Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Здраве (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Антицелулитни масажи в Пловдив-къде? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=2069)

Flame73 30th October 2006 15:43

Re: Антицелулитни масажи в Пловдив-къде?
 
Цитирай:

Първоначално написано от fifito
Моля ,някой ходил на антицелулитни масажи в Пловдив да ми препоръча къде да отида .Предварително благодаря !

В х-л Новиз се предлагат Spa пакети-антицелулитни програми.В DAY SPA пакетите им се предлагат и различни възможности за сваляне на напрежение и умора..сауна с контрастен басейн,парна кабина,последно поколение турбо солариуми с опции за масаж на бедрата,ароматерапия и хидратиране и т.н.
Миналата година приятелка ме замъкна там....а цените им са..... :lol:

леля мичИ 30th October 2006 16:58

Re: Антицелулитни масажи в Пловдив-къде?
 
Цитирай:

Първоначално написано от Flame73
В х-л Новиз се предлагат Spa пакети-антицелулитни програми. :lol:

Ей, верно ли... Майка ми живее на близо и много често съм там, ще се поинтересувам. :wink:
Флейм, какво имаш впредвид с това :lol: за цените, да не би да са :girl_cry2: ......? :wink:

МЕРИ 2nd November 2006 11:57

Знаете ли дали в Пловдив правят LPG процедури за отслабване, стягане и целулит ?

Flame73 6th November 2006 12:59

Re: Антицелулитни масажи в Пловдив-къде?
 
Цитирай:

Първоначално написано от милена 077
Флейм, какво имаш впредвид с това :lol: за цените, да не би да са :girl_cry2: ......? :wink:

Ъхм....смъкват ти и кожата след процедурите(на касата)! :lol: :lol: :lol:

DOLCISSIMA 9th March 2008 20:46

здравейте!аз ходих на 10 lpg процедури и изобщо не съм доволна!аз съм слаба,но имах видими дупчици по краката и дупето!но сега почти се изчистиха,ходя в един салон на центъра,масажите ги прави момиче,което е рехабилитатор и съм много доволна.салонът е алекс фешън,на ул:граф игнатиев"4,а тази жена се казва Добринка,ще ти дам номерът и,0897377345.успех!

liliata 8th October 2008 10:20

Аз ходя на Ибър при Валя (валенти) и съм доволона!

Anna Gohighly 10th October 2008 21:12

Не успях да прочета всички отговори и се извинявам ако ще повторя, но в "Enigma" правят всякакви козметични манипулации. Намира се срещу Happy до Новотела, в една много къса уличка. Лесно се намира. Аз ходя там за лазерни процедури за отстраняване на хемангиом и определено бих те посъветвала да провериш там :)

VESITO7 8th December 2008 00:50

аз ходих в салон перфект в пловдив и съм страшно доволна,правиха ми съчетание от ръчен масаж и апарати,има един,който е все едно ходиш на фитнес,само си лягаш и мускулите ти се съкращават и апарат,с който антицелулитният гел навлиза до гадния целулит!намалих много сантиметри и се оформих!

Celine 8th December 2008 08:13

Цитирай:

Първоначално написано от VESITO7
намалих много сантиметри и се оформих!

Разбрахме вече - 19 см ако се съди от другите ти мнения. :1246:

elince88 9th December 2008 12:21

Аз също съм чувала добри отзиви за Куинлайк,но лично не съм пробвала :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.