Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

little_sunshine77 11th November 2015 22:29

Благодаря ти Chocolate9, ще се радвам да видя твои снимки на лични.Единственото което ме притеснява е голямото чакане при Илхан.На мен ще ми е първа ревизия и се нуждая от цялостно смаляване на носа, прибиране към лицето и моделиране на върха.Ако може да ме насочите към човек с турски за да ми преведе имейлите, разбира се чрез някакво заплащане, защото честно казано и английският не ми е добър и незнам как ще се разберем с доктора.

Chocolate9 11th November 2015 23:40

Ако искаш, аз мога да ги преведа на английски. Пиша си с асистентката му всеки ден в whatsapp, така че мога да ги попитам каквото искаш, отговарят ми много бързо. Но ако задължително искаш да е на турски, можеш да се обадиш на Зюлейха, много мила жена, с всичко ще ти помогне, предлага и квартира, в която можеш да останеш след операцията. Пиши ми на titi_8323@abv.bg или във вайбър на 0877909255, ще ти обясня всичко. :)

little_sunshine77 12th November 2015 08:31

Благодаря ти шоколадче за отзивчивостта.Ще ти пиша на вайбър.Много сте мили всички в този форум.Дано повече хора четат тук и не се подлагат повече на ринопластики в България...

Chocolate9 12th November 2015 18:25

Имам добри новини за тези, които искат да се оперират при Илхан! :) Днес говорих с него и ми каза, че ако има достатъчно желаещи за преглед при него, ще дойде до София след 2 месеца. Така че който иска да му запиша час за консултация, да ми пише. :)

anich4ka 12th November 2015 23:22

:)))
 
Здравейте,

Страшно много благодаря за тази тема! Изчела съм я от край до край и се радвам,че го направих,защото можеше и аз да се вайкам за ревизия след някой бтлгарски касапин, ако не беше тази страхотна тема.
Научих страшно много, преосмислих всички перспективи и накрая избрах доктор Илхан :) Имам дата за консултация и операция през август и нямам никакво търпение!
Струва ми се страшно далече,но поне имам време да събера парите :) Дори се чудя дали от сега да не обменям лири,защото лирата е доста евтина в момента...
Ще ми бъде първо рино и съм много положително настроена за резултатите :))
Постоянно следя цените на билетите за евентуално по-изгоден момент, никак не ми се пътува с друго освен самолет...
Някой оставал ли е в апартаментите,които имат( Джансу ми каза, че предлагат такива)? Спомена ми, че имат апартаменти в близост за EUR75 на нощ за двама.

anich4ka 13th November 2015 22:53

Цитирай:

Първоначално написано от pchelichka (Публикация 806859)
Аничка, в България ли живееш или в чужбина-
Питам защото са ти дали по-скорошна дата.

pchelichka, в България съм си, да.

Аз още началото на Август я запазих и затова имам дата за август 2016. В интерес на истината, когато говорих с Джансу, тя ми каза, че имат най- ранни дати за юни, съответно аз помолих за определена дата през август, защото тогава ще имам кой да доиде с мен (да не скучая).

Явно от тогава до сега много бързо се е запълнил графика на доктора, като прочетох последните коментари се зарадвах, че съм побързала да се свържа с Джансу.

Обаче никак нямам търпение!

Alena5 16th November 2015 20:10

.

berolina 17th November 2015 02:44

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 806836)
Имам добри новини за тези, които искат да се оперират при Илхан! :) Днес говорих с него и ми каза, че ако има достатъчно желаещи за преглед при него, ще дойде до София след 2 месеца. Така че който иска да му запиша час за консултация, да ми пише. :)

Това е страхотно! Аз бих желала да се запиша , не пиша често във форума , предимно чета. С една неуспешна операция при Джамбазов съм от 2010год , сега е крив бие леко на дясно

berolina 17th November 2015 02:46

Това е страхотно! Аз бих желала да се запиша , не пиша често във форума , предимно чета. С една неуспешна операция при Джамбазов съм от 2010год , сега е крив бие леко на дясно

Chocolate9 17th November 2015 09:36

Здравей, berolina. Напиши ми имената и телефонния си номер на имейла titi_8323@abv.bg или във вайбър на 0877909255 и ще те запиша. :)

dessi_999 18th November 2015 20:23

:

dessi_999 18th November 2015 20:40

1Прикачено(и)
Незнам дали се прикачи

dessi_999 18th November 2015 21:20

Искам да изкажа най искрените си благодарности на хората който са създали тази тема , и благодарение на които имам този резултат. В противен клучай сега щях да съм оперирана от Джамбазов или някой друг бг лекар.Благодаря!!!С удоволствие ще помогна ако някой има нужда!!

little_sunshine77 18th November 2015 21:26

Деска страхотно носле ти се е получило.Да си го вириш с гордост и радост :).Аз имам 1 ринопластика при Джамбазов, но не съм доволна от резултата.Сега събирам пари и мисля да се оперирам при Илхан. Деси колко ти струваше операцията при док.Дилбер?

dessi_999 18th November 2015 21:35

Благодаря!Моята операция е 3200 евро , но доколкото знам е индивидуално според зависи от това какво ще се прави!

Chocolate9 18th November 2015 22:37

Поздравления, dessi_999! Супер е нослето! :)

anich4ka 20th November 2015 01:16

Цитирай:

Първоначално написано от pchelichka (Публикация 806898)
Anich4ka, и на мен ще ми е първа ринопластика. Ти какво ще правиш по носа.

Ами като за начало носната преграда ми и изкривена и върви наляво (не е следствие на травма, но уви), не мога да дишам много добре(което се допълва прекрасно от целогодишен алергичен ринит) и преминавайки към напълно естетическата част искам да си смаля и стесня върха и ноздрите, да скъся дължината и имам съвсем леко забележима гърбичка, която искам да се махне също. Но ми се стува, че е доста работа...

При теб по-малко неща ли са, pchelichka?

anich4ka 20th November 2015 01:17

Цитирай:

Първоначално написано от dessi_999 (Публикация 806960)
Незнам дали се прикачи

dessi, много е сладко нослето!

Браво на Дилбер :)

little_sunshine77 20th November 2015 13:41

Момичета, може ли някой да ми даде актуалния имейл на д-р Дилбер.

dessi_999 20th November 2015 14:22

Little_sunshaine най добре се обади на Зюлеха аз чрез нея се свързах с лекаря , на имел не знам дали ще ти отговорят скоро.

little_sunshine77 20th November 2015 14:37

Благодаря ти Деси :).

Nikoletanikolova 20th November 2015 16:31

Здравей Pufpaf,
Пиша под това съобщение тъй като не ми дава опция да ви пиша на лично.
Казаха ми да се обърна към вас тъй като сте правили много добри фотошопи на нослета.
Тъй като ми предстои ринопластика при Асен Асенов, ще бъде ли удобно да се посъветвам с вас?
Опитвам се да оправя проблема с пращането на писма в пощата..
Благодаря,
Поздрави,
Николета

little_sunshine77 20th November 2015 17:41

Имам проблем с свързването ми с Зюлейха.Опитах се да я наберя с вайбър, но нещо ме отхвърля а и не мога да пращам съобщения.Звъня на този номер:905382755152.Да не би да допускам някаква грешка?Пуф паф е много добър с фотошопа...поне доколкото съм чела.

Chocolate9 20th November 2015 17:54

little_sunshine77, слагаш ли две нули преди да набереш номера? Пробвай така: 00905382755152.

little_sunshine77 20th November 2015 18:09

Благодаря ти шоколадче,не се сетих ...Сега ще пробвам :*

Klementine 20th November 2015 21:50

Little_sunsine77, опитах да ти пиша на лични, но не става. Моля те да се свържеш с мен на klementine1@abv.bg. Аз също смятам да направя скоро консултация при Дилбер и в тази връзка мисля, че има какво да си кажем.

dessi_999 23rd November 2015 00:22

Да скъсявано е също така и гърбица имах.Разликата преди и сега е огромна , пиши ми по фейсбук и ще ти пратя снимки преди и сега. :)

mariana__m 25th November 2015 00:27

За информация, Д-р Авшар вече оперира срещу 8500 евро и 200 евро преглед, първична ринопластика
Доста е поскъпнал

anich4ka 25th November 2015 01:44

Цитирай:

Първоначално написано от pchelichka (Публикация 807048)
Аз ще премахвам гърбица.Доста голяма, също скъсяване на връх, и ако носът ми позволява леко стесняване.Проблеми с дишането нямам, дано след това не се появят.
Проблем при мен са кръговете под очите, целогодишно ги имам, много видими, стоят като хлътнали навътре, много ми е тънка кожата и страшно много личат. Притеснявам се, че след операцията този проблем ще се увеличи. Някой беше писал по назад, че годините имали значение, т.е. тези кръгове се увеличават след риното

Да, и ти си набелязала доста неща.

За кръговете със сигурност ще трябва да се консултираш с доктора, но моя приятелка ще се оперира скоро тук в България и разбрах,че ще пие някакви лекарства, които да предотвратят твърде големите кръгове/синини под очите,защото тя е доста беличка и с тънка кожа.

Ти в крайна сметка спря ли се на доктор?

anich4ka 25th November 2015 01:47

Абе, хора, със всичко, което се случва напоследък, почвам да се плаша, че плановете да пътуваш извън страната, за да си оперираш носа, ще са последното което ще ти мине през акъла... Моята операция е август и почвам да се чудя какво може да стане до тогава... :( :shock:

Maria -Maria 26th November 2015 14:55

Спокойно ,Ани, няма страшно, аз също имам операция идващото лято и то малко преди твоята.Аз не мисля ,че някой би имал полза от евентуална война,ще се успокоят нещата ,лошото е ,че с тази постоянна заплаха от терористични действия никой няма да се навие да дойде с мене,а и аз не мога да поемам отговорност да каня ,който и да било ,защотото би било безотговорно от моя страна.Иначе аз мисля да отида ,поне ако нещата са на този етап като сега,просто не мисля да посещавам центъра на Истанбул и други обществени места ,където се събират повече хора. Дано всичко се размине и имаме късмет, друго не знам какво да кажа .:)

simona_80 26th November 2015 16:10

Цитирай:

Първоначално написано от mariana__m (Публикация 807095)
За информация, Д-р Авшар вече оперира срещу 8500 евро и 200 евро преглед, първична ринопластика
Доста е поскъпнал

Ауууу, той се оля вече :)

anich4ka 27th November 2015 01:03

Цитирай:

Първоначално написано от Maria -Maria (Публикация 807140)
Спокойно ,Ани, няма страшно, аз също имам операция идващото лято и то малко преди твоята.Аз не мисля ,че някой би имал полза от евентуална война,ще се успокоят нещата ,лошото е ,че с тази постоянна заплаха от терористични действия никой няма да се навие да дойде с мене,а и аз не мога да поемам отговорност да каня ,който и да било ,защотото би било безотговорно от моя страна.Иначе аз мисля да отида ,поне ако нещата са на този етап като сега,просто не мисля да посещавам центъра на Истанбул и други обществени места ,където се събират повече хора. Дано всичко се размине и имаме късмет, друго не знам какво да кажа .:)

Много вода има да изтече до лятото, но наитина да се надяваме, че всичко ще е наред... Аз ще водя майка ми с мен, идеята ми беше и тя малко да си почине, да разгледа Истанбул, но ще преценя по-нататък какво ще правя...

Доколкото си спомням и ти ще се оперираш при Илхан, нали?

Имаш ли планове къде евентуално ще оставаш за тези 2 седмици?

Аз от Джансу знам,че дават под наем няакакви апартаменти за EUR65 на човек или EUR75 за двама на нощувка, но са на около 15 мин с такси от офиса на доктора...

Почнах да гледам за хотел евентуално, но още не ми се иска да буквам нещо,заради скорошните събития. :-|

Maria -Maria 28th November 2015 00:33

Привет ,Ани ! Да,и аз съм при Илхан .Ще отседна ( живот и здраве де :) ,че както виждаме всички много са непредвидими обстоятелствата) при Зюлейха ,тя живее малко далеч от болницата на Илхан, но много момичета от форума са отсядали в апартамента ,който тя отдава под наем и всички са много доволни,казат че е много добра жена.Обади и се ,ако искаш и виж дали е свободен апартаментът и в твоя период, ако разбира се,не те притеснява разтоянието, но всички казват ,които са били при нея ,че има много удобен транспорт до офиса на Илхан.(номера и го има по предните страници ,момичетата са го писали ,да не се повтарям ).Тя взима по 20 евро на човек за нощувка ,ако евентуално няма някаква промяна.Можеш да пишеш на Шоколад 9 ,тя е била при Зюлейха и ми разказа ,че е много доволна.И изобщо това момиче е много отзивчиво и добро ,може да ти даде много напътствия и разкаже подробности как минава операцията.Аз много се радвам,че попаднах на този форум ,от него разбрах за Илхан и изобщо всички подробности около тези ринопластики .Дано имаме късмет и ние да се оперираме ,защото започне ли война там става доста кофти ситуацията.

Chocolate9 28th November 2015 16:53

Здравейте, момичета. Ето това е номерът на Зюлейха: +905382755152. Ако искате да се свържете с мен за повече информация относно Илхан, може да ми се обадите във вайбър на +359877909255 или да ми пишете на имейла titi_8323@abv.bg.

anich4ka 3rd December 2015 21:21

Цитирай:

Първоначално написано от Maria -Maria (Публикация 807174)
Привет ,Ани ! Да,и аз съм при Илхан .Ще отседна ( живот и здраве де :) ,че както виждаме всички много са непредвидими обстоятелствата) при Зюлейха ,тя живее малко далеч от болницата на Илхан, но много момичета от форума са отсядали в апартамента ,който тя отдава под наем и всички са много доволни,казат че е много добра жена.Обади и се ,ако искаш и виж дали е свободен апартаментът и в твоя период, ако разбира се,не те притеснява разтоянието, но всички казват ,които са били при нея ,че има много удобен транспорт до офиса на Илхан.(номера и го има по предните страници ,момичетата са го писали ,да не се повтарям ).Тя взима по 20 евро на човек за нощувка ,ако евентуално няма някаква промяна.Можеш да пишеш на Шоколад 9 ,тя е била при Зюлейха и ми разказа ,че е много доволна.И изобщо това момиче е много отзивчиво и добро ,може да ти даде много напътствия и разкаже подробности как минава операцията.Аз много се радвам,че попаднах на този форум ,от него разбрах за Илхан и изобщо всички подробности около тези ринопластики .Дано имаме късмет и ние да се оперираме ,защото започне ли война там става доста кофти ситуацията.

Ами, на нас двете операциите ни са горе- долу с месец разлика.. Дано наистина всичко да е наред...
Аз също случайно намерих темата и я изчетох почти на един дъх :)
Ще пиша на Шоколад 9 да я поразпитвам, че Джансу ми е малко неудобно да я питам нон-стоп някакви неща.

anich4ka 3rd December 2015 21:31

Цитирай:

Първоначално написано от Chocolate9 (Публикация 807183)
Здравейте, момичета. Ето това е номерът на Зюлейха: +905382755152. Ако искате да се свържете с мен за повече информация относно Илхан, може да ми се обадите във вайбър на +359877909255 или да ми пишете на имейла titi_8323@abv.bg.

Шоколадче, писах ти на мейла :)

Chocolate9 4th December 2015 19:30

Отговорих ти, ani4ka. :)

molly_lin 4th December 2015 23:56

Здравейте, аз да ви питам конкретно някой да си е оправял провиснала колумела ? И при кой лекар ? Има ли някой с такъв проблем ?

Chocolate9 5th December 2015 00:04

Аз имах такъв проблем след операцията ми при Емил Георгиев. Ходих за ревизия при Илхан и съм много доволна от сегашния резултат.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:43.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.