IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Snimka Posoka Boec

Върни се   Форуми > Нелка

Разговор между Нелка и jito7
Показва посетителски съобщения от 1 до 8 от общо 8
  1. jito7
    28th March 2011 08:47
    jito7
    Много вярвам на този доктор. Наистина не бих взела решението може би...или поне не сега - ако не го бях срещнала. Той е от тези, които само с думи и с присъствието си ти действат "излекуващо" и успокояващо. Вдъхва ти една увереност, че си в добри ръце. И наистина си харесва работата - като артист е. Пуппито каза, че се усмихвал накрая на операцията, като ми шиел ноздрите
    Както и да е - не отричам Бг хирурзи. Но за това, което исках, още не бях открила някой в Бг да го е направил. И пак казвам - от всичко гледано, съм останала с впечатление, че Джамбазов може да направи много добър нос.
    Имаш ли снимки - преди операциите, между тях, след? Ако може, прати ми да ги видя Ако с нещо мога да съм полезна - ще се радвам А ако не бързаш моментално да се оперираш, ще направя всичко възможно да съдействам Палаоро да дойде в Бг, така че...винаги има надежда
  2. jito7
    28th March 2011 08:46
    jito7
    Знам, че сестра ми ти е казала за идеята ни с Пупито да го докараме в Бг да направи операция показно. Не знам дали ще стане, не знам дали изобщо ще се задействаме да го организираме...но ако ти се чака - може да опитаме Да - прави операции след някой друг - едната ми позната, оперирана при него, е с втора или трета операция. Той, доколкото знам, я е предупредил това да и е за последно, защото ще атрофират тъканите. Но хубавото е, че й е направил великолепен нос и сега е много доволна (вече са минали поне 2 години, не знам с точност), така че и не би й се наложила следваща операция
  3. jito7
    28th March 2011 08:45
    jito7
    Страхотно работят - аз не преувеличих, като казах, че още на другия ден бяхме по разходки - и аз след моята интервенция, и Пупито след нейната. Няма никакъв дискомфорт. Само първата нощ си с тампони в носа - да обират кръвта, ако потече. На другата сутрин Д-р ги вади и те пуска От този момент си дишаш спокойно...запушва се от време на време, не можеш да го издухаш, но можеш да понамазваш отвътре с гентамицин и да го отпушваш внимателно
  4. jito7
    28th March 2011 08:45
    jito7
    Упойката му е някакво чудо на науката - тя е локална, но разбира се, заспиваш напълно. Просто в момента, в който я махнат и ти кажат името - и при Пупито го видях с очите си, и при мен беше така - се събуждаш и нищичко ти няма. Той те буди, още докато опакова нослето - още си на операционната. Няма главоболия, няма труден и мъчителен процес на "излизане от упойка" - никак. Няма синини, няма отоци встрани от превръзката (разбира се самият нос остава още дълго отекъл, но освен него, нищо по лицето ти не е засегнато). Е, непосредствено след операцията се подува лицето, но затова пък една сестра ти слага лед на главата близките 10 часа - като го сменя на всеки 1-2, защото бързо се топи - но така до 2-3 часа и очите ти спадат, и бузите - всичко много бързо си идва на мястото.
  5. jito7
    28th March 2011 08:44
    jito7
    За Палаоро - нищичко в нито един момент - преди, по време, след - операцията не боли - нито за секунда. Малко е неприятна смяната на пластмасовата превръзка след 1вата седмица, защото той я оформя по носа - от разтопена пластмаса. Но не е толкова страшно - преди това го дезинфекцира и намазва с нещо студено, слага лепенки и отгоре оформя пластмасовата шина...просто е неприятно, защото още не го чувстваш свой, а и е скоро след операцията и може малко да заболи. Само тогава. В никой друг момент няма болка.
  6. jito7
    28th March 2011 08:43
    jito7
    Здравей
    При кога са били първите две операции? Аз съм останала с впечатление, че Джамбазов е много добър, стига да не се налага да прави върха..ако си имаш вирнат връх или не много месест, добре оформен - тогава, поне от снимките, които са ми попадали, всичко друго става добре...но по мое мнение - заради многото Бг пациентки, които съм видяла, ако върхът е малко по-голям, месест...или просто стои равен с ноздрите - не е една идея по-високо от тях и като се усмихнеш леко "висва" (това ставаше при мен) - то след операцията, като минат няколко месеца / година....върхът "пада" леко...това, естествено, не е проблем, ако имаш нормален връх - но аз точно върха си исках да пипна и това ме отказа много бързо от идеята за Джамбазов.
  7. jito7
    28th March 2011 08:41
    jito7
    писах ти,писах ти и не можах да изпратя...но успях да копирам съобщението, изглежда е по-дълго от допустимото, затова ще ти го пратя на части в 4-5 следващи лични
  8. Нелка
    27th March 2011 03:39
    Нелка
    Здравей!
    Подготвям се за трета ринопластика скоро, и съм се насочила към Джамбазов. Мечтая да се оперирам при Палаоро, но не мога, поради финансови причини. Ще се радвам да видя твои снимки, не знам дали док е толкова добър и при вторични и третични операции...
    Боля ли? Как ти понесе упойката? Изобщо, какъв е дискомфорта?

Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:01.