Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   д-р Йорданов (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9543)

Sharpy 27th October 2011 10:55

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 760175)
Явно е 4е не можеш да отсяваш вкусовете ;)


Както ти казах вече, прави заключения за себе си, и не си ти човека,който ще дава оценки на хората какво могат и какво не,още повече, които дори не познаваш.

Sharpy 27th October 2011 11:01

Цитирай:

Първоначално написано от TGM (Публикация 760179)
Приемам ти забележката,наистина не съм видяла нейни снимки преди!Браво,радвам се за нея!Но исках да кажа,че има ринопластики,които са много леки и такива,които са кардинални.Както и да е!Да е живо и здраво момичето да се радва на носа си!Аз също съм МНОГО ДОВОЛНА от Джамбазов!Прекрасен нос ми направи:))

И двете да сте живи и здрави с прекрасните си нови нослета :)

ИЗТ 27th October 2011 11:05

Цитирай:

Първоначално написано от meriaaan81 (Публикация 760181)
Както ти казах вече, прави заключения за себе си, и не си ти човека,който ще дава оценки на хората какво могат и какво не,още повече, които дори не познаваш.

И веднага бих ти задала контра въпрос:Кой е човекът,който има право да дава оценки на хората какво могат и какво не?!И в крайна сметка по кои критерии се определя това?:))Аз наистина не искам нито да се заяждам с теб,нито оправдавам някой.Но този спор е безсмислен:))

Sharpy 27th October 2011 11:15

Цитирай:

Първоначално написано от TGM (Публикация 760184)
И веднага бих ти задала контра въпрос:Кой е човекът,който има право да дава оценки на хората какво могат и какво не?!И в крайна сметка по кои критерии се определя това?:))Аз наистина не искам нито да се заяждам с теб,нито оправдавам някой.Но този спор е безсмислен:))

И веднага получаваш отговор: Такъв човек няма!

ИЗТ 27th October 2011 11:22

Цитирай:

Първоначално написано от meriaaan81 (Публикация 760189)
И веднага получаваш отговор: Такъв човек няма!

Много ясно,въпросът ми беше риторичен.

simphony 27th October 2011 12:39

напротив - в спора се ражда истината
и никой и всеки има право на мнение

Oompa Loompa 27th October 2011 15:35

Виж ся маце , опитваш се да ни накараш да пеем фалшиво но за разлика от тебе другите имат слух ;)
И ако направиш една анкета кой нос ви харесва ,от сега мога да ти кажа , 4е този на Марисабела ще полу4и доста критика ...
Ако по принцп беше казала 4е е доволна, но без да го препоръ4ва като страхотен специалист бих си замъл4ала , но малко е неети4но да препоръ4ваш хирург с такива резултати ...
Самата тя се дразни когато някой хвали емил георгиев , така 4е надявам се разбираш за какво говорим :)
И да профила и е ОК , но анфаса не е :) По късно мога да ти пусна анфаса и фотошопнат ,за да видиш каква е разликата хахахахха

Sharpy 27th October 2011 16:37

Ама ти нещо май съвсем се оплете, кой пее фалшиво, кви пет лева? Човека,който казва четете, нещо хич го няма в четенето.Аз ясно и точно изразих МОЕТО ЛИЧНО МНЕНИЕ относно носа на Марисабела,ама видиш ли, то не съвпада с твоето, еми не го харесвай бе жена,аз не те задължавам в това. Ти не можеш да ме задължиш да НЕ го харесвам като теб. Не съм започнала да изброявам колко си безвкусна,само защото уважавам твоето мнение и естествено че имаш право на такова. Да,ама и другите имат право на такова. И се примири,че не всички мислят като теб.

Sharpy 27th October 2011 16:56

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 760223)
По късно мога да ти пусна анфаса и фотошопнат ,за да видиш каква е разликата хахахахха



И да ми пускаш и да не ми пускаш фотошоп, не забравяй че фотошопа НЕ Е самата операция. Ти на фотошоп, може да и направиш и носа на Анджелина Джоли,ама не знаеш дали хирургично това може да се постигне. Още повече при положение,че тоя нос вече е опериран веднъж. Нали не е нужно да ти казвам, че вторичните ринопластики са много по трудни от първичните?

simphony 27th October 2011 17:01

аз също не смятам че носа на марисабела би ми харесал.
но пък всеки има право на мнение нали?
а пък ти сюзан като очевидно си доктор и то пластичен, защо не вземеш да и го направиш носа както трябва, ама не с фотошопа, а реално а?
с фотошопа видяхме че те бива, ама иначе май никакъв те няма, защо иначе ще стоиш постоянно тука - ако можеше някаква по-смислена работа да свършиш


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:29.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.