PDA

View Full Version : Има ли връщане назад...


mdacota
25th November 2009, 09:36
Здравейте, момичета!

Бих искала да науча малко повече за операциите на д-р Тонев. Има ли наскоро оперирани при него, че аз си записах час за 2 декември. Лошото е, че започнах адски да се страхувам от ...болката, която ще трябва да търпя.
И още нещо - има ли някакво значение, ако се окажа в месечен цикъл точно по време на операцията?!
Благодаря предварително на тези, които ще ми отговорят.

Kristee
25th November 2009, 09:44
Привет mdacota,

Моят съвет е да следваш мечтите си и да не се притесняваш от болките. Болките минават и се забравят и изобщо не би трябвало да те спират. Аз например се притеснявах повече дали всичко ще е наред, да няма проблем, усложнение, от колкото от болката. Все пак хората отдавна са го казали "Трай бабо за хубост".

По отношение на месечния цикъл, не е препоръчително да си точно в този период. Има доста изписано по темата, така че ако ти се случи по-добре отложи!

Желая ти успех и не се плаши! Както каза д-р Георгиев в предаването на Гала - всяка жена заслужава своите 300 кубика / някои повече, други по-малко :lol: /
Иначе на какви импланти се спряхте, какъв достъп?
Кураж и стискам палци всичко да е наред!

mdacota
25th November 2009, 10:01
Привет mdacota,

Моят съвет е да следваш мечтите си и да не се притесняваш от болките. Болките минават и се забравят и изобщо не би трябвало да те спират. Аз например се притеснявах повече дали всичко ще е наред, да няма проблем, усложнение, от колкото от болката. Все пак хората отдавна са го казали "Трай бабо за хубост".

По отношение на месечния цикъл, не е препоръчително да си точно в този период. Има доста изписано по темата, така че ако ти се случи по-добре отложи!

Желая ти успех и не се плаши! Както каза д-р Георгиев в предаването на Гала - всяка жена заслужава своите 300 кубика / някои повече, други по-малко :lol: /
Иначе на какви импланти се спряхте, какъв достъп?
Кураж и стискам палци всичко да е наред!

Кристи, благодаря ти за светкавичната реакция на постинга ми.
Д-р Тонев не иска да ми сложи по-големи от 350 кубика...Кръгли, подмускулно, с разрез под мишницата. Това е начинът на работа на избраният от мен хирург. Хем съм нетърпелива, хем ме хвана ...шубето... :lol:

fani_83s
25th November 2009, 10:45
Има цяла тема за д-р Тонев, там сме говорили и за кубиците и за другите ти притеснения - една от първите, които излизат в раздел Мамопластика е, прочети я, ще намериш отговорите на въпросите си :)

mdacota
25th November 2009, 12:31
Изчетох сума теми. Сега съм по-спокойна, особено що се отнася до болката. Говорих и със секретарката на д-р Тонев за месечния цикъл. Тя каза, че това не е причина за отменяне на операцията. Успокои ме, че още същия ден ще мога да ставам, да се храня и т.н., и че медицинска сестра ще ме наблюдава през целите 24 часа в клиниката. Има голяма вероятност да съм първата за деня, понеже д-р Тонев казал, че аз съм по-леката операция от другата жена, която също има насрочена такава за 2 декември.
Сега нося сутиен размер 75 В при това с подплънки, смятате ли, че трябва да си поръчам 75 С за след операцията!?

Kristee
25th November 2009, 14:19
Най-добре за сутиена да попиташ своя доктор.
Иначе и аз бях като теб, но ме изписаха със 75 D зашит отпред / 385сс/.
И 75 С ми става, но ми е по-неудобен, или на мен така ми се иска :2055:

Спокойно, настрой се психически, че болка ще има, но е напълно поносима, ще се грижат добре за теб и ще те обезболяват :2043:

По-добре да си първа да идва и да заминава, да не се притесняваш
Желая ти успех и те чакаме да се похвалиш :2020:

mdacota
25th November 2009, 21:16
Права си, Кристи, трябва даспра да се треса...При мен явно се получава т.нар.сценична треска. Много се надявам да ми се получи добре операцията. Доктор Тонев ми каза, че при мен резултатът ще е страшно добър, заради това, което имам в момента... :lol:
Много се надявам да е прав.
И бъди сигурна, че няма да пропусна да се похваля и да пратя снимки на лична!
Много ти благодаря за хубавите думи! :2020:

Mama.Mia
25th November 2009, 21:34
Много се надявам да ми се получи добре операцията. Доктор Тонев ми каза, че при мен резултатът ще е страшно добър, заради това, което имам в момента... :lol:
Много се надявам да е прав.

mdacota, всички се надяваме да ни се получи добре операцията, едва ли има жена на която й е все едно как ще й се получи. Само че понякога се получава добре, друг път не толкова добре. Просто като се ляга на операционната маса човек трябва да е напълно наясно с рисковете които поема.
Иначе ти пожелавам всичко при теб да мине безпроблемно и да се радваш на едни красиви гърди. Не мисли за болката, тя отминава и се забравя. После само ще :naked: им се радваш.

fani_83s
25th November 2009, 22:23
Сигурна съм, че всичко ще бъде наред, просто мисли за резултата след това. Болката минава и после няма да си спомняш почти нищо от нея, а както сигурно си прочела при всеки боли различно, някой дори не ги боли много. Не се страхувай, а сутиенът можеш да си го вземеш на място от клиниката - попитай все пак предварително дали има, но ако имаш придружител, в Пловдив има магазин на Триумф и може да отиде да ти го вземе и от там. Още първият ден няма да можеш да ставаш сама, но до теб ще има сестра 24 часа, така че всичко ще бъде наред! Стискам палци и аз и не се страхувай толкова!

Divinemouse
25th November 2009, 23:57
Зависи кой ден ти е в цикъл...........аз съм една от оперираните в цикъл и нямах проблем......

petiarad
26th November 2009, 11:02
Аз съм оперирана от доктор Тонев. Той е много внимателен човек ..и персонала са адски готини хора. Не се притеснявай за болката.Не боли толкова много.А колкото до сутиена - не си купувай нищо.Можеш да си го поръчаш при секретарката на Тонев и на следващия ден ще го имаш.Те най-добре преценяват какъв размер да ти поръчат.Аз си поръчах там и бях много доволна....Абе с две думи се чувствах добре, гледах си телевизия ,пиех си кафето и даже ходих с дренажите на кафене.../дренчетата си ги прибрах в джобовете на анцуга/... :lol:

cvet81
26th November 2009, 12:13
,пиех си кафето и даже ходих с дренажите на кафене.../дренчетата си ги прибрах в джобовете на анцуга/... :lol:
И аз така :D София май се казваше кафето :wink:

bulgari
26th November 2009, 12:24
Явно на д-р Тонев това е една от редовните му реплики на консултация, защото и на мен ми каза същото. Резултатът при мен щял да е изключително добър като има предвид това, което е бюстът ми в момента :D

mdacota
29th November 2009, 19:28
Ох, момичета, имам още куп въпроси и ако ми отговорите, ще ви много признателна. Сестрата на д-р Тонев ми каза, че ще ме изпишат 24 часа след операцията. Аз обаче така и не я попитах какво трябва да взема със себе си в болницата - в смисъл - пижами, нощници, чехли, четка и паста за зъби и т.н... Та сега се чудя дали да й звънна или някоя от вас ще сподели опит. Тук Цвети е написала, че е била с анцунг и ходела на кафе...
Най-хубавото е, че няма да съм в цикъл по време на операцията :lol:
И още нещо - сестрата си отбеляза, че съм за 350 кубика, обаче се чудя дали да настоявам за 390. Нещо малко ми се струват тези 350... :(

mdacota
29th November 2009, 19:58
,пиех си кафето и даже ходих с дренажите на кафене.../дренчетата си ги прибрах в джобовете на анцуга/... :lol:
И аз така :D София май се казваше кафето :wink:

Мацко, я кажи за разстоянието между гърдите...Досега четох в една друга тема, че д-р Тонев и д-р Стоянов ги поставят с голямо разстояние една от друга...Втрещих се, понеже изрично го попитах за този проблем и д-р Тонев ме увери, че няма да се получи по-голямо разстояние, отколкото са си моите гърди...
Става ми все по -страшно. Снощи сънувах, че се събуждам след операцията и не изпитвам никаква болка, обаче се налага да си придържам бюста с ръце...огромен и увиснал-далече от представите ми за нов бюст. И рев, рев...И търся някакъв сутиен да ги скрия тези дини големи...
Страхът е голямо шубе.... :shock:

Divinemouse
29th November 2009, 21:58
,пиех си кафето и даже ходих с дренажите на кафене.../дренчетата си ги прибрах в джобовете на анцуга/... :lol:
И аз така :D София май се казваше кафето :wink:

Мацко, я кажи за разстоянието между гърдите...Досега четох в една друга тема, че д-р Тонев и д-р Стоянов ги поставят с голямо разстояние една от друга...Втрещих се, понеже изрично го попитах за този проблем и д-р Тонев ме увери, че няма да се получи по-голямо разстояние, отколкото са си моите гърди...
Става ми все по -страшно. Снощи сънувах, че се събуждам след операцията и не изпитвам никаква болка, обаче се налага да си придържам бюста с ръце...огромен и увиснал-далече от представите ми за нов бюст. И рев, рев...И търся някакъв сутиен да ги скрия тези дини големи...
Страхът е голямо шубе.... :shock:

Направо ги слагат на гърба :2014:

cvet81
29th November 2009, 22:53
При мен разтоянието си е същото каквото ми беше от преди корекцията.
Вярвай ми чак огромни няма да ти се сторят :lol: ,на мен ми малеят вече!Поискай направо 390cc,40cc...пак е нещо.Щом от сега си мислиш ,че ще ти малеят...Едно е да си ги представяш преди да си ги сложиш ,и друго е като си вече с тях и свикнеш!!Аз лично се приземих ,а така си летях преди да ги сложа :D

Само личен тоалет си взех с мен и пантофки.Пижама предлагат тяхна,ако искаш си носи твоята.

Оnly
29th November 2009, 23:33
...Те най-добре преценяват какъв размер да ти поръчат...
При мен сестрата увеличи ханша ми с цели пет см , и попаднах в по-голям клин за липосукция . :shock: Как ли щяха да ме стягат с него ? Добре , че цената им беше висока , за да не взема оттам . :wink: А толкова си държаха меренето да бъде при тях . :roll:

mdacota
30th November 2009, 11:09
При мен разтоянието си е същото каквото ми беше от преди корекцията.
Вярвай ми чак огромни няма да ти се сторят :lol: ,на мен ми малеят вече!Поискай направо 390cc,40cc...пак е нещо.Щом от сега си мислиш ,че ще ти малеят...Едно е да си ги представяш преди да си ги сложиш ,и друго е като си вече с тях и свикнеш!!Аз лично се приземих ,а така си летях преди да ги сложа :D

Само личен тоалет си взех с мен и пантофки.Пижама предлагат тяхна,ако искаш си носи твоята.

Цвети, още веднъж ти благодаря за постовете. Действаш ми адски успокояващо. :2020: