Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   ВЕГА ТЕСТ (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5831)

liliata 4th February 2008 17:42

ВЕГА ТЕСТ
 
Някой от вас правил ли е вега тест и има ли ефект от спазването на режима? :?:

new_lady 5th February 2008 00:17

Незнам дали си мисля за същото ама аз съм чувала за някакъв тест на който ти казват точно това от което твоя организъм пълнее, кое е вредно за теб и т.н. За това ли говориш?

liliata 5th February 2008 10:54

Да за същия става въпрос, аз доста прочетох на www.vegatest.net , но не съм сигурна за достоверността на резултата ,тъй като теста изследва моментното състояние т. е. след време резултата може да е друг , но сигурно ще го направя , за да разбера точно в какво се състои. Като описание ми звучи като кръвния тест за поносимост, само дето този е 80 лева , а кръвния 1300 лева.

new_lady 5th February 2008 11:55

Аз чух за няколко човека, които са доста доволни т.е. спряли са храните, коите са им казали че не са за тях и доста са отслабнали ама аз съм малко скептична към "лесното"

svinski_slon 5th February 2008 13:06

А аз знам за момиче, което след като си прави този тест в Холандия и спазва строго забраните, не отслабана с повече от 1кг.

allstars 19th February 2008 12:25

аз вчера си направих теста... не знам какво да мисля, честно казано храните което определиха за мен, по принцип знаех че не са много подходящи. Интересното е,че аз по принцип пуша, но цигарите не ми влияят добре, пада ми кръвното, става ми лошо. И това всеки път!!! Затова от неделя съм предприела спиране, въпреки че днес съм изпушила две - три...ама ше ги откажа!!!!! Както и да е, нужно ми е инфо за това кой със сигурност е спазвал режима и е свалил с него кг? Как го спазвал, колко кг е свалил и т.н.

MALCHO999 19th February 2008 13:59

ВЕГА ТЕСТ
 
Относно вега тест според мен най-важно е да се направи от лекар - специалист. аз лично ходих при д-р Георгиева и съм ного доволна за 3 месеца свалих около 10кг без никакво гладуване и лишение, ям всечки от позволените за мен храни. Освен това по важното за мен е, че след теста, след като вече се храня правилно с подходящите за моя организъм храни, забравих вече за проблемите със стомаха, които имах. Мислех си, че на теста ходят само дебеланки като мен, но когато говорих с д-р Георгиева се оказа, че повечето хора, които си го правят са хора със сериозни заболяванея, за които правилното хранене е много важно и не могат да си пъзволят да се хранят безразборно, а здравословно, както и спортисти, подходящ е за бременни и кърмачки както и за деца. до колкото знам тя ходи из цялата страна. И понеже аз много трудно намерих нейните координати / добре че я видях в едно предаване по канал 1/, ако някой го интересува тел. и е 0888 76 31 76 и 02/ 8517745.

anjela_k 19th February 2008 14:33

Благодаря ти Малчо999 за координатите - стана ми интересно дискусията, която се заформи тук и тъкмо щях да питам за телефона или някакви други контакти, когато стигнах до твоето мнение. аз лично бих искала да се отърва от едни 4-5 килограма , но ми се иска да е някакси по по лесния начин, но моята майка има доста по-сериозен проблем от мен с килограмите. тя е на 55год. и е около 100кл. и вече доста и тежат - опитвала е какво ли не и сега мисля да и препоръчам този вега тест. дано този път поне да има ефект.

krisi_pat 19th February 2008 18:02

Re: ВЕГА ТЕСТ
 
Цитирай:

Първоначално написано от MALCHO999
Относно вега тест според мен най-важно е да се направи от лекар - специалист. аз лично ходих при д-р Георгиева и съм ного доволна за 3 месеца свалих около 10кг без никакво гладуване и лишение, ям всечки от позволените за мен храни. Освен това по важното за мен е, че след теста, след като вече се храня правилно с подходящите за моя организъм храни, забравих вече за проблемите със стомаха, които имах.........

този тест ми се струва интересен. И затова искам да питам - колко ти струваше на теб? и значи ти дават списък с позволени храни, които можеш да ядеш и после от тези храни можеш да ядеш каквито количества си искаш без да качваш кг ли? :roll:

Martha 19th February 2008 18:37

Глупости! Дават ти списъка и ти казват ако искаш ефект спазвай следния режим: и пак...сутрин това, на обяд това...вечер месо (протеин) със салатка... НВД отвсякъде :1242: ииии...УМЕРЕНИ количества ас южуал, тъй че забравяш "храни в неограничено количество".


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.