PDA

View Full Version : Конкурс Мис Силикон


shokolad
8th October 2009, 14:56
Здравейте мили момичета на 21. 10 тази година :) в клуб Escape ще се проведе конкурс за красота Мис Силикон. Набираме момичета , които искат да участват. Най- важното условие е да имате силикон в гърдите, да се намирате за привлекателни и атрактивни не е важна височината и възрастта ви. Конкурса ще се проведе в 4 тура :
1. Представяне на кандидатките в ежедневни тоалети
2. Белъо
3. Бански
4. Вечерни облекла
и Награждаване

Ще бъде избрана една победителка Мис Силикон, която
ще спечели правото да участва в Международния конкурс
Освен това ще има победителка в раздел най- естествен бюст, най- секси бюст най- голяма гръдна обиколка. Всички момичета ще получат награди.
конкурса ще бъде заснет и излъчван изцяло по 3 български телевизии

За повече информация пишете ми на e-meil : m6okolad@abv.bg
тел 0888517715

Glesanka
8th October 2009, 16:39
А награда за НАЙ-КУХА ЛЕЙКА няма ли да има :lol: :lol: :lol: ???

С такива конкурси само се подбива имиджа на пластичната хирургия, и за съжаление всички жени, които са прибягвали до нея, дори и заради ИСТИНСКА НУЖДА, а не заради прищявка, минават под общ знаменател и определението е само едно - тъпи и елементарни създания :x :x .

junglegirl
8th October 2009, 21:20
...само се подбива имиджа на пластичната хирургия, и за съжаление всички жени, които са прибягвали до нея, дори и заради ИСТИНСКА НУЖДА, а не заради прищявка, минават под общ знаменател и определението е само едно - тъпи и елементарни създания :x :x .
Ето това от колко време искам да го напиша...!!!

Мариса
9th October 2009, 00:40
Чудят се как да привлекат вниманието на клиентела за бара.

petiarad
9th October 2009, 09:06
Много бързо се регистрираха тези тука?? И много лесно откриха форума?? До сега никой не се интересуваше от проблемите на момичетата тук...и изведнъж....че пък и награди...???

fani_83s
9th October 2009, 09:20
не знам, но google не е чувало за такъв конкурс, а и не съм видяла никъде да е обявен освен тук

Мариса
9th October 2009, 22:25
Видяха от Унгария,прочетох статия за конкурса в замундата

Mena
14th October 2009, 12:18
http://life.dir.bg/2009/10/13/news5216400.html
:1228:

Бобето
14th October 2009, 18:03
Ама какво нападнахте потрбителя пуснал обявата....голяма работа каква е целта и кой за какви ни мисли.....на мен не ми пука, що ви пука на вас незнам???

Който иска звъни и отива който е против....що не замълчи!!!
Като че ли сме в училище!

Divinemouse
14th October 2009, 22:37
Ще ходя да гледам :lol:

Мариса
15th October 2009, 15:44
Ще ходя да гледам :lol:

И аз мислех да ходя,но отивам в командировка и ме е яд,че няма да мога.
Томи да пишеш как е минало:) :P

te_dda
21st October 2009, 22:16
незнам кой ще се явява и кой по каквикритерии кого ще избират( щото истински такъв конкурс има смисъл ако се гледат голи гърди все пак !!, а не нагласени със сутиени, в които и най-кривите и недоизкусурени гърди могат да изглеждат добре!!!), но знам със сигурност,че ще е имало мнооого реклама на пластични софиийски " светила" :1242: :twisted:

лично на мен ми звучи смешно да се провъзгласи за най-хубав бюст такъв,който дори не е видях като хората :lol: ,таак че освен реклама незнам друга каква е целта.. :roll: :?

gwendoline
22nd October 2009, 09:54
,таак че освен реклама незнам друга каква е целта.. :roll: :?
Как каква - шоуМъжете получават своята доза "спектакъл", жените - съдират телефоните от звънене по клиниките на другия ден! :lol:
Как да няма смисъл от подобни конкурси... :roll: :wink: :lol:

gwendoline
22nd October 2009, 09:55
А да...и заведението ще си направи оборота, журналистите ще си напишат дописките.... някои продължават да купуват вестници, заради голата снимка на предпоследна страница. :idea: Звучи невероятно, но е факт :lol:

Stunning
22nd October 2009, 10:59
А награда за НАЙ-КУХА ЛЕЙКА няма ли да има :lol: :lol: :lol: ???
.

:yako:

Марулка
22nd October 2009, 11:32
http://novinitepro.bg/specialno/body-style/silikon-silikon-silikon-na-konkurs.html

gwendoline
22nd October 2009, 11:56
http://novinitepro.bg/specialno/body-style/silikon-silikon-silikon-na-konkurs.html
:looking_at_mirror: :1242:

Марулка
22nd October 2009, 11:59
Голяма излагация самият конкурс.Не знам дали е от кофти записа или просто е конкурс на махленско ниво.А за победителката и подгласницата и-но комент....... :roll:

Stunning
22nd October 2009, 12:20
жалка картинка...

te_dda
23rd October 2009, 00:07
сори,ама имах нерви да гледам тая глупост само една минута :lol: :lol: , така и не разбрах коя е победителката, не че има значение, де ! :lol: :lol:

Glesanka
25th October 2009, 20:56
В публиката ми се мерна силуетът на Митьо Пищова - пълна отврат. Съжалявам, че има жени, които се унижават дотам, че участват в подобна пошлост и дефилират полуголи пред такива и други изпаднали особи. Но явно наистина за ВСЕКИ влак си има пътници :1246: :1246: .

Armand
1st November 2009, 22:28
тъпо е, че направиха такова публично събитие с толкова недостойни представителки

според мен ефекта беше по-скоро негативен и отекна с насмешка в обществеността

Monique
2nd November 2009, 02:22
http://novinitepro.bg/specialno/body-style/silikon-silikon-silikon-na-konkurs.html :? :shock: :2009: :2055: o Yeah!

aniK
2nd November 2009, 08:38
http://novinitepro.bg/specialno/body-style/silikon-silikon-silikon-na-konkurs.html :? :shock: :2009: :2055: o Yeah!

Брей, напънах се и го изгледах :D След толкова кометари. Ами защо ги оценяват по сутиени, така и баба знае :girl_haha:

BEBORAN
3rd November 2009, 12:41
малииииий тая с червената рокля къв вЪмпир е ужаааас и с некви лещи тцтцтцтц

gwendoline
3rd November 2009, 12:44
Ами защо ги оценяват по сутиени, така и баба знае :girl_haha:
Щот така всички сме мноу секси :girl_dance: Даже и момичетата без силикон... :wink: :lol:

Amelly
3rd November 2009, 13:14
жалка картинка...
и аз не знам какво друго да кажа

Armand
3rd November 2009, 19:27
Ами защо ги оценяват по сутиени, така и баба знае :girl_haha:
Щот така всички сме мноу секси :girl_dance: Даже и момичетата без силикон... :wink: :lol:

според мен никой нямаше да се яви без силикон, все пак това е шоу, не преглед при мамолог :)

както и да е, идеята е приятна, но реализацията се е оказала неуспешна

всъщност сега вече се замислям дали идеята си я бива, реално нито един от тези конкурси за красота (както на жени, така и на автомобили между другото) не ми се е нравила

gwendoline
3rd November 2009, 19:43
Ами защо ги оценяват по сутиени, така и баба знае :girl_haha:
Щот така всички сме мноу секси :girl_dance: Даже и момичетата без силикон... :wink: :lol:

според мен никой нямаше да се яви без силикон, все пак това е шоу, не преглед при мамолог :)

Не си ме разбрал - казах, че е лесно да бъдеш много секси със сутиен, когато не се виждат недостатъците и кривите гърди; че със сутиена с подплънките и другите мацки (без силикон) го докарват секси на цици, така че.... тъпня е да се оценява нещо, пакетирано в обвивка. :idea: На мен ходенето по подиум без сутиен не ми навява преглед на мамолог, ама... при всеки е различно явно :wink: :lol:

Armand
3rd November 2009, 22:38
честно ли? и със сутиен не ми изглеждат секси тия..

по принцип 90% от участничките са си показвали циците, така че едва ли имат некви скруполи, по-скоро ми се струва, че домакините от "ескейп" са се противили на идеята некви развлекани да им щракат като жрици на любовта из заведението :)

jolifille
3rd November 2009, 23:01
по-скоро ми се струва, че домакините от "ескейп" са се противили на идеята некви развлекани да им щракат като жрици на любовта из заведението :)
Аз пък мисля,че кандитатките са се показали по чисто голи цици на журито още като са се записвали за участие на конкурса :cool: :wink: ,но тай като въпросното заведение се води "тузарско",те са решили да спестят размотаването без бельо на клиентите и гостите на конкурса,като за въпросните е останала само хубавата гледка на "облечени" цици :idea: :lol:

Armand
3rd November 2009, 23:04
съмнявам се да е имало некво жури преди конкурса

по принцип фирмата в която работя преди 2-3 месеца беше официален спонсор на некво измислено събитие от сорта на форум българска мода или нещо такова в гранд хотел софия и организаторка беше същата дама, която е организирала и този конкурс, та в този ред на мисли мога да гарантирам, че всяка която е пратила и-мейл че иска да участва е участвала :)

Lilith
4th November 2009, 09:27
Аз пък мисля,че кандитатките са се показали по чисто голи цици на журито още като са се записвали за участие на конкурса :cool: :wink: ,но тай като въпросното заведение се води "тузарско",те са решили да спестят размотаването без бельо на клиентите и гостите на конкурса,като за въпросните е останала само хубавата гледка на "облечени" цици :idea: :lol:

И аз мисля, че са се показали голи при записването или най-малкото са дали свои голи снимки, но да са по бельо на конкурса, едва ли е защото Искейп е супер тузарското заведение :lol: По скоро не са имало кой знае колко голям избор от кандидатки още в началото и са се примирили с наличните :roll: За да изглеждат всички прилични са ги пуснали по "сотеени" :cool: и така .. :roll:

BEBORAN
4th November 2009, 09:39
защо все още го обсъждаме тва конкурсче??? хахах :roll: :lol:

Armand
4th November 2009, 17:15
защо все още го обсъждаме тва конкурсче??? хахах :roll: :lol:

щото ако никой не го изкоментира догодина ще го направят същия

BEBORAN
4th November 2009, 17:56
надали тея дето правят конкурси четат форуми

Armand
4th November 2009, 18:01
щом бойко борисов броди из фейсбука, кво им пречи на органиторката да прочете темичката :)

BEBORAN
4th November 2009, 18:07
хахаххаа да бе да, той си има далеч по важни неща от тялото.бг

Armand
4th November 2009, 18:10
няма от къде да знаеш кой кво има и няма :) :D

Monique
4th November 2009, 20:10
по-скоро ми се струва, че домакините от "ескейп"...Не е ли Ялта това? :lol:

BEBORAN
4th November 2009, 20:35
ескейп

Armand
4th November 2009, 22:00
по-скоро ми се струва, че домакините от "ескейп"...Не е ли Ялта това? :lol:

ескейп е ве:) то аз не че ги обикалям всяка нощ дискотеките, но знам че в ескейп има такива стълбички

BEBORAN
6th November 2009, 10:00
хайде още некой да напише че е ескейп и да затворим темата

Monique
8th November 2009, 22:56
Escape e

Armand
15th November 2009, 22:26
а всъщност докато още текат отзвуците на конкурса за силикон са направили и конкурс "Мис естествен бюст" :) как къде, във версай :)

Мариса
15th November 2009, 22:35
а всъщност докато още текат отзвуците на конкурса за силикон са направили и конкурс "Мис естествен бюст" :) как къде, във версай :)

кво пък е тва версай :roll:
звучи доста етно :lol:
представям си какви кравички ще цъфнат пък там с множество подплънки хахааа,ако са слабички

Armand
15th November 2009, 22:38
макар и с изтънчено име, версай е чалга дискотека и то от най-чалгясалите :) има го по морето, софия и пловдив до колкото зная, но не съм бил и не мога да кажа нищо

както може да се досетиш участничките са в рамките на 18-9 години и се борят за престижни награди от сорта на "бутилка уиски" или "ваучер за безплатен вход", така че не може да се очаква кой-знае кво :)

кльощи са повечето, като се замисля

Мариса
15th November 2009, 22:44
макар и с изтънчено име, версай е чалга дискотека и то от най-чалгясалите :) има го по морето, софия и пловдив до колкото зная, но не съм бил и не мога да кажа нищо

както може да се досетиш участничките са в рамките на 18-9 години и се борят за престижни награди от сорта на "бутилка уиски" или "ваучер за безплатен вход", така че не може да се очаква кой-знае кво :)

кльощи са повечето, като се замисля

хихихи,по-вероятно за да ги да забележи някой батко,, :lol: :lol:

Armand
15th November 2009, 22:46
те там и батковците са им такива, каквито са им миските, така че ще са лика прилика :)

бтв във фейсбука има видеота, който му е мерак може да ги види

класика направо, дефилират по бански и кожени палта, хихи

Марулка
16th November 2009, 07:53
те там и батковците са им такива, каквито са им миските, така че ще са лика прилика :)

бтв във фейсбука има видеота, който му е мерак може да ги види

класика направо, дефилират по бански и кожени палта, хихи

Я ме насочи къде да го видя :roll:

Divinemouse
18th December 2009, 09:30
Ostavete,4e sa sme6ni i izkustveni ami imam 4uvstvoto ,4e nai-malkiq biust e 400 kubika i e slagan na tymno :D

То затова е МИС СИЛИКОН а не МИС естествени гърди :girl_haha:

ARIZINA
18th December 2009, 10:13
Ostavete,4e sa sme6ni i izkustveni ami imam 4uvstvoto ,4e nai-malkiq biust e 400 kubika i e slagan na tymno :D
Поправи ме ,ако греша,но ти не се ли интересуваш живо от мамопластика в момента ?:roll:

Babri
18th December 2009, 12:09
Ostavete,4e sa sme6ni i izkustveni ami imam 4uvstvoto ,4e nai-malkiq biust e 400 kubika i e slagan na tymno :D

То затова е МИС СИЛИКОН а не МИС естествени гърди :girl_haha:

Точно :lol:

mihaelka
18th December 2009, 12:38
http://www.avtora.com/news/nowini/mis_silikon_bulgariya_2009_ioana_hristowa_razgoli_ pishtna_grud_za_nowiya_playboy


е не мога да повярвам че това в най-красивия силиконов бюст...

mihaelka
18th December 2009, 13:10
влез и разгледай галерията със снимки ако ще ти помогне,по мое мнение тук има много по красиви гърди от всички взети заедно на този конкурс :)

BEBORAN
18th December 2009, 16:08
http://www.avtora.com/news/nowini/mis_silikon_bulgariya_2009_ioana_hristowa_razgoli_ pishtna_grud_za_nowiya_playboy


е не мога да повярвам че това в най-красивия силиконов бюст...

УЖАСНИ ВИМЕТА НА КРАВА

mihaelka
18th December 2009, 16:31
и аз не мога да си представя как на тоя конкурс не е имало по-хубави силиконови цици....нарправоо... :sick:

Марулка
18th December 2009, 16:51
и аз не мога да си представя как на тоя конкурс не е имало по-хубави силиконови цици....нарправоо... :sick:

За циците-не знам,
ама знам,че никоя уважаваща себе си жена,не би се изложила на такъв долнопробен цирк.

ARIZINA
18th December 2009, 17:36
Ами то точно поради тази причина не е имало избор за наистина хубави силиконови гърди :lol:

te_dda
18th December 2009, 18:27
ами какво да ви кажа момичета - радвайте се !!! имаме естетични резултати в пъти по-добри !! Щом едни такива неестетични гърди могат да бъдат показвани като еталон, то просто: гордейте се със себе си !!! :lol: :lol:

te_dda
18th December 2009, 18:31
и аз не мога да си представя как на тоя конкурс не е имало по-хубави силиконови цици....нарправоо... :sick:

За циците-не знам,
ама знам,че никоя уважаваща себе си жена,не би се изложила на такъв долнопробен цирк.

незнам дали точната дума е цирк...за мен положението е по -точно излагация...слепи няма...дори и между тези, които нищо не разбират от силикон....увисналата и неестетична гърда си остава такава, ако щеш и със злато да кажеш,че е покрита....аз лично, ако носех такъв бюст, не бих го показала никога , а сравнението му с " най-красивия" и коментарите биха ме накарали да умра от срам... :roll: :roll: ..ма явно в държавата на Златките всички стени са с криви огледала. :evil:

Бобето
21st December 2009, 16:53
http://www.avtora.com/news/nowini/mis_silikon_bulgariya_2009_ioana_hristowa_razgoli_ pishtna_grud_za_nowiya_playboy


е не мога да повярвам че това в най-красивия силиконов бюст...


Лелелелееееееее тази има егати вимето...... :shock:

Armand
29th December 2009, 23:53
всяко чалга заведение си прави некъв такъв измислен конкурс, ЯВНО

са е имало некъв "най-секси българка", пак във "версай", дето половината са некви пъпчиви дечица... абе отврат =))))

mdacota
1st February 2010, 13:50
всяко чалга заведение си прави некъв такъв измислен конкурс, ЯВНО

са е имало некъв "най-секси българка", пак във "версай", дето половината са некви пъпчиви дечица... абе отврат =))))

Във Версай имало конкурс за Мис естествен бюст...Луда работа. Спечели го едно меко казано, момиче с леко поведение...То не че това пък е някаква новина. разбира се, че никоя уважаваща себе си жена няма да отиде на такъв кОнкурс

Марулка
1st February 2010, 13:52
Камо ли пък дето организаторите нямат пари да купят сносно бельо а го взимат да не споменавам от кой пазар.........А наградата е щафета салам.

mdacota
1st February 2010, 14:59
Камо ли пък дето организаторите нямат пари да купят сносно бельо а го взимат да не споменавам от кой пазар.........А наградата е щафета салам.

Тези били платили 2 000 лева на победителката. Не знам колко е вярно, ама майка Хи се хвалела. А щерката се оплаквала, че джисемето Хи, не спира да звъни... :2055:

Armand
1st February 2010, 20:14
пфф още ли ги коментирате тия конкурси


по принцип конкурсите за красота на квото и да е, било то жени, коли, цветя и т.н. са ебати пародията

отиват при някоя голяма фирма, казват пичове ше правим мус мокро дупе (или некво такова име, което звучи популярно, а всъщност не е) станете ни официални спонсори, дайте примерно 5 бона и така... от 10 фирми 9 ше откажат, една ше се навие (на пр-а ше му се пусне под масата нещо)

след това се намират деца, които ше се съблекат за безпари, некво оръфано заведение във вторник вечер и така

тая същата огранизаторка на тоя конкурса за бюста беше неква от огранизаторките на "ФОРУМ БЪЛГАРСКА МОДА", звучи добре, на практика бяха 7-8 момиченца + нея и бански ПРИМО ЕМПОРИО (което на име пак е добре) и така =)))


същата работа мога да разкажа и за конкурса кола на годината, само че там точат от всички автомобилни вносители, членове на сваб, един път такса за участие, после такса 1000 лв. за номинация и накрая такса за победителя, която се води нещо като право на модела да носи името кола на годината за 1 година, което е пак там некви хиляди

бтв тая година, ако не беше скандала с "кола на годината" щеха да коронясат тойота приус, което е голема шегичка =)