PDA

View Full Version : Имали жени с инпланти вече 10 години


dimitriq76
30th September 2009, 09:23
Здравейте искам да разбера имали жени с инпланти повече от десет години .Гледах горещо и Урсула направи едно изказване ,че инплантите издаржали най-много 2-3години .

Марулка
30th September 2009, 09:32
Здравейте искам да разбера имали жени с инпланти повече от десет години .Гледах горещо и Урсула направи едно изказване ,че инплантите издаржали най-много 2-3години .

:lol: нали неговите думи не ги приемаш сериозно....... :lol:
Ако е така както той казва......на повечето тук вече да са се разпаднали. :cool: Пък и точно той е последният човек на когото думите ще ги приема сериозно..... :wink: иначе като мъж много ме кефи :wink:

dimitriq76
30th September 2009, 09:36
Да и на мен не ми звочи сериозно ,но тъй като и аз обмислям скоро време да се подложа на такава маниполация ,като чух думите му ме обзе страх!

aniK
30th September 2009, 10:00
Хе-хе, ще падна Боби какво изказване е направил :D :D :D
dimitriq76, точно пък той какво разбира от импланти :P Имаше съфорумки с по 7-8 годишни импланти.

petiarad
30th September 2009, 10:02
Моите бяха на 7 години и нищо им нямаше.Смених ги заради КК.Но си ми ги връчиха здрави и прави.

dimitriq76
30th September 2009, 10:03
Той каза ,че имал инпланти нали си показа белезите ,а после взе да говори че ги махнал защото се спукал единия ! Сигорно неразбира поне да не дранка глупости!

aniK
30th September 2009, 10:11
Сега прочетох едно резюме на Горещо - не го вярвам това. От малък си е фантазьор :roll:

gwendoline
30th September 2009, 11:07
Здравейте искам да разбера имали жени с инпланти повече от десет години .
Дамммм.... има и с над 15 г. - Йорданка Христова, Катя Филипова, Кичка Бодурова....за тях се сещам на първо място.... :cool:

Kristee
30th September 2009, 12:13
Вчера попитах Заякова и тя ми отговори, че имаплантите са с доживотна гаранция / Ментор и МАкган/ И че ако не се налага от естетически причини или нещо друго / не уточни какво/, може изобщо да не се сменят.
Аз съм абсолютно нова и не разбирам, но ви предавам думите и ...

bimbi
30th September 2009, 12:16
Дамммм.... има и с над 15 г. - Йорданка Христова, Катя Филипова, Кичка Бодурова....за тях се сещам на първо място.... :cool:техните дали не са с физиологичен разтвор? а и дали пък нямат реоперации за всичките тея години...

gwendoline
30th September 2009, 12:23
Дамммм.... има и с над 15 г. - Йорданка Христова, Катя Филипова, Кичка Бодурова....за тях се сещам на първо място.... :cool:техните дали не са с физиологичен разтвор? а и дали пък нямат реоперации за всичките тея години...
Йорданка е първата известна личност в БГ, на която й се поставят силиконови импланти (още по Живково време) - не мога да гарантирам на 100 процента, че и сега е още със същите, но знам, че повече от десет години не е имала проблеми с тях - говорила съм си човек, който я познава отблизо...За другите не мога да кажа с такава сигурност, но и темата е малко глупаво поставена -какво като има такива с по над 10 години без проблеми, като има един куп жени, които не могат да направят и една година с импланти и без проблем да ги носят....

gwendoline
30th September 2009, 12:27
С една дума - и да има, и да няма - това какво доказва - колко им е трайността ли... :roll: През всяка една от тези години може да се получи КК, изместване, увисване или ботъминг. Така че... какво като ме недживеят имплантите... :wink: :lol:

Kristee
30th September 2009, 12:41
И срещу всичко това хирурзите не дават никаква гаранция нали?

Divinemouse
30th September 2009, 12:48
Аз се сещам за Аня Пенчева-д-р Тепавичарова

gwendoline
30th September 2009, 12:51
И срещу всичко това хирурзите не дават никаква гаранция нали?
Няма как да ти дадат такава дълга гаранция - не се знае по-нататък как ще реагира тялото ти - получи ли се изместване - вероятно си претоварила някой мускул (проблема си е твой), получиш ли капсулна контрактура - значи тялото ти се бори срещу чуждото тяло (имплантите) (проблемът също си е твой), ако се получи увисване - искала си голям кубик - носиш си последствията (проблемът с увисването след време също си е твой), ако се получи ботъминг (той обикновено се получава почти веднага след операцията) - проблемът не е "твой", но има един куп завойчета, поради които може да те спуснат и пак да си остане "твой" в крайна сметка. Затова всичко зависи от предварителния ти разговор с хирурга - директен въпрос, който много жени подценявмат, какво правите ако нещата не се получат и какво ще струва това :idea:

dimitriq76
30th September 2009, 13:01
gwendoline имах предвид с това 10 години ,защото Урсула в горещо каза ,че на 2-3 г се сменят инплантите .Венета му каза ,че има жени с над 10г инпланти и той каза ,че е лажа .Както и дае явно секи си говори каквото му падне !

gwendoline
30th September 2009, 13:08
gwendoline имах предвид с това 10 години ,защото Урсула в горещо каза ,че на 2-3 г се сменят инплантите .Венета му каза ,че има жени с над 10г инпланти и той каза ,че е лажа .Както и дае явно секи си говори каквото му падне !
Ами да - някои и на по-чест интервал ги сменаят по една или друга причина, но... твърдението му, че няма такива с над 10 г. - няма как да му се вържа. :cool:

Kristee
30th September 2009, 13:30
Май веднъж като се качиш на въртележката и няма слизане :(((
Направо се плаша

Марулка
30th September 2009, 13:38
Аз до колкото го слушах,той каза,че си ги е махнал заради претърпяна катастрофа.........и от там се се спукал някак си импл........ :!:

Оnly
1st October 2009, 17:35
Според мен винаги може да се появи някакъв проблем , само трябва да си прецениш дали да си затвориш очите и да го преглътнеш , а ако решиш за корекция - много точно да се определи източника за промяната -> дали след корекцията няма да се повтори инцидента , т.е. дали има смисъл от нея . Така че със затворени очи наистина могат да се откарат и 10 години . :lol: