PDA

View Full Version : За по-бурния секс


Sirocco
13th October 2009, 16:47
Здрасти на всички! :D

От известно време съм само в режим "дебнене" и съм впечатлена от дамите, които пишат тук :D Някои от вас направо имам чувството, че ви познавам, толкова сте ми готини :cool: Мисля, че сте точните хора, на които мога да си задам въпроса.

Накратко, искам импланти. Нося 75B, но на 177см, 57кг се сещате, че малеят (тоя термин го прихванах от вас :lol:, но чудесно описва как ги чувствам). Въпреки това много си харесвам формата и ако направя операция на този етап, ще е само за обема.

Работата е, че съм почитател на практики, масово считани за твърде екстремни, а чета, че дори спане по корем през първите две години може да доведе до проблем? Страх ме е да не изтъргувам секса, който ме прави щастлива и пълноценна, за по-добър външен вид. С по-големи гърди и аз, и партньора ми ще се възбуждаме повече, но ако трябва да пазя придобивките и да се ограничавам в движенията, ще съм по-нещастна - цял един арсенал от практики ще си отиде от сексуалния ми живот... :( Мисля, че ме разбирате..

Затова ме интересува - доколко ограничавате себе си/партньора си дори при елементарно пипане, мачкане (дори няма да питам за връзване и притискане/причиняване на болка)? Стеснихте ли избора на пози и за какъв период от време след операцията (например вие легнала по корем, а той с цялата си тежест върху ви - възможно ли е със силикон)? На пипане доколко се усеща имплантът? Няма да се чувствам комфортно, ако се напипва прекалено явно и гърдите ми не се полюшват въобще (това също е едно от нещата, които страшно ме възбуждат). С по-големи гърди разнообразихте ли арсенала от практики в леглото или ги ограничихте за сметка на естетическия резултат? Това са въпроси, които не мога да задам на лекар, а са много важни за мен..

В общи линии ме интересува екшън момента - повече докосването, не толкова показването. И без това се обличам консервативно (движа се в академични среди и май и за вбъдеще ще е така) и показвам плът единствено на себе си и човека до мен. Широки деколтета, къси поли и т.н. никога не са ме блазнили и ми е крайно неприятно да ме оглеждат непознати.

Вие сте с едни гърди напред в тази сфера, така че ще се радвам на съвети :girl_kiss2:

Мариса
13th October 2009, 16:57
Здравей,аз лично нямам никакви проблеми относно секса,напротив.Дори е по-як от всякога.Само в началото се налагаше да лежа,но това е за кратко-не повече от 20 дни.
Иначе приятеля ми ги стиска,мачка,щипе,замсуква. ..всичко.Даже сега ми е по-приятно,обожавам да ми бие шамари по тях.Мога да се друсам и люшкам без проблем.4 месеца от операцията при мен.
Дори правим повече пози от преди,аз и спортувам активно.
Ниакакви ограничения не спазвам,по принцип не спа по корем,но при някои пози си лежа без проблем и без никакви болки в гърдите.

gwendoline
13th October 2009, 17:00
Добавям към горния пост, че спя по корем пледимно без никакъв проблем от втория месец след операцията. Полюшвания чак не съм постигнала все още в гърдите, макар че се мърдат, подвижни и меки са. Чувствителност имам навсякъде в тях, без в долната част около белега. Предполагам по-натам, че ще се възвърне. На пипане се усеща всеки имплант, който е над 350 сс. Но не намирам това за отблъскващо.

Мариса
13th October 2009, 17:04
Чувствителност имам навсякъде в тях, без в долната част около белега. Предполагам по-натам, че ще се възвърне. На пипане се усеща всеки имплант, който е над 350 сс. Но не намирам това за отблъскващо.

Еми то си е цица,неможе да е отблъскващо :P
А и са доста меки,че се люлеят,но пък преди нямаше кво да се люлее :lol:

Sirocco
16th October 2009, 01:57
Здравей,аз лично нямам никакви проблеми относно секса,напротив.Дори е по-як от всякога.Само в началото се налагаше да лежа,но това е за кратко-не повече от 20 дни.
Иначе приятеля ми ги стиска,мачка,щипе,замсуква. ..всичко.Даже сега ми е по-приятно,обожавам да ми бие шамари по тях.Мога да се друсам и люшкам без проблем.4 месеца от операцията при мен.

Марисабела, страшно ти благодаря за поста! :1207: Даваш ми супер надежди, щом действаш с пълна свобода с новите гърди. Просто от четене на други постове, останах с впечатление, че много ще трябва да се пазя, едва ли не да не лягам върху тях, та се радвам да чуя, че мога да вилнея с пълна сила! Щом сте и разширили арсенала, още по-добре. Само това да се чува! :cool:


Добавям към горния пост, че спя по корем пледимно без никакъв проблем от втория месец след операцията... На пипане се усеща всеки имплант, който е над 350 сс.

Това е супер, защото и аз спя само по корем, по-рядко настрани. По гръб се чувствам като в ковчег и изперквам :2014: Това за над колко кубика се усещат беше мега полезно инфо и ще го имам предвид! :2003: Проблемът ми е може би, че не познавам ни една дама с импланти, а и живея в Дания. Тук да те поздравят си е голямо постижение, камо ли някой да ми признае, че е със силикон и да ми се разгърди :naked: Просто няма шанс.

Знам, че тъкмо се приземих във форума и не мога да очаквам от всички дами да се отворят на тема секс, но се надявам още хора да се включат :1252:

Sirocco
16th October 2009, 02:01
Още един въпрос - интересувам се от поставяне чрез аксиларен достъп. Има ли дами във форума с такава операция? Прегледах доста теми, гледах снимките (поне тези линкове, които все още работят) и не видях никой с такива? :)

gwendoline
16th October 2009, 07:44
Още един въпрос - интересувам се от поставяне чрез аксиларен достъп. Има ли дами във форума с такава операция? Прегледах доста теми, гледах снимките (поне тези линкове, които все още работят) и не видях никой с такива? :)
Има, има, но са малцинство. Тук, в БГ, не са много хирурзите, практикуващи този вид достъп.

joliy
19th October 2009, 19:09
Още един въпрос - интересувам се от поставяне чрез аксиларен достъп. Има ли дами във форума с такава операция? Прегледах доста теми, гледах снимките (поне тези линкове, които все още работят) и не видях никой с такива? :)

Как бе, мила...аз съм с разрез под мишницата. И други има. Наистина е хубаво, че нямам белези на гърдите. На мен доста време ми бяха твърди гърдите...не помня колко, месеци е било. Но сега са досущ като естествени - и се клатят и са меки. Даже си мисля, че ако някой мъж не знае, че съм с импланти няма да разбере - като "истински" са :1207: