PDA

View Full Version : Резултат след операцията


kikirica
2nd October 2009, 06:52
Здравейте, най-вероятно доста е писано по темата, но може ли пак да споделите, колко време след операцията гърдите придобиват желания вид. Операцията ми беше преди 8 дена. Дясната гърда седи добре, лявата е като че ли малко по на високо...или по скоро е леко поиздута все още в горната си част. Тя като че ли се възтановява по=бавно. Все още ме боли лявата ръка, не мога да я вдигам много..имам синини ..и тн.

kikirica
2nd October 2009, 06:54
и са доооста твърди:) Надявам се , че и това се променя.

petiarad
2nd October 2009, 08:46
Не се притеснявай миличка! С времето ще се оправят и всичко ще си дойде на мястото! Имай търпение, все пак си прясно оперирана...Дай малко повече инфо къде ,при кого ,колко и как....УСПЕХ!

kikirica
3rd October 2009, 01:46
дано:):)
ами аз живея в Канада. Предпочитах да си направя операцията в БГ/ по причината , че мога да събера повече инфо за лекарите и да преценя при кой да се подложа под ножа/, но тъй като незнам кога ще имам възможност да си дойда , реших че няма какво да се туткам .
инфо за имплантите:
Natrelle /тука май главно тях слагат/ 400cc high profile
подмускулно, през зърното
ластина лента- не
ластичен сутиен - да- с който трябва да седа поне 1 месец.
масажи- от 7-мия ден
дренажи - не
1,5 след операцията вече си бях у дома

за лекаря няма смисъл да давам инфо:)

kikirica
3rd October 2009, 01:47
дано:):)
ами аз живея в Канада. Предпочитах да си направя операцията в БГ/ по причината , че мога да събера повече инфо за лекарите и да преценя при кой да се подложа под ножа/, но тъй като незнам кога ще имам възможност да си дойда , реших че няма какво да се туткам .
инфо за имплантите:
Natrelle /тука май главно тях слагат/ 400cc high profile
подмускулно, през зърното
ластина лента- не
ластичен сутиен - да- с който трябва да седа поне 1 месец.
масажи- от 7-мия ден
дренажи - не
1,5ч. след операцията вече си бях у дома

за лекаря няма смисъл да давам инфо:)