Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   КОГО ДА ИЗБЕРА ЗА СВОЙ ХИРУРГ-ГЕОРГИЕВ,СТОЯНОВ,ЕНЧЕВ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11871)

milena69 18th March 2011 00:35

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Цитирай:

Първоначално написано от milena79
ако видя резултати от неговата работа както и на другите двама ще ми е по-лесно

Тук има десетки,оперирани от неговите ръце,но аз никога не бих ти го препоръчала,ако не искаш криви,на различно ниво гърди,със зле направен джоб/ове.и тн. тн

Аз мислех и устните да си пипна....ама като видях на тази,която описах,ами тя ми приличаше на травестит с издадени и изкуствено подути устни и най-вече груби,дано да не е от персонала му,както ми се стори,че....това трябва да е супер излагация за работата му

Точно той ми направи устата крива.А и красивото е относително понятие.Жената,за която пишеш сигурно се харесва и е предоволна.нея не я мисли;)

Абе то е хубаво да се харесва,но е важно и как изглежда отстрани :shock:

Мариса 18th March 2011 00:36

Цитирай:

Първоначално написано от milena79
Абе то е хубаво да се харесва,но е важно и как изглежда отстрани :shock:

Въпрос на вкус!;)

milena69 18th March 2011 01:00

А дали има тунинговани при Енчев във форума?

блонди 18th March 2011 08:28

Милена79,представи си ,че случайно дамата за ,която говориш пише тук,как ще се почуства?!
Не мислиш ли ,че си малко груба,доста обиди изписа :shock: ,разбирам да споделиш мнението си в един пост,но ти в няколко последователни го натрапваш и все по-конкретно визираш определен човек.Мен лично това много ме подразни :roll: ,надявам се да не е умишлено.
Както Мариса ти каза ,че всичко е въпрос на вкус :!:
Аз лично доктор не мога а ти препоръчам,защото евентуално дали съм доволна или не от своя ще мога да кажа със сигурност след поне 5 годинии безпроблемно и безаварйино ползване на гърдите.никога не бързам със суперлативите за каквото и да било :D

леля мичИ 18th March 2011 11:35

Цитирай:

Първоначално написано от блонди
Милена79,представи си ,че случайно дамата за ,която говориш пише тук,как ще се почуства?!
Не мислиш ли ,че си малко груба,доста обиди изписа :shock: ,разбирам да споделиш мнението си в един пост,но ти в няколко последователни го натрапваш и все по-конкретно визираш определен човек.

Според мен, точно това е целта на темата :wink:

Мноо ме дразни, кото се появи някоя, която си въобразява, че е много хитра и си мисли , че ние тук пасем трева !

МиленО, тва не е тънък намек твойто, т`ва е супер левашка и дебелашка провокация. :evil:

леля мичИ 18th March 2011 11:36

А, да, по темата - иди при Енчев, няма да те пита и за кръвната група дори, да не говорим за по-сериозни изследвания :roll:

Ну заяц погоди 18th March 2011 11:42

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
Цитирай:

Първоначално написано от блонди
Милена79,представи си ,че случайно дамата за ,която говориш пише тук,как ще се почуства?!
Не мислиш ли ,че си малко груба,доста обиди изписа :shock: ,разбирам да споделиш мнението си в един пост,но ти в няколко последователни го натрапваш и все по-конкретно визираш определен човек.

Според мен, точно това е целта на темата :wink:

Мноо ме дразни, кото се появи някоя, която си въобразява, че е много хитра и си мисли , че ние тук пасем трева !

МиленО, тва не е тънък намек твойто, т`ва е супер левашка и дебелашка провокация. :evil:

:2003:

Divinemouse 18th March 2011 11:44

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
А, да, по темата - иди при Енчев, няма да те пита и за кръвната група дори, да не говорим за по-сериозни изследвания :roll:

Лелел ,четох че някаква фолк дива е щяла да умре при него :?

i_ani 18th March 2011 11:54

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
Според мен, точно това е целта на темата :wink:

Т'ва беше ясно като бял ден :wink: :lol:


Цитирай:

Мноо ме дразни, кото се появи някоя, която си въобразява, че е много хитра и си мисли , че ние тук пасем трева !

МиленО, тва не е тънък намек твойто, т`ва е супер левашка и дебелашка провокация. :evil:
Не знам коя e тая милена.......и к'ъв и е проблема :twisted: , но няма да е лошо да се включи в тази тема :2014:

milena69 18th March 2011 12:19

Благодаря ви за мненията за Енчев,въпреки че нищо конкретно....досега,колкото до мнението ми за устните на жената,която описвам-ами така съм я видяла-ГРОЗНО е и не ми харесва,нито я познавам,нито й знам името,а точно ТУК е мястото,където ще изказвам личното си мнение и не виждам кво ви бърка това :1207: като не ви изнася и се чувствате засегнати,не четете :2023:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.