Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

JEIDI 27th October 2011 00:58

re
 
С Ultra се запознах във форума,говорили сме си по скайпа няколко пъти и мога да потвърдя,че доктора буквално си е оставил ръцете,тя беше пуснала и снимки, никаква разлика няма ,а също и както някой по горе писа и липсват и 2000 лв,доктора се е държал страшно нагло с нея,просто момичето седна и описа случая и това е,тя не е от хората които ще седят всеки ден , ще плюят във форума и да се оплакват,шапка и свалям,а колкото до Марисабела ще се въздържа да коментирам как изглежда,но толкова го хвалеше,сякаш че е едва ли не най добрият,и само някой ако се оплачеше и веднага го нападаше,като че ли незнам какъв й е доктора,при мен например се получи усложнение,ама не скачам срещу всеки,който е доволен или да тръгна да разубеждавам някой,напротив,радвам се на успеха на другите

Мариса 27th October 2011 06:24

ей ви профил,нали някой се мръщеше:D

http://media.snimka.bg/9591/025437983.jpg?r=0

Мариса 27th October 2011 06:27

нямам никво изкривяване в анфас,а носът ми е удрян сигурно 10 пъти.ТОЕСТ НАПРАВЕН Е СТРАШНО ЗДРАВ И ПРАВ...ЮХУУУУУУУУУ:)успех на всички,аз повече няма да влизам,отчетох се.Успехи на всички;)

mishelle1607 27th October 2011 07:55

Цитирай:

Първоначално написано от изтрит потребител (Публикация 760153)
ей ви профил,нали някой се мръщеше:D

http://media.snimka.bg/9591/025437983.jpg?r=0

Перфектен е!Всеки коментар,относно ТВОЯТ резултат е излишен-съжалявам за неуспеха на въпросното момиче,но при ТЕБ-просто е БЕЗ забележки!

Sharpy 27th October 2011 08:48

Цитирай:

Първоначално написано от TGM (Публикация 760120)
Мисля,че много остро реагира!:)Сю,също изрази мнението си за носа на момичето.Какво толкова те засегна в случая?

Веднага ти отговарям: Когато аз дадох моето мнение, което е различно от нейното, относно носа на Марисабела, тя веднага трябваше да се изкаже, че видиш ли тва било липса на вкус. Погледни нейния пост преди моя - ".....лично за мен този резултат е незадоволителен" Някъде да виждаш да я апострофирам, след като аз не мисля като нея? Не,нали? Просто това е нейното мнение. Нека и тя да уважава мненията на другите. Тя самата написа - въпрос на вкус,а вкусове най-различни....

ИЗТ 27th October 2011 09:30

Цитирай:

Първоначално написано от meriaaan81 (Публикация 760163)
Веднага ти отговарям: Когато аз дадох моето мнение, което е различно от нейното, относно носа на Марисабела, тя веднага трябваше да се изкаже, че видиш ли тва било липса на вкус. Погледни нейния пост преди моя - ".....лично за мен този резултат е незадоволителен" Някъде да виждаш да я апострофирам, след като аз не мисля като нея? Не,нали? Просто това е нейното мнение. Нека и тя да уважава мненията на другите. Тя самата написа - въпрос на вкус,а вкусове най-различни....

Знаеш ли,най-големият недостатък на този форум, а и изобщо на интернет пространството e липсата на вербална комуникация,мимики,жестове и т.н.Та мисълта ми е ,че ако този разговор се води на живо ти нямаше да реагираш по този начин,защото Сю не е злобен човек-напротив!Тя е малко по-различна в изказа си,но ти гарантирам ,че по никакъв начин целта и не е да засегне някой.:))Никой не оспорва вкуса ти!Естествено е,че сме различни и животът е такъв,какъвто го виждаме пречупен през собствената ни призма.

Oompa Loompa 27th October 2011 09:51

Цитирай:

Първоначално написано от meriaaan81 (Публикация 760163)
Веднага ти отговарям: Когато аз дадох моето мнение, което е различно от нейното, относно носа на Марисабела, тя веднага трябваше да се изкаже, че видиш ли тва било липса на вкус. Погледни нейния пост преди моя - ".....лично за мен този резултат е незадоволителен" Някъде да виждаш да я апострофирам, след като аз не мисля като нея? Не,нали? Просто това е нейното мнение. Нека и тя да уважава мненията на другите. Тя самата написа - въпрос на вкус,а вкусове най-различни....

Вкуса е много относително нещо ...ще го сравня малко неуместно с онези бездарници които се явяват на Х фактор мислейки , 4е са най добрите певци ....та нещо подобно и с твоя вкус :)
Явно е 4е не можеш да отсяваш вкусовете ;)

ИЗТ 27th October 2011 10:04

Много ми е интересно,защо няма снимки "преди" ринопластиката.Ако трябва да бъдем обективни в мненията и вкусовете си,трябва да има и база за сравнение,която в случая липсва.Все едно да сравнявам моята операция и тази на Алисия или Златка Райкова.Моят нос е тотално променен,като започнем от изправянето на преградата,минем през премахването на гърбицата,работа по гърба на носа,скъсяване и повдигане на върха и стигнем до присаждане на хрущял.....И въпреки това изглежда симетричен и е в пълен синхрон с чертите на лицето ми и излъчването като цяло.Ето вижте сами:http://nuraleche.snimka.bg/tuning/ri...7.25435808.big

Sharpy 27th October 2011 10:47

Цитирай:

Първоначално написано от TGM (Публикация 760177)
Много ми е интересно,защо няма снимки "преди" ринопластиката.Ако трябва да бъдем обективни в мненията и вкусовете си,трябва да има и база за сравнение,която в случая липсва.Все едно да сравнявам моята операция и тази на Алисия или Златка Райкова.Моят нос е тотално променен,като започнем от изправянето на преградата,минем през премахването на гърбицата,работа по гърба на носа,скъсяване и повдигане на върха и стигнем до присаждане на хрущял.....И въпреки това изглежда симетричен и е в пълен синхрон с чертите на лицето ми и излъчването като цяло.Ето вижте сами:http://nuraleche.snimka.bg/tuning/ri...7.25435808.big

Снимки "преди" на въпросното момиче имаше сигурно 20 на брой. Момичето се оперира преди около година и половина,ако не се лъжа и след операцията постна преди и след. Просто явно ти тогава не си чела в този форум,незнам. И мога да твърдя,че при нея промяната също като при теб е огромна,защото нейния нос беше много несиметричен, криви ноздри, много месест и т.н. Разликата преди и след беше поразителна. Просто момичето поства снимки сега - година и половина след операцията си като краен резултат след всички реформи които е претърпял през това време.

ИЗТ 27th October 2011 10:50

Цитирай:

Първоначално написано от meriaaan81 (Публикация 760178)
Снимки "преди" на въпросното момиче имаше сигурно 20 на брой. Момичето се оперира преди около година и половина,ако не се лъжа и след операцията постна преди и след. Просто явно ти тогава не си чела в този форум,незнам. И мога да твърдя,че при нея промяната също като при теб е огромна,защото нейния нос беше много несиметричен, криви ноздри, много месест и т.н. Разликата преди и след беше поразителна. Просто момичето поства снимки сега - година и половина след операцията си като краен резултат след всички реформи които е претърпял през това време.

Приемам ти забележката,наистина не съм видяла нейни снимки преди!Браво,радвам се за нея!Но исках да кажа,че има ринопластики,които са много леки и такива,които са кардинални.Както и да е!Да е живо и здраво момичето да се радва на носа си!Аз също съм МНОГО ДОВОЛНА от Джамбазов!Прекрасен нос ми направи:))


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:42.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.