PDA

View Full Version : Проблем със спането


xtina
10th October 2009, 12:44
на 30 ми беше операцията имам 410cc интересуваме кога мога да почна да спа на една странна или по корем. Омръзна ми да спа по гръб схваща ми се всичко вече.




P.S Извинявам се за правописните грешки ползвам кирилизатора на абв :x :roll:

gwendoline
10th October 2009, 16:05
на 30 ми беше операцията имам 410cc интересуваме кога мога да почна да спа на една странна или по корем. Омръзна ми да спа по гръб схваща ми се всичко вече.




P.S Извинявам се за правописните грешки ползвам кирилизатора на абв :x :roll:

Защо не попиташ за всичко това хирурга си, както и какви импланти ти е поставил...? Не мога да си представя за себе си да не знам какво ми поставят... :roll: Поне паспорти на имплантите би трябвало да имаш, нали Иначе за надмускулното поставяне не зная да има ограничения в движението и спането принципно...

xtina
10th October 2009, 19:43
имам документи на имплантите знам марката,cc и още много информация има в книжката ама хич не ми е ясно .Пише страшно много работи в нея и някои неща изобщо не ги разбирам чесно казано. Аз много ги харесвам как са станали. Доктора ми каза че при всеки е индивидуално, но все пак ми беше интересно горе долу кога. Но както виждам неможете да ми отоговорите на въпроса. Все пак благодаря.

Glesanka
10th October 2009, 23:05
Поне два-три месеца след операцията е хубаво да спиш по гръб :roll: :roll: .

Бях като тебе след операцията - всичко ме болеше от спането по гръб, имах чувството, че съм като пребита сутрин, да не говорим, че не можех да спя повече от 4 часа на нощ, и броях дните до мига, когато отново ще мога да си легна настрани, но след известно време се оказа, че съм свикнала с позата по гръб. А след като установих, че спейки по гръб имам неочакван положителен ефект - избягва се появата на бръчки около очите или поне силно се забавя процеса, реших, че оттук нататък ще спя само по този начин - и така вече повече от три години.

Стисни малко зъби, за да не развалиш постигнатото. Все пак красотата изисква и жертви:1246: :1246: .

ARIZINA
11th October 2009, 00:08
Специално за надмускулните,док.ми каза ,че мога да спя настрани след 15 -20-тия ден,но на мен ми беше удобно вече след 30-тия.По корем не спя по принцип,но сега като ходя на масаж си лягам без проблем върху гърдите.На два месеца и половина съм.

xtina
11th October 2009, 02:21
Благодаря ви много за бързите отговори. Еми предполагам, че ще свикна и без това в момента нямам друг избор. :roll:

gwendoline
11th October 2009, 09:30
Аз много ги харесвам как са станали. .
Надвускулните стават видимо красиви веднага след операцията :cool: Все пак съветче - спи с ластичен сутиен, не само сега след операцията, но и след това :idea:

xtina
11th October 2009, 12:26
Аз попитах доктора за еластичен сутиен и той ми каза че ако искам.... не е задължително. Мен много ме стяга. Сложих го и веднга го махнах, изобщо не е удобно. Но все пак благодаря за съвета. Ще пусна снимки днес да ги покажа :P

Divinemouse
11th October 2009, 22:09
Аз попитах доктора за еластичен сутиен и той ми каза че ако искам.... не е задължително. Мен много ме стяга. Сложих го и веднга го махнах, изобщо не е удобно. Но все пак благодаря за съвета. Ще пусна снимки днес да ги покажа :P

Всички казват ,че не е задължително но го препоръчват...Моя доктор ми каза ,че ако искам по дълго време да имам красив бюст, да спя със сутиена...Аз и така правя,само във много топлите дни съм без :lol:

te_dda
21st October 2009, 21:38
започнах да спя на една страна още на 2-та седмица..до ден днешен, вкл. и лятото, спя с триумфа,който е изключително удобен :!:

:wink:

Divinemouse
22nd October 2009, 07:29
започнах да спя на една страна още на 2-та седмица..до ден днешен, вкл. и лятото, спя с триумфа,който е изключително удобен :!:

:wink:

Къде се загуби девойко ....липсваш ни... :girl_kiss2:

BarbieGirl
22nd October 2009, 18:05
Аз все още нямам силикон, но имам въпрос. След време, ако се ляга по корем или се притискат повечко гърдите възможно ли е да се получи някакъв проблем или пазенето (в частност за спането) е само в началото?

te_dda
23rd October 2009, 00:01
започнах да спя на една страна още на 2-та седмица..до ден днешен, вкл. и лятото, спя с триумфа,който е изключително удобен :!:

:wink:

Къде се загуби девойко ....липсваш ни... :girl_kiss2:

:girl_kiss2: :2046: :2024: и вие ми липсвахте :!:

te_dda
23rd October 2009, 00:03
BarbieGirl, ако това на аватара си ти, не знам къде ше го слагаш тоя силикон и защо :lol: :lol: :wink:

BarbieGirl
23rd October 2009, 00:10
Аз съм, да :) Мерси за комплимента. Ами искам по-големи, а и имам разлика м/у двете гърди, така че е наложително (според много хора не е, ама аз си го мечтая отдавна). Пък и имам още 10кг да сваля и не се знае дали всичко ще си остане същото :roll: Малко съм извън темата :offtopic: