PDA

View Full Version : силикон в Хигия -Пазарджик


jmurtak
28th July 2009, 18:09
Здравейте,много се радвам че има такъв форум :) Тъй като никаде не намерих инфо за това,което търся реших да създам темичка.Набирам информация за уголемяване на бюстта във клиника Хигия -Пазарджик,доктора е Стойко Спиридонов.Има ли някой оперирал се там,кога,доволен ли е,ако знаете някя приятелка ваша,всичко,цени,телефона на доктора.Много Ви благодаря.

diadora
28th July 2009, 18:17
Влез в ТЪРСЕНЕ , напиши името на доктора и ще получиш някакви отговори.Успех

jmurtak
28th July 2009, 18:59
търсих мила,нищо няма,благодаря ти все пак

КРИСИ
29th July 2009, 23:43
Моя позната си е правила при него преди осем години.Бюста и е перфектен и няма никакви проблеми .

rouse
14th August 2009, 18:54
аз мога да ти помогна освен ако вече не е кьсно.Оперирах се преди една година в ХИГИЯ и сьм много дожолна в клиниката се отнасяха с мен много добре стоях там 2 дена за да се ужерят 4е няма да има проблеми а белези почти нямам.За сайаление не мога да ти дам номера на доктора защото по нежнимание го изтрих но жлез в сайта на болницата и ще го намериш уверявам те няма да сьжаляваш :)

te_dda
15th August 2009, 11:34
уверявам те няма да сьжаляваш
Абе много лесно ги раздавате тея препоръки :!: :idea: :evil:

*Princess*
15th August 2009, 11:40
Вече не знам какво да кажа по тези теми за конкретен хирург ........ :roll: :roll: :roll:
И аз съм раздвоена, че и разтроена, но гледам да се абстрахирам от похвалите, защото всеки си има собствена представа за добре оформени гърди, всеки очаква различно и т.н. Така, че ходиш по консултации и това е :idea: Където ти вдъхнат най - голямо доверие, където ти изнася цената - там си :idea:

rouse
28th August 2009, 20:32
да казвам личното си мнение. Докато лежах в болницата се срешнах и с други момичета които си бяха слягали гьрди при него и бяха много доволни аз изразявах личното си мнение,но мисля че доктора е добьр отново повтарям това е лично мнение мисля че този форум е за това всеки да казва какво мисли за даден доктор. :roll:

evita29
1st September 2009, 10:52
Преди 7-8 години се оперирах при Спиридонов,не се оплаквах докато не направих смяна с по голям кубик.Тогава разбрах че инплантите не са ми Ментор,бях платила за такива.Инплантите нямат никакво обозначение освен надпис 300сс отдолната страна.Имам паспорти на ментор с печати и подписи на лекаря,но се оказа че са ме излъгали.Белезите които имам са V образни вътре в ареолата не по ръба и.Единия ми инплант стоеше по високо,защото имах повдигнат зъб на"мускулус статус",и мускула придърпваше инпланта.Няма да правя изводи,всеки може за себе си да ги направи.Това всичкото съм го обяснявала в темата за недоволни от пластичната хирургия.

evita29
1st September 2009, 11:12
Забравих да добавя ако някой иска имам снимки на извадените инпланти,да ми даде емайл ше му ги пратя.

lara31
1st September 2009, 11:27
Може и да греша, но в тази клиника не беше ли починала една жена преди години след правене на гърди???

sibi
1st September 2009, 14:18
Не грешиш :?

Shеrry
1st September 2009, 18:05
И един мъж след липо.. :?

lara31
1st September 2009, 18:48
Имам аз некакви спомени. Тази жена която почина беше преди 6-7 години имаше някакво инфекция в болницата. Ще се разбъркам да видя. За мъжа не знам, но в нета търсих и четох за една жена която имала проблеми след липо.

ARIZINA
1st September 2009, 20:37
Със сигурност имаше мъж и той беше от Варна.Ето изрових отнякъде това:
http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=center&mater=ODkxOzI=

Но като гледам е било доста отдавна..може пък нещата вече да не седят така. :2045:

rouse
2nd September 2009, 15:08
evita 29 това което казваш за имплантите го чувам за втори пат и много взех да се замислям дали и на мен не е поставил различни импланти от тези за които си платих :evil: :?: ако е така защо не го сьдиш?в краина сметка ти си платила за едно а получаваш друго. Аз имах много добро впечетление от доктора гардите ми стоят много добре , сложих 275cc стоят напьлно естествени но взвех да си задавам вьпроса как ли ще се изненадам като ги сменя :(

aniK
2nd September 2009, 15:59
evita29, а защо мислиш, че не са Ментор, като не пише нищо :roll: Може фабрично да са си така :? Не знам нищо, просто ми е интересно :roll:

jmurtak
5th September 2009, 17:56
благодаря на всички за мненията,ходих на консултация там и доктора не ми вдъхна никакво доверие,незнам нещо не ми хареса,ако някой го интересува предлага Mentor -3150 евро,ходих на доста косултации и накрая си избрах доц.Анастасов в Пловдив,оперира ме на 03.09 ,доволна съм

evita29
6th September 2009, 12:21
Аник доктора който смени инплантите потвърди това че не са ментор,каза че е попадал и друг път на такива.Думите му бяха че без обозначения за производител може да са правени в някой "китайски гараж"Хубавото в цялата история е че организма ми не е реагирал негативно и не съм направила някакво възпаление или кк.

evita29
6th September 2009, 12:31
Роузи,не искам да го съдя защото това ще е свързано с много главоболия за мен.А и след 8 години.Нямам епикриза която е много важна в такова дело.Хирурга който смени инплантите трябва да е съгласен да потвърди в съда и така нататъка.Това би ми коствало много нерви,пари и време.

rouse
7th September 2009, 15:06
:bravo: много се радвам за теб дано барзо свикнеш с тях и да нямаш проблеми :lol: :1201: