Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

ИЗТ 25th October 2011 21:59

Цитирай:

Първоначално написано от sibi (Публикация 759859)
Именно! И аз щях да се въздържа от горния си коментар, ако тя не го беше хвалила толкова много, че да подведе и други момичета, които сега се чудят как да си оправят носовете.

Аз също изписах една каруца с ласкави отзиви за доцента(Джамбазов) и по пътя на логиката означава,че подвеждам хората ли?!Всеки има глава на раменете си.Чете,мисли,решава!

Oompa Loompa 25th October 2011 22:03

Да и ти писа но и видяхме резултатите от операцията ти :)
Ако не знам нищо за двамата хирурзи и ми покажете снимки на марисабела и твои как мислиш , кой ще избера ?

ИЗТ 25th October 2011 22:05

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 759866)
Да и ти писа но и видяхме резултатите от операцията ти :)
Ако не знам нищо за двамата хирурзи и ми покажете снимки на марисабела и твои как мислиш , кой ще избера ?

Трудно ми е да ти отговоря.....:D

Sharpy 26th October 2011 14:10

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 759866)
Да и ти писа но и видяхме резултатите от операцията ти :)
Ако не знам нищо за двамата хирурзи и ми покажете снимки на марисабела и твои как мислиш , кой ще избера ?


Точно там е работата, че отговора на този въпрос е всъщност въпрос на вкус. На едни ще им хареса единия нос,на други - другия. Лично на мен ми харесват и двата.

mariq78 26th October 2011 16:50

Мариса, носът е хубав. Според мен не бива и да се мисли за ринопластика пак. Това по повод "има какво още да се желае".

резервна модераторка 26th October 2011 18:15

Цитирай:

Първоначално написано от sibi (Публикация 759859)
които сега се чудят как да си оправят носовете.

Sibi, и тези момичета не са писали нищо след операциите си, естествено. Като ги четох преди, имах впечатление, че са предоволни от носовете, които д-р Йорданов им е изваял. Има ли много недоволни в крайна сметка?

sibi 26th October 2011 18:30

Ето една от писалите в тази тема:
Цитирай:

Първоначално написано от Ultra (Публикация 722228)
От моята операция минаха 4 месеца и половина и вече след като ми спаднаха отоците и по носа и по лицето, в момента от дясната страна горе костта ми е хлътнала и там имам сянка, а вляво е изпъкнала (това не е оток!!!) и се получава една голяма кривина в анфас, която преди операцията я нямаше, плюс това носът ми не е стеснен след като е пилено отгоре. Върхът ми също не е фин, а дължината е същата като преди операцията, само дето е малко по-повдигнат от преди. Това е разликата. Опитвам се да не мисля, но от време на време полудявам и като анализирам сега след като мина толкова време си се чудя как съм се подвела да се оперирам при този доктор. Сега всичко ми се вижда абсолютно аматьорско. Плюс това има нещо, което ми беше направило впечатление. След операцията слага лонгети, които са ламаринени, просто обвити в обикновени бели лепенки, та разбрах, че една истинска пластмасова лонгета, която някои други доктори слагат на пациентите и която би трябвало да се използва струва 25 евро. Може би с тези 2000 лв, които платих не ми се полага на мен, както и на останалите пациенти една нормална лонгета?!

Други две ми писаха на лични - също с изкривяване в анфас...
Върни се няколко страници назад, ще видиш и още.

Oompa Loompa 26th October 2011 19:14

Цитирай:

Първоначално написано от meriaaan81 (Публикация 759987)
Точно там е работата, че отговора на този въпрос е всъщност въпрос на вкус. На едни ще им хареса единия нос,на други - другия. Лично на мен ми харесват и двата.

Трябва да си оперирана от 4уство за вкус и хармония за да не можеш да направиш разлика кое е хубаво кое не ....

Sharpy 26th October 2011 20:17

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 760043)
Трябва да си оперирана от 4уство за вкус и хармония за да не можеш да направиш разлика кое е хубаво кое не ....

Това,че ТИ не харесваш носа на Марисабела, не означава,че и АЗ не трябва да го харесвам. Всеки има право на мнение, както ти имаш, така и аз имам. Не случайно по горе съм написала "лично на мен". И моля, анализирай собствените си вкусове относно вкус и хармония,аз сама анализирам своите!

ИЗТ 26th October 2011 21:45

Цитирай:

Първоначално написано от meriaaan81 (Публикация 760073)
Това,че ТИ не харесваш носа на Марисабела, не означава,че и АЗ не трябва да го харесвам. Всеки има право на мнение, както ти имаш, така и аз имам. Не случайно по горе съм написала "лично на мен". И моля, анализирай собствените си вкусове относно вкус и хармония,аз сама анализирам своите!

Мисля,че много остро реагира!:)Сю,също изрази мнението си за носа на момичето.Какво толкова те засегна в случая?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.