Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Бял крем Рачев за кожни заболявания (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9693)

Nathaly 18th October 2009 17:06

Бял крем Рачев за кожни заболявания
 
Здравейте всички,

Поради гилемия интерес към Бял крем Рачев искам да ви съобщя,че вече спокойно можете да го намерите в София. Аз и братовчед ми сме внуци на производителя Рачев и живеем в столицата. Вече за тези, които искат,може да го поръчвате от нас,вместо да се изпраща от Габрово. Цената му е същата 5 лв. (от Габрово е 4, но с пощенските разходи за 2 кутийки идва над 10лв.). Минималното количество за поръчка е 2 кремчета. Всеки,който желае може да ми пише на trayanak@mail.bg. Ето няколко думи и за самия крем:

Този лековит бял крем е на повече от 100 години.
Приготвя се по оригинална изпитана народна рецепта и се предава от поколение на поколение.
Опаковката е кутийка по 55г.
Кремът притежава силен противовъзпалителен ефект и има широк спектър на действие. Ефикасно средство е за следоперационни рани,изгаряния на кожата,в това число и слънчеви, пани от измръзване, циреи, забрало, гнойни и трудно заздравяващи рани на диабетици, гнойни и сухи екземи- псориазис. Лекува херпес,напукани пети и длани, лишеи, протрито, подсичане и обриви при бебета, рани от залежаване, алергия, рани по краката впоследствие на разширени вени, фистули при външни хемороиди, гнойно акне, петна и гнойни рани след едра шарка, миризливи крака и гъбички, премахва сърбежа, отстранява болката и възпалението по кожата вследствие на ухапване от насекомо, а също така и отока. Приложен веднага след нараняване кремът не позволява да останат белези от раната.
Едно от най силните му дейсвия е и цялостното премахване на кокоши тръни.

Ако имате въпроси, пишете.

Оnly 18th October 2009 19:05

Аз имам такъв - на медна основа , от друг производител , с абсолютно същото приложение , поне го взех от пчеларски магазин , а в закусвалнята на последна спирка на 12 в Пловдив и един дядо е трети производител . :wink:

Nathaly 18th October 2009 19:21

И помага ли Ви,че ми е интересно?
Знам, че има доста мазила, какви ли не и за какво ли не. Много хора се опитват да правят нещо подобно,но никой няма да постигне желания ефект,защото нашият мехлем не е на медна основа. Основните съставки се пазят в тайна, затова се предава от поколения наред във фамилията.Наистина е невероятен,уверявам Ви. От цяла България поръчват хората, дори за следоперационни рани.Виждала съм какви ли не случай на обгорени хора или тежки кожни инфекции,които само с мехлема се оправиха.Заздравяха напълно и без белези,хората ни пращаха снимки да видим каква разлика има.С две думи,действието му е силно,има ефект и се ползва.Аз лично като малка имах 2 кокоши тръна на краката.Всички казваха, че само с горене и игли могат да се махнат,но те пак се появяваха и се образуваха огромни рани.С мехлема точно за по-малко от месец нямаше и следа от тях и никога повече не са ми излизали.
Вие си преценете.

Dasy 18th October 2009 19:23

Интересно ми е какво е съдържанието на този крем,какви са активните му съставки, та има толкова широко приложение,а струва само 4 лева?

Nathaly 18th October 2009 19:32

:)
 
Дори и аз самата незнам.:)
Билки най-вече

apoklistika 18th October 2009 19:33

Цинк?

apoklistika 18th October 2009 19:34

Редно е да знаеш какво продаваш, след като го хвалиш толкова много. Още по- редно е да се споменават активните съставки, особено ако има например цинк, защото определено не е подходящ за всеки случай.

Nathaly 18th October 2009 19:44

Абсолютно безвреден е. Досега не съм чувала за странични ефекти. На цинкова основа се приготвя и билкови екстракти. Пише го на кутийката вече. Има упътване, в което пише за какво точно се прилага и е подходящ.

apoklistika 18th October 2009 19:45

Достатъчно е да кажеш, че е на цинкова основа, за бевредното нека всеки сам да си прецени според случая си, повярвай ми, не за всичко са подходящи кремовете с цинк :idea:

Оnly 18th October 2009 20:14

Цитирай:

Първоначално написано от Nathaly
И помага ли Ви,че ми е интересно?

За псориазис нищо не помага , само потушава временно . :wink: . И вашия ще бъде поредния , със същия ефект . Естествено , че вашия крем не е на медна основа , иначе нямаше да се казва бял .


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.