Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   за заздравяване на ноктите? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1547)

summer_68 18th May 2006 22:45

за заздравяване на ноктите?
 
здравейте,дано не повтарям нечия тема........ :)откакто посещавам това форумче реших доста проблеми за което наистина съм ви много признателна,но за ноктите не съм срещала нищо.или може би съм пропуснала?
та въпроса ми е....... как да подобря здравината на ноктите си?писна ми от ноктопластика,а и ми се иска да си ''отгледам''естествен маникюр.ако може да ми препоръчате някой заздравител или там нещо от което сте останали доволни, ако сте имали същия проблем.....благодаря предварително :)

verita 19th May 2006 07:50

Ами аз бях писала някъде, че един лекар ми беше предписал MAXI Strong Nail Balm - това е едно българско кремче, струва ок 2 лв и има наистина бързо действие, при мен се чувстваше разликата от 3 намазване. :P

IDD 19th May 2006 09:53

Аз съм много доволна от MAVALA SCIENTIFIQUE. E, по-скупи4ко си е, но личхо на мен много ми помогна. Преди се мажех с бадемово масло, пиех калмацин и т.н...., но с това мазилце става по-бързо. Пише, че се нанася веднъж седми4но, но ли4но аз го ползвам по-често.

antoshka 19th May 2006 10:30

verita, това кремче в аптеките намира ли се? :roll:

verita 19th May 2006 10:36

Цитирай:

Първоначално написано от antoshka
verita, това кремче в аптеките намира ли се? :roll:

Да, аз си го взех точно от аптека. Наскоро видях дори да го рекламират по някоя от кабеларките, може вече и в козметиките да са го пуснали. На мен ми бяха станали грапави ноктите и след 1 месец бяха супер гладки. А на майка ми и сестра ми им се цепеха и чупеха, а сега какви маникюри имат 8)

summer_68 19th May 2006 10:51

мнооооого ви благодаря наистина!е тва е....... дано подействат и при мен щото съм наистина трагичен случай .хиляди благодарности :D

L0LLy 19th May 2006 18:13

аз бях с ноктопластик , но в бг като си бях зимата една маникюристка ми напражи ноктите на нищо , след като ми махна гела :cry: ....ноктите ми станаха ужасни :evil: и след като изчетох сумати форуми си взех заздравител на перфект за меки и чупещи се нокти 8) зя няма и месец ноктите ми станаха супер твърди :lol: и се отказах да си правя повече ноктопластика :wink:

summer_68 19th May 2006 21:02

благодаря за съветчето :) много се радвам ! още една идейка за проблемчето ми се появи на хоризонта......... :D
ехххххххх и за мен имало надежда значи :lol:

antoshka 20th May 2006 13:47

verita, как се ползва това кремче?Днес си го купих :wink:

Truth 20th May 2006 14:04

На мен лично много ми помага лек масаж на пръстите с бадемово масло всяка вечер :)

Има също един безцветен лак (укрепител за нокти) на Sally Hansen, който се казва Maximum Growth и наистина върши това, което казва - ноктите с него растат дълги и здрави. Аз съм много доволна от него. Същата марка има и други укрепители, но тях не съм ползвала. Но не зная дали Sally Hansen се намира в БГ.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.