PDA

View Full Version : Джакузи

Мариса
15th November 2009, 18:49
Някой знае ли дали е ок да слагам пяна за вана в работещо джакузи?
Риск има ли от повреда?

Марулка
15th November 2009, 19:24
Риск има ли от повреда?

Е,ся какво като сме с цици и да умираме ли......
Прави си кефа и хич не му мисли.... :wink:

Мариса
15th November 2009, 19:32
Риск има ли от повреда?

Е,ся какво като сме с цици и да умираме ли......
Прави си кефа и хич не му мисли.... :wink:

am,ма не трябва да се разваля,за да мога да ползвам и за напред :lol:

Марулка
15th November 2009, 19:35
и по каква логика пяната ще ги орезили :roll:

apoklistika
15th November 2009, 19:53
Не циците ма Марульо, джакузито :lol_sign:

Марулка
15th November 2009, 19:58
УФ :evil:

Renkata
15th November 2009, 20:27
:lachen:

gwendoline
15th November 2009, 20:33
и по каква логика пяната ще ги орезили :roll:
Джакузито ще ги масажира перфектно, а пяната ще ги направи по-еротични. Край на спора :2052: :2002:

Мариса
15th November 2009, 20:52
хмм,незнам,само на вана си останах.неискам да разваля ДЖАКУЗИТО,А незнам циците в каква връзка писахте.
:lol: :lol: :lol:

едва ли е ок,щом се почиства с вода и белина само,а тази пяна да вземе да бълбука и тн-рисковано ми се струва

SweetShark
15th November 2009, 21:49
Абе, Мариса, ти майтапиш ли се? :shock:

В джакузито се плага една мерителна капачка от пяната. По-хубава пяна правят бълбуците (това, дето излиза отдолу, не от страничните дюзи).

И не се разваля джакузито, споко, 6-та година си бачка с пяна и без проблеми....

Миенето после става с Бреф или подобен спрейовиден препарат за почистване и струята на душа. :)

Мариса
15th November 2009, 21:51
Абе, Мариса, ти майтапиш ли се? :shock:

В джакузито се плага една мерителна капачка от пяната. По-хубава пяна правят бълбуците (това, дето излиза отдолу, не от страничните дюзи).

И не се разваля джакузито, споко, 6-та година си бачка с пяна и без проблеми....

Миенето после става с Бреф или подобен спрейовиден препарат за почистване и струята на душа. :)

щото човека,дет подържа жилището неможа да ми отговори,тъй че ти благодаря за инфото.супер
А тва за белината за почистването верно лие?

SweetShark
15th November 2009, 21:57
Аз не понасям миризмата на белина (асоциирам я с болница и оттам, с мръсотия, така че мразя да чистя с белина...), затова ползвам само препарати като Бреф или Меглио-обезмаслител (това последното е много силно и със задушаващи изпарения, така че с него много внимавай, иначе няма равно в почистването без търкане).

Иначе и белината чисти, ако я прдпочиташ.

Няма нужда да промиваш дюзите, те не задържат мръсотия вътре в тях.

Мариса
15th November 2009, 22:00
Аз не понасям миризмата на белина (асоциирам я с болница и оттам, с мръсотия, така че мразя да чистя с белина...), затова ползвам само препарати като Бреф или Меглио-обезмаслител (това последното е много силно и със задушаващи изпарения, така че с него много внимавай, иначе няма равно в почистването без търкане).

Иначе и белината чисти, ако я прдпочиташ.

Няма нужда да промиваш дюзите, те не задържат мръсотия вътре в тях.

супер си-мерси много. :) :)

raptor
15th November 2009, 22:13
:cool:само не изпускай сушоар вътре
\як е аватара як е...\

Мариса
15th November 2009, 23:22
:cool:само не изпускай сушоар вътре
\як е аватара як е...\

:shock: :shock: обичам живота,не бих си причинила тва

raptor
15th November 2009, 23:36
:cool: хахахаха, тогава шампанско за джакузито,гарсон...

Мариса
16th November 2009, 17:30
:cool: хахахаха, тогава шампанско за джакузито,гарсон...

винооо,мразя шамппанско

raptor
16th November 2009, 23:42
:cool:Гъмза с хубав телешки стек,или бургундско с пилешки \патешки\ дреболии на тиган?

Мариса
17th November 2009, 16:07
SweetShark а тъй като неможе да бъде перфектно стерилно,колкото и да се чисти,каква е вероятноста от инфекция?
Сексът става ли по-опасен вътре?

SweetShark
17th November 2009, 16:17
:lol: Зависи колко души сте вътре в джакузито. :oops:

Аз поне не съм хващала нищо заради секс в джакузито...Ако ще коментираме темата колко е по-готин секса в джакузи, следва да се преместим в съседната рубрика :-)

Виж, антибиотиците, ако не пия Микомакс, не ми прощават :-), за разлика от джакузито.

жоро66
17th November 2009, 16:31
Линк към блога ми, в който има много снимки на джакузита, басейни и какво ли не! Мисля по насетне да поместя и информация за джакузита и вихрови вани, но сега нямам толкова време!

Ако на някой му харесат конкретни снимки, имам ги в голям формат, мога да му изпратя на ЛС.

http://bg.netlog.com/plovdent/blog

Приятно гледане! Пожелавам на всеки да се цамбурка в подобни съоръжения :wink:

Мариса
17th November 2009, 16:35
:lol: Зависи колко души сте вътре в джакузито. :oops:

Аз поне не съм хващала нищо заради секс в джакузито...Ако ще коментираме темата колко е по-готин секса в джакузи, следва да се преместим в съседната рубрика :-)

Виж, антибиотиците, ако не пия Микомакс, не ми прощават :-), за разлика от джакузито.

имах предвид от бактериите във водата, самите джаджи немогат се разглабят основно,за да се чистят.

apoklistika
17th November 2009, 18:03
Чак толкова няма смисъл да се задълбочаваш, все пак го пълниш с чиста питейна вода тва джакузи.
Aко все пак държиш, на ей тая фирма съм вземала преди време окси таблетки за ваната http://www.bayrol.com/

SweetShark
17th November 2009, 18:04
Ами ти нали със сапун (пяна) се къпеш - а сапунът е с антибактериални свойства, отделно сменяш водата всеки път...По твоята логика, ако се цопна в общо джакузи в хотел Девин, например, 100% ще лепна нещо...или пък от морето, дето бъка от бактерии...

Отделно съвременните джакузита имат озонатори, а от това по-силна дезинфекция здраве му кажи...

Мариса
17th November 2009, 18:08
Благодаря ви за инфото,помогнахте ми много :)
Параноята не ме оставя за чистота.

SweetShark
17th November 2009, 18:29
Апо, аз ползвам подобни таблетки на Friendly Water, но само в басейна. Ама там е на съвсем друг принцип - върти се една и съща вода цялото лято през филтър, таблетата действа определно време (2 дена). Докато джакузито го пълниш, ползваш, излизаш и изтичаш водата....

Марисабела, в България подобни таблетки продава фирма "Нола-7".

apoklistika
17th November 2009, 18:35
Ами аз затова казвам, че няма нужда въобще от каквато и да е дезинфекция за вана или джакузи :) Може би два- три пъти съм купувала такова нещо и си е хвърлени на вятъра пари, за басейн вече да :)