Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Бременност и майчинство (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Кръв от носа...wtf? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=4706)

bimbi 20th July 2007 10:25

Кръв от носа...wtf?
 
Някой има ли представа какви са причините на 3-годишно дете да му тече кръв от носа. От около две седмици му тече през ден-два, и то предимно през нощта докато спи :roll: Вчера обаче му тече дори два пъти, първо към 9.30 вечерта на разходката, после и към 5 часа сутринта. Писна ми, спалнята ми е като касапница, чак и по тапетите има кръв :roll:
А според джипи-то било нещо нормално :shock: :roll:

katie 20th July 2007 10:37

Ha cестра ми през цялото и детство и течеше, и то точно през нощта. На майка ми и беше писнало да пере калъфки. Но тя имаше проблеми с носа, май това беше причината. Освен това хиляди алергии. Ама като порастна и мина.

Не се плаши, доколкото си спомням доста деца в детската градина имаха такъв проблем. Особенно по това топло време.

bimbi 20th July 2007 11:06

Какви проблеми с носа е имала сестра ти?

п.п. то да беше само калъфки хубаво, ами той малък и се върти из цялата кошара, идва и на моето легло...лудница :roll:

katie 20th July 2007 11:12

Изкривена носна преграда. чак тази година и я оперираха. :?
Заради нея (и не само) и алергиите.

evelinche 20th July 2007 13:12

и на нас днес сутринта ни потече кръв от носа без явна причина и ние сме на 3 г. Много се притесних но го отдавам на големите жеги, повечко вкъщи трябва да стоят малките. :?

bimbi 20th July 2007 13:42

На мен най-странното ми е, че му тече през нощта, към 2,3,5 часа... :roll: Само вчера дето текна през деня. Как така като спиш ще ти шурне изведнъж не ми е ясно :roll:
Но явно е нормално, щом толкова много хора ми казват, че на децата им е текло кръв без причина и само си отшумява с времето...

Общо взето се оказа, че да гледаш дете хич не е лесно. Откакто навърши 6 месеца сина ми повръща, понякога по 6-7 пъти на ден, и продължава все още. Сега пък това. Кво ли още ни чака, лелеее :roll:

evelinche 20th July 2007 13:48

ох милата защо повръща не сте ли ходили на лекар много странно. И ние лесно повръщаме но толкова често не .

bimbi 20th July 2007 14:01

Ами според лекарите отново било нормално. В гърлото имало някаква клапа /по биология малко съм липсвала в тоя час/, дето не се затваряла, и при най-малкото покашляне/задавяне всичко излиза навън. Познай като е болен и има кашлица за кво драйфане става въпрос :roll:
Уж като станел на 4 години щял да се оправи, ама да видим :?

Limoni-Johni 20th July 2007 14:28

bimbe, споко, моя малкия ми правеше така миналата година (т.е. на около 4 г.), ама сега (да чукна на дърво) не ни се е случвало. Явно минава от самосебе си. Но, виж, това за повръщането е гадно. Горкото хлапе.

evelinche 20th July 2007 14:30

миличкия щом са казали че ще се оправи ще се оправи, пожелавам ви успех и на двамата, а за кръвта от носа на мен докторката ми каза да му слагам солена вода в нослето пробвай и ти


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.