Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   устни-за един ден (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2089)

Olivia 26th July 2006 17:36

устни-за един ден
 
Здравейте всички,искам да споделя с вас как имах усни за един ден.Значи вчера си "направих" усни в Пловдив при много препорачана и хвалена докторка(няма да споменавам име за сега).Процедурата беше изключително болезнена(макар да ми сложи упойка 6 пъти,дали упойката беше слаба или мен не ме хвана достатачно незнам но болката беше неописуема).Постави ми някакъв нов-белгийски разтвор Beauty/cal2(не съм сигурна дали се пише точно така) но бил доста по-добър от хиалуроновата киселина.Струва 300евро.Задържа се в усните 2год.след което се абсорбира и разнася.Е,да ама на мен ми се задържа точно една вечер.Тази сутрин всичко беше изчезнало и нямаше и помен от това да съм си правила усните...Незнам какво да кажа...след цялата болка която изтарпях и такова желание да имам плътни усни...вси4ко изчезна "за миг".Тази вечер имам час за преглед при същата докторка да решим какво ще правим и защо се е получило така.Ако някой има мнение по въпроса нека сподели защото се чувствам ужасно-прецакана,изтощена и обрана....

Цвета С 26th July 2006 17:50

Мила нормално е да се чувстваш така,само че първо трябва да знаеш ,че при мне и всичките ми приятелки ,които си направиха устни имаше един странен може би психологически ефект.Веднага след като ти ги направят ,те стават тройни от отока и в повечето случаи много сиги харесваш,само ,че на другата сутрин като се събудиш отока е спаднал и ти се струва ,че няма никакъв ефект,аз съм го преживяла и на следващия ден разоарованието беше голямо,после естественосе оказа ,че разлика преди и след има .Така че просто се увери ,че не е внушение.Другия момент е ,че ако ти е сложила по-малко количество след спадането ан отока може разликата да е почти незабележима,зависи от формата и плътността на твоята уста

Olivia 26th July 2006 18:45

дааам..и аз си мислих че си внушавам но не! направих си снимка "преди и след и след"...усните са си моите-старите.Сега бях на преглед-дори и лекарката остана изумена.При 2 куб. "инжектиран материал" а ефект никакъв.И най-странното 4е нямах оток :? Следва нова мъчителна сесия в петък със същия разтвор и се надявам този път да имам поне някакъв ВИДИМ резултат.А ти с какво напълни твойте джучки :D ?????

Olivia 28th July 2006 19:11

не стана мойта работа с усните :? егати късмета братче... цялата ми долна устна се покри с херпес и сега просто няма начин да инжектираме тъй като лекарката каза че херпеса може да се разнесе и в кръвта... оставам с единственната надежда да се прибера август/септември в БГ и да повторя процедурата и дано този път усните ми "пораснат" :!: :!: :!:

crazed_insanity 28th July 2006 20:03

много кофти! а защо не опиташ друг метод, като липофилинга например? а в лондон заради цената ли не искаш да си ги правиш?

Olivia 28th July 2006 21:58

По принцип не държах да си ги правя в Бг- но моя приятел толкова хвали тая лекарка и от кога се занимавала с такива процедури че трудно устоях,а и се прибрах да оправям зъби...т'ва онова че и м/у другото УСТНИТЕ(винаги съм мечтала за малко по-плътни устнички че моята цепчица... :lol: ) А една приятелка си прави(но не в БГ) устни,със собствена мас(аз съм малко страхлива и това ми звучи повече от колкото мога да понеса)-но нейните са направо разкошни-стоят плътни и много естественни. Та за моите..ще почакам може би др.месец..?! :?: Ха дано...да се изтупам и аз с нови секси усни :girl_dance:

crazed_insanity 28th July 2006 23:18

това със собствената мас за което говориш е точно липофилинг. според мен си струва да опиташ както заради ефекта, така и заради това че няма как да получиш алергична реакция.нооо ти си решаваш ;)

Chujdata 30th July 2006 06:00

И коя е тази лекарка, много загадъчна? Пиши да знаят хората, да не си дават и те грешно парите и надеждите :lol:

amazing_girl 30th July 2006 23:04

кат ви слушам само мога да ви се чуда на анъла
търпите адски болки давте си парите и всичко отива на вятъра
цццц тъжна история :cry: :cry: :cry:

Beauty 30th July 2006 23:33

:?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.