Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

BetsiBubz 17th June 2010 14:34

Marisabela,наистина страхотно носле ти е направил,връхчето ти е супер сладко, слагани ли са тези пластини ,за които споменаваха момичетата?И колко бързо се възстановявяш,не е истина,въпреки че ти от самото начало си нямаше никакви синини...

Мариса 17th June 2010 14:42

Цитирай:

Първоначално написано от BetsiBubz
Marisabela,наистина страхотно носле ти е направил,връхчето ти е супер сладко, слагани ли са тези пластини ,за които споменаваха момичетата?И колко бързо се възстановявяш,не е истина,въпреки че ти от самото начало си нямаше никакви синини...

Благодаря му,че не ме разочарова,въпреки че е още рано да съдя за резултата по отоците.
какво значи пластини?

Нямах синини,предполагам защото нищо не ми ечупено :roll:

Shеrry 17th June 2010 20:59

Честито! :cool:
Много ми харесва на мен носът ти,браво на доктора,страшен е. :D

BetsiBubz 17th June 2010 21:06

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от BetsiBubz
Marisabela,наистина страхотно носле ти е направил,връхчето ти е супер сладко, слагани ли са тези пластини ,за които споменаваха момичетата?И колко бързо се възстановявяш,не е истина,въпреки че ти от самото начало си нямаше никакви синини...

Благодаря му,че не ме разочарова,въпреки че е още рано да съдя за резултата по отоците.
какво значи пластини?

Нямах синини,предполагам защото нищо не ми ечупено :roll:

ами и аз не знам какви са тия пластини,Мичето беше писала че са и ги махали със гипса ,както и Countess (на 6та и на 8ма стр.) ,може и да се слагат по скоро при 1ва операция да поддържат връхчето по стабилно,не знам точно,но щом не знаеш явно не са ти слагани

emiko 17th June 2010 21:26

Пластини се слагат когато се изправя носната преграда, те държат носа отвътре, така като гипса отвън.

Мариса 17th June 2010 22:56

Цитирай:

Първоначално написано от emiko
Пластини се слагат когато се изправя носната преграда, те държат носа отвътре, така като гипса отвън.

Не,не съм имала.И гипс не съм имала,едно метално имах за няколко дни,сега го слагам нощем при спане.

MARTINI 19th June 2010 10:04

Има ли фиксирана цена на ринопластиката при д-р Йорданов или тя е според случая ? : :1246:

kerasaki 19th June 2010 10:16

Пластините се слагат, когато има чупене на кост.В случея на Марисабела, както и моя при Джамбазов, се е работело само с хрущялната тъкан.Затова и липсват синини и отока е значително по-малък, а пълна представа за това дали опериращия си е свършил добре работата се придобива още на 2-рия месец.Аз вече съм в почти пълни 3 месеца и нямам грам оток и за мое най-голямо съжаление "камбата " си е "камба" :cry:

Мариса 19th June 2010 16:29

Цитирай:

Първоначално написано от MARTINI
Има ли фиксирана цена на ринопластиката при д-р Йорданов или тя е според случая ? : :1246:

да,1000 евро.

Мариса 19th June 2010 16:39

Цитирай:

Първоначално написано от kerasaki
В случея на Марисабела, както и моя при Джамбазов, се е работело само с хрущялната тъкан.Затова и липсват синини и отока е значително по-малък, а пълна представа за това дали опериращия си е свършил добре работата се придобива още на 2-рия месец.Аз вече съм в почти пълни 3 месеца и нямам грам оток и за мое най-голямо съжаление "камбата " си е "камба" :cry:

Значи ще видя септемви за какво иде реч,дали ще се оформя правилно или самия ми нос е от пластелин :lol:

И ти ще го оправиш,малко търпение и ще се радваш цял живот:)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.