Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 10th May 2013 23:30

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 787099)
Нелка, като връщах назад страниците пак ти гледах нослето страхотно е не ги махай тези снимки нека и други хора да видят какво се казва добре свършена работа и не да се задоволиш с нещо си там върху лицето си а с най- доброто.

Да, ще оставя само на Дилбер носа тук. На Джамбазов произведението ме е срам да го постна публично, честно. Прекалено суетна съм. 2 години съм се снимала само под опредлен ъгъл или съм фотошопирала снимки. Имам го в цялия си блясък само на 5 снимки и са в секретна папка. Пращам го на лични само на насочили се към Джамбазов, да видят в какво се забъркват. Няма смисъл да плаша останалите хора..

Elly Stefanov 11th May 2013 00:32

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 787098)
Eли много прилично хотелче до църквата Света София ли се намира някъде На мен за 25 05 ми трябва хотел само за една нощувка нали отивам за контролен преглед незнам само за една вечер къде ще се навият да ми дадът стая Как си го резервирахте този хотел

Не, Рими, този хотел е в района на летището по посока Фатих и историческата част. По-добре си погледни хотел от сега, аз нали съм юни месец при Дилбер и едва букнахме тази стая. Приятел на гаджето ми ни я резервира, той е в туристическа агенция, иначе аз гледах квартири, семейни хотелчета - нещо тънкажно... В Гюнеш седмица престой в двойна стая ще ни излезе към хилядарка, но според приятеля ми на фона на останалите разходи не било кой знае какво

diliana_mihaylov 12th May 2013 09:34

Кажете ми моля ви как си махате засъхналата кръв и секрети от носа. Аз нямах тампони, но това ме побърква. Все едно имам тампони. Не мога да спя. Д-р Авшар ми е изписал xanax за по-добър сън.
Днес е 4 ден от операцията ми, отоците поизчезват. Имам леки синки на клепача и на скулите. Всичко ми е 6 само дишането или по-скоро липсата на такова ме влудява.

diliana_mihaylov 12th May 2013 10:29

1Прикачено(и)
Прикачен файл 603

Това е скулптурата модел на моя нос преди и след направена от др Авшар!

Нелка 12th May 2013 11:38

Много ми е интересен като хирург Авшар! :) Много е оригинален.

Изглежда голяма разликата, браво на него!

Savi 12th May 2013 11:58

Добре изглежда:)Вижда се разликата! Това за теб ли остава,Диляна?Ако е така е супер!

diliana_mihaylov 12th May 2013 12:10

Да, това го прави за спомен. Той е и скулптор. Страхотен е. Дано само като ми махнат всички лепенки да мисля същото за него :2034:

rimi 13th May 2013 00:11

Дилиана, не се притеснявай като си гледам моя нос смятам че ще останеш доволна като се има предвид каква безформена маса, изкривен и целия в дупки беше та и за капак с белег на върха. Сега носа ми е идеален дори и с белега отгоре скоро и аз ще кача снимки да видите промяната за един месец. Незнам защо ти е запушен носа аз ли съм някакво рядко говедо нито оттоци имах нито синини а дишането си е идеално още с излизането от упойката. Все пак на всички препоръчвам на които им предстои да си вземете Арника 200 може благодарение на нея да съм била така добре,защото друго не съм взимала

Nose 14th May 2013 13:30

Днес трябва да е операцията на Катя при др.Дилбер! Стискам палци и да се надяваме Катя да се включи скоро с добри новини! :wink:
Аз може и да се видя с нея,тъй като съм на консултация вдругиден!
Ще пиша подробности като се върна!

Elly Stefanov 14th May 2013 14:30

Успех, Ноус, пиши ако имаш инфо за Катя, не знаен какво става с нея и само се надявам всичко да е наред.

Нелка 14th May 2013 14:31

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 787233)
Днес трябва да е операцията на Катя при др.Дилбер! Стискам палци и да се надяваме Катя да се включи скоро с добри новини! :wink:
Аз може и да се видя с нея,тъй като съм на консултация вдругиден!
Ще пиша подробности като се върна!


Питай Дилбер дали Катя е минала, защото нещо се изгуби тук и се съмнявам да не са я приклещили ангажименти и да я е отложила!

Чакаме те и теб да докладваш как е минало! :)

diliana_mihaylov 14th May 2013 16:31

Днес ми махнаха лепенките.... харесвам се... не - много се харесвам. Само едно ме притесни. Д.р Авшар каза за нищо на света да не вдишвам рязко или да издухвам носа. Върхът ми щял да падне. А аз няколко дни като бях със запушен нос инстинктивно се опитвах да дишам през носа и това беше напрежение. Дали всичко ще отиде по дяволите?

Pufpaf 14th May 2013 16:49

Честито и на теб :2003:
Стига се филмирай, мисли позитивно, сигурен съм, че няма да имаш проблеми ! Те докторите по принцип се презастраховат, но това, за да се случи, повярвай няма как да стане само с някакви опити за вдишване, то си трябва сериозен напън и притискане с пръсти за да стане проблем. :2043:

Нелка 14th May 2013 17:06

Аз като се сетя какво повръщане беше след операциите ми, какъв напън, какво чудо... Върха не ми е паднал.

Да не е имал предвид, че ще "Падне" в смисъл няма да е чип? В което пак няма логика.. Да не сте се изгубили в превода нещо?

Nose 14th May 2013 17:23

Диляна,няма как да падне нещо,което е повдигнато,скъсено итн,няма логика :2035: Особено пък от издухване.Така си мисля...
На мен при 1вата операция ми се отвориха конците вътре на носа на септума,след като сестрата грубо и некадърно бръкна да ми изкара тампоните.Тогава носът ми провисна,да,но имаше причина за това! При теб няма да се получи нищо такова,бъди спокойна! :)

Нелка,миналата седмица като звъняхме пак на Дилбер,той казал на моята близка,че иска да говорят за някакво момиче Катя,но казал ,че като отидем ще говорим.Явно нещо с превода,не знам... Затова предполагам,че днес й е операцията,както беше планувана.

Нелка 14th May 2013 17:43

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 787274)

Нелка,миналата седмица като звъняхме пак на Дилбер,той казал на моята близка,че иска да говорят за някакво момиче Катя,но казал ,че като отидем ще говорим.Явно нещо с превода,не знам... Затова предполагам,че днес й е операцията,както беше планувана.

Няма логика да е за това, защото той си има преводачка там на близо , в лицето на моята позната. С която си станаха дружки вече. ;)
Имам притеснения, че нещо се е оплело там... Ама хаиде , ще казваш като мине консултацията ти. Успех! :)

diliana_mihaylov 14th May 2013 17:48

2Прикачено(и)
Прикачен файл 604

Прикачен файл 605

Ето снимките ми от днес. А за падането на върха, той имаше предвид провисване. Много ми е трудно да се контролирам да не подсмърчам :1213:

Нелка 14th May 2013 17:49

Страхотна си, Диляна! Не знам какъв е бил предния ти нос, но този е идеален! Честито! :)

Не се тормози за подсмърчането, наистина за пръв път го чувам това..

diliana_mihaylov 14th May 2013 17:56

Благодаря Нелка,
предният ми нос беше... хмм дълъг, с гърбица, много топчест връх и изявено колумнела. Някъде по-напред бях сложила снимка на отливката на носа ми от Авшар. Доволна съм. За обслужването думи нямам. След месец на конролния преглед ще ми направи и устните. Имах филър, който ми беше слаган в БГ и бяха станали ужасни топчета. Д-р Авшар ги изряза с микро разрез и каза, че чак след месец може да сложи нов. По принцип ми предложи липофилинг, но нещо не знам как ще ходя 1 месец с огромна уста... Ще видим, има време до следващия път :girl_hysteric:

rimi 14th May 2013 20:10

Дилиана какъв филър ще ти сложи Авшар че аз сега на 25 05 отивам на контролен преглед и сега се замислих дали и аз да не се възползвам от тази услуга Имаш ли някаква представа за цена че като се има предвид моята ринопластика колко струваше да не е много скъпо

rimi 14th May 2013 20:13

Дилиана за върха не се притеснявай в началото малко ми идваше вирнат моя но сега 1 месец по късно е идеален

diliana_mihaylov 14th May 2013 20:52

Работи с един френски филър. Има го и в БГ. Но цената, която ми казаха е 1000 евро. Авшар е много скъп доктор. Кислородната терапия, която ми правиха преди операцията ми хареса много и попитах колко струва като отделна процедура - 300 лири е. А в БГ са по 80лв. Естествено като ефект тази при Авшар беше на светлинни години.

diliana_mihaylov 14th May 2013 20:56

Рими, харесвам си връхчето вирнато. Дано да не пада...дано! Искам само да спадне още обема. Авшар каза, че след месец ще е много по-малък носа.

Elly Stefanov 14th May 2013 21:10

Диляна, много хубав е станал носа ти, даже не мога да си те представя с предния, толкова естествено ти седи този :)

Savi 14th May 2013 21:50

Честито,Диляна много хубаво носле! И ти отива много! Радвай му се:)

Rabiosa 14th May 2013 23:58

Честито,Диляна ! Нослето ти е станало уникално ! Страшно много ти отива, ама и ти си си хубавелка :girl_dance:
Хорааааа, пуши ми се!!! Лекаря ми каза два месеца никакво пушене, ама не знам дали ще издържа. Днеска си запалих една цигара, ама наполовина я изгасих, че ми стана гузно. Ама сега пак ми се пафка... На вас какво са ви казвали по този въпрос?

Pufpaf 15th May 2013 02:51

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 787286)
Прикачен файл 604

Прикачен файл 605

Ето снимките ми от днес. А за падането на върха, той имаше предвид провисване. Много ми е трудно да се контролирам да не подсмърчам :1213:

Още една кукла :dirty_dance:, идеална форма ти е барнал точно, за твоето лице :bravo:
Не съм запознат още с възможностите за реконструкция и бих искал да попитам, твоят нос в долната част прибиран ли е малко към лицето или не и дали това е възможно, но да не става пък по широк носът фронтално.
Няма никакви съмнение, че тези турски специалисти са голяма работа и като гледам какви сложни случаи на хора с по 2-3 операции преди това оправят, сигурно при първа ринопластика ще имат много висок процент сполучливи операции.

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 787323)
Хорааааа, пуши ми се!!! Лекаря ми каза два месеца никакво пушене, ама не знам дали ще издържа. Днеска си запалих една цигара, ама наполовина я изгасих, че ми стана гузно. Ама сега пак ми се пафка... На вас какво са ви казвали по този въпрос?

Идеалният момент да откажеш тази отрова, веднъж за винаги. :2043:

Защо си съсипвате здравето и красотата си с тези цигари, за мен жените са като цветя и когато виждам как се самоунищожават по този начин, ми става много неприятно. Сега гледам комшията, който на скоро му диагностицираха рак на белите дробове и като гледам последните години си живееше спокойно без стрес, но цигарите не прощават !

Докато се стигне обаче до това състояние, ще имате много други здравословни проблеми. А за престъплението, което много родители извършват спрямо децата си, като пушат в къщи дори не ми се говори.
Знам, че си е ваш живота, знам, че ще ми го кажете това, но не бъдете егоисти, проявете воля и опитайте спрете тази отрова !

Сега ако ми наскачате пушачите няма да ви се сърдя, добре запознат съм със психологията на тези хора, когато се заговори за цигарите, като отрова :1228:

rimi 15th May 2013 11:31

Раби аз много гузна и виновна се чувствам защото пропуших още на 15 ден но какво да направя слава богу на носа ми нищо му няма

rimi 15th May 2013 11:35

О не явно аз няма да се възползвам от услугата за филър защото 1000 евро са много пари, че мъжа ми накрая ще вземе да ме изпрати с еднопосочен билет в Турция и няма да ме прибере повече.

Нелка 15th May 2013 11:41

Аз пропушвам само когато се чувствам нещастна и имам проблеми. След 3тата ринопластика прошуших! Не пуших преди нея! То трябваше да избие на някъде този гнет.. :2047:
Майтапа на страна - за мен цигарите са моментен отдушник в периоди на свръх стрес. Иначе би ме избило на другаде. Когато всичко отмине, просто ги спирам. Така съм ги спирала 6 пъти вече! :)) Обаче вътрешно се определям като непушач, който пали периодично.

Сега ви е времето да ги спрете! Лошото отмина, пролет е, слънце грее, чист въздух и пр и пр клишета! освен това някъде там назад обяснявах защо са ви забранили!! Мисля, че периода на възстановяване се удължава.

diliana_mihaylov 15th May 2013 21:37

Днес се прибрах в БГ. Чувствам се щастлива от решението си да се оперирам. Пожелавам на всички ви страхотни резултати.

А сега искам да питам по-старшите в материята. От днес усещам нослето по-подуто. Д-р Авшар каза, че след месец ще видя крайния резултат. Но ще се подува ли още повече и дали слагате някакви студени компреси или пиете нещо?

Oompa Loompa 15th May 2013 21:55

Обикновено моя сутрин ми беше по подут и след това през деня спадаше :) Носа ти ще се променя месеци наред, така че недей да се вглеждаш толкова много!

Нелка 15th May 2013 22:22

И моя е по-подут сутрин. Ама и устните ми са по-подути. И очите. Направо ме гледа поничка в огледалото сабахлян! :2038:

Не месци, ами години се променя. Понякога за щастие, друг път за жалост... ;)

Oompa Loompa 15th May 2013 22:48

Оооо това с устните и аз го имах, за жалост след някой друг месец спадат :)
Нелке, ако сега ти е наред няма как да се промени към по лошо :)

Нелка 15th May 2013 22:51

Цитирай:

Първоначално написано от Bunny boiler (Публикация 787404)
Оооо това с устните и аз го имах, за жалост след някой друг месец спадат :)
Нелке, ако сега ти е наред няма как да се промени към по лошо :)

Голям камък хвърли... ;)

Oompa Loompa 15th May 2013 22:58

Нелке , лошата работа си личи от началото :)

Dii 16th May 2013 09:39

Цитирай:

Първоначално написано от Bunny boiler (Публикация 787398)
Обикновено моя сутрин ми беше по подут и след това през деня спадаше :) Носа ти ще се променя месеци наред, така че недей да се вглеждаш толкова много!

При мен пък е обратното, сутрин почти нямам гърбица /тъй като имам остатъчна след риноластиката/ , през деня се увеличава, а вечер е най-голяма...и искам да вметна, че не си въобразявам, защото съм я снимала!

rimi 16th May 2013 09:44

Най вероятно сутрин носът ти леко подут и затова не си личи гърбицата вечерта вече е спаднал напълно и гърбицата изкача поне аз така си го обяснявам

Нелка 16th May 2013 09:49

Дии, не подлагам на съмнение - сутрин е доста подут носът и не се забелязват несъвършенства.
Сигурна ли си, че не е калциране? Аз имам калциране на мястото, където трябваше да има извивка... Аз го напипвам като лека гърбичка, но за сега носът изглежда просто прав.
Чудя се дали има неоперативно справяне с калцирането?

Elly Stefanov 16th May 2013 10:36

А мен ме интересува дали може да се избегне, защото ако ми махнат гърбицата и после ми се калцира там носа - кьор файда, както се казва ;)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.