Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Мезотерапия!!!Ефекти и усложнения (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6343)

jujina 21st April 2008 19:12

Мезотерапия!!!Ефекти и усложнения
 
Здравейте!

Много съм заинтересована от мезотерапията и ще съм благодарна на всеки, който сподели опит и мнения. Аз имам голямо желание да си направя защото въпреки усилени тренировки и сравнително добър хранителен режим, не мога да се отърва от паласките и мазнините по корема.

Четох доста по чужди форуми, където се споеменава за нечовешки подувания, синини, болки и белези, които не минават година и повече. Но имам в предвид, че в Америка броя на салончетата извършващи процедурата е много голям и всеки си измисля безразборно коктейла от медикаменти, които се инжектират. Затова много искам да разбера как стоят нещата в България и дали някой си е нанесъл необратими вреди и травми с тази процедура. Също ще се радвам да споделите за положителни резултати и къде сте ги постигнали :)

Благодаря предварително!!!

bimbi 21st April 2008 21:25

Re: Мезотерапия!!!Ефекти и усложнения
 
Цитирай:

Първоначално написано от jujina
Четох доста по чужди форуми, където се споеменава за нечовешки подувания, синини, болки и белези, които не минават година и повече.

:shock: една седмица макс :roll:

jujina 21st April 2008 21:44

Да, но колко големи са наистина тези отоци? Аз в салона където разпитвах ми казаха, че може да се появят синини, но има ли наистина осезаеми травми?

bimbi 21st April 2008 21:52

бе кви травми, има точици като ухапано от комар. все пак те боцкат със спринцовка, не те ръчкат с шило :roll: около тях понякога има зачервено, после става синьо, жълто и до няколко дни изчезва

jujina 21st April 2008 22:01

Аз само казвам какво прочетох :roll: Благодаря ти за отговора :) А иначе резултат има ли и след колко процедури? Ти къде си си правила мезотерапията? В салона където аз мисля да опитам ми казаха, че трябват 4 процедури през 2 седм. и ще ги комбинират с вакум масаж.

bimbi 21st April 2008 22:13

има резултат. верно май 4 бяха, но през месец. правих я при пластичен хирург

jujina 23rd April 2008 20:20

Ехо, някой друг да сподели опит и мнения? :)

spirit2007 23rd May 2008 16:02

бимби, сподели малко повече за мезотерапията, и при кого я прави.
аз досега мислех че се прави само налице..

dedektiv_p 23rd May 2008 16:21

Моя приятелка започна да си прави но спря след първата процедура тя е с бебче и то се разболя. белези и синини нямаше. Само една мъничка синка и тя изчезна бързо. Докторката обяксни че се спуква капилярче понякога при инжектирането и от това се получава. Видим ефект имаше и само след едната процедура и се изглади областа на краката и хана където и я правеха. И отслабна с 3 кг, а тя си хапва доста и не пази диети и не спортува. Не можаха на веднъж да я набоцкат цялата защото допустимото количество за една процедура било 5сс. След време когато разполага със средства ще започне от начало. Там където я заведох предлагат успоредно с курса от мезотерапия да се правят и масажи с Аеросоник. Тъй като аз не искам да отслабвам ходих само на Аеросоник и има доста видима разлика. Първо целулита ми омекна а беше на твърди буци и част от него поизчезна. Най-странното беше че ми стегна и мускулатурата на краката и дупето тъй като аз не мога да спортувам и съм доста отпусната. След 10 процедури (*2 на седмица) после се правят по 2 на месец потдържащи.

spirit2007 23rd May 2008 17:16

всъщност целта отслабване ли е или стягане кожата (за мезотерапията)?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.