Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

titi1 25th April 2013 10:26

и аз чакам с нетърпение подробности за нослето на Нелка

rimi 25th April 2013 13:06

Нелка много сладко е станало да знаеш ще е подобно на моето така ми изглеждаше носа с лепенките така че съм сигурна че много ще се харесаш

rimi 25th April 2013 13:58

Момичета не можете да си представите какъв късмет имате и колко умно сте постъпили като не сте направили грешката да се оперирате в Бг става въпрос за тези които отиват за първи път сега в Истанбул Аз в момента имам съвършен нос дори не съм си представяла някога че някой може да го направи толкова добре и въпреки всичко този белег ми вади очите независимо от това че сега не си личи толкова пак ще си го нося цял живот Вярвайте ми идва ми да го удуша този Енчев

Elly Stefanov 25th April 2013 14:04

Рими, Енчев беше преди няколко месеца във Варна за консултации и като си помисля, че се канех да отида.... Но нали имам проблем с дишането реших да потърся УНГ и то беше половин година мислене и търсене кой да е! Истината е, че никой тук не ми вдъхна такова доверие, както който и да е от турските лекари. Дано да се оправдае мнението ми :) Нели, как си, миличка?

Rabiosa 25th April 2013 14:46

Нелка са я изписали сутринта и предполагам, че спи в момента. Малко й беше зле от упойката, но вече се надявам съвсем да е ОК. Чакам я с нетърпение и аз да пише, че има много да разказва. Чист късмет е, че този път е попаднала на специалист, защото е имала една инфекция, която не знам как се е получила, но тя по-подробно ще разказва. Само едно знам- момичета, става ли въпрос за реоперация 100% гледайте доктора да е УНГ специалист и да работи по отворения метод, защото не знаете всъщност какво представляват нослетата ви отвътре.
Рими, мила, сигурна съм, че при теб всичко е наред и Авшар е свършил работата си перфектно- не го приемай лично :) Но принципно най-сигурния начин да сте на 100% спокойни за себе си е да знаете, че всичко ви е огледано като хората.

Нелка 25th April 2013 16:06

Здравейте!
Не малко, ами много ми беше зле от упойката, и все още ми е. Направо ми разката фамилията, какво беше това чудо.. Аз колко операции съм имала, таквоз нещо не ми се беше случвало.

Започвам от неприятното.
От около 6 месеца имам постоянна болка от вътрешната страна на върха на носа. Аз съм споменавала някъде из форума. Като през последните седмици доста се усили и усетих, че нещо иска да избие от върха на носът ми. Зачерви се и се появи връхче.

И какво се оказва като ме отвориха - гной! И то много. По цялото протежение на носа.
Явно някакво конче не е успяло да излезе и се е получила инфекция.

Никой не обвинявам! Предполагам, че не е лекарска грешка и може да се случи при всеки. Просто ми мина през акъла на няколко пъти да се консултирам с Джамбазов за тази болка, но веднага се отказвах от тази еретична мисъл първо, защото той има навика да неглижира всякакъв род проблеми след неговата интервенция; второ, защото явно щях да чакам с години за консултация с него..

И си мисля сега, ако не я бях планувала тази ринопластика при кой в Бг щях да ходя и какво щяха да правят с мен и носът ми...

Elly Stefanov 25th April 2013 16:11

Нели, това е не просто ужасно, но и много опасно! Инфекция в главата! Голям късмет, че отиде в Турция, направо не ми се мисли, ако се беше усложнила! Иначе освен замайването от упойката как си? Имаш ли синини и отоци? Дишаш ли през носа? Какво ти каза лекаря като цяло за операцията ти? Btw и аз се чудя какво ли ще открият в моя нос, хем не ми се искаше по отворения метод, хем както каза и Раби е по-добре.

Нелка 25th April 2013 16:23

Иначе като цяло съм възхитена от Дилбер!
Наистина направи и непосилното от моя нос, много добре ми обясни, че имам лимити, които не позволяват по-малък размер.
беше ми много зле цяла нощ. Док ми писа по Уатсап как се чувствам към 12 часа, дали има нужда да идва. Аз му писах, че ми е лошо, обаче няма никакъв смисъл да идва, той нама какво да направи.
След 5 мин довтаса! Живеел наблизо до болницата. Наистина нямаше какво да направи, аз бях вече на система. Подържа ми ръката 5 мин и аз го изгоних да си ходи да спи. :-?

Хора, аз съм работила в сферата на политиката и знам какво е това популизъм. Обаче на този човек в очите му пише колко е човечен.
За това приканвам всички, които са се запътили към Истанбул да се консултират с него - аз поне много усещам хората, предполагам повечето на подсъзнателно ниво усещаме, когато някой се старае просто да ти се хареса и кога си е просто себе си.

Колкото и да са мазни нашите хирурзи не вярвам някой да си жертва личния комфорт дори един смс да прати. След като ти е взел вече парите. Не мога да гарантирам за крайния резултат, добре изглежда за сега, ама направо ме е страх да се израдвам. Обаче ми е готино да усещам, че на някой му пука какви ги е свършил...


Иначе една синина нямам. Само оток. Предполагам не е чупен носа, а само го е пилил. Защото такава извивка нямах. :)

На мен ми е още мн зле, спя по 1-2 часа, после половин час ми е ок и пак ми става лошо и пак лягам. Не мога да си обясня защо така ме удари тази упойка...
Ако имате въпроси - питайте! :)

Elly Stefanov 25th April 2013 16:31

В коя болница беше? Лесно ли стигна до нея? И как плати :) Сори, че съм толкова досадна като ти е зле, отговори ми когато имаш сили.

Нелка 25th April 2013 16:32

Цитирай:

Първоначално написано от elena.stefanova (Публикация 786327)
Нели, това е не просто ужасно, но и много опасно! Инфекция в главата! Голям късмет, че отиде в Турция, направо не ми се мисли, ако се беше усложнила! Иначе освен замайването от упойката как си? Имаш ли синини и отоци? Дишаш ли през носа? Какво ти каза лекаря като цяло за операцията ти? Btw и аз се чудя какво ли ще открият в моя нос, хем не ми се искаше по отворения метод, хем както каза и Раби е по-добре.

Ели, предполагам, че когато ти е първа няма проблем да е по затворения метод. Също така предполагам Авшар има много добра видимост с неговите ендоскопски методи.
Обаче има хирурзи, които оперират по затворения метод насляпо. Там вече не бих се пуснала.

Док каза, че го е изчистил добре, обаче ми е затруднявало дишането. А аз като се замисля, от 8-9 месеца ми е запушен носът често, отдавах го на алергии. Да видим сега дали ще се запушва.
Сега съм на антибиотик 1 седмица.

През тампоните дишам по-добре отколкото дишах преди това :) Много странна работа. Синини казах нямам. И това ми е странно.
Дилбер каза, че е надминал и собствените си очаквания. Въобще не ми даваше надежди, все повтаряше, че първо трябва да види какво е положението вътре.

Много е надут сега. Но като си сменям превръзката виждам колко е повдигнат и си е чип. Просто самата ми мутра е променена :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:23.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.