Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Други интервенции (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Козметична процедура? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=8330)

moonika 8th March 2009 21:01

Козметична процедура?
 
Здравейте,
Честит празник на всички дами :2046:
Първо се извинявам, ако темата не е за този раздел, той ми се стори най-подходящ.
Никак не съм наясно с процедурите за отслабване, макар и да чета..
Не мога да си позволя липосукция или някаква пластична операция, защото не ми е по джоба. И в този случаи единственото ми решение е козметична процедура, тъй като цени им са по достъпни. Това е въпросът ми, има ли някоя от вас, която си е правила някаква от многобройните процедури за премахване на мазнините\целулита? Ако да, то каква, доволни ли сте и т.н.
Надявам се някой да ми помогне:)

SweetShark 9th March 2009 08:12

moonika, трябваше освен въпроса си да пишеш и колко килограма искаш да свалиш...

И понеже ти кратко пита, и аз кратко ще ти отговоря - Веласмут процедура + диетата на Пиер Дюкан (и двете действат). Сега пускаш един "сърч" по темите и четеш, и за двете има писано много. Лек ден.

ina79d 9th March 2009 10:25

Днес отивам за пръв път на електролипоза при д-р М.Дойнова не знам как го избрах , може би защото е с нормални цени и доволни отзиви имаше за процедурата, на мен ми трябва да сваля см.в бедрата и ханша, за да си влезна в панталоните -харесвайки се , на др.място не трябва да ослабвам, ще пиша за резултата.

moonika 9th March 2009 16:18

Много благодаря за бързите отговори. Около 10 кг искам да сваля. Благодаря SweetShark, веднага ще погледна :)
ina79d, ще съм ти много признателна, ако споделиш отзивите си :)

diadora 9th March 2009 17:48

На мен ми помага Парафанго -процедурата не е свързана със скъпа техника и цените са ниски.Със всяка процедура намаляват обиколките на бедрата и паласките.Освен това е много приятно.Само внимавай -да разпечатват ампулата пред теб,че съм чувала че я пълнят с вода . :D

ina79d 10th March 2009 09:27

Първото ми впечатление е положително, защото като ти сложат игличките (мн. тънки - като косъмчета) и включат уреда започва едно съкращаване- усещах как ми се стяга и прибира мястото където се третира.Имаше и жени който правиха само на корем ,но то е според структората, защото тя няма нужда на бедрата , каза ,че 4 кг.е отслабнала , като не е ползвала винаги диета . Е аз съм си почти перманентно на диета но поради седяща работа , бедрата ми се разшириха , че чак ме болят от седене , а и спрях фитнеса (сега се опитвам да намирам начин да тренирам ). Въобще ще се стремя да пазя диета, да тренирам и игличките за да си влезна във форма .че не мога да се гледам, даже бях се засилила да правя липосукция на бедра , но първо ще опитам с подръчни средства

ina79d 10th March 2009 09:30

Цитирай:

Първоначално написано от diadora
На мен ми помага Парафанго -процедурата не е свързана със скъпа техника и цените са ниски.Със всяка процедура намаляват обиколките на бедрата и паласките.Освен това е много приятно.Само внимавай -да разпечатват ампулата пред теб,че съм чувала че я пълнят с вода . :D

Би ли обяснила какво е това :?:

dima 20th March 2009 11:48

Парафанго - да напалнят ампулата ти с вода е най-малкият ти
 
проблем Диадора :o Апаратурата не е скъпа, но консумативите са много скъпи - 1 ампула - 2,5лв а 1кг. парафанго е 19 лв, като сложиш пилинг, крем, еднократни гащи, чехли, чаршафи, хавлия, термо одеало, и.т.н + работа на масажиста и ....няма начин да е евтина процедура. Ако е евтина-значи и друг се е потял във вашето парафанго дами... :? Аз съм от бранша и знам какви гадости правят некадърните и алчни "козметици" и "масажисти". Ходете само в изпитани салони с качествен персонал - по възможност рехабилитатори или кинезитерапевти-3-4 години са учили това поне ....и разпитвайте най-подробно за всичко. Некадърниците не знаят отговорите...

diadora 20th March 2009 15:02

Под евтина , имах пред вид - в сравнение с алтернативите :D .Не съм ходила от доста време , не знам актуални цени. И ефекта не е като при липосукция , но при мен беше очеваден -за целулита и за намаляване на обиколките.

ina79d 30th March 2009 13:11

Цитирай:

Първоначално написано от moonika
Много благодаря за бързите отговори. Около 10 кг искам да сваля. Благодаря SweetShark, веднага ще погледна :)
ina79d, ще съм ти много признателна, ако споделиш отзивите си :)

Споделям и тук, защото съм мн. щастлива ,че съм отслабнала значи от 09.03. ходя на процедурите, на строга диета минах, 2 пъти фитнес ,от няколко дни имам и кростренажор (по добре пари за уред отколкото за скъпи , продължителни с бавен ефект процедури за отслабване ) мазане с Икаров и увиване с найлон преди тренировка , търкане с утайката от кафето преди душа, антицел.крем с отслабващ ефект сутрин и вечер след душа. И реших да пробвам тесните си панталони ,който ми влизаха само до коляното и о... радост , радост ,влезнах ,закопчах , само още малко ми остава ,че се бръчка малко отзад на бедрото.
При лекарката една жена каза , че е отслабнала с 8 кг. ,но тя е от по пухкавите и има още ,но и това си е доста.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.