Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Избелване на зъби (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5604)

silverlady 30th December 2007 16:49

Избелване на зъби
 
Някой може ли да ми даде съвет или идея за избелване на зъбите? Отскоро започнах да пия кафе доста по-често от друг път и забеляввам, че зъбите ми са започнали да пожълтяват леко, а преди никога не съм имала такъв проблем. Една зъболекарка ме посъветва да се жабуря с перхидрол, което... :shock:
Иначе си използвам както до сега сащата паста за зъби и антисептична течност, но те нямат избелващ ефект.

bimbi 30th December 2007 20:01

Re: Избелване на зъби
 
Цитирай:

Първоначално написано от silverlady
Една зъболекарка ме посъветва да се жабуря с перхидрол, което... :shock:

:shock:

corazon 8th January 2008 00:24

Не ми говори... Мене старият ми стоматолог ми казваше да съм пиел КАЛГОН!!! против котлен камък, какъвто нямам изобщо, тъй като и не пуша, най-малкото, което е. :)

i_ani 8th January 2008 12:02

Паста за зъби "LACALUT-white" върши ЧУДЕСА :!: След 7 дни ползване зъбчетата стават снежнобели :2043: Съжалявам за рекламата ,но наистина е разкошна :!:

Dani84 9th January 2008 16:19

аз преди 3-4 дена си избелвах зъбите с Ionic White дето уж за 3 пъти по 2 минути в рамките на 21 минути ще си с чисто нови бели зъбки ама нещо не подейства :))) :cry: ДА ЖИВЕЕ РЕКЛАМАТА !!! :1203: :1203:

ледено_sЪrце 9th January 2008 16:43

Цитирай:

Първоначално написано от corazon
Не ми говори... Мене старият ми стоматолог ми казваше да съм пиел КАЛГОН!!! против котлен камък, какъвто нямам изобщо, тъй като и не пуша, най-малкото, което е. :)

:shock:
Те тея препарати ги имат за прекалено мултифункционални и безвредни явно. :shock:

чичо 9th January 2008 17:31

Има всякакви идиоти,преди 1-2 месеца в кабинета ми дойде една дистриуторка,която предлага препарат за почистване на фурни и печки...В проспектчето пишеше:"Можете да измивате зъбите си с препарата веднъж -два пъти месечно и той ще почисти всичкия ви зъбен камък и други отлагания!" :shock: :shock: :shock:
Пита се обаче какви други отлагания??Зъбен емайл може би..... :?:

ледено_sЪrце 9th January 2008 17:35

Е, то може и да приема зъбите за втвърдени отлагания. :lol: Ама за всичко си има хора, които се подвеждат по ефектните реклами без да преценят рисковете. :?

carry 26th January 2008 23:56

И в крайна сметка,как да си избелим зъбките?:)

new_lady 27th January 2008 00:21

И аз искам! Мисля да пробвам идеята на i_ani за Lacalut-white щом му е помогнало на момичето може и на нас да помогне :D

rogi 27th January 2008 10:38

Като зъболекар бих препоръчала на всички които имат желание да си избелват зъбите да се конслултират със стоматолога си,то й ще им препоръча методика-дали в кабинета или у дома.Не се подлъгвайте по реклами,защото винаги има рискове-най честото усложнение след избелване е чувствителността на зъбите.Така че тръгвайте към зъболекарския кабинет и да живей суетата :D :D :D

toni.hristova 19th January 2014 17:06

Може ли някой да ми каже как мога да направя рекламация за IONIC WHITE?
Купих си опаковката, направих всичко, съгласно инструкцията, поставих правилно батерията и ел.веригата не се затвори явно, защото светлина не се появи. Натисках многократно ON, но все едно нищо не се случи..........
Според мен устройството е неизправно или всичко това е просто измама за да ти вземат 50лв! Ако някой може да ми помогне, моля пишете ми на E-mail:tehmach@mail.bg

Daniela.zhekova 24th January 2014 13:09

Цитирай:

Първоначално написано от toni.hristova (Публикация 795766)
Може ли някой да ми каже как мога да направя рекламация за IONIC WHITE?
Купих си опаковката, направих всичко, съгласно инструкцията, поставих правилно батерията и ел.веригата не се затвори явно, защото светлина не се появи. Натисках многократно ON, но все едно нищо не се случи..........
Според мен устройството е неизправно или всичко това е просто измама за да ти вземат 50лв! Ако някой може да ми помогне, моля пишете ми на E-mail:tehmach@mail.bg

:) Здрасти Тони,
няма как да направиш рекламация на Ionic white. Това е от типа сайтове, които в САЩ ги наричат "Scam" . Прави се на принципа на блог в който някаква жена описва, колко е доволна от лентичките, после щракаш на линка и влизаш в сайта където да поръчат "промоцията" така и хората се залъгват да купят нещо, което всъщност не работи. Коментарите в сайта не са истински и общо взето можеш мнооого лесно да се подлъжеш :) .

queenie 2nd April 2017 21:15

Най- сигурния и безопасен начин- при зъболекаря! Аз лично така си ги избелих преди години. Изискват се обаче мин. 2 процедури, но все пак зависи и от цвета на зъбите и от белотата, която искате да постигнете.

Mimi_V 10th April 2017 09:51

Подкрепям с две ръце, че това е работа на стоматолога. Въпросът е доколко си готов да задържиш ефекта след това - да не пиеш червено вино, то сега е лято, да намалиш кафето, цигарите и всичко, което пречи на зъбите . Моята зъболекарка не ми препоръчва избелване, защото са ми много оголени и чувствителни венците. не ми е казала, че ще ми навреди, но все пак ми каза да първо да пробвам по - леки средства като ленти на crest, други подобни продукти. Виждали ли сте в Щатите колко са им бели зъбите? Не само на звезди, на всички. :shock:Сигурно не всеки ги избелва, просто са им хубави продуктите. Като съм си поръчвала разни неща от ензо.бг ми идваше една мостра на много хубава паста за избелване и сега смятам да си я поръчам. Тази марка е, има доста видове от серията:1207:
http://www.enzo.bg/mediblanc/strong-...elvassh-efekt/

Daniela.zhekova 21st February 2018 12:07

Ionic white е най-голямата глупост, също така смятам ,че подобни такива са всеизвестните тука janina и Iwhite.
Най-добре си поръчай избелващи ленти crest или гел за избелване на зъби от Opalescence, Продуктите са внос от САЩ и са за Американския пазар. Препоръчвам ти от http://www.white-bg.com или http://usa-kozmetika.com .

kateto_petrova 26th February 2018 17:56

Аз също искам да си ги избеля...следя за съвети

davinciclinic 8th March 2018 12:05

Избелването на зъби е преди всичко козметична процедура по възстановяването на белия цвят на зъбите, или избелване до по-бял цвят чрез отстраняване на натрупалото се оцветяване. В хода на годините съзъбието е под влияне на редица причини за оцветяване на зъбите:

Лоша хигиена и поддръжка през годините;
Ежедневно приемане на напитки, които оцветяват покритието на зъба – кафе, чай, вино, различни сосове;
Ежедневно пушене на тютюневи изделия.
В зависимост от степента на оцветяване на зъбите се влияе крайният резултат от избелването.

Избелването на зъби трябва да се извършва професионално, защото увредата на зъбния емаил може да доведе до още по-сериозни проблеми. Препоръчваме ви услугите на https://davinciclinic-bg.com/

ginche 5th April 2018 17:25

Аз съм чувала, че избелването е много вредно, защото нарушава емайла…но сигурно, ако се прави професионално няма да има такава опасност.

GeriN7 24th July 2018 15:03

И мен ме е страх ... защото съм чувала такива митове и легенди, че всъщност избелването в дългосрочен план застрашава здравината на емайла. Има ли доза истина в това?

Shivers 10th August 2018 13:08

Наскоро изпробвах системата Iwhite. Много много съм доволна. Аз и не очаквах, че ще станат снежни и може би затова надхвърли очакванията ми. Ползва се само 5 дни и не усетих никаква разлика в чувствителността на зъбите. Ефекта разбира се не е снежно бели зъби, но е поне 3 тона разлика.

Diana88 22nd August 2018 16:43

За избелване на зъби, аз лично използвам този продукт: http://track.ibright.pl/product/iBri...=134&uid=57716

Много е добър!

Krasi304 12th March 2019 17:10

Цитирай:

Първоначално написано от pllb (Публикация 814190)
Какво ви е мнението за така нашумелите пасти с активен въглен?
магазин за мебели,перфоратор,магазин за велосипеди,оборудване за магазин

Изпробвах ги в продължение на 2 месеца. Има бегла разлика, дори не знам дали не си внушавам. Предполагам въпреки това, че е доста индивидуално, защото пък имам позната, при която имаше по-голяма разлика...

LadyJuly 2nd August 2019 15:06

Винаги е добра идея първо да се консултирате с професионалист в сферата на естетичната стоматология. Аз лично не вярвам много на пастите за зъби, за които се твърди, че избелват зъбите, но от доста време ползвам един прост трик, който отдавна ми го казаха.

Един път в седмицата, четката за зъби се потапя в сода бикарбонат и след това се слага отново паста за зъби. Доста прост и ефективен метод за избелване в домашни условия. До колкото знам, в професионалната стоматология содата се използва за същата цел.

Danimani 21st August 2019 12:11

Избелващи продукти
 
Здравейте, аз съм пробвала писалки за избелване, пасти и пудри просто от любопиство и защото също така пия много кафе и пуша цигари.

Най доволна останах от една марка мисля, че е италианска казва се Blanx взех си я от този сайт https://multismile.eu. Имат и други избелващи продукти, но тези на Blanx определено ме спечелиха, защото са без пероксид.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.