PDA

View Full Version : Има ли съжаляващи за стъпката мамопластика


КРИСИ
29th July 2009, 23:35
Здравейте :D Решила съм на есен да си уголемявям гърдите и засега съм се насочила към д-р Рачев/защото е на местно ниво и познавам доста доволни момичета/.Имам ринопластика и не съм на сто процента доволна ,но съм много по-добре от преди.И за това искам да питам не за дребни неодобрения от резултата ,а като цяло дали няма после да съжалявам.Та въпроса ми е плюсовете или минусите са повече?Много разчитам на компетентните ви и изпитани мнения.

*Princess*
30th July 2009, 00:40
Здравей,
И аз планувам операция и не знам дали мнението ми ще те интересува.
Притеснението ми идва от там, дали след време когато родя и имам нужда от друга операция, ще имам възможност да си направя.

А по - назад има една тема, където споделят ако са съжалили, но там пишат по - скоро, че съжаляват заради усложнения :arrow: http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9908

Но едва ли ще прочетеш мнение от рода на ... Абе защо си сложих силикон, можех и без него ...

*Princess*
30th July 2009, 00:43
+ http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8485

galka25
30th July 2009, 11:58
Здравейте,аз от доста време чета,но досега не съм се включвала,смятам да се оперирам зимата,засега съм е спряла на доц.Анастасов,но все още събирам информация и не съм ходила на консултация мисля да отида септември, имам две дечица и мисля,че подходящият момент вече е настъпил,малко само се притеснявам,че малкият е на 1г и най вероятно ще имам помощ само 2 седмици и след това трябва да се оправям сама,а нали момичетата тук казват,че един месец е много важно да се пазиш и не трябва да се дига повече от килограм!

bimbi
30th July 2009, 12:14
писала съм го сигурно сто пъти, ама...
оперирах се, когато сина ми беше на годинка и 3-4 месеца, на третия ден вече чистих с прахосмукачката и простирах. вдигането му по няколко пъти на ден за смяна на памперси е ясно. просто нямаше кой да ми помага, не че съм се правела на няква майка-героиня. тъй че ако се прави всичко малко по-бавно и внимателно, не виждам проблем. болките са докъм десетия ден, издържа се. след две раждания няма какво да ти обяснявам :)
п.п. аз съм надмускулно, при подмускулното доколкото чета момичетата болките са малко по-силни, може би и по-продължителни във времето, но пак не виждам кой знае какъв проблем

petiarad
30th July 2009, 12:18
Никога не съм съжалявала ...и никога няма да съжалявам ,пък ако ще и да ме боли..,ако ще и пет корекции да направя.Все пак е подобре така отколкото да изглеждам плоска като мъж!!!

galka25
30th July 2009, 12:25
Аз съм се спряла на подмускулно,нямам увисване,гърдите ми са малки,но стегнати и от информацията която събрах тук мисля,че това е подходящият метод за мен,но май при него възтановяването е по дълго!

Мариса
30th July 2009, 13:18
Никога не съм съжалявала ...и никога няма да съжалявам ,пък ако ще и да ме боли..,ако ще и пет корекции да направя.Все пак е подобре така отколкото да изглеждам плоска като мъж!!!

Браво мила,точно се изказа.
Никога няма да съжалявам,гърдите са главна част от тялото на една жена.Висша форма на женственост.Подкрепям всички с две ръце за уголемяването им!
Никаква болка не ев състояние да ме спре,а и болката след първото уголемяване според мацките тук енищожна,така че право напред.
Успех на всички бъдещи тунинговани.

beatris
30th July 2009, 17:32
не съжалявам за това си рещение :D е,факт,е че го обмислях дълго,но пък съм много доволна и щастлива от резултата :D аз съм с надмускулно и болката беще съвсем поносима...и аз на втория ден си гледах къщатата и детето :D :D

Мариса
30th July 2009, 18:06
ето,намерих същата тема,не мисля,че тази е нужна!

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9908

*Princess*
30th July 2009, 21:41
Здравей,
И аз планувам операция и не знам дали мнението ми ще те интересува.
Притеснението ми идва от там, дали след време когато родя и имам нужда от друга операция, ще имам възможност да си направя.

А по - назад има една тема, където споделят ако са съжалили, но там пишат по - скоро, че съжаляват заради усложнения :arrow: http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9908

Но едва ли ще прочетеш мнение от рода на ... Абе защо си сложих силикон, можех и без него ...

Maggiebaby
30th July 2009, 21:49
Аз съжалявам, но за това, че послушах доктора за размера на имплантите :cry:

diadora
30th July 2009, 23:59
Аз съжалявам, но за това, че послушах доктора за размера на имплантите :cry:
Доктора какви ти каза , и ти какви си сложи :?: :D

Maggiebaby
31st July 2009, 09:32
С 385 кубика съм по съвет на доктора, но исках повече. Сега съжалявам,че не настоявах да стане на моята. :girl_cry2:

Мариса
31st July 2009, 09:35
С 385 кубика съм по съвет на доктора, но исках повече. Сега съжалявам,че не настоявах да стане на моята. :girl_cry2:
Хич недей да съжаляваш,по-добре на 2 пъти,отколкото изведнъж да натовариш мускулите с огромен кубик.
Аз ще ги подменям моите с по-големи след 2 месеца!

Maggiebaby
31st July 2009, 09:41
Малееее супер браво на теб ! Колко кубика ще слагаш?

Мариса
31st July 2009, 09:42
Малееее супер браво на теб ! Колко кубика ще слагаш?


550 уговорих доктора :) :) :)

ARIZINA
31st July 2009, 09:53
А аз съжалявам,че послушах док.за 400cc,трябваше по малки кубици да си сложа...казвам го ,защото днес ми е 10 ден,а усещам как проблемите тепърва започват...шевовете не зарастват,лепим ги пак се отварят.Едната гърда ме боли при всяко движение на мускула ,дори и при по дълбоко вдишване с остра стрелкаща болка,та чак въздуха ми спира...Надмускулно съм.Чудя се дали мога да ги сменя с по малки кубици,дали няма да ми увисне някаква кожа след това,макар че те нямах птоза преди това,но все пак от сегашното разпъване....и ако продължат тея проблеми и се наложи нова операция за намаляване,пак ли аз си я поемам...?

Мариса
31st July 2009, 09:57
А аз съжалявам,че послушах док.за 400cc,трябваше по малки кубици да си сложа...казвам го ,защото днес ми е 10 ден,а усещам как проблемите тепърва започват...шевовете не зарастват,лепим ги пак се отварят.Едната гърда ме боли при всяко движение на мускула ,дори и при по дълбоко вдишване с остра стрелкаща болка,та чак въздуха ми спира...Надмускулно съм.Чудя се дали мога да ги сменя с по малки кубици,дали няма да ми увисне някаква кожа след това,макар че те нямах птоза преди това,но все пак от сегашното разпъване....и ако продължат тея проблеми и се наложи нова операция за намаляване,пак ли аз си я поемам...?

Недй да се притесняваш за нищо,ти си с отоци,болката е напълно нормална.Мене ме болеше до 19-ден.Е да верно,че съм подмускулно,но тези остри боцкащи като игли и хиляди бръснарски ножчета изчезнаха месец след операцията.Логично,че едната ще е по,това са 2 различни гърди,2 разли1ни операции.
Шевовете кактака не зарастват,нали не си ги мокрила?Трябва да си сводоустойчиви лепенки???

ARIZINA
31st July 2009, 10:05
Ами махнаха ми конците на 6 ден.Залепиха ми водоустойчиви лепенки,като преди това ми сложиха и лепило.След 2 дни започна да тече по няколко капки.Пак ме лепиха.Още на другия ден всичко от начало но ве4 по силно.Днес 6те ходя пак да ме лепят.И док.се 4уди..

Мариса
31st July 2009, 10:07
Ами махнаха ми конците на 6 ден.Залепиха ми водоустойчиви лепенки,като преди това ми сложиха и лепило.След 2 дни започна да тече по няколко капки.Пак ме лепиха.Още на другия ден всичко от начало но ве4 по силно.Днес 6те ходя пак да ме лепят.И док.се 4уди..

Това епросто нечувано :evil:
дали не са те зашили правилно?КОй е доктора ти?

kisha
31st July 2009, 10:08
аз съжалявам за момента,че се подложих на такива болки...
в понеделник ми беше операцията, 390сс подмускулно, анатомични ,Ментор+ повдигане
боли ме зловещо, като ми махаха дренажите вией от болка, не мога да спя по цяла нощ, а и не мога да стана сама...ужас
след 2 месеца съм на абдоминопластика, че след 2 раждания коремът ми виси и сега разбирам, защо д-рът искаше да ми направи първо гърдите.....ако знаех, че ще боли толкова, щях да пропусна това изживяване

ARIZINA
31st July 2009, 10:18
аз съжалявам за момента,че се подложих на такива болки...
в понеделник ми беше операцията, 390сс подмускулно, анатомични ,Ментор+ повдигане
боли ме зловещо, като ми махаха дренажите вией от болка, не мога да спя по цяла нощ, а и не мога да стана сама...ужас
след 2 месеца съм на абдоминопластика, че след 2 раждания коремът ми виси и сега разбирам, защо д-рът искаше да ми направи първо гърдите.....ако знаех, че ще боли толкова, щях да пропусна това изживяване

Болките се преживяват,но истинският проблем е ,ако в последствие се окаже 4е те са най-малкия ти проблем.Не съжалявай,ако е само заради болките.

ARIZINA
31st July 2009, 10:21
Ами махнаха ми конците на 6 ден.Залепиха ми водоустойчиви лепенки,като преди това ми сложиха и лепило.След 2 дни започна да тече по няколко капки.Пак ме лепиха.Още на другия ден всичко от начало но ве4 по силно.Днес 6те ходя пак да ме лепят.И док.се 4уди..

Това епросто нечувано :evil:
дали не са те зашили правилно?КОй е доктора ти?

Ами...какво да ти кажа....то и болката в дясната гърда според док не е много нормална....но 6те видим,дано всичко се оправи.За сега няма да спомена името ,защото има много доволни тук,пък и може да се оправя...поне силно се надявам.

kisha
31st July 2009, 10:25
дано да спре да ме боли скоро...
от вчера съм с миеща лепенка, но ме е страх да се изкъпя цялата още...да не говорим, че не знам как ще си закопчая сутиена после..

junglegirl
31st July 2009, 10:36
Ами махнаха ми конците на 6 ден.Залепиха ми водоустойчиви лепенки,като преди това ми сложиха и лепило.След 2 дни започна да тече по няколко капки.Пак ме лепиха.Още на другия ден всичко от начало но ве4 по силно.Днес 6те ходя пак да ме лепят.И док.се 4уди..
Arizina,следи си температурата!Докторът спомена ли ти нещо за антибиотик,който да помогне,ако има леко възпаление...И двата шева ли се отварят? :roll:

kisha
31st July 2009, 10:41
не са ли ти махнали рано конците..
моите ще ги махат две седмици след операцията

Мариса
31st July 2009, 11:01
не са ли ти махнали рано конците..
моите ще ги махат две седмици след операцията

Защо да е рано,моите на 7 ден ги махнаха.Поне при Н.Г е така :roll:

kisha
31st July 2009, 11:12
явно при всеки е различно
моите са през ареола и конците ще ги махнат към 10-11.август

galka25
31st July 2009, 12:22
Kisha,при кой се оперира колко ти излезна операцията?

kisha
31st July 2009, 14:49
Скерлев, след консултации с Енчев, Динев и Тепавичарова.всичко ми излезе 4000евро с повдигането.преи това се наслушах на всякакви безумия...дано не съм сгрешила при избора си. Н.Георгиев не е бил никога сред фаворитите ми

Мариса
31st July 2009, 15:52
Скерлев, след консултации с Енчев, Динев и Тепавичарова.всичко ми излезе 4000евро с повдигането.преи това се наслушах на всякакви безумия...дано не съм сгрешила при избора си. Н.Георгиев не е бил никога сред фаворитите ми

Аз пък ценя само него :) Другите никога не съм ги чувала,а и знам,че изборът ми е правилен :!: :wink: :cool:

kisha
31st July 2009, 16:25
Скерлев, след консултации с Енчев, Динев и Тепавичарова.всичко ми излезе 4000евро с повдигането.преи това се наслушах на всякакви безумия...дано не съм сгрешила при избора си. Н.Георгиев не е бил никога сред фаворитите ми

Аз пък ценя само него :) Другите никога не съм ги чувала,а и знам,че изборът ми е правилен :!: :wink: :cool:важното е, да сме доволни от резултата.
аз за сега нямам намерение да се подлагам отново на това, макар че и 440сс нямаше да са ми зле
:1246:

pepito
1st August 2009, 21:11
здравейте и аз си сложих силикон при Николай Георгиев но не съм доволна. :(
има ли и др като мен

Maggiebaby
1st August 2009, 21:36
Защо не си доволна ? Какво стана ?

petiarad
2nd August 2009, 08:45
Пепито, сподели моля те защо не си доволна, тъй като и аз съм се засилила на там ...

Мариса
2nd August 2009, 19:09
Пепито, сподели моля те защо не си доволна, тъй като и аз съм се засилила на там ...

Защото е прясна ,аи гледката парвия месец не емного хубава :wink:

Мариса
4th August 2009, 15:24
Пепито, сподели моля те защо не си доволна, тъй като и аз съм се засилила на там ...

Може и да се засечем,защото септември се очертава да ми е операцията с липофилинга.цената не е толкова дебела,колкото си въобразявах.Коя дата мислиш да ходиш при него?

pepito
12th August 2009, 07:28
при мен се получи на едната гарда още след операцията бъбал ли там както се казваше , след това нямат хубава симетрия. Абе прави бяха в форума като казаха че доктора се старае само на определени жени а на нас както дойде.

*Princess*
14th August 2009, 23:15
при мен се получи на едната гарда още след операцията бъбал ли там както се казваше , след това нямат хубава симетрия. Абе прави бяха в форума като казаха че доктора се старае само на определени жени а на нас както дойде.

Пепи, много неприятно се е получило при теб. Но ако това е грешка на доктора, не трябва ли той да поправи нещата :?: :?: :!: :!: :!: