PDA

View Full Version : Почеркът на хирурга


novak
26th November 2009, 14:20
От много отдавна чета и много ви се радвам как обменяте опит, подкрепяте се и т.н. И аз съм се решила да се разкрасявам, че съм от най-'плоските', но ровейки и четейки из всички теми, разглеждайки снимки където мога понякога се обърквам или съответно забравям. Та реших да пусна такава тема където миналите вече под ножа и съответно насъбрали повече информация да споделят кой лекар как работи. Имам впредвид кои лекари предпочитат подмускулно, кои над; кои успяват да направят гърдите по събрани една към друга и кои по-раздалечени, кой къде предпочита да реже и т.н. Напълно ми е ясно, че до голяма степен за крайния резултат има значение изходното положение, но все пак всеки лекар си има почерк. Ако можете споделете, защото има теми по 50-100 страници и повече и за новаците като мен е много трудно да намерят точната информация която ги интересува. Благодаря ви:)

gwendoline
26th November 2009, 14:28
С тази тема цялото ми многогодишно ноу-хау отива на вятъра :wink: :lol: Всеки си има почерк, но дали всички умеем да го разчитаме :?: :cool: Нали за да го разчетем вярно, трябва да имаме наблюдения....? :wink:
Моят съвет е да напишеш по-конкретно какво или кой те интересува, а не да направим материал-а за някой жълт вестник (примерно :wink: )...? Помощ никой на би ти отказал, но подобна статистика... най-малкото струва много време, писане, оплюване, реклама и пари даже :wink:

novak
26th November 2009, 14:45
еее недей така, знам че никой няма да ми откаже помощ, просто не ми се искаше да пускам поредната тема със заглавие от типа 'Кого да избера' или 'Помощ какво да правя' в много теми има писано примерно за Тонев, че ги прави по-раздаличени и предпочита разрез под мишницата, за Динев, че предпочита надмускулно, но като чета някакви много протяжни теми се обърквам. А как да кажа точно какво искам като не знам дали от моята физика е възможно да се постигне крайния резултат.

novak
26th November 2009, 14:49
Ето казвам си какво искам:
1. Да няма голямо разстояние мяжду гърдите
2. да няма в горната част ръб
3. да не са като топки а да изглеждат естествено
4. да не са прекалено твърди

Мисля че за целта ми трябват анатомични, но на коя марка още не знам, то зависи и на кой лекар ще се спра и той с кои марки работи. Не знам дали всичко което искам е постижимо, защото адски много отслабнах (не умишлено) 176см на 51-52кг, е представете си колко съм плоска и как ми се четат ребрата, та дали е възможно без горен ръб...

gwendoline
26th November 2009, 15:03
1. разстоянието зависи първо от твоята анатомия и особеност на гръдния кош и после от самия хирург, уменията му и начина на поставяне.
2. Това също до известна степен зависи от анатомията ти - ако си прекалено слаба - какъвто и имплант да сложиш - пак може да се очертае. Всичко възможно, което може да се предвиди, за да се избегне това, е малък неголяма кубатура (до 300 - 350 сс макс), подмускулно поставяне, анатомичен имплант (по възможност Макган 510 Dual Gel като модел, тъй като те започват с широка основа долу и завършват горе почти на 0).
3. :arrow: анатомични... макар че при наличие на твоя жлеза със сигурност няма да изглеждат като топки даже с кръгли импланти.
4. избираш съответния кохезитет и получаваш макс. меки на допир гърди....
Нещо такова на първо четене....

SweetShark
26th November 2009, 15:18
Абсолютно подкрепям препоръката на Гуен (ноу-хауто си е ноу-хау :-)). Моите са такива, разстоянието ми е 3 см, но пък преди операцията беше доста повече :lol: и са 255 сс. Нямам горен ръб. Ако не си кажа, никой не се и сеща, че съм с импланти.

За мекотата - не са супермеки - като истинските раждали меки - но не са и твърди. А мъжа ми отдавна е забравил какво е усещането за мекота на натуралните цици, така че това не трябва да те притеснява.

novak
26th November 2009, 22:40
конкретно за д-р Тонев има ли тенденция да ги прави по-раздаличени или ... и 340кк много ли са за разрез под мишницата?

princesavm
27th November 2009, 10:45
Според мен,самият метод за поставяне през мишницата, ограничава възможността за добър достъп и регулиране на разстоянието между гърдите.
Това е мое мнение,което не означава,че е медицински издържано :roll:

novak
27th November 2009, 10:50
От една страна този метод много ме съблазнява поради липсата после на белег по гърдите където и да е, но пък от всички снимки, които съм видяла наистина ми се струва, че при него разстоянието е доста голямо, а освен че и аз и мъжа ми не харесваме такъв тип както вече сто пъти написах аз съм прекалено слаба и при такава ситуация гърдите ще са ми под мишниците. :roll:

princesavm
27th November 2009, 11:06
Раждала ли си?

novak
27th November 2009, 11:15
да 2 пъти и повече нямам такива намерения, аз затова отдавна чета, но не предприемам нищо, защото исках да приключа с детеродната дейност и тогава да се разкрасявам...а не задължително да ми трябват после корекции

princesavm
27th November 2009, 11:25
Замисляла ли си се тогава, за разрез през ареолата?

novak
27th November 2009, 11:29
и това мислех, но първо моите са малки и доколкото знам при малки ареоли лекарите не препоръчват този метод защото нямат достатъчно добър достъп, а и в някоя от скорошните теми имаше доста мнения че не винаги белегът е незбележим

princesavm
27th November 2009, 11:32
За съжаление трябва да направиш компромис с едно нещо,за сметка на друго ... Естествено има риск от "лош" белег,но аз например съм с разрези през ареолата и спокойно мога да кажа,че не си личат,ако изрично не ги покажа.

novak
27th November 2009, 11:33
а можеш ли да ми покажеш снимки и повечко инфо - преди колко време, колко кубика, какъв тип и марка имплати, кой лекар и т.н. може и на лични естествено

princesavm
27th November 2009, 11:57
Снимки обещавам да направя съвсем скоро,защото и други момичета са ми искали,а аз нямам.
В момента гърдите са ми на година и три месеца,стоят много естествено,защото са само 290 кубика (ПИП,кръгли,среден профил).
Аз лично много си ги харесвам,въпреки че обожавам големи гърди,а моите са далеч от това понятие :))))
Белезите,както казах не личат,поне според мнението на всички,които са ги виждали.
Лекарят ми е доц. Анастасов.

junglegirl
27th November 2009, 14:10
конкретно за д-р Тонев има ли тенденция да ги прави по-раздаличени или ... ДА!Той и Стоянов!На някои им се разминава разстоянието3,4 пръста,но като тенденция го наблюдавам и при двамата. :wink:

LENOK
22nd December 2009, 23:40
Моята приятелка покри "лош" белег с татуировка, сега изобщо нищо не личи.

Мариса
23rd December 2009, 11:00
От една страна този метод много ме съблазнява поради липсата после на белег по гърдите където и да е, но пък от всички снимки, които съм видяла наистина ми се струва, че при него разстоянието е доста голямо, а освен че и аз и мъжа ми не харесваме такъв тип както вече сто пъти написах аз съм прекалено слаба и при такава ситуация гърдите ще са ми под мишниците. :roll:

И аз така разсъждавах като теб преди ОП,но сега белезите са незабележими с просто око,,трябва да ги търсим,за да ги намеря :lol:

mdacota
23rd December 2009, 13:02
От една страна този метод много ме съблазнява поради липсата после на белег по гърдите където и да е, но пък от всички снимки, които съм видяла наистина ми се струва, че при него разстоянието е доста голямо, а освен че и аз и мъжа ми не харесваме такъв тип както вече сто пъти написах аз съм прекалено слаба и при такава ситуация гърдите ще са ми под мишниците. :roll:

И аз така разсъждавах като теб преди ОП,но сега белезите са незабележими с просто око,,трябва да ги търсим,за да ги намеря :lol:

Ами аз се оперирах при д-р Тонев преди 23 дни. Разстоянието между гърдите ми е по-малко от два пръста. И аз се опасявах, че ще са по-раздалечени отколкото ми се ще, но е факт, че аз и преди това нямах голямо разстояние между гърдите. Така че, може би е по -скоро е въпрос на физиология, отколкото на някаква тенденция на лекарите.
Аз лично съм страшно доволна от д-р Тонев.

Оnly
24th December 2009, 08:57
Повечето имена , които срещнах тук се водят добри , някои са само известни . Ако се появи проблем чак тогава може да се установи дали е вярна преценката ни . :wink: Живот и здраве да не попадаме на такъв тест . :P