PDA

View Full Version : ВИБРО И ВАКУУМ МАСАЖОР


luna
24th January 2006, 10:17
Имам си два уреда: вакуум масажор на Philips и вибро масажор на Casada. Използвах ги за кратък период, но нямаше резултат (естествено очаквах моментален ефект).
Ако някой има опит с тези уреди, моля нека сподели. :idea:

vesi1
24th January 2006, 11:03
Какво си очаквала от тези уреди, освен да те масажират????

ПП: Никога не съм ползвала.

luna
24th January 2006, 11:14
Очаквах да кажем след месец да има някакъв ефект. Все пак това не са неща от каталожна търговия, а реномирани марки. Може би трябва по-продължително време да се употребява. Или пък има някаква тънкост. :?:

Ratt
21st February 2006, 23:23
Най добре ходи на антицелулитни масажи и вибросауна

luna
2nd March 2006, 14:13
Какво е това вибросауна?
А някой ползвал ли е вибромасаж или някой друг антицелулитен метод в салон, има ли ефект според вас и кой е най-ефективен :roll: .

Klio
2nd March 2006, 16:33
Имам си два уреда: вакуум масажор на Philips и вибро масажор на Casada. Използвах ги за кратък период, но нямаше резултат (естествено очаквах моментален ефект).
Ако някой има опит с тези уреди, моля нека сподели. :idea:
с каква цел си ги ползвала?

luna
6th March 2006, 13:47
Тези два уреда са предимно антицелулитни. Мислех, че след няколко седмици употреба ще има някакъв, макар и малък ефект и всъщност не съм ги използвала за дълъг период. Исках да разбера дали някой е ползвал такива пособия и да сподели опита си - може да има някаква тънкост, нещо допълнително като крем и т.н.

Klio
6th March 2006, 21:10
Тези два уреда са предимно антицелулитни. Мислех, че след няколко седмици употреба ще има някакъв, макар и малък ефект и всъщност не съм ги използвала за дълъг период. Исках да разбера дали някой е ползвал такива пособия и да сподели опита си - може да има някаква тънкост, нещо допълнително като крем и т.н.

моят целулит почти изчезна чрез сваляне на излишни килограми + спорт. вече почти не си личи. в момента си правя масажи с топка за масажи и антицелулитен крем и съм много доволна. по време на слабеенето и спорта не ползвах крем, ползвам от скоро..трябва много търпение и не само няколко седмици, а повече :)

luna
7th March 2006, 11:27
Аз почти нямам какво да свалям -175см/65кг. След като спортувам активно от 2 -3 месеца установих, че съм стегнала доста мускулите,но целулита изобщо не се е повлиял. Затова си мисля, че трябва да намеря начин да го махна. Предполагам, че тези уреди са само помощно средство.
Клио, какви антицелулитни кремове използваш - може да ми пратиш лично съобщение, да не се приеме за реклама. Благодаря ти :D

mayatr
5th February 2009, 10:17
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=170296844363
nai dobriq ured i e na normalna cena,dostavqt za 3 dni ot angliq
:))))))
bez kremove mazila se polzva

k4k4v1d4
2nd July 2011, 20:51
Имам си два уреда: вакуум масажор на Philips и вибро масажор на Casada. Използвах ги за кратък период, но нямаше резултат (естествено очаквах моментален ефект).
Ако някой има опит с тези уреди, моля нека сподели. :idea:

Вакуумен масаж в студио за красота - със СПМ немски уред - 12 процедури - 4 см от горна част на бедро и 6 см от дупе. Кожата страшно се изглажда (портокаловата) и на пипане е страшно мека. Аз не съм ходил, гаджето :)

titi1
20th March 2012, 11:56
от домашните уреди няма полза, казвам от собствен опит.

StefanPetrov
13th June 2012, 18:00
Нещо интересно което намерих по темата цък (http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/94078) :longhair:

Simona1
24th March 2017, 15:31
Аз също имах проблем с целулита, достатъчно голям да разбера, че мъжът ми не ме харесва без да ми казва. Започнах да ходя на антицелулитен масаж през ден и отделно си закупих този Масажор за премахване на целулит (http://yay.bg/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B5%D0%BB%D1%83%D 0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BD-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%B6%D0%BE%D1%80-Benice-Body-Slimmer) и го ползвах в дните когато не ходен на масаж. Да ти кажа честно за 1 месец ефекта е огромен. И от продукта и от масажа. Самия продукт ми го препоръча масажистката и съм и много благодарна за това. Ако нямаш финансовата възможност за масаж по-добре си купи този малък уред и почни малко кардио да правиш сигурна съм, че ще има, ако не същия дори и по-добър ефект, защото от кардиото по-добро няма. Поздрави !