е неудобно да я притеснявам в неделя.За това и питах тук.Антибиотика го започнах непосредствено след операцията и ми остава още ден и половина.Утре ще ми махат конците и задължително ще я попитам. :idea:

gwendoline
26th July 2009, 20:13
Колко дни го пиеш, не разбах...? :roll: :idea:

elieli
26th July 2009, 20:19
пет дни...

cheryta
26th July 2009, 20:57
Не се притеснявай.Понякога се случва.аз също имах до 37.8 и пих антибиотик.На втория ден от приема на антиб. вече нямах,но го пих 1 седмица

petiarad
27th July 2009, 11:12
Не се притеснявяй! Това е защитна реакция на организма.Съвсем нормално е да вдигаш температура.Това го знам от доктора.Така,че пий си антибиотика и противотемпературни...и..УС ЕХ!

ARIZINA
27th July 2009, 18:43
Аз също имам температура от 5 дни ..37.4-37.5 и вече почти свършвам антибиотика.Пия разни парацетамоли,но спада само за час-два.Док.днес каза че това не е нормално,но пък гърдите ми са добре...Много странно.

te_dda
31st July 2009, 15:16
аз също имах температура на 3-я и на 5-я ден 38.5..като междувременно пиех антибиотика..

pandelka
14th May 2010, 16:49
И тук да напиша, че на третия ден, днес, вдигнах 37.8, чак след обаждането по телефона на доктора, ми каза да започна да пия антибиотик. В деня след операцията, преди да ме изпишат, обаче ми вляха венозно в абоката. Направо ще се побъркам вече. Успокоявам се само с това, че всички тук сте минали по този път и сега водите нормален живот, направо имам чувството, че това никога няма да го бъде вече.

Silvana-)
14th May 2010, 17:18
Панделка,не се тревожи,ще мине и то по бързо отколкото си мислиш.Аз съм на месец и 6 дни от операцията и вече всичко е ок и то от около две седмици,така че кураж,малко остана :2020:

te_dda
14th May 2010, 21:26
И тук да напиша, че на третия ден, днес, вдигнах 37.8, чак след обаждането по телефона на доктора, ми каза да започна да пия антибиотик. В деня след операцията, преди да ме изпишат, обаче ми вляха венозно в абоката. Направо ще се побъркам вече. Успокоявам се само с това, че всички тук сте минали по този път и сега водите нормален живот, направо имам чувството, че това никога няма да го бъде вече.

за момента нямаш място за притеснения !Такава температура на този ден от операцията е нормално явление ! :wink: