Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   чували ли сте за процедурата Микродермабразио? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1377)

margi 29th May 2006 15:39

Мога да дам телефона на моята козметичка,работи в фитнес клуба в сградата на БТК на Орлов мост.Казва се Деси,т.0898/46-26-36

queasy 20th August 2006 11:54

А продуктите на Есте Лаудер и на Лореал, които споменахте, знаете ли как точно се прилагат? По-скоро ме интересува дали се нанасят ръчно или с помощта на машинка. Ако някой ги е ползвал моля да каже.

Olimpia 21st August 2006 09:01

тази Антоанетте - има и салонът в Mall Sofia, вчера си говорих с нея по друг въпрос. хубава жена, явно и поддържана, но знае ли се - все пак е и ген

Excel 21st August 2006 11:29

И в Пловдив козметичката е на доста високо ниво в лицето - естествена , без бръчки , но не личи да има претоварване от процедури . Беше споменала , че е отслабнала фрапантно и е изглеждала доста зле , което сега е минало . И аз оценявам козметиката по козметика или продавачката . В Ив Роше - магазина също си правят голяма реклама с продавачките и затова с удоволствие и най-вече надежда купувам оттам. :cry:
На ми е предложен 1 пилинг -обикновен , не грийн / не съм била за него / и после 4-5 процедури anti-age . Ще споделям есента .

Някаква_Такава 8th May 2007 10:31

Някой правил ли си е микродермабразио в High Care Center !!!!
И ако да ,доволни ли сте ?! :)

emanuel4eto 12th May 2007 13:49

Правих си преди няколко години green peel и съм страшно недоволна.Козметицката направо ми обезобрази.Дори ми останаха леки белези.Имах невероятно кървене и язви по кожата.Направо ми идеше да я съдя.После правих при доц.Вецова в София микрокристален пилинг също нищо особено.Само дето кожата става много чувствителна след тези процедури.Забравих да кажа,че кожата ми не е от най лошите.Просто имах разширени порички.Спрях със всякъкви фондьотени и пудри ползвам на Ести Лаудер идеалист основа и матиращ крем,крем за около очен контур,измиващ гел и микродермабразиото,което ползвам веднъж седмично /всичко около 500 лв./.Мога да ви кажа,че кожата ми в момента не е никък зле.Намаляха комедоните,пъпки почти не ми излизът вече,стига да не се чопля.Сега вече съм доволна,но не бива да се очакват чудеса

dododod 13th May 2007 14:51

Здравейте!Наскоро бях при дерматолог и ми препоръча да си направя микродермобразио!До сега чух само положителни отзиви за тази процедура?Има ли някой пострадал,който си е правил микродермобразио?Какво точно ти правят?Боли ли?След колко време кожата се възстановява?Има ли причина да се притеснявам да не се повреди кожата ми още повече?

Някаква_Такава 13th May 2007 15:13

Цитирай:

Първоначално написано от Traiana
Здравейте!Наскоро бях при дерматолог и ми препоръча да си направя микродермобразио!До сега чух само положителни отзиви за тази процедура?Има ли някой пострадал,който си е правил микродермобразио?Какво точно ти правят?Боли ли?След колко време кожата се възстановява?Има ли причина да се притеснявам да не се повреди кожата ми още повече?

Какъв е проблема на кожата -та ти го препоръчаха ?! :roll:

dododod 13th May 2007 15:20

Имам комедони,подкожни пъпки рядко...,но именно те ми оставят по някой друг белег,ако ги разчопля.....Искам да ми се заличат белезите,не са много,но казах на дематоложката че държа най-вече на това.

Puppito 14th May 2007 12:05

изобщо не боли. съвсем лекичко боцка. процедурата е сравнително кратка и дава чудесни резултати(поне при мен).


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.