Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   ФРЕНСКА ЛЮБОВ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11769)

ЛИСКУ 24th February 2011 09:56

Хахахаа
А вие не забелязахте ли, че Лъки снощи също изчезна? Заедно с Пепино може би? :roll:
Голямо лизане падна, чудесно ме отсвириха! :D :D :D

alien777 24th February 2011 10:02

Цитирай:

Първоначално написано от e_lucky
Хахахаа
А вие не забелязахте ли, че Лъки снощи също изчезна? Заедно с Пепино може би? :roll:
Голямо лизане падна, чудесно ме отсвириха! :D :D :D

Лъки ще си кажеш ти всичко :1242:
Знаех си, че човека се е ъредил :lol:
:roll:

gabi_gabriela 24th February 2011 11:17

Цитирай:

Първоначално написано от e_lucky
Хахахаа
А вие не забелязахте ли, че Лъки снощи също изчезна? Заедно с Пепино може би? :roll:
Голямо лизане падна, чудесно ме отсвириха! :D :D :D

много сте бързи,бре :lol:
и кво,я кажи.............

ЛИСКУ 24th February 2011 11:22

Даже и без пари мина, не се наложи да плащам - а само мен близаха! :P
Странни мъже. :roll:

Taneva` 24th February 2011 11:23

Re: ФРЕНСКА ЛЮБОВ
 
Цитирай:

Първоначално написано от pepino1
Искам да се запозная с чистоплътна дама, любителка на френската любов, без значение от възрастта. Нищо друго не искам, но това много ми липсва, а го обожавам. Не пишете коментари, а ми пуснете ЛС.


Аз единствената ли съм,на която тоя вид любов ВЪОБЩЕ не й харесва?????Не само,че не ми харесва,но не ме и възбужда, а ме кара да изпадам в изтеричен смях......... ужасно е.....не ме кефи ХИЧ..некъв да ми се "плюнчи" :lol:

ЛИСКУ 24th February 2011 11:28

Е Танева?! :shock:
Ти как не си попаднала още на мъж, който да го прави правилно? :roll: То и аз не свършвам така, ама понякога е ....emotional.

Babri 24th February 2011 11:28

Re: ФРЕНСКА ЛЮБОВ
 
Цитирай:

Първоначално написано от Taneva`
Аз единствената ли съм,на която тоя вид любов ВЪОБЩЕ не й харесва?????Не само,че не ми харесва,но не ме и възбужда, а ме кара да изпадам в изтеричен смях......... ужасно е.....не ме кефи ХИЧ..некъв да ми се "плюнчи" :lol:

Уффф,мислех че аз съм единствената :lol: Приятно е,но само дотам.За някакво невероятно изживяване или свършване изобщо не може да става дума.

Taneva` 24th February 2011 11:32

Re: ФРЕНСКА ЛЮБОВ
 
Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Цитирай:

Първоначално написано от Taneva`
Аз единствената ли съм,на която тоя вид любов ВЪОБЩЕ не й харесва?????Не само,че не ми харесва,но не ме и възбужда, а ме кара да изпадам в изтеричен смях......... ужасно е.....не ме кефи ХИЧ..некъв да ми се "плюнчи" :lol:

Уффф,мислех че аз съм единствената :lol: Приятно е,но само дотам.За някакво невероятно изживяване или свършване изобщо не може да става дума.


:1206: :2007: Не ми е дори приятно на мен.....не го харесвам това...предпочитам да ме докосва с ръцете си..и да използва по-често пръстите си,точно на това място :lol:
Лъкчо,не е до мъж...просто...не ми харесва,не ми доставя удоволствие....
ебати "изкривената" дето съм,честно... :cry:

gabi_gabriela 24th February 2011 11:32

Re: ФРЕНСКА ЛЮБОВ
 
Цитирай:

Първоначално написано от Babri
Цитирай:

Първоначално написано от Taneva`
Аз единствената ли съм,на която тоя вид любов ВЪОБЩЕ не й харесва?????Не само,че не ми харесва,но не ме и възбужда, а ме кара да изпадам в изтеричен смях......... ужасно е.....не ме кефи ХИЧ..некъв да ми се "плюнчи" :lol:

Уффф,мислех че аз съм единствената :lol: Приятно е,но само дотам.За някакво невероятно изживяване или свършване изобщо не може да става дума.

Абе вас какви мъже са ви лизали,бе :roll: ,аз мн. често свършвам с лизане,въпреки,че не го практикувам често.И ми харесва

ЛИСКУ 24th February 2011 11:35

Аз много се гърча, много ми е остро изживяването, но не мога да кажа, че не е хубаво. :P
Пък нали уж повечето жени свършвали с клиторен оргазъм? :shock: Как ме иззненадвате сега, значи не съм само аз, дето не мога с клиторен :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:58.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.