Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Секс (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   С колко човека сте спали (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11575)

Mad Dog 16th January 2011 21:21

Цитирай:

Първоначално написано от e_lucky
мадДог,
постът ти излиза извън границите на рамката и не можах да разчета...
Но ми стана ясно донякъде.
Нищо ново още не знаеш за жените. Давай нататък с опита. :cool:

Хахаха с прискърбие мога да заявя, че на крехките 35 години само с друг мъж не съм пробвал (и не смятам да пробвам). За опита ми с жените- ами има такива с които си и такива с които не си пасвам в креватно отношение. С тези с които не си, никога или почти никога не повтарям - да не съм на 16 да се доказвам на всяка с която ми се отвори парашута. След автобус/трамвай и жена/мъж не се тича- на всеки Х минути има друг.

i_ani 16th January 2011 21:41

Mad Dog , включвай се по-често в темите :)
Не че съм съгласна с всичко написано от теб (което си е съвсем нормално де :wink: ) , но си много приятен за четене :P
Покрай набор 9Х , темите съвсем изпростяха и всеки разумен/мислещ потребител е добре дошъл :D

Mad Dog 16th January 2011 21:43

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Mad Dog , включвай се по-често в темите :P .....Не че съм съгласна с всичко написано от теб (което си е съвсем нормално де :wink: ) , но си много приятен за четене :)
Покрай набор 9Х , темите съвсем изпростяха и всеки разумен/мислещ потребител е добре дошъл :D

Абе аз тук се завъртях случайно (покрай едни терзания), но като гледам май ще поостана..... Още повече че програма "Пролетно линеене" вече е в ход и може да ми трябват разни фитнес съвети.

ЛИСКУ 16th January 2011 22:05

Цитирай:

Първоначално написано от Mad Dog
След автобус/трамвай и жена/мъж не се тича- на всеки Х минути има друг.

И тук не си прав. Най-сладкото от цялата работа е тичането след другия. :cool:
После вече страстите започват да намаляват.
Ама никак, никак не ме кефиш. :cool:

Mad Dog 16th January 2011 22:10

Цитирай:

Първоначално написано от e_lucky
Цитирай:

Първоначално написано от Mad Dog
След автобус/трамвай и жена/мъж не се тича- на всеки Х минути има друг.

И тук не си прав. Най-сладкото от цялата работа е тичането след другия. :cool:
После вече страстите започват да намаляват.
Ама никак, никак не ме кефиш. :cool:

Напълно е възможно... винаги съм държал да си се кефя аз- пък ако някой от околните го кефа- тва е бонус ефект. Отделно в "Правила на бесното псе" том 4 ти, парагаф 134, алинея 6 пише: "Женените жени има кой да си ги кефи (благоверният им) ".

LUCKY Dancing Queen 16th January 2011 22:13

Мейна, обещал си ми густо рали с твоя мерджан. Гледам, че нещо много се разсейваш с нови регистрации и забравяш мъжката си дума :wink:

ЛИСКУ 16th January 2011 22:16

Цитирай:

Първоначално написано от Mad Dog
Напълно е възможно... винаги съм държал да си се кефя аз- пък ако някой от околните го кефа- тва е бонус ефект. Отделно в "Правила на бесното псе" том 4 ти, парагаф 134, алинея 6 пише: "Женените жени има кой да си ги кефи (благоверният им) ".

Ти защо реши, че съм женена? :roll:
Може и така да е, ама не си сигурен... и предвид датата ти на регистрация едва ли си ми чел други мое постове. Нещо пак надушвам...
Иначе правилно - не се занимавай с женени :wink: .
Поне това е някакъв морал :D

Mad Dog 16th January 2011 22:19

Цитирай:

Първоначално написано от e_lucky

Ти защо реши, че съм женена? :roll:
Може и така да е, ама не си сигурен... и предвид датата ти на регистрация едва ли си ми чел други мое постове. Нещо пак надушвам...
Иначе правилно - не се занимавай с женени :wink: .
Поне това е някакъв морал :D

Греда - чета поне последните 50 поста на някого преди да му отговоря- стар форумен плъшок съм един вид. А с женени не се занимавам поради простата причина , че не считам изневярата в класическия и смисъл за нещо уместно. освен ако двойката не е прекалено модерна де.

ЛИСКУ 17th January 2011 10:14

Цитирай:

Първоначално написано от Mad Dog
Греда - чета поне последните 50 поста на някого преди да му отговоря- стар форумен плъшок съм един вид. А с женени не се занимавам поради простата причина , че не считам изневярата в класическия и смисъл за нещо уместно. освен ако двойката не е прекалено модерна де.

Суингове! :D Онзи ден подхвърлих на мъжа ми - ама "тц". Пък е толкова лесно по споразумение - не се налага да лъжеш и мажеш и е танто за танто. :lol:

Mad Dog 17th January 2011 10:21

Цитирай:

Първоначално написано от e_lucky
Суингове! :D Онзи ден подхвърлих на мъжа ми - ама "тц". Пък е толкова лесно по споразумение - не се налага да лъжеш и мажеш и е танто за танто. :lol:

Веднъж да сме на едно мнение .... :D :D :D


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:02.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.