PDA

View Full Version : Д-р Живко Кънев? Моля, дайте повече инфо :)


Страници : [1] 2 3 4 5

etaniel
1st August 2009, 21:20
Здравейте на всички!
Имам намерение да се подложа на операция за увеличаване на бюста и в момента проучвам така да се каже пазара.
Вашите мнения ще ми бъдат много добър ориентир, за което предварително благодаря!!!
За сега съм ходила на консултация при 2-ма хирурзи: Др. Живко Кънев и Др. Николай Георгиев.
От д-р Кънев имам много добри впечатления, говорихме мн подробно повече от час, той ми рисува, черта различните размери и профили на имплантите (препоръча ми PIP), говорихме за рисковете, за всичко общо взето, много търпеливо ме изслушваше и отговаряше. Консултацията ми струваше 20 лв.
При Георгиве беше като на конвейр, то4но 10 мин ми говори, като че срещу мен имаше пуснат аудио запис, без въобще да се интересува от моите въпроси. Никаква психология! Бутна ми 2 размера импланти в един сутиен и се разбрахме, че втория ми по-добър, ама какво искам да постигна, защо, няма такива работи...Много се разочаровах...
А за цените да не говорим
Кънев - 2500 Е
Георгиев - 4000 Е
За едно и също нещо...
Та въпросът ми е:
Има ли момичета, оперирали се при Кънев за увеличаване на гърди?
Ако да, моля споделете къде, кога, доволни ли сте от резултата, следоперативни консултации на какво ниво са?
Кънев го намерих чрез Медицински център "ВЯРА" (то май е основно клиника за стерилитет, но има и оперативен блок) и се разбрахме, че операцията ще бъде там.
Моля момичета кажете какво е важното при подготовката и извършването на операцията? Стерилност, прецизност на екипа....Струва ли си да се ходи в лъскавите клиники, където не те питат какво искаш и ти взимат почти двойно по-скъпо или е по-добре да се довериш на не толкова известен хирург, но който може да извърши същото нещо, със същия резултат, но с повече внимание преди и след?
Май много дълго стана, извинете....
Благодаря ви предварително за отговорите
ПП Потърсих теми за Кънев, но са доста стари

diadora
2nd August 2009, 03:50
Моят съвет е да провериш , дали доктора е пластичен и дали има опит в гърди. Аз като теб се чудих , и направих грешен избор -избрах по евтино , но вниманието беше само докато платих .Внимавай , при Георгиев може да е конвеир , но е натрупал много опит .Желая ти успех :D

etaniel
2nd August 2009, 21:47
Диадора, благодаря ти за съвета....аз също мисля, че опитът има значение и при Георгиев той със сигурност е голям, но отношението беше много вяло и не бих се оперирала при него, тъй като за мен това освен разкрасителна процедура е и психологически момент (не всеки ден си правя такава операция) и бих искала да полу4а малко повече внимание, може би попаднах в кофти ден, знам ли...мога да отида пак при него например със съпруга ми....
Ти при кого се оперира, не си ли доволна? Как мога да проуча дали този доктор е добър в гърди (той ми даде доста примери от практиката си, пък знам ли)...
Меерси

krisi_pat
3rd August 2009, 07:08
2500 евро е идеална цена.. жалко че няма мнения от някой който си е правил гърдите при него...аз се бях навила за н.георгиев но той е в отпуска до края на месеца и сега търся друг хирирг :?

dvaseva
7th September 2009, 10:16
2500 евро е идеална цена.. жалко че няма мнения от някой който си е правил гърдите при него...аз се бях навила за н.георгиев но той е в отпуска до края на месеца и сега търся друг хирирг :?
Здравейте,не съм влизала много отдавна в този форум и сега попаднах на темата,аз правих операция при д-р Кънев,мн съм доволна,ако някой има въпроси да пише

krisi_pat
7th September 2009, 14:34
аз също си направих операция при него за уголемяване на гърдите и съм изключително доволна, много мил и точен човек и с перфектно отношение към пациентите си. заега нямам оплаквания :wink:

junglegirl
7th September 2009, 18:33
.... и с перфектно отношение към пациентите си... Шегуваш се,нали? :roll:

krisi_pat
7th September 2009, 18:50
.... и с перфектно отношение към пациентите си... Шегуваш се,нали? :roll:
хаха :lol: НЕ :wink: не знам защо мислиш, че се шегувам.. просто това е моето мнение :)

dvaseva
8th September 2009, 08:14
.... и с перфектно отношение към пациентите си... Шегуваш се,нали? :roll:
хаха :lol: НЕ :wink: не знам защо мислиш, че се шегувам.. просто това е моето мнение :)
Аз също мисля,че има много добро отношение към пациента,мн внимателен и обяснява всичко в най-малки подробности

te_dda
8th September 2009, 15:03
Аз също мисля,че има много добро отношение към пациента,мн внимателен и обяснява всичко в най-малки подробности

което по идея няма нищо общо с кадърността на лекаря , което мисля,че е нормално да е по-важното при избора ...ако може да са съчетани 2 та варианта би било добре :roll: :lol:

etaniel
8th September 2009, 15:38
Ех, че се радвам, че получих отговори от вас по тази тема!!!
Какво точно имате пред вид, че се шегува jinglegirl? Krisi_pat моля те разкажи повече за ОП-то? Доволна си от резултата така ли?
Ако искаш пиши ми на лични
Благодаря предварително!
ПП Аз също останах с добро впечатление от др-а, но исках да знам и като професионалист как е, в смисъл какви резултати се постигат...

diadora
8th September 2009, 17:20
Аз също мисля,че има много добро отношение към пациента,мн внимателен и обяснява всичко в най-малки подробности

което по идея няма нищо общо с кадърността на лекаря , което мисля,че е нормално да е по-важното при избора ...ако може да са съчетани 2 та варианта би било добре :roll: :lol:
Теда :1223: отдавна исках да напиша това , но ти много добре и кратко си го формулирала . Това , че са сладкодумни играе лоша роля някой път .

te_dda
8th September 2009, 17:28
:1225:

krisi_pat
8th September 2009, 21:37
Ех, че се радвам, че получих отговори от вас по тази тема!!!
Какво точно имате пред вид, че се шегува jinglegirl? Krisi_pat моля те разкажи повече за ОП-то? Доволна си от резултата така ли?
Ако искаш пиши ми на лични
Благодаря предварително!
ПП Аз също останах с добро впечатление от др-а, но исках да знам и като професионалист как е, в смисъл какви резултати се постигат...
оперирах се при него в клиника Вита... след операцията останах 1 ден в клиниката и там всички се грижеха много добре за мен, докторът също минаваше да проверява как съм.. не знам какво да ти разкажа-питай какво те интересува :wink: след 3 дни се върнах да ми свалят превръзката..нямах дренажи. болеше ме много в началото, но това е нормално за подмусколно поставяне на имплантите...днес също бях на преглед при доктора и както винаги се държеше супер, засега всичко е ок :wink: :P

krisi_pat
8th September 2009, 21:38
да, доволна съм от резултата :)

dvaseva
10th September 2009, 12:32
Аз също мисля,че има много добро отношение към пациента,мн внимателен и обяснява всичко в най-малки подробности

което по идея няма нищо общо с кадърността на лекаря , което мисля,че е нормално да е по-важното при избора ...ако може да са съчетани 2 та варианта би било добре :roll: :lol:
Да кадърноста на лекаря е на парво място,мисля,че няма човек,който е решил да се подложи на каквато и да е операция и има възможност да избере лекар да не се поинтересува за неговия професионален опит и съответните резултати от работата му.За мен е важно и отношението към пациента,разясняването и на най-малките подробности,както и отговорите на всички мои въпроси(колкото и налудничеви да са те).Защото има лекари,които правят операции всеки ден,на тях всичко им е ясно и не смятат за нужно да ти отговарят за подробностити -"всичко ще бъде ОК"

dvaseva
10th September 2009, 12:34
За мен д-р Кънев е кадърен доктор,с прекрасно отношение към пациента и с отлични предценки :wink:

krisi_pat
10th September 2009, 12:40
За мен д-р Кънев е кадърен доктор,с прекрасно отношение към пациента и с отлични предценки :wink:
напълно подкрепям мнението ти :1259:

junglegirl
10th September 2009, 15:42
.....Какво точно имате предвид, че се шегува, jinglegirl?... Ами докторът има прекалено "интимно" отношение към пациентките си по моя,и на още две приятелки,преценка :D
П.П.Може да не сме успели да го респектираме достатъчно,но волностите са в повече :D

gwendoline
10th September 2009, 15:51
.....Какво точно имате предвид, че се шегува, jinglegirl?... Ами докторът има прекалено "интимно" отношение към пациентките си по моя,и на още две приятелки,преценка :D

Значи не оспорваш все пак "прекрасното" му отношение... :2035: Може би ти си прекалено консервативна :1241: :1242: :biggrin:

diadora
10th September 2009, 16:13
:lachen:

krisi_pat
10th September 2009, 17:42
Ами докторът има прекалено "интимно" отношение към пациентките си по моя,и на още две приятелки,преценка :D


ми аз въобще не съм усетила нищо нередно в отношението му :wink: би ли разяснила какво имаш предвид под това, че отношението му е било по-интимно?

etaniel
11th September 2009, 14:03
лелеее, аз май съм ви дала тема за дискусия... :oops:
ами аз съм се срещала 1 път с него, но не съм забелязала никакви волности, ако имате пред вид, че пипа и опипва гърдите, рисува и чертае по тях, то това мисля, че се очаква от него, за да се опита да ти разясни детайли свързани с операцията...не мисля, че докторите биха си позволили волности....има доста ревниви мъже сред гаджетата и съпрузите на разкрасяващите се мацки, така че, могат да загазят....

junglegirl
11th September 2009, 18:28
Значи не оспорваш все пак "прекрасното" му отношение... :2035: Може би ти си прекалено консервативна :1241: :1242: :biggrin:В никакъв случай! :lol: Ами да,тук си права-консервативна съм.......отказах да "дам целувчица" на чичото :lol: :lol: :2014:
П.П.Щях да си помисля,че само аз се "облагодетелствам" от специално внимание,но не мога да се похваля с това :lol: :lol: -деля вниманието му с още две жени :lol: :lol: Но ако с вас не се държи така-всичко е ОК :)
П.П.Тогава остава вторият проблем :lol: - че няма богат опит с пластична хирургия,нищо че е член на BULAPRAS.Всичко това са все пак мои лични впечатления и то от преди известно време,така че нещата може и да са се променили,но определено не е ноят хирург. :wink:
А и разликата в цената в никакъв случай не оправдава риска при хирург,на когото липсва рутина.

junglegirl
11th September 2009, 18:31
...но не съм забелязала никакви волности....Бъди спокойна-ако има такива,ще ги забележиш :lol: :lol: :wink:

diadora
11th September 2009, 18:34
:D А аз се оплаквах от фамилиарното отношение - не съм при Кънев - а то било прекрасно :D :roll:

borislavka
20th April 2010, 12:50
Някоя правила ли си е абдоминопластика при него?

diana1977
20th April 2010, 22:33
за абдоминопластика дотук мисля че най добрите мнения са за Н.Гтака че мой съвет бориславка отиди на няколко консулт.при Н.Г. ПОНЕ Е БЕЗПЛАТНа, при КЪНЕВ И ПРИ ДИНЕВ И ТОГАВА ПОТЪРСИ КОНКРЕТНО ОТ МОМИЧЕТА ОТ ФОРУМА СЪВЕТИ И МНЕНИЯ.УСПЕХ

borislavka
21st April 2010, 09:44
Диди, точно това мисля да направя. Освен това се замислям и за увеличаване на гърдите, но зависи дали ще имам пари. Досега съм се спряла на Н. Георгиев, Ж. Кънев, А. Тонев и В. Динев. :roll:

diana1977
21st April 2010, 19:12
за абдоминото мойта приятелка си прави първо при Динев,но не беше доволна и сега ходи при Н.Г. и е доволна , а и циците си ги прави при него-Н.Г.но там има дребни забележки

petiarad
22nd April 2010, 08:04
Дианка ,сподели моля те какви са тези дребни забележки на мамото при Н.Г.?

diana1977
22nd April 2010, 20:30
еми някак си имплантите не са и слязли и отдолу са си нейните но празни,а иначе горният плюс и е страхотен,особенно с диколте

te_dda
22nd April 2010, 23:07
еми някак си имплантите не са и слязли и отдолу са си нейните но празни,а иначе горният плюс и е страхотен,особенно с диколте
е и ако на тва му се вика дребна забележка ..... :lol: :lol:

demili 1
23rd April 2010, 07:38
еми някак си имплантите не са и слязли и отдолу са си нейните но празни,а иначе горният плюс и е страхотен,особенно с диколте
е и ако на тва му се вика дребна забележка ..... :lol: :lol:



:lol:

diana1977
23rd April 2010, 20:54
е чувала съм и доста по страховити неща,важното е че с диколте и по бански изглеждат внушителни

щастливка
23rd April 2010, 23:45
е чувала съм и доста по страховити неща,важното е че с диколте и по бански изглеждат внушителни
Диана 1977,не съм съгласна с теб /мое мнение/Не ми е ясно едно.....Само разсъждавам на глас.....въпросният доктор,толкова котиран и оборотен,защо постоянно има издънки......нали хората се учим от грешките си :roll:

diadora
24th April 2010, 01:32
е чувала съм и доста по страховити неща,важното е че с диколте и по бански изглеждат внушителни
Диана 1977,не съм съгласна с теб /мое мнение/Не ми е ясно едно.....Само разсъждавам на глас.....въпросният доктор,толкова котиран и оборотен,защо постоянно има издънки......нали хората се учим от грешките си :roll:

И аз мисля като теб Щастливка . Какво значение има как изглеждат с бански и деколте ? Важно е как изглеждат реално . Грешките са от конвейера /проверих правописа на думата /.

diana1977
24th April 2010, 09:30
Вижте момичета ,не винаги става въпрос за грешка просто не винаги резултата може да бъде перфектен защото все пак повечето от нас тук са раждали по няколко пъти, а първоначалния момент е много важен.Всички тук знаем че най хубавите гърди стават тогава когато жената е с малки гърди ,но когато са големички и поувиснали тогава някак си не се получава перфектната визия.Това са моите наблюдения.

junglegirl
24th April 2010, 15:23
Вижте момичета ,не винаги става въпрос за грешка просто не винаги резултата може да бъде перфектен защото все пак повечето от нас тук са раждали по няколко пъти, а първоначалния момент е много важен.Всички тук знаем че най хубавите гърди стават тогава когато жената е с малки гърди ,но когато са големички и поувиснали тогава някак си не се получава перфектната визия.Това са моите наблюдения.
Не само твоите наблюдения,а е точно така! :wink:

te_dda
25th April 2010, 15:05
а когато лекарят те насочи към неподходящият като параметри за теб имплант пък съвсем.... :lol: :roll: ...защото моите наблюдения пък са точно такива - лекари, които не могат да подбират имплантите !

diana1977
25th April 2010, 17:45
е не мисля че Н.Г. е от тези доктори

te_dda
26th April 2010, 00:17
всеки има право на собствено виждане по въпроса, така че ....ок :lol:

diana1977
26th April 2010, 21:56
аз не съм негова пациентка,но смятам че се справя добре

щастливка
26th April 2010, 22:51
аз не съм негова пациентка,но смятам че се справя добре
Твоето мнение вече го разбрахме!Моля те ,не ни го натрапвай!

baby@
27th April 2010, 08:29
аз не съм негова пациентка,но смятам че се справя добре
След като не си негова пациентка,как имаш наблюдения че се справя..
И аз не съм ,но не бих се спряла на него ,защото 1-во имам смесени чувства към работата му(която наблюдавам отстрани) 2-ро работи на принципа "проба -грешка" винаги можеш да попаднеш в графата "грешка"
Не искам да обидя никого..просто изказвам мнение

diana1977
27th April 2010, 21:06
вие какво ме нападнахте ,просто си казвам мнението,извинете ме че не съвпада с вашето

diadora
27th April 2010, 21:52
вие какво ме нападнахте ,просто си казвам мнението,извинете ме че не съвпада с вашето

Аз не разбрах - като толкова го харесваш - защо не си негова пациентка ? Или смяташ да ставаш в бъдеще ?

diana1977
28th April 2010, 20:38
ами отдавна съм тунингована а и тогава не се коментираше толкова ,а аз съм от тези които ходи при някои с препоръки и бях виждала резултати на моя доктор така че .. Просто напоследък имам наблюдение за Н.Г А и във форума повечето момичета са негови пациентки и резултатите ми харесват на повечето.А дали ще ставам негова пациентка все още незнам,в момента се чудя какво точно да правя.ИСКАМ ДА ГИ СМЕНЯМ но се чудя.....не заради ПИП

te_dda
29th April 2010, 21:06
по принцип не е задължително да си пациент на някого, за д аимаш мнение за работата му, още повече като висием в тоя форум от сумати време и сме изгледали достатъчно снимки....аз също имам мнение за хирурзите, без да съм пациентка на всички :lol: :lol:

diana1977
29th April 2010, 21:35
е и ?

te_dda
1st May 2010, 17:22
понеже те попитаха защо не си п\циентка на нг>.... в смисъл, може да харесващ работата и на друг, освен на твоя лекар :lol: :lol:

diana1977
1st May 2010, 18:28
това малко не го разбрах,но харесвам работата и на други защо-имам повече наблюдения от други отколкото на моя.затова се изказвам така

te_dda
2nd May 2010, 22:08
ми това казах и аз общо взето, то всъщност отговорът ми беше към диадора :lol: :girl_kiss2:

diadora
3rd May 2010, 00:48
ми това казах и аз общо взето, то всъщност отговорът ми беше към диадора :lol: :girl_kiss2:

Разбрах те . Просто ми идват в повече хвалбите за Н.Г. от пациентки , а сега и от не-пациентки .

te_dda
4th May 2010, 07:05
:lol: :lol:

mariq78
16th September 2010, 16:37
Ох, а защо работи на толкова ниски цени Живко Кънев? Операцията с хубави импланти, според сайта му е около 3000 евро :roll:

dimitriq76
27th September 2010, 08:11
Работи на нормални цени познавам 3 негови пацентки и са с прекрасни гарди !

Мама на двама
22nd November 2010, 00:48
Здравейте! Разгледах сайта на д-р Кънев, и ми направи впечатление, че цените му за абдоминопластика са много ниски. Има ли момичета, които са правили тази операция при него и моля, ако има споделете впечатления. Благодаря предварително!

jovanna93114
9th December 2010, 18:45
Здравейте , Девойчета! Оперирах се преди 3 дни при Доктор Кънев и искам твърдо да ви кажа че съм супер доволна!За гърдите още не мога да кажа нищо със сигурност, защото целите са в превръзки и отоци.Но искам да дам мнение по въпроса с това как се държи Доктор Кънев!(отнсно коментарите, че бил закачлив). Той е един весел човек, който се усмихва много често и се държи с пациентките си, така сякаш се познават отдавна!Това ли ви притеснява? Да не би да предпочитате някой намръщен доктор с присвити очи и тежки сериозни приказки? Ами Благодаря! Аз съм за Доктор Кънев!А пък като излизах от упойката,над мен се беше надвесила една руса красива Сестра с едни цветчета в косата... и аз си мисля...е хайде де- това ли е моят ангел .. :2055: оказа се наистина добричка като ангелче! Сърдечни благодарности към нея !!! ( мисля че се казваше Снежана) с две думи: Много си ми е кеф че избрах Доктов Кънев И Клиника "ВИТА"

te_dda
9th December 2010, 20:50
браво, дано да си супер доволна и когато си гледаш гърдите в огледалото :wink:

jovanna93114
10th December 2010, 09:44
За съжаление още не съм ги видяла ( целите са опаковани в марли и широооки лепенки ) Като мумия съм от ребрата нагоре :D Но другата седмица като ми свалят лепките ще ви кажа дали от тях съм тоолкова доволна колкото от Доктора и клиниката.

ЛИСКУ
10th December 2010, 11:04
Твоите са надмускулни, предполагам?
Той така го прави.

jovanna93114
10th December 2010, 12:07
Лъки, 100 процента подмускулно. Така ми беше искането, пък и нямам съмнение че са така , защото едва си движа ръцете.Опъва ми всичко отвътре,сякаш имам ластици около гърдите :)

ЛИСКУ
10th December 2010, 13:35
А колко кубика и колко време стояя в болницата?
Да пратиш снимки после :wink:

jovanna93114
10th December 2010, 13:46
365 сс Макган Натрелле кръгли.Престоят ми в болницата беше една нощ след операцията и на следващия следобяд си тръгнах. Все още ме мъчат страшни болки.Е не са като първия и втория ден, но...си ги има предостатъчно. :2021:

gwendoline
10th December 2010, 19:39
..ще ви кажа дали от тях съм тоолкова доволна колкото от Доктора и клиниката.
То това не беше ли най-важното..? :roll:

te_dda
10th December 2010, 19:53
:2045: ahym....и аз тва питах :wink: :lol:

jovanna93114
11th December 2010, 13:03
Ами раничко ми все още да ви кажа за гърдите, но аз пък пуснах коментара най-вече,за да изкажа мнение по въпроса с отношението на Доктора към пациентките.После за гърдите ще пиша в друга темичка :)

jovanna93114
17th December 2010, 09:13
Момичета, нормално ли е да се чувствам по добре с ластичната лента, отколкото без нея? Като я сваля и ми е едно такова тежко и боли в горната част на гърдите.А като съм нея,както си ме е пристегнала си е добре!

jovanna93114
19th December 2010, 17:21
deizii, гърдите са ми на 12 дни и не изглеждат много красиви-все още са леко отекли. Но като за толкова кратко време от операцията насам,искам да ти кажа,че всичко е абсолютно наред.Имплантите са точно на място(не над моите си гърди,а под тях).Разрезите за просто прекрасни-равни и много тънки,макар че още са с тънка коричка отгоре,личи че са добре направени. Гърдите са ми еднакви,няма нагоре надолу.Ареолите са ми в средата и гледат в една посока - напред :lol: Относно Доктора - изобщо НЕ се колебай,че си при него.Аз му се доверих и изобщо не съжалявам. :girl_dance:

jovanna93114
19th December 2010, 17:23
deizii, гърдите са ми на 12 дни и не изглеждат много красиви-все още са леко отекли. Но като за толкова кратко време от операцията насам,искам да ти кажа,че всичко е абсолютно наред.Имплантите са точно на място(не над моите си гърди,а под тях).Разрезите за просто прекрасни-равни и много тънки,макар че още са с тънка коричка отгоре,личи че са добре направени. Гърдите са ми еднакви,няма нагоре надолу.Ареолите са ми в средата и гледат в една посока - напред :lol: Относно Доктора - изобщо НЕ се колебай,че си при него.Аз му се доверих и изобщо не съжалявам. :girl_dance:

jovanna93114
19th December 2010, 21:37
Преди операцията бях с много голямо разтояние,тъй като всичко беше изпоувиснало :lol: Сега разтоянието ми е около 2 см (или 1 пръст и половина така като го меря). Харесва ми. :wink:

Мариса
19th December 2010, 22:43
Преди операцията бях с много голямо разтояние,тъй като всичко беше изпоувиснало :lol: Сега разтоянието ми е около 2 см (или 1 пръст и половина така като го меря). Харесва ми. :wink:

Браво,със здраве да си ги пъчиш:)

jovanna93114
20th December 2010, 08:55
deiziii , кога е твоят ден?
marisabela, Благодаря.Все още не стават за пъчене с тези грозни спортни сутиени :lol:

Мариса
21st December 2010, 07:21
marisabela, Благодаря.Все още не стават за пъчене с тези грозни спортни сутиени :lol:
Абе става,става :P
Ще видиш как ще го заобичаш спортния сутиен/като втора кожа/:)

Siana_______
30th December 2010, 17:31
deiziii , кога е твоят ден?
marisabela, Благодаря.Все още не стават за пъчене с тези грозни спортни сутиени :lol:

ами аз ходих на преглед преди 2 седмици някъде и той ми каза че 400 кубика ще са ми много добре, но аз се плаша от толкова много и искам 375 поне...защото неискам да изглеждам като Андреа ...много грозно и седят много са голями .......... а той там нямаше пробен имплантант да видя как стои и все още се чудя......но мисля до 1 2 седмици да реша и да си запазя час :)))

jovanna93114
30th December 2010, 18:12
Ами Доктора е преценил според гръдния ти кош,подгръгната обиколка и изобщо телосложението ти.Така че не се притеснявай.А пък разликата между 400 и 375 е супер минимална.Особено ако ще бъдеш с подмускулно поставяне,имай впредвид че мускула отнема от кубиците(малко,но все пак). Аз съм с 365 и на пуловерче не си личи,че имам корекция :cry:
:wink: :lol:

Siana_______
30th December 2010, 19:29
Ами Доктора е преценил според гръдния ти кош,подгръгната обиколка и изобщо телосложението ти.Така че не се притеснявай.А пък разликата между 400 и 375 е супер минимална.Особено ако ще бъдеш с подмускулно поставяне,имай впредвид че мускула отнема от кубиците(малко,но все пак). Аз съм с 365 и на пуловерче не си личи,че имам корекция :cry:
:wink: :lol:

а той ли ти предложи да си сложиш 365??? и с какъв профил си, защото аз съм се спряла на среден

jovanna93114
30th December 2010, 22:40
deiziii, колебаех се между 330 и 365 и заедно с Доктора и мъжа ми избрахме 365сс.Профила ми е висок,имплантите Soft touch.

jovanna93114
30th December 2010, 22:43
belissima, благодаря.Разгледай сайта на Доктор Кънев.Всички цени са актуални.Включват всичко - импланти,операция,престой в клиниката,упойка и т.н.Тоест крайната цена е написана там.

Siana_______
30th December 2010, 23:23
deiziii, колебаех се между 330 и 365 и заедно с Доктора и мъжа ми избрахме 365сс.Профила ми е висок,имплантите Soft touch.


а иначе с МакГан или с Ментор??? ...... и можеш ли да ми пратиш снимки на пощата ако си ги снимала вече :)))

jovanna93114
30th December 2010, 23:35
Макган натрелл инспира са имплантите.Дай поща,ще ти пратя другата година :lol: (така де към 3-4 януари като се прибера вкъщи)

Siana_______
31st December 2010, 12:19
Макган натрелл инспира са имплантите.Дай поща,ще ти пратя другата година :lol: (така де към 3-4 януари като се прибера вкъщи)


simonavpo@yahoo.com

belissima
31st December 2010, 21:27
Благодаря и аз така разбрах когато се обаждах на телефона на болницата но не бях сигурна дали е крайната.Ще чакам и снимки да видим как се е справил доктора :) иначе да са ти честити и много да те радват хихих :)

jovanna93114
9th February 2011, 12:59
Дейзи, Белисима....какво стана с вас? Идвате ли в нашата група или сте в застой засега?? :wink:

belissima
14th February 2011, 09:17
Ами какво все още нищо на първо място парите все още ги няма :) на второ още съм в дилема за Кънев ... но като цяло съм се спряла на него,но още незнам толкова е трудно да се вземе такова решение...ти как си как са цицките ?

te_dda
14th February 2011, 22:05
ти как си как са цицките ? :girl_haha:

jovanna93114
14th February 2011, 22:12
Е недей така с това умалително обръщение дее! :lol: :lol:
Чувствам се прекрасно!

belissima
15th February 2011, 08:11
Е недей така с това умалително обръщение дее! :lol: :lol:
Чувствам се прекрасно!


извинявам се за умалителното обръщение нещо съм се отпуснала като съм ви отговаряла не съм искала да ви обидя :( и за да съм по културна как са гърдите....моля да ме извиниш :) радвам се че се чувствате прекрасно :) лек ден

Nike_13
15th February 2011, 09:03
ти как си как са цицките ? :girl_haha:


То след мамопластика не са вече "цицки" :)
нали това е основната идея ;)

belissima
15th February 2011, 13:41
ти как си как са цицките ? :girl_haha:


То след мамопластика не са вече "цицки" :)
нали това е основната идея ;)

така е но исках да е умалително да не е грубо :)

jovanna93114
15th February 2011, 21:46
белисима, съвсем не съм се обидила.Исках на смешката да отговоря смешно...това е! :wink: Ти кажи сега кога ще те питаме и теб как са твойте....Гърди :lol:

belissima
16th February 2011, 08:11
много добър въпрос но и аз това питам хехехе силно се надявам да е скоро,но не зависи само от мен за жалост...а и още незнам на моите килограми какви имплантанти да бъдат по прицип не харесвам анатомичните много рядко да ми хареса жена с такива харесвам кръгли,но незнам на мен дали ще ми седят добре (40-2 килограма съм ) :oops: и така отнесох се нещо с писането лек ден :wink:

Jennny
17th February 2011, 14:15
Дами, възможно ли е - McGhan - Natrell - 1990 ? .Това пише в сайта на д-р Кънев. След като написахте ,че това е крайанта цена се чудя възможно ли е това? :?

MadGirl
17th February 2011, 14:20
Дами, възможно ли е - McGhan - Natrell - 1990 ? .Това пише в сайта на д-р Кънев. След като написахте ,че това е крайанта цена се чудя възможно ли е това? :?

Ако питаш дали това са крайните цени - анестезия + операция + импланти + престой, то тогава да - това са цените.

jovanna93114
18th February 2011, 01:47
Да потвърдя и аз , да това е цената! :wink: знам от опит, аз съм с Макган Натрелл Инспира.

Шоки
18th February 2011, 08:54
Джована, я вземи си направи една фотосесия да ти видим гърдите, че и мен този доктор доста ме заинтригува. :2046:

Jennny
18th February 2011, 11:23
Добре де 4000 лева , честно струва ми се невероятно. При положение,че на някои места цената е двойна почти :?

Nike_13
18th February 2011, 11:27
а на някои места е и повече от двойна.

Jennny
18th February 2011, 11:59
Да попита моще нещо.Дават ли болничен лист от Вита и за колко дни е ?Благодаря предварително

jovanna93114
18th February 2011, 16:24
Маркова,ако наистина се интересуваш дай едно имелче да ти пусна някоя снимчица :wink:

nadili
18th February 2011, 21:01
Здравейте, момичета, половин година след операцията най-после качих снимки. И аз съм с McGhan - Natrell, но не съм се изхвърляла с кубиците. По принцип Кънев казва, че е цицоман и все гледа да поналее :wink: , но при мен мисля че се получи идеално. Толкова съм му благодарна, златни ръце има. Относно цените - да, това е крайна цена и не даваш нито лев повече. Кънев поръчва имплантите, плащате на болницата, и остатъка е за него .... т.е. разликата с другите лекари е че той за себе си взема по-малко, а не дере кожи. Болничен лист не се издава, защото това е козметична операция. Ако имате въпроси питайте. :)

Шоки
18th February 2011, 21:29
nadili къде мога да видя снимките ти?
Джована, благодаря, много добре изглеждат придобивките ти със здрави да си ги пъчиш.

jovanna93114
18th February 2011, 22:45
Благодаря ти,Маркова. Виж на Надили снимките в темата "Информация за операцийте и снимки" пак тук в Мамопластика.Последния коментар е нейният. :wink:

tinata
27th February 2011, 09:30
От снимките, които видях на оперираните момичета от д-р Кънев останах с много добри впечатления. Надявам се и от консултацията да остана доволна!

Колко време чакахте от прегледа до операцията? А за прегледа?

jovanna93114
27th February 2011, 09:39
За консултацията чаках 30 мин,че доктора беше в операция.Прие ме след това в кабинета и говорихме около 1 час и 20 мин.Много подробно ми обясни всичко.Операцията ми беше след около 15 дни,защото трябваше да си изчакам цикъла,да минат 2-3 дни след него и тогава.
Тината,ще останеш доволна - много добре обяснява всичко и отговаря подробно на въпросите,които му задавах аз. Успех! :wink:

lily.ana
23rd March 2011, 13:29
здравейте момичета,

на 31 март и аз ще легна под ножа :2044:. надявам се всичко да бъде наред...

доволна съм от всички консултации, които направих при д-р кънев. много е изчерпателен при отговорите на всички въпроси, които му задавам непрекъснато (1576365 въпроса от моя страна, защото съм голям шаш и паника). имплантите са поръчани...точно това, което исках...а от тук нататък само късмет да имам!

Шоки
23rd March 2011, 15:10
здравейте момичета,

на 31 март и аз ще легна под ножа :2044:. надявам се всичко да бъде наред...

доволна съм от всички консултации, които направих при д-р кънев. много е изчерпателен при отговорите на всички въпроси, които му задавам непрекъснато (1576365 въпроса от моя страна, защото съм голям шаш и паника). имплантите са поръчани...точно това, което исках...а от тук нататък само късмет да имам!

пожелавам ти успешна операция и дано да нямаш забележки след това. очаквам те с нетърпение да разкажеш после как е минало.

lily.ana
23rd March 2011, 15:32
Благодаря!

Rumenova
26th March 2011, 10:59
и аз пожелавам успех, дано всичко мине безпроблемно и много да им се радваш, надявам се и аз да съм му от следващите пациентки :)))

lily.ana
26th March 2011, 19:42
:smile: Ще кажа как е минало и ще покажа живот и здраве!!!

jovanna93114
30th March 2011, 08:08
Успех мила! Дано всичко мине леко и безпроблемно.Аз съм си много доволна от доктора.

lily.ana
30th March 2011, 08:10
Аз си го избрах след много много проучвания и смятам, че ще оправдае очакванията ми. Вече съм нервна, но се старая да мисля позитивно хехе

Благодаря!

Rumenova
30th March 2011, 09:42
няма страшно миличка! няма да се притесняваш, няма да се страхуваш, всичко ще бъде наред и ние всички стискаме палци и нямаме търпение да мине! позитивно мислене и спокойствие само! вземи си приятелка или мъж с теб ако трябва да не си сама, сигурна съм че всичко ще е наред! успех!

lily.ana
30th March 2011, 09:59
Ще съм с приятелка там...ще ме чака да се събудя. Като се свестя и знам на кой свят съм ще пиша всичко с подробности.
Благодаря ви за подкрепата момичета!!!

alien777
30th March 2011, 10:07
Успех и от мен, всичко ще е наред и да мислиш положително :girl_in_love:

lily.ana
30th March 2011, 10:08
Благодаря Alien!

tinata
30th March 2011, 12:45
Стискам палци и съм убедена, че всичко ще е наред! :)

lily.ana
30th March 2011, 19:16
Мерси Тинче :smile:

lily.ana
1st April 2011, 10:00
Е хайде с нови цици и вече у дома!

Благодарение на вас девойки бях по-спокойна, за което искрено благодаря!

Всичко мина успешно...понеже нямам много бинтове общо взето си ги виждам през спортния сутиен и много си ги харесвам.

В понеделник ще сваляме бинтовете и ще ги видя на голо!

За Д-р Кънев и болница Вита пълно 6 :)

Rumenova
1st April 2011, 10:07
ейййййй,, айде честито!!!! със здраве да си ги носиш, да им се радваш, да си ги пъчиш!!!! как се чувстваш, боли ли те, вчера как се чувстваше?

810419
1st April 2011, 10:11
Браво,честито и от мен ,да им се радваш и никога да нямаш проблеми!

lily.ana
1st April 2011, 10:24
Вчера се чувствах все едно ме е блъснал влак:2005: ама не защото ме болеше....от упойката. Много ми се гадеше и ми се виеше свят. Иначе болката е от типа мускулна треска...чувстваш лек дискомфорт (не е болка за умиране.

Марулка
1st April 2011, 10:35
Вчера се чувствах все едно ме е блъснал влак:2005: ама не защото ме болеше....от упойката. Много ми се гадеше и ми се виеше свят. Иначе болката е от типа мускулна треска...чувстваш лек дискомфорт (не е болка за умиране.

Хехе........:1242: все още , все още........
Честито!

Rumenova
1st April 2011, 10:39
в колко часа ти беше операцията, кога излезе от упойка, поспа ли снощи?

lily.ana
1st April 2011, 10:39
'Що все още бееее??? утре повече ли ще ме боли???:2021:

А пък аз си правех планове утре да пия кафе някъде навън, че времето много убаво хехе

lily.ana
1st April 2011, 10:45
Оп0ерацията беше в 9 сутринта. Не помня събуждането в операционната. Събудих се чак към 3 следобед в реанимация....подържаха ме още малко там и ме свалиха в стаята. Условията са перфектни. Спаях на пресекулки през цялото време ама ставах да пишкам 156 пъти през нощта :1242:...което не беше чак толкова лошо, защото само по гръб спането не си е работа...трябва да ставаш да се движиш.

Вливаха ми обезболяващи венозно и непрекъснато се въртяха около мен и всичко беше перфектно. Даже се майтапеха, че ми се повръща защото не пия редовно алкохол...явно алкохолиците нямат ни'кви проблеми хехе

Марулка
1st April 2011, 10:46
Еееееееее ,зависи ,де ! Иначе сега още се чистиш от упойката и това до известна степен претъпява болката . Към 3-тият ден няма да си усещаш вече гърба и това ще те мъчи най-много. Иначе за кафенце на вън.....може и да изтраеш ,макар ,че аз с първата операция не съм си го и помисляла....

lily.ana
1st April 2011, 10:55
В интерес на истината това спане по гръб ме УБИВА направо... та май се сещам какво имаш предвид

Rumenova
1st April 2011, 11:02
какво правите за да не се обърнете през нощта по корем, много ме е страх че без да се усетя мога да го направя

lily.ana
1st April 2011, 11:15
Няма такава опасност пиленце...вервай ми! Мускулите ти опъват и не можеш да се обръщаш

lily.ana
1st April 2011, 11:16
Ели, ти реши ли се последно за операция?

Rumenova
1st April 2011, 11:44
трудно ми е с парите- нямам ги, а все още се чудя дали тук във варна или в софия при Кънев, но това пътуване ме притеснява, а и почти няма други момичета негови пациентки- още го обмислям.... но много се радвам за теб!!! искам и аз... очаквам с нетърпение първите ти снимчици.

lily.ana
1st April 2011, 12:10
Пътуването може би ще е кофти. Баща ми ужким внимаваше ама мина през всички дупки....ако трябва да пътуваш с часове, както е при теб няма да е никак леко

Rumenova
1st April 2011, 13:12
добре де всички момичета , които ходят в софия да се оперират как се прибират после?

lily.ana
1st April 2011, 13:37
Трай бабо за хубост :) аз мисля, че бих изтърпяла, но всеки има различен праг на болка

Silvana-)
1st April 2011, 13:48
Всичко се търпи, щом човек е мотивиран !
Жени,които са раждали по естествен(аз два пъти) път могат да споделят за болките,които наистина на моменти са ужасяващи и какво от това ?!

качваш се на колата и боли не боли,ще се прибереш.




Страха от болката е по силен от самата болка,аз съм се убедила в това !

Rumenova
1st April 2011, 13:52
дамм, и все пак човек пролива най-много сълзи , следствие на сбъднатите си мечти :DD

lily.ana
1st April 2011, 14:19
Така или иначе няма да бързате...ще спирате да се раздвижиш и починеш. Аз сега се чувствам по-добре като седя....не като лежа

tinata
1st April 2011, 15:20
lilyv, честитоооо! Много да им се радваш ти пожелавам!

Всички болки да минават все така леко и съвсем скоро да покажеш снимки!

Оффф да идва по-бързо денят, в който и аз вече ще мога да се похваля..... :)

lily.ana
1st April 2011, 15:48
Айде мерси Тина! Болките са съвсем поносими.

Кога е твоят ден?

mishelle1607
1st April 2011, 16:24
LIV,Честито,мила,само красиви моменти ти пожелавам:good_luck::wellcome:

mishelle1607
1st April 2011, 16:32
lilyv, честитоооо! Много да им се радваш ти пожелавам!

Всички болки да минават все така леко и съвсем скоро да покажеш снимки!

Оффф да идва по-бързо денят, в който и аз вече ще мога да се похваля..... :)Тина,много успехи и само позитивно мислене:2018:

lily.ana
1st April 2011, 17:28
Благодаря Mishel!!!

Нямам търпение да ги видя в понеделник хехе

lily.ana
3rd April 2011, 07:13
Днес като съм станала с кокошките да понапиша малко повече за доктор Кънев и клиника Вита и как протече цялото фиаско...

Първо за предшестващите консултации...понеже Вита ми е малко далечко да се боря със задръстването през седмицата, за да се класирам там за консултация се обадих в един козметичен салон на Руски паметник, където д-р Кънев дава консултации. Човека ми дойде на крака на 3-ти март в 9 часа сутринта и ме посрещна с усмивка. Говорихме повече от час. Интересуваше се каква е моята представа, за това което искам и ми обясняваше на дълго и широко какви са възможностите. Разбрахме се ако реша да правя втора консултация, тя да бъде във Вита, за да ми покаже и импланти И ако имам желание да видя на живо други негови пациентки. Съчетах ходенето във Вита с преглед при мамолог там. Доктора присъства на прегледа, а после в неговия кабинет говорихме още около час и се запознах с негова пациентка, която е с моя ръст и тегло. Видях резултата при нея 1 година след операцията и беше перфектен.
Разбрахме се за операция на 31 март ииииииииии ей ме на там в 8 часа сутринта. Заведе ме в отделението, настаниха ме в стаята и човека си плю на маркера и започна да ме рисува.
Направи ми впечатление как прецизно мереше 156 пъти и беше изключително сериозен (това го казвам по повод на факта, че на консултации е много ведър и усмихнат и пуска шегички)...пак беше ведър и усмихнат, но сега вече сериозната работа предстоеше и си мереше човека като пич.
Разчерта ме едно хубаво и ме изпрати да попълня документите, след което ме свалиха в операционната. Две сестри ме подготвиха, доктора дойде и докато си говорехме сладко сладко и му казвах как съм озверяла от глад над мен се надвеси женско лице и с мила усмивка ми каза "сега миличка дишай през тази маска и се отпусни"...
Събуждам се в реанимация...спала съм като пън до 3 следобед и чувам оооооооооо нашето момиче е будно и две девойки сестри започнаха да припкат около мен и да ме питат дали се чувствам добре. Аз се чувствах все едно ме е бутнал товарен влак ама не си признах само се чух да казвам "а-з с-ъ-м ООООКККК"
Казаха ми да си почивам спокойно и след малко щяли да ме свалят в моята стая. Полежах в реанимация още около половин час. Доктора дойде да ме види и да ми каже, че всичко е минало като по вода. Станах да ходя до тоалетна и моята сестра като ме видя, че вече ставам реши, че съм готова да си ходя в стаята.
Там ми вливаха някакви разтвори против повръщане, защото ми се гадеше от упойката и после болкоуспокояващи.
Още веднъж дойде Кънев да ме види и ми показа как да се завъртам като кебапче, за да ставам от леглото.
През цялото време се въртеше сестрата около мен и вечерта ми набоцка дупето с една мускулна инжекция обезболяващо да мога да спя.

Петък сутринта вече се чувствах като човек, защото ефекта от упойката вече преминаваше.
Кънев дойде около 8:30 и стоя при мен около 40 минути докато дойде баща ми да си ме прибере. Обясни ми отново какво мога и какво не мога да правя. Изписа ми антибиотик и обезболяващи ако има нужда и се разбрахме ако има нещо, каквото и да е да му звъня по телефона.

Е...това беше!

gwendoline
3rd April 2011, 08:38
Честито и от мен и бързо възстановяване!:2020:

lily.ana
3rd April 2011, 09:10
Благодаря Гвендолин :razz:

Rumenova
3rd April 2011, 09:51
толкова се радвам! дано всичко и занапред да е така! днес как си миличка? болките ?!

Rumenova
3rd April 2011, 09:57
аз трябва да ви кажа , че тотално се побърках вече! и на работа само за това мисля и ровя и чета, и вкъщи и изобщо не мога да си върша нормалните ежедневни неща. Незнам дали има друго момиче , което толкова много да го е умувала. Това вече година навиване и отказване- е ако имах парите най -вероятно щеше да стане от раз, ама както и да е. Чакам и най-малкия знак че е дошло времето, хващам си багажчето и хуквам към някоя клиника, но определено ти Лил много ме надъхваш за Кънев!!!

lily.ana
3rd April 2011, 10:00
Само сутрин първото ставане е кофти Ели, защото си се вдървила от спането по гръб. Болкоуспокояващи хрупнах само снощи преди да заспя, въпреки че и без можех да мина. Утре трябва да ходя при Кънев да ми махне превръзките и ще мога да си ги видя бече :1259:

lily.ana
3rd April 2011, 10:04
аз трябва да ви кажа , че тотално се побърках вече! и на работа само за това мисля и ровя и чета, и вкъщи и изобщо не мога да си върша нормалните ежедневни неща. Незнам дали има друго момиче , което толкова много да го е умувала. Това вече година навиване и отказване- е ако имах парите най -вероятно щеше да стане от раз, ама както и да е. Чакам и най-малкия знак че е дошло времето, хващам си багажчето и хуквам към някоя клиника, но определено ти Лил много ме надъхваш за Кънев!!!

Аз последната година и половина толкова много изчетох и толкова цици съм гледала, че ми се виеше свят по едно време:2005:. Нормално е като го искаш непрекъснато да мислиш за това.

lily.ana
3rd April 2011, 10:18
А колкото за надъхването миличка аз не искам да надъхвам никого. След всичко, което съм изчела мога да обобщя, че за успешния завършек на една мамопластика играят много фактори. Аз Кънев го избрах, защото за мен резултатите които видях бяха повече от добри при всички момичета, които той е правил и аз съм виждала. Това не означава, че другите хирурзи не си вършат добре работата...напротив. Всяка от нас има определени очаквания за крайния резултат. Това което харесват едни не се харесва на други и обратното...тъй че помисли защо ТИ искаш сега Кънев. Най-важното е освен положителните реакции на тези от нас, които вече са го преживяли и на теб хирурга да ти вдъхва доверие!

nadili
3rd April 2011, 14:17
Ех, Лил, като ти чета постовете и ме налягат едни мили спомени :) а когато Д-р Кънев махна моите бинтове и се запътих към вкъщи, блузата ми беше залепнала за мен от лепилото от бинта, така хубаво се бяха очертали гордите ми придобивки, че имах чувството че всички мен гледат. Но си казах, че оттук нататък ще е така, вирнах си нослето и продължих. Бях толква щастлива! :)

lily.ana
3rd April 2011, 16:22
Само така nadili то нали за това го правим всички :girl_haha: утре и на мен ще ми лепне блузката хехе

леля мичИ
3rd April 2011, 21:24
Незнам дали има друго момиче , което толкова много да го е умувала. Това вече година навиване и отказване

Споко, има ! Аз се навивах и отказвах, тамАн 5 зими :2005:, докЪт да избера майстора :D

lilyv , да са ти честити новите придобивки и безаварийно носене ти пожелавам !!! :2020:

lily.ana
4th April 2011, 06:40
Дай Боже Мисссс!!! Благодаря за пожеланията :)

jovanna93114
5th April 2011, 09:59
lilyv,хайде честито и от мен! Да си ги пъчиш със голям кеф ти желая! Радвам се че си останала доволна от всичко около операцията! :bravo:

Шоки
5th April 2011, 11:11
Много съм щастлива от добрите отзиви за този доктор, защото цените са доста приемливи , а отзивите много положителни и към края на годината имам големия шанс да съм събрала парите за операция.

lily.ana
5th April 2011, 12:04
Аз до момента нямам забележки Маркова. Даже сега с отоците си ги харесвам...хем са само на 5 дни :1207:

mishelle1607
5th April 2011, 23:31
Много съм щастлива от добрите отзиви за този доктор, защото цените са доста приемливи , а отзивите много положителни и към края на годината имам големия шанс да съм събрала парите за операция.
:1223:Пожелавам ти го от сърце!!

Rumenova
6th April 2011, 08:29
и аз ти го пожелавам от все сърце!!!!

fiona55
6th April 2011, 08:38
Колко позитивно ме настроихте, с коментарите от предходните 2 - 3 страници. Виждам, че новите придобивки ви носят голямо женско щастие. Искрено ме изпълвате с приятни емоции. Помня като малка майка ми казваше ' не се изгърбвай, изпъчи се, гърдите са най - голямата гордост на жената' и това съм го запомнила и наистина е така!
Пъчете ги гордо.
Преди бях много против подобни интервенции, но от както навлизам навътре в нещата виждам, че не е толкова лошо. Чудя се дали и аз някой ден евентуално след като родя да не си направя, по принцип нося сутиен 80 Ц и не са ми много големи, не са и малки, средна работа, но може би ще увиснат и ще се смачкат и тогава няма да имам никакво самочувствие. Мъжа ми е против това, но аз тайничко си мисля.
Колко струва една такава интервенция момичета?
Има ли нещо което трябва да знам още, ще се радвам ако пишете

lily.ana
6th April 2011, 12:25
Колко позитивно ме настроихте, с коментарите от предходните 2 - 3 страници. Виждам, че новите придобивки ви носят голямо женско щастие. Искрено ме изпълвате с приятни емоции. Помня като малка майка ми казваше ' не се изгърбвай, изпъчи се, гърдите са най - голямата гордост на жената' и това съм го запомнила и наистина е така!
Пъчете ги гордо.
Преди бях много против подобни интервенции, но от както навлизам навътре в нещата виждам, че не е толкова лошо. Чудя се дали и аз някой ден евентуално след като родя да не си направя, по принцип нося сутиен 80 Ц и не са ми много големи, не са и малки, средна работа, но може би ще увиснат и ще се смачкат и тогава няма да имам никакво самочувствие. Мъжа ми е против това, но аз тайничко си мисля.
Колко струва една такава интервенция момичета?
Има ли нещо което трябва да знам още, ще се радвам ако пишете

Когато му дойде времето ще го мислиш Ноела, колкото до цените...те варират доста. На мен операцията ми струваше 2050 ЕВРО при Д-р Живко Кънев :)

nadili
6th April 2011, 14:44
Лил, даде ли ти бележка да шофираш без колан? За цяла година ... и сега като ме спрат полицайте бързо им секва радостта че могат да ми измъкнат 10-20 лв. ;)

lily.ana
6th April 2011, 15:56
Лил, даде ли ти бележка да шофираш без колан? За цяла година ... и сега като ме спрат полицайте бързо им секва радостта че могат да ми измъкнат 10-20 лв. ;)

Трябваше да взема бележка в понеделник, когато ми свали превръзките, но и двамата забравихме. В петък отивам за конците и ще взема бележка. Благодаря, че ме подсети Над!

lily.ana
6th April 2011, 16:00
А не ти ли се радват много като им покажеш бележката??? :grin:

Rumenova
6th April 2011, 17:53
съвсем друга става физиономията сигурно :D

nadili
6th April 2011, 21:14
така е, вторачват се все едно очакват да им покажа ;)
Лил, нали не се притесняваш от махането на конците, ама нищо не се усеща. А сега като се гледам чак се чудя как ме е зашил, само две чертички са останали, все едно е било лепено а не шито.

lily.ana
7th April 2011, 05:50
Не се притеснявам особено Над, по-скоро с нетърпение чакам да ги махне, че малко ми опъват вече и сърбят хехе

В пълна бойна готовност съм вече да ги мажа с дерматикс и ще видим този ултразвук в Токуда за заличаване на белези как ще подейства :)

А полицайчетата нека си мечтаят :grin:

gemma
7th April 2011, 22:56
Лил, даде ли ти бележка да шофираш без колан? За цяла година ... и сега като ме спрат полицайте бързо им секва радостта че могат да ми измъкнат 10-20 лв. ;)

Каква е тази бележка?И наистина ли имаш право да караш без колан?Аз преди няколко седмици бях питала пак тук във форума,но се оказа,че такова нещо няма.Тотално се обърках....

pimcidinci
7th April 2011, 23:12
Да има такива бележки,въпреки ,че те май не са много,много законни след като поразпитах мои познати,а закона гласи:

Цитат: Чл. 137а. (Нов - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) (1) Водачите и пътниците в моторни
превозни средства от категории M1, M2, M3 и N1, N2 и N3, когато са в движение, използват обезопасителните колани, с които моторните превозни средства са оборудвани.
(2) Могат да не използват обезопасителни колани:
1. бременните жени;
2. лицата, чието физическо състояние не позволява използването на
обезопасителен колан;
3. водачите на таксиметрови автомобили, когато превозват пътници в рамките на
населеното място;
4. инструкторите - при управление на автомобила с учебна цел.
И линк:

Глобата е 50 лв,а глоби до 50 лв.по новият закон немогат да бъдат обжалванни.

дафни
8th April 2011, 09:34
Добре де, а защо колана да пречи?
Аз въобще не го усещам.
Ясно, че ако стане нещо - може да навреди на гърдите, но на фона на други евентуални поражения надали ще мисля баш за гърдите.

lily.ana
8th April 2011, 11:24
Ние би следвало да попадаме в групата на "2. лицата, чието физическо състояние не позволява използването на обезопасителен колан". Аз мисля, че след около месец (защото операцията ми е още пресна) ще мога да си карам и с колан. Не би следвало да пречи чак толкоз.

Колкото до глобите...и до момента колкото пъти са ме спирали за каквото и да било ако тактиката е "виновна съм нИ мЪ бийтИ" никой не те глобява :)

lily.ana
8th April 2011, 11:37
Сега си прочетох бележката и вътре ясно и четливо си пише "операция на бюста с импланти".... полицаите като го прочетат ще се хипнотизират и ни глоба ни чудо :1241:

Шоки
8th April 2011, 11:37
Да и според мен жените с импланти попадат под точка 2, това все пак си е операция. Една моя приятелка й правиха операция за премахване на натрупани мастни топчета в едната гърда и докато преминат болките, свалят конците и т.н. не можеше въобще да сложи колан.

lily.ana
8th April 2011, 11:40
Да и според мен жените с импланти попадат под точка 2, това все пак си е операция. Една моя приятелка й правиха операция за премахване на натрупани мастни топчета в едната гърда и докато преминат болките, свалят конците и т.н. не можеше въобще да сложи колан.

Да, колана притиска и дърпа... поне за момента е така при мен пък ще видим по-нататък

nadili
9th April 2011, 13:28
На мен колана не ми пречи изобщо, дори вече започнах да си го слагам ... но в началото никакъв колан, нали си пазя красотите ... а колкото пъти са ме спирали никакъв проблем не съм имала с полицайте, признават бележката значи явно имаме право.

Rumenova
9th April 2011, 13:47
а какви бележки и документи взимате от доктора за самата операция и имплантите?

lily.ana
9th April 2011, 18:23
а какви бележки и документи взимате от доктора за самата операция и имплантите?

За имплантите получаваш паспорт с всички данни за марка, вид, обем на имплантите. Две ламинирани картончета с данните от операцията...дата, хирург, болница. Едното би трябвало да носиш със себе си. Другото държиш в къщи.

lily.ana
12th April 2011, 13:16
Днес съм качила малко снимки в темата за информация за оперираните :naked:

Шоки
12th April 2011, 13:37
Ауууу lilyv много са ти хубави. Със здраве да си ги носиш ти пожелавам. Аз тъкмо се възхитих на едно друго момиче, което си е правило гърдите при Стоянов и малко се замислих дали Кънев ще се представи така добре след като цените при него са на половина, но той се е справил просто перфектно с теб. Твърдо се насочвам към него и дано зимата имам късмета да се впиша и аз в отбора на тунингованите мацки тук.

lily.ana
12th April 2011, 13:46
Пожелавам ти го от сърце Маркова! Аз на Дафни също много ги харесвам.

Най-важното е да изберете най-подходящите за теб импланти като му дойде времето и събереш пари, а човека си върши работата страхотно!

дафни
12th April 2011, 13:47
Днес съм качила малко снимки в темата за информация за оперираните :naked:

Аз защо не намирам нищо?

lily.ana
12th April 2011, 14:00
Аз съм ги добавила към общата информация, която бях пуснала по-нагоре Дафни, малко над теб съм

Шоки
12th April 2011, 14:11
lilyv доктора ли прецени да ти сложи такива импланти и този размер? За всеки случай избора е страхотен.

tinata
12th April 2011, 14:12
Здравейте, мацки!

Ето, че дойде момента и аз да се похваля с новите си придобивки! Вече си имам 2х325сс :) Много им се кефя дори и през превръзките ми изглеждат огромни! Операцията ми беше вчера. Бях се настроила да нямам проблеми след упойката, но уви и мен не ме подмина ужасното гадене и повръщане :( Снощи дори ми минаваха едни мисли....как мога да си причинявам това....но днес вече съм на друго мнение :) Болката е поносима, няма вече виене на свят и чакам с нетърпение да си ги видя в четвъртък! Доктора напълно оправда очакванията ми и не съжалявам, че му се доверих в избора на импланти, въпреки голямото ми чудене.

Дафни и Лили, супер са ви гърдите! Гордо да си ги пъчите :)!

дафни
12th April 2011, 14:15
Аз съм ги добавила към общата информация, която бях пуснала по-нагоре Дафни, малко над теб съм
Видях ги. Прекрасни са!
Много секси емоции да то носят!
И аз да питам - размера и формата по предложение на д-ра ли беше или ти настояваше?
Аз явно не се ориентирам добре, защото не виждам разлика (във формата) между моите (анатомични) и твоите (кръгли). Явно много зависи от стартовата форма на бюста..

Тина, честито и на теб!
Скоро съвсем ще се оправиш..)

Шоки
12th April 2011, 14:15
Честито tinata, със здраве да си ги носиш. И ти ли се оперира при Кънев? Хайде очаквам с нетърпение и твои снимки.

tinata
12th April 2011, 14:17
Да, и аз съм при него! Надявам се много скоро да се разделя с превръзките и да ги снимам! :)
Благодаря ви!

lily.ana
12th April 2011, 14:24
Първо честито Тинче!!!! Чакала съм те днес да се появиш!! Много бързо възстановяване ти желая и да им се радваш много много!

tinata
12th April 2011, 14:30
Благодаря ти, Лили! Вчера цял ден си мислех как ми обясняваше, че си се чувствала като блъсната от влак.....и си викам: и моя ред дойде да ме блъсне влака :D
Я ми кажи боли ли като ти отлепят лепенките? Че на мен целите са ми облепени и направо не си представям какво дране ще е :(

lily.ana
12th April 2011, 14:31
lilyv доктора ли прецени да ти сложи такива импланти и този размер? За всеки случай избора е страхотен.

Доктора много разпитва какво точно искаш да постигнеш. Аз например исках 350сс...той веднага ми каза, че за моята височина 350 е малко и беше прав. След като уточнихме размера започнахме да уточняваме профила и той да мери

lily.ana
12th April 2011, 14:32
Видях ги. Прекрасни са!
Много секси емоции да то носят!
И аз да питам - размера и формата по предложение на д-ра ли беше или ти настояваше?
Аз явно не се ориентирам добре, защото не виждам разлика (във формата) между моите (анатомични) и твоите (кръгли). Явно много зависи от стартовата форма на бюста..

Тина, честито и на теб!
Скоро съвсем ще се оправиш..)

Права си, много зависи от старта и благодаря Дафни :)

lily.ana
12th April 2011, 14:33
Не боли хич Тинче не им се бой на лепенките. Доктора каза ли ти как да ставаш като се търкулкаш като кебапче?

tinata
12th April 2011, 14:36
Да :), каза ми, но вчера и това си беше ужасна манипулация, заради виенето на свят. Но днес вече е ок. Ти имаш ли все още някакви болки? Шофираш ли вече? И м/у другото белезите ти никак не са ниско, мисля си, че ще се скрият с бански перфектно.

И малко да помрънкам....много ми стяга спортния сутиен, не съм улучила размера и доктора ми каза да го нося над гърдите като лента:( а така ми е доста трудно дишането....но трай бабо за хубост!

lily.ana
12th April 2011, 14:50
Вече карам и болки няма. Започнах и да мажа белезите с дерматикс от вчера. Мисля, че ще се скрият.

Прати някой да ти купи един номер по-голям сутиен!

810419
12th April 2011, 20:24
Видях снимките lilyv много са ти хубави. Пожелавам ти да си ги носиш със здраве.

леля мичИ
12th April 2011, 20:39
Lilyv и Дафни, много са ви готини циците и на двете !:bravo:
Моите или не са фотогенични или нещо съм кривогледа :2005:
В огледалото ми харесват много, а на снимка са като две кИфтета с ръбове отвсякъде :1246:

Ше ти чакам още да слезнат преди да им направя прИмоция :-)

lily.ana
13th April 2011, 08:07
Видях снимките lilyv много са ти хубави. Пожелавам ти да си ги носиш със здраве.

Благодаря!

lily.ana
13th April 2011, 08:08
Lilyv и Дафни, много са ви готини циците и на двете !:bravo:
Моите или не са фотогенични или нещо съм кривогледа :2005:
В огледалото ми харесват много, а на снимка са като две кИфтета с ръбове отвсякъде :1246:

Ше ти чакам още да слезнат преди да им направя прИмоция :-)

Щом в огледалото са ти хубави въобще не им се притеснявай Миске :grin:

lily.ana
13th April 2011, 08:09
Тинче как си днес? Със спането по гръб как се справяш?

tinata
13th April 2011, 12:59
Днес положението е съвсем търпимо. От сутринта се шматкам навън и не ме болят :) А за спането- изтръпват ми ръцете и се събуждам заради това, а иначе рядко ги усещам като тежест върху мен.
Но има нещо друго, което ме притеснява. Вчера ми "дойде", но не е редовния цикъл, защото той ми дойде на 1-ви и към 5-ти ми свърши. А сега е зацапване, не е обилно, но си е кървене и не знам от притеснение ли е, от какво е?

lily.ana
13th April 2011, 13:11
Радвам се, че си по-добре...и аз на 3 ден се развявах нагоре надолу. За цикъла не знам...защо не му се обадиш на доктора да го питаш. Най-вероятно е от притеснение ама защо да се притесняваш повече. Звънни му :)

multiple
13th April 2011, 22:17
И аз съм в отбора на д-р Кънев, оперирах се преди около седмица, вече се чувствам значително по-добре с всеки изминал ден, от 2 дни шофирам.
Снимки няма да кача на този етап, ще изчакам малко да ми послегнат имплантите, защото имам чувството че са ми на врата сега:)
Иначе всичко мина според планираното, болките са в границите на поносимото. За доктора - рано е още да се каже сигурно, но само положителни отзиви за момента, много внимателен и професионално работи, няма температура и усложнения, консултира те след като слуша първо АЗ какво искам, което не се получи при останалите 3-ма хирурзи, при които бях правила консултация. Моя близка лекарка, негова колежка в друга област, на която имам пълно доверие, доказано във времето, ми препоръча точно този лекар като професионалист, на когото мога да се доверя. Каза, че е реален, работи чисто и е добър като хирург. На мен това ми беше достатъчно, тъй като имах много малък бюст и общо взето това, което сложих като имплант очаквам да се види и след периода на улягането. Не знам как би се справил с едри и увиснали гърди, където трябва повече 'шев и кройка'.
Сега нося сутиен и ластична лента, гърдите са ми далеч от красиви, но ще станат /съразмерни са, няма кривини или кофти белези/, сега мускула много ги пристяга все още.
В момента в който преценя ще сложа снимки.

multiple
13th April 2011, 22:27
Доктора много разпитва какво точно искаш да постигнеш. Аз например исках 350сс...той веднага ми каза, че за моята височина 350 е малко и беше прав. След като уточнихме размера започнахме да уточняваме профила и той да мери


Колко си висока Лили и какъв ти е размерът подгръдна?

multiple
13th April 2011, 22:32
Ауууу lilyv много са ти хубави. Със здраве да си ги носиш ти пожелавам. Аз тъкмо се възхитих на едно друго момиче, което си е правило гърдите при Стоянов и малко се замислих дали Кънев ще се представи така добре след като цените при него са на половина, но той се е справил просто перфектно с теб. Твърдо се насочвам към него и дано зимата имам късмета да се впиша и аз в отбора на тунингованите мацки тук.

Да не прозвучи като антиреклама, но моя близка лежа 2 седмици в Токуда с опасност за живота и тромб в белия дроб именно след реоперация при д-р Стоянов. Наясно съм, че се случва и с най-добрите хирурзи, това си е просто част от професията, но примерът, с който разполагам е точно този.
Сигурно ако се поразровиш ще намериш поне по един такъв сходен случай на глава хирург:)
За цените - опира до ПР сратегия, иначе цените на имплантите са еднакви /около 1000 евро са най-скъпите без отстъпките, сама си направи сметка колко е горницата.../

lily.ana
14th April 2011, 07:13
Колко си висока Лили и какъв ти е размерът подгръдна?

Висока съм 177 см и тежа между 58 и 60 кг. Подгръдна 75.

Честити нови придобивки Multiple! Моето мнение е, че доктора се справя отлично. В зависимост от първоначалните данни резултатът при теб може би ще е видим на по-късен етап. Моята операция е на 15 дни вече и нямам оплаквания да чукам на дърво.

lily.ana
14th April 2011, 07:16
И аз съм в отбора на д-р Кънев, оперирах се преди около седмица, вече се чувствам значително по-добре с всеки изминал ден, от 2 дни шофирам.
Снимки няма да кача на този етап, ще изчакам малко да ми послегнат имплантите, защото имам чувството че са ми на врата сега:)
Иначе всичко мина според планираното, болките са в границите на поносимото. За доктора - рано е още да се каже сигурно, но само положителни отзиви за момента, много внимателен и професионално работи, няма температура и усложнения, консултира те след като слуша първо АЗ какво искам, което не се получи при останалите 3-ма хирурзи, при които бях правила консултация. Моя близка лекарка, негова колежка в друга област, на която имам пълно доверие, доказано във времето, ми препоръча точно този лекар като професионалист, на когото мога да се доверя. Каза, че е реален, работи чисто и е добър като хирург. На мен това ми беше достатъчно, тъй като имах много малък бюст и общо взето това, което сложих като имплант очаквам да се види и след периода на улягането. Не знам как би се справил с едри и увиснали гърди, където трябва повече 'шев и кройка'.
Сега нося сутиен и ластична лента, гърдите са ми далеч от красиви, но ще станат /съразмерни са, няма кривини или кофти белези/, сега мускула много ги пристяга все още.
В момента в който преценя ще сложа снимки.

Първото нещо, което ми направи впечатление при Кънев беше как внимателно ме изслуша точно какво искам. Мисля, че за моята височина и килограми подбрахме идеалните импланти! Когато ти се отпуснат гърдите ще покажеш и снимки :)

tinata
14th April 2011, 07:26
Честито, multiple! Много радостни емоции ти пожелавам с тях! :)

И аз смятам, че д-ра има добра преценка относно избора на импланти. Аз толкова се притеснявах от този ултра висок профил, който той ми избра и само се молех да не стоят като топки и да не стърчат неестествено, но за щастие притесненията са ми били напразни. Изборът му на база моите първоначални данни и специфичната структура на гръдния ми кош напълно ме удовлетворява. Снимала съм се и преди операцията и само да ми махнат превръзките и аз ще кача снимки.

Шоки
14th April 2011, 07:31
Да не прозвучи като антиреклама, но моя близка лежа 2 седмици в Токуда с опасност за живота и тромб в белия дроб именно след реоперация при д-р Стоянов. Наясно съм, че се случва и с най-добрите хирурзи, това си е просто част от професията, но примерът, с който разполагам е точно този.
Сигурно ако се поразровиш ще намериш поне по един такъв сходен случай на глава хирург:)
За цените - опира до ПР сратегия, иначе цените на имплантите са еднакви /около 1000 евро са най-скъпите без отстъпките, сама си направи сметка колко е горницата.../

multiple честито и със здраве да си ги носиш. Аз пребивавам в този форум от 2008 година и съм изчела абсолютно всички постове касаещи мамопластиката. Прочетох и добрите и лошите отзиви за хирурзите. Абсолютно си права за горенаписаното. мен от самата операция въобще не ме е страх, но се страхувам да нямам проблеми след това, защото нямам възможност за реоперации. За Живко Кънев специално се разрових в нета, търсейки отзиви и то негативни най-вече. Честно казано за сега попадам само на доволни пациентки от него. Отначало бях доста скептична, заради по-ниските му цени, но като гледам резултатите по снимките той прави страхотни гърди. Бях се насочила към Тепавичарова, но за при нея трябва доста да почакам докато събера нужната сума, а за при Кънев мисля, че ще съм готова до края на годината със парите.

Rumenova
14th April 2011, 08:24
multiple, честито!!! какви са ти мерките, какви са ти кубиците , поставяне, вид импланти?

lily.ana
14th April 2011, 08:28
:DЧестито, multiple! Много радостни емоции ти пожелавам с тях! :)

И аз смятам, че д-ра има добра преценка относно избора на импланти. Аз толкова се притеснявах от този ултра висок профил, който той ми избра и само се молех да не стоят като топки и да не стърчат неестествено, но за щастие притесненията са ми били напразни. Изборът му на база моите първоначални данни и специфичната структура на гръдния ми кош напълно ме удовлетворява. Снимала съм се и преди операцията и само да ми махнат превръзките и аз ще кача снимки.

Всички чакаме да ги видим Тинче :)

Divinemouse
14th April 2011, 12:33
Да не прозвучи като антиреклама, но моя близка лежа 2 седмици в Токуда с опасност за живота и тромб в белия дроб именно след реоперация при д-р Стоянов. .../

Въпросната позната да не е от Несебър ;),защото ако е тя е пропуснала най -важния фактор да ти сподели...

multiple
14th April 2011, 13:41
multiple честито и със здраве да си ги носиш. Аз пребивавам в този форум от 2008 година и съм изчела абсолютно всички постове касаещи мамопластиката. Прочетох и добрите и лошите отзиви за хирурзите. Абсолютно си права за горенаписаното. мен от самата операция въобще не ме е страх, но се страхувам да нямам проблеми след това, защото нямам възможност за реоперации. За Живко Кънев специално се разрових в нета, търсейки отзиви и то негативни най-вече. Честно казано за сега попадам само на доволни пациентки от него. Отначало бях доста скептична, заради по-ниските му цени, но като гледам резултатите по снимките той прави страхотни гърди. Бях се насочила към Тепавичарова, но за при нея трябва доста да почакам докато събера нужната сума, а за при Кънев мисля, че ще съм готова до края на годината със парите.

Продължавам да твърдя, че и най-добрият лекар все нещо някога е оплескал..
Така че имаш гащи носиш:) Все пак това е разкрасителна операция, а не животоспасяваща например, така че рискът си го носим; затова и преди самата операция подписваш документ за информирано съгласие, с което гарантираш че си запозната и приемаш евентуалните рискове при подобна интервенция.
За доктора - работи максимално внимателно и професионално и не претупва, както някои прехвалени негови колеги, за които сигурна съм им е все едно дали ще си ти или следващата. И според мен това ги прави по-рискови в смисъл не че не умеят, а че подценяват понякога ситуацията или поемат повече натовареност отколкото е в капацитета им.
За цените - защо си скептична - би следвало да те радва, че ще платиш по-малко за същото, а още повече парите ги нямаш доколкото разбирам? На други места цените за за мен са кожодерство, освен ако не си изкарваш парите с труд разбира се и има кой да плаща вместо теб..
Тепавичарова - бях при нея и ме отказа факта, че отново не слушаше какво аз искам да постигна, а се опитваше да ме убеди какво е нейното виждане по въпроса. Каза ми, че максимума който може да ми сложи е 280-300сс, аз по онова време не бях много наясно, но се радвам че пообиколих още няколко доктори - всъщност на моя по-широк гръден кош тези размери биха седяли неестетично, като 2 топки/капки с тясна основа, а не като нормално оформена гърда. А и честно казано 7-8 дни мъки с дренажи ми се струва излишно упражнение.

multiple
14th April 2011, 13:42
Въпросната позната да не е от Несебър ;),защото ако е тя е пропуснала най -важния фактор да ти сподели...

Не, от Перник е.

te_dda
14th April 2011, 13:44
1000 евро са най-скъпите без отстъпките, сама си направи сметка колко е горницата.../

аБЕ МНОГО ПОЧНАХТЕ ДА РАЗБИРАТЕ, БЕ !!!! Как така си позволявате да коментирате някакви цени, които нито сте чували, нито сте виждали, все едно сте на масата в кафето и говорите на шматките от блока, дето ви гледат с опулени очи и нищо не разбират !!!!!!!!!!!!
изнасянето на някаква ТЕОРИТИЧНА \\\\ информация тип" седянка" е меко казано НЕКОРЕКТНО !!!!

зА ВАШЕ СВЕДЕНИЕ, имплантите макган и ментор са над тази цена, за макган с двойния гел да не говорим !!!!!!!


защо вашия любим доктор работи на половин цена?? отговорът е прост, и той НЕ Е ЦЕНАТА НА ИМПЛАНТИТЕ, КОИТО СПОРЕД ВАС СЕ ПРОДАВАТ БЕЗ ПАРИ !!! ВАШИЯТ ДОКТОР КУПУВА СКЪПИ ИМПЛАНТИ И РАБОТИ БЕЗ ПАРИ ЗАЩОТО ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН ДА ПРИВЛЕЧЕ КЛИЕНТКИ КАТО ВАС !!! ФОРУМА Се НАПЪЛНИ НАПОСЛЕДЪК САМО С НЕГОВИ ПАЦИЕНТКИИ ТОВА НЕ Е ЗАЩОТО Е ДОБЪР А ЗАЩОТО БАЧКА БЕЗ ПАРИ !!!
Здравето си е ваше, ходете про който искате, не давам на никого съвети, още повече ако не ми ги е искал...както видяхте дотук само ви чета глупостите и се забавлявам...........защото откакто съм тук, в този форум, историята отдавна е показала какво става в подобни случаи......нищо ново няма да стане и сега....... след година 2- когато се окаже, че половината му пациентки ще теглят кредити, за да се реоперират при " СКЪПИТЕ " хирурзи, звездата му ще залезе, но вече късно, поне за изгорелите...........но щом искате - мятайте се на човек нито с доказани качества, огънят е ваш !!!!

Ето затова не ме обичат много хора тук - щото съм много остра и много приказвам.............не ми пука...........това е моето мнение !! Не съм тук за да градя имидж, така че не си хабете труда да обиждате и нападате- това за мен няма значение............ ЗА ВАС СЪЩО !!!
Пиша по-голямата част от поста за такива, които ТЕПЪРВА ЩЕ СЕ ОПЕРИРАТ !!!!

НА ВАС- УСПЕХ И ВИ ПОЖЕЛАВАМ ИСКРЕННО ДА НЕ ПОПАДНЕТЕ В ПОТОКА ЗА РЕОПЕРАЦИИ И КРЕДИТИ !!!!

multiple
14th April 2011, 13:48
multiple, честито!!! какви са ти мерките, какви са ти кубиците , поставяне, вид импланти?

Мерсаж!

Подмускулно поставяне.
Марка Mcghan, 410 soft touch, 420cc; MF
Анатомични.

Начално положение - почти плоска.
Висока 1.78, 62кг., 78см. подгръдна

lily.ana
14th April 2011, 14:23
[QUOTE=te_dda;732787] Ето затова не ме обичат много хора тук - щото съм много остра и много приказвам.............не ми пука...........това е моето мнение !! Не съм тук за да градя имидж, така че не си хабете труда да обиждате и нападате- това за мен няма значение............ ЗА ВАС СЪЩО !!!

Това, което виждам аз четейки твоите постове не е острота а нестабилност. Казваш, че не ти пука, но от тона и нападките ти личи, че всъщност доста се палиш покрай всички теми във форума.

За мен този твой пост тук си е чиста драма и не виждам смисъл да си на всяка манджа мерудия.

Нито аз нито ти бихме могли да даваме квалификации за това кой хирург е най-добър. Ние сме просто пациенти. Всеки споделя мнението си от преживяното.

Опитай се да бъдеш малко по-позитивна в отношението си с хората около теб.

:)

te_dda
14th April 2011, 14:26
[Честно казано за сега попадам само на доволни пациентки от него. Отначало бях доста скептична, заради по-ниските му цени, но като гледам резултатите по снимките той прави страхотни гърди.

попадаш на доволни пациентки, видяла си перфектни резултати????

за пациентките в нашия форум ли говориш ? колко са те и за какво време - задаваш ли си този въпрос..? какво значи" доволна"......колко негови резултата видя? защото аз - нито един !!! а знаеш ли аз колко ПЛАЧЕВНИ резултати за тея 4 години тук съм видяла, на които е имало хиляди ръкопляскания и възклицания от сорта" АУУУУ, колко са ти красиви !!!


НЯМА ЛОШО МНЕНИЯТА НИ ДА НЕ СЪВПАДАТ, НО ПО-ПОЛЕКА СЪС СУПЕРЛАТИВИТЕ !! ИЗЛИЗАТ СКЪПО НА МНОГО ХОРА, КОИТО ЧЕТАТ И НЯМАТ ХАЛ ХАБЕР, А СА ВЛЕЗЛИ ТУК ЗА ДА НАМЕРЯТ ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ДА ГИ ОРИЕНТИРА !!!
А ЦИЦИТЕ -ПОНЕ ЗА ЗДАВО МИСЛЕЩИЯ ЧОВЕК, НЕ СА ПОРЕДНИЯ СКЪП ПАРЦАЛ ОТ МОЛА, КОЙТО ДА ТЪРСИШ НА ПО-НИСКА ЦЕНА НЯКЪДЕ...ПО НЕТА, И КАТО ТИ ПРАТЯТ МЕНТЕТО ДА ГО ЗАБУТАШ В ГАРДЕОБА И ПРЕЖАЛИШ ПАРИТЕ!!!!!!!!

ТАКА ЧЕ НЕ ОТЪЖДЕСТВЯВАЙТЕ ДОБРИТЕ РЕЗУЛТАТИ В ПАРИЧНА СТОЙНОСТ, АКО ОБИЧАТЕ !!!!!!

te_dda
14th April 2011, 14:36
ПАЛЯ СЕ, НЕ ЗАЩОТО МИ ПУКА ЗА теб и твоите гърди и твоя МОЗЪК , а защото ПОВЛИЧАТЕ с глупостите си момичетата, които влизат тук, за да търсят информация преди да се оперират...пиша го за 3-ти път, дано този път успееш да го разбереш !!!!! освен това всичко има граници - търпението към ГЛУПОСТТА - също , и чашата прелива !!!!

за разлика от теб, глупави мнения, които да пълнят форума нямам.... в тази тема, в която ти пишеш основно, незнам дали имам досега и едно мнение, по простата причина,че в нея има толкова много глупости,че ако седна да репликирам на всяка, трабва да парвя само това....така че плоските изтъркани лафове за мерудиите си ги пласирай сред комшиййките, на които обясняваш със задоволство как полицайчетата ще ти се радват на гърдичките и ще си много специална....ППППППППППППп:

Ние сме просто пациенти. и много те моля, давай определения на себе си, а не на мен....не си ти тази, която може да ми каже кой както какъв мога да определя !!!

Всъщност, драмата е, че поне половината няма да извлекат ВАЖНОТО от пъвия ми пост, а именно - истината за вашия хирург и неговите цени, а ще се хванат за острия ми тон и единични думи, превръщайки темата в махленски скандал !! Но с това съм наясно още преди да го пусна, нищо ново под слънцето !!!!

lily.ana
14th April 2011, 14:49
С обиди до никъде няма да стигнеш.

За какво подвеждане говорим? Тази тема е отворена за информация за хирурга. Всеки дава информация.

Ако ти разполагаш с отрицателна информация за Живко Кънев просто я сподели, не отправяй нападки относно мозъка ми и какво на кого да "разправям"

Това, че ти не си виждала негови резултати не означава, че никой друг не е виждал такива.

infinity*
14th April 2011, 15:05
зА ВАШЕ СВЕДЕНИЕ, имплантите макган и ментор са над тази цена, за макган с двойния гел да не говорим !!!!!!!

Извинете че се намесвам,но искам да попитам te_dda, кои са тези модели на Маг Ган с двоен гел и какво точно представлява този гел. Питам защото предстои окончателно да уточним имплантите ми и хирурга ми препоръча Маг Ган Инспира. Още веднъж извинете че се включвам тук,макар да не съм се насочила към Ж. Кънев.

te_dda
14th April 2011, 15:24
Извинете че се намесвам,но искам да попитам te_dda, кои са тези модели на Маг Ган с двоен гел и какво точно представлява този гел. Питам защото предстои окончателно да уточним имплантите ми и хирурга ми препоръча Маг Ган Инспира. Още веднъж извинете че се включвам тук,макар да не съм се насочила към Ж. Кънев.


стандартно се използва модел 410 - т. нар модел софт тъч....този модел с двойния гел - 510
http://www.cohesiveimplants.com/510implant.html
, е по-нов, нещо като подобрение - отвън и отпред имплантът е с мекия гел на софт тъч, за да е мека гърдата на пипане, а отвътре има ядро от плътен кохезивен гел, за да стои по- добре като форма импланта, когато тялото е изправено, тк. при 410 мекотата на гела е такава,че допринася за една наситина естесвена гърда като вид и пипане, тк горният полюс е плавен или празен ( в което се изразява понятието естесвена визия) , но това не е търсен ефект от всички...и за да не излизаме от рамките на темата, ако искаш да питаш и други неща - нека ги споделим в някоя от другите 2 теми - въпросите на оперираните или общите приказки !
:2043:
И няма защо да се извиняваш за намесването, не прекъсваш нищо важно....истинския облик на форума е свързан именно с такива въпроси и такава информация !!!

Шоки
14th April 2011, 15:29
Продължавам да твърдя, че и най-добрият лекар все нещо някога е оплескал..
Така че имаш гащи носиш:) Все пак това е разкрасителна операция, а не животоспасяваща например, така че рискът си го носим; затова и преди самата операция подписваш документ за информирано съгласие, с което гарантираш че си запозната и приемаш евентуалните рискове при подобна интервенция.
За доктора - работи максимално внимателно и професионално и не претупва, както някои прехвалени негови колеги, за които сигурна съм им е все едно дали ще си ти или следващата. И според мен това ги прави по-рискови в смисъл не че не умеят, а че подценяват понякога ситуацията или поемат повече натовареност отколкото е в капацитета им.
За цените - защо си скептична - би следвало да те радва, че ще платиш по-малко за същото, а още повече парите ги нямаш доколкото разбирам? На други места цените за за мен са кожодерство, освен ако не си изкарваш парите с труд разбира се и има кой да плаща вместо теб..
Тепавичарова - бях при нея и ме отказа факта, че отново не слушаше какво аз искам да постигна, а се опитваше да ме убеди какво е нейното виждане по въпроса. Каза ми, че максимума който може да ми сложи е 280-300сс, аз по онова време не бях много наясно, но се радвам че пообиколих още няколко доктори - всъщност на моя по-широк гръден кош тези размери биха седяли неестетично, като 2 топки/капки с тясна основа, а не като нормално оформена гърда. А и честно казано 7-8 дни мъки с дренажи ми се струва излишно упражнение.
Скъпа , благодаря за изчерпателното мнение. А Теда, ако е станала с гъза нагоре да не си го изкарва на нас. В този форум, доколкото знам, всеки преживял темата за която се говори споделя това с другите и тези, които им предстои, задават въпроси. Не виждам нищо лошо казано от lilyv или някой друг. Наясно сме всички вече чакащи за операции, че никой доктор не може да ти гарантира 100% положителен резултат и винаги има риск при когото и да се оперираш на каквато и да било цена. За това е и този форум, хора които не са доволни да споделят защо и от кого и така другите си правят преценка. А всеки решил да се подложи на операция поема риска доброволно. Просто всички тук в този отдел ни вълнува точно този проблем и ако не давате съвети и не споделяте мнения не се намесвайте с груп тон и обиди. Тук в тази тема всички досега си говорим нормално и възпитано и грубостите ти ги насочи другаде, защото това ще се превърне в поредната оспамена тема с поредица от заяждания, което е излишно.

te_dda
14th April 2011, 15:42
защото това ще се превърне в поредната оспамена тема с поредица от заяждания, което е излишно.
Отговори с цитат
много си права.....нямам такова намерение, и знам,че понякога чакам по една седмица да отминат оспамванията, за да почна пак да чета......
проблемът е не тонът и обидите, а това поне някаква част от четящите да схванат основното, което исках да кажа......не може да се коментират тук неща като на махленска седянка пред блока, защото ПРОЧЕТЕНОТО ВЛИЯЕ НА МНОГО ХОРА !!!! Който разбира и който не разбира обсъжда каквото разбира и каквото не разбира...като цени на имплантите например и кой каква горница слагал....така че споделеното бъбрене винаги трябва да е обмислено и ДОСТОВЕРНО като информация, която съдържа....именно това беше повода да избухна !! иначе желание за оспамени теми нямам !!!

Шоки
14th April 2011, 15:53
Теда разбирам те напълно и си права. И ето, сега казано с добър тон, мнението ти се разбира много по-добре и звучи по-добре :2046:. Не искам да се карам с никой тук и се надявам да не се и стигне до това.

mishelle1607
14th April 2011, 16:03
Моят най-искрен и добронамерен съвет към тези,на които им предстои операция,е да не подминават консултацията с хирурзи,доказали своите успешни резултати ВЪВ ВРЕМЕТО.Желая успех на всички!

ЛИСКУ
14th April 2011, 16:05
Подкрепям Теда.
Тя е човекът с най-професионално изказване тук. И просто се опитва да даде съвет на бъдещите кандидатки, да не попаднат в грешна посока. Нищо повече.

Multiple,
незнам как ти е протекъл разговорът с Тепавичарова, но аз успях да си взема това, което искам. Казах ДИРЕКТНО какъв ефект искам да постигна и тя ми каза какви импланти. Послушах я и съм страшно доволна! Освен това параметрите на моите импланти са такива, които иначе се постигат при доста по-големи кубици /като ширина и проекция и имайки предвид моята малка подгръдна обиколка - 67-68/. Да не говорим и че Ментор стоят по-изразено на тялото и няма такава опасност от нагъване, както при повечето останали...Няма пък да казвам каква друга добрина ми е напаравила по време на самата операция, която би могла да ме спаси от бъдеща инфекция...дано!... Нещо, за което другите хирурзи просто биха си затворили очите...

lily.ana
14th April 2011, 16:25
Темата е "Д-р Живко Кънев? Моля, дайте повече инфо"

Хайде сега да не се изреждаме всички да целуваме киселото дупе на Теда.

Ако тя има конкретна информация за Живко Кънев нека пише!

Ако има нужда от тема, която да и помага с емоционалната нестабилност...нека си пусне такава и там да си вика на воля.

Едно е да си информиран и да изказваш мнения с факти. Аз до тук не видях нито един факт, а само истерия :)

Rumenova
14th April 2011, 17:39
Аз съм от тези бъдещи пациентки , които може би са "подведени" от приказките тук,,, но мисля че всеки си има глава на раменете , право да си направи избора и задължението да си носи отговорността за поетия риск!!!! Теда може би го правиш за добро, искаш да предпазиш много момичета, имаш опасения,, но просто злобата която отправи и изля в поста си скри доброто ти начинание. Разбери , че не всички разполагат с двойно по-големите цифри за други хирурзи, обаче когато искаш нещо страшно много се стремиш да го постигнеш, виждаш добри резултати и всичко изглежда приказно. Не нападай момичетата така все едно умишлено ни водят при касапин!!! пак казвам- всеки решава какво да направи!!!

lily.ana
14th April 2011, 18:38
За жалост в България робуваме на идеята, че най-скъпото е винаги най-доброто.

Защо все се въртим около парите бе хора??? Аз това не мога да разбера..

Шоки
14th April 2011, 18:41
Темата мамопластика я попивам от три години тук. Колкото и популярен да е някой хирург никой не може да ти гарантира 100% добър резултат. Моето наблюдение до момента е, че хирурзите, за които почти няма негативно мнение са Тепавичарова и Кънев. Тази операция ми е мечта от тинейджърка и ще я постигна един ден на каквато и да е цена. Спряла съм се на тези двама хирурзи не основно заради цената а и заради положителното мнение на пациентите им. Ако бях намерила негативни отзиви и мнения на пострадали пациентки от Кънев цената въобще нямаше да ме вълнува тогава. За това този форум е много ценен, хората да споделят и когато са доволни и когато не са със точни факти и имена.

Шоки
14th April 2011, 18:44
За жалост в България робуваме на идеята, че най-скъпото е винаги най-доброто.

Защо все се въртим около парите бе хора??? Аз това не мога да разбера..

Права си, наистина е така, когато нещо, което по принцип е скъпо и ти се предложи на половин цена се замисляш дали не е за сметка на качеството и наистина човек е скептичен. Точно така скептична бях и аз за Кънев. Сега вече когато разрових и извън този форум за мнения за доктора аз не открих нищо негативно за него и за това основно съм се насочила към него. Благодаря на всички момичета, вече минали по този път за изчерпателните мнения както и за снимките. Наистина помагате много.

lily.ana
14th April 2011, 18:51
Темата мамопластика я попивам от три години тук. Колкото и популярен да е някой хирург никой не може да ти гарантира 100% добър резултат. Моето наблюдение до момента е, че хирурзите, за които почти няма негативно мнение са Тепавичарова и Кънев. Тази операция ми е мечта от тинейджърка и ще я постигна един ден на каквато и да е цена. Спряла съм се на тези двама хирурзи не основно заради цената а и заради положителното мнение на пациентите им. Ако бях намерила негативни отзиви и мнения на пострадали пациентки от Кънев цената въобще нямаше да ме вълнува тогава. За това този форум е много ценен, хората да споделят и когато са доволни и когато не са със точни факти и имена.

Именно! Не цената е водеща!

lily.ana
14th April 2011, 19:02
Права си, наистина е така, когато нещо, което по принцип е скъпо и ти се предложи на половин цена се замисляш дали не е за сметка на качеството и наистина човек е скептичен. Точно така скептична бях и аз за Кънев. Сега вече когато разрових и извън този форум за мнения за доктора аз не открих нищо негативно за него и за това основно съм се насочила към него. Благодаря на всички момичета, вече минали по този път за изчерпателните мнения както и за снимките. Наистина помагате много.

Надявам се, че съм помогнала за събиране на информация Маркова. :)

ЛИСКУ
14th April 2011, 19:22
И аз БЛАГОДАРЯ на форума, че открих Тепавичарова!
Ще трябва да черпя някои момичета...:-)

te_dda
14th April 2011, 20:49
Темата е "Д-р Живко Кънев? Моля, дайте повече инфо"

Хайде сега да не се изреждаме всички да целуваме киселото дупе на Теда.

Ако тя има конкретна информация за Живко Кънев нека пише!

Ако има нужда от тема, която да и помага с емоционалната нестабилност...нека си пусне такава и там да си вика на воля.

Едно е да си информиран и да изказваш мнения с факти. Аз до тук не видях нито един факт, а само истерия :)

колко си смешна...и жалка......и...глупава..!!!( да не кажа истинската дума)......КАЗАХ МНОГО И ТО СЪЩЕСТВЕНИ НЕЩА ЗА ЖИВКО КЪНЕВ....... но не всеки, както казах, ще асимилира важното в написаното.......то трябва за тая работа да си малко над елементарното ниво.......

te_dda
14th April 2011, 21:04
елица, права си- всеки има глава на раменете, изборът е право на всеки, но важното е той преди това да има правилната информация, разбираш ли????
Живко кънев е един от най- недоказаните хирурзи, един от хирурзите с най-малко практика, и един от хирурзите, за които има най-малко снимков материал....страшни и окепазени няма за момента - то за тая работа трябва и клиантела достатъчно време !!! неговата се разви последните 3 месеца, откакто няма друг на пазара с неговите цени !! така че споко- време до опашките за реоперации има...........аналогичен случай с един друг известен преди време" много вървежен хирург" заради ниските си цени - Динев, в същата клиника, пред чийто кабинет 3 години имаше опашки заради цените, и на който звездата залезе, но за сметка на това повече от половината му пациентки са вече с реоперации при други хирурзи !!!!

Така че.......всичко е ясно като бял ден, поне за мен..........лошото е,че вие сте напълно уверени,че това е един добър вълшвбник , правещ уникални гърди без пари.................:biggrin::biggrin::biggri n:

защо все говорим за пари ????????? а вие защо отивате при него, нали по същата причина??? ако цената му беше 4000 евро, при него ли бихте отишли??? НАДАЛИ !!!
С ТОВА ПРИКЛЮЧВАМ ПО ТЕМАТА С НЕКАДЪРНИЦИТЕ И СЛАВАТА....КОЙТО СИ ВЗЕЛ - ВЗЕЛ...КОЙТО ИЗПЛЮЛ, ИЗПЛЮЛ !! Както каза, всеки има глава на раменете.

И ако някой е случайно разтревожен от " истериите " ми, да не се притеснява, просто , както казах в друго мое мнение, ТЪРПИМОСТТА КЪМ НАГЛОСТТА И ЕЛЕМЕНТАРНОСТТА и насаждането на грешни посоки е вреМненно явление....чета и мълча 3ти месец, ДРУГИ СЪЩО иМАТ МОЕТО МНЕНИЕ, НО ПРОСТО КАТО МЕН ДОСЕГА МЪЛЧАТ !!! е понякога просто писва да траеш, за да" не се караш с хората"...защото няма опит да се изкаже негативно мнение срещу хирург, който да не е завършил със скандал....същото се отнася и до коментарите на снимките.....всеки или си трае, или лицемерно отправя поздравления и комплименти....на моменто просто това лицемерие ми идва в повече и спирам да си трая.....тези, които ме познават са наясно с това.....че мълчанието ми по определени теми и личности е до време !!

Rumenova
14th April 2011, 21:06
Теда пракаляваш вече!!! как да асимилираме важното като в постовете ти само змии и гущери!!!! спри да обиждаш и нареждаш! как определяш нивото на хора, които дори не познаваш?

te_dda
14th April 2011, 21:13
ето, както казах , спирам....няма да пиша повече по този въпрос !! каквото имах, написах...!
много е интересен обаче фактът,че се асимилират и се вярва само на положителните неща, на никой не му харесват отрицателните, дори и те да са факт....тук всеки недоволен от нещо и посмял да го изкаже , е бил нападан от други, които не искат или не могат да приемат факта,че не винаги всичко е розово....това е...толкова е просто !!

tinata
14th April 2011, 21:13
И целия този спор заради една неинформирана за цената на имплантите потребителка???? Вие друга работа нямате ли си? Извинете ме, но аз няма да споря, защото за мен най-важното е крайният резултат и собственото ми удовлетворение. За чуждото мнение по този въпрос и пет пари не давам. Не съм си направила циците за хората, а лично за мен! И най-важното е, че АЗ съм доволна!

Смятам нападките за неоснователни и грозни, не сме тук за това! Всеки има право да си каже мнението, нали?

te_dda
14th April 2011, 21:22
И целия този спор заради една неинформирана за цената на имплантите потребителка???? Вие друга работа нямате ли си? Извинете ме, но аз няма да споря, защото за мен най-важното е крайният резултат и собственото ми удовлетворение. За чуждото мнение по този въпрос и пет пари не давам. Не съм си направила циците за хората, а лично за мен! И най-важното е, че АЗ съм доволна!

Смятам нападките за неоснователни и грозни, не сме тук за това! Всеки има право да си каже мнението, нали?
ако трябва д аотговоря точно, това мнение, което цитираш, беше капката, кяото преля чашата на моето мълчание по това, което се пише темата от 3 месеца насам....естесвено че не е логично, защото някой не знае нещо, да има подобни реаакции...и да, всеки има право на мнение, включително и аз !! и никой никъде не е казал, че отрицателни мнения не могат да се пишат, нали ??

пс: Колко от вас прочетоха първата част на темата, постовете в която са от преди малко повече време??/

tinata
14th April 2011, 21:29
Ок, разбирам, но като толкова ти е преляла чашата - ами кажи и спокойно, обясни къде да провери за цените или каквото и да било. С викове нищо не се постига.
А аз уважавам твоето и всяко отрицателно мнение, но подплатено с факти. При положение, че сама каза, че няма снимков материал за работата на доктора, как прецени, че не е добра?

Да, аз съм прочела цялата тема от край до край и то не един път.

te_dda
14th April 2011, 21:37
Ок, разбирам, но като толкова ти е преляла чашата - ами кажи и спокойно, обясни къде да провери за цените или каквото и да било. С викове нищо не се постига.
А аз уважавам твоето и всяко отрицателно мнение, но подплатено с факти. При положение, че сама каза, че няма снимков материал за работата на доктора, как прецени, че не е добра?

Да, аз съм прочела цялата тема от край до край и то не един път.
факти изказах, ако говориш за доказателства, то въпросът не е, че аз нямам такива, а че и тези, които му правят реклама нямат такива.... а кое откъде знам .....:biggrin::biggrin:... за човек, висящ в този форум от толкова време, интересуващ се от темата, и работещ в тези среди е малко по-лесно да знае някои неща...:-):-)....

lily.ana
14th April 2011, 21:49
Далеч не всичката информация за хирурзите е в този форум. Нагласата, че момичетата прочитат нещо само тук и хукват през глава да се оперират е наивна.

Целта на тази тема е пак повтарям информационна. Всяка от нас има конкретни впечатления на база на преживяната операция и продължаваме да пишем развитието след нея.

Същото важи и за момичетата, които са оперирани при други хирурзи.


Няма еднозначен отговор за това кой е най-добър нито кой най-лош...

tinata
14th April 2011, 21:51
факти изказах, ако говориш за доказателства, то въпросът не е, че аз нямам такива, а че и тези, които му правят реклама нямат такива.... а кое откъде знам .....:biggrin::biggrin:... за човек, висящ в този форум от толкова време, интересуващ се от темата, и работещ в тези среди е малко по-лесно да знае някои неща...:-):-)....

Това, че имаш информация е супер. Но, ти я казваш ако прецениш, а всички четящи си имат право на избор...и така. Най-важното е да сме доволни от резултата! :)

Аз не смятам, че тук има някой който да му правии реклама. Лично мое мнение!

te_dda
14th April 2011, 22:06
Най-важното е да сме доволни от резултата!

да, това е целта по принцип на форума....да се помага на всички да бъдат доволни, защото става въпрос за тялото ни и за здравето ни !!!

колкото до рекламата - тя не е платена , тя е неволна и субективна и подвеждаща понякога, разбираш ли?

тук има НЕ един човек, който определено време е бил толкова въодушевен от хирурга си, че половината му постове са били неволна реклама, след което идват постовете с обратно съдържание и разочарование...

lily.ana
14th April 2011, 22:32
Днес май само си чешем езиците.

Дай факти бе жена! Всички, които четат форума ще се радват да извлекат информация от него.

Щом ние, които сме се оперирали при Кънев заблуждаваме и правим реклама кажи твоята информация, за да може хората да чуят повече.

Аз изчетох всички твои постове в тази тема и освен подхвърляния и обидни коментари друго не видях.

Мариса
14th April 2011, 22:59
Как ще правите реклама бе,нали сте оперирани и доволни....хахаха
Щом имате добри резултати,радвайте се и не обръщайте внимание на змиярника!:)

diadora
15th April 2011, 05:53
Теда , не се ядосвай мац . На всякакъв език го каза , остави .