Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Фотоепилация No Mas Vello (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=10488)

bubole4e777 15th March 2010 23:03

Фотоепилация No Mas Vello
 
Здравейте,

Наскоро в Тялото написаха статия за фотоепилацията и за едно студио Но Мас Вело, където цената на всяка зона е 40лв. Тази цена е супер и си записах час за цели крака, но все пак искам да питам дали някой от вас вече е бил в това студио и дали има ефект. Правила съм си фотоепилация на подмишници в много добро студио и знам как опадат космите след около 2 седмици, но абсолютно навсякъде цената за цели крака или цели ръце е доста висока. Не искам да си дам парите без уреда им да работи въобще, или пък да ми се раздразни кожата и пак да не ми опадат космите :)

Споделете опита си:)

Armand 15th March 2010 23:05

40 кинта, даже и кола маската не е толкова =))

mila123 16th March 2010 21:18

О да, и аз бих искала да разбера малко повече за тях. Разгледах им сайта не изглежда зле. Аз си ходя на лазерна, ама 40 лева за цели крака нищо не е при положение, че ми искат 400 ! Трябва да се опита. При всички положения, дори и след това да си има косъмчета, ще растат по-бавно.

Armand 16th March 2010 21:41

Цитирай:

Първоначално написано от mila123
О да, и аз бих искала да разбера малко повече за тях. Разгледах им сайта не изглежда зле. Аз си ходя на лазерна, ама 40 лева за цели крака нищо не е при положение, че ми искат 400 ! Трябва да се опита. При всички положения, дори и след това да си има косъмчета, ще растат по-бавно.

ми аз бих си продължил сесията с лазерната, то реалния ефект идва след 3-4то ходене, а след това едва ли ще ти трябват некви други методи =))

dudu 18th March 2010 16:25

Цитирай:

Първоначално написано от mila123
О да, и аз бих искала да разбера малко повече за тях. Разгледах им сайта не изглежда зле. Аз си ходя на лазерна, ама 40 лева за цели крака нищо не е при положение, че ми искат 400 ! Трябва да се опита. При всички положения, дори и след това да си има косъмчета, ще растат по-бавно.

То май е 40 лв. на крак,но въпреки всичко може би си струва да се опита... :roll:

mallina 19th March 2010 13:09

как толкова евтино?! Може ли и на мен координати :)

bubole4e777 19th March 2010 16:26

Ами мацки:) явно това студио е ново и никои нищо не знае, имам час следващата седмица:) ще ви кажа как е минало

mila123 19th March 2010 20:24

Мисля и аз да съм следваща. В интернет прочетох, че такава е политиката на копанията из целия свят- една и съща цена за всички зони. А за цели крака определено си заслужава!

bubole4e777 22nd March 2010 11:44

Мацки, бях в събота там и след като попълвах 100 часа някаква анкета ми казаха че не мога да си правя фотоепилация, защото пия противозачатъчни :shock: което никога не го бях чувала, преди като съм си правила няма никакъв проблем. Не бях въобще очарована от обслужването и като ме отрязаха и си тръгнах ядосана набързо

Agata 22nd March 2010 13:19

Аз се обаждах и ми казаха, че трябва да отида на проба преди това - да ми определяли чувствителността и нещо от тоя род. Отказах се, защото ме е страх да не ме изгорят, ще продължа да ходя на скъпото място, поне съм сигурна вече в професионализма им. Тук ако ще се учат върху мен - мерси!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.