Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   КОГО ДА ИЗБЕРА ЗА СВОЙ ХИРУРГ-ГЕОРГИЕВ,СТОЯНОВ,ЕНЧЕВ? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11871)

леля мичИ 18th March 2011 12:33

Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
А, да, по темата - иди при Енчев, няма да те пита и за кръвната група дори, да не говорим за по-сериозни изследвания :roll:

Лелел ,четох че някаква фолк дива е щяла да умре при него :?

Аз не обичам да говоря против някой лекар без да съм имам лични впечатления, но вече от няколко негови пациентки разбирам, че от първата консултация им насрочва дата за операция без изследвания, без нищо :roll:

Една дори ми се присмя на многото изследвания, които ми иска Тепавичарова :roll:

Тая Емануела е имала анемия, а той и е правил 6 часова операция, как няма да е опасно ?!

Милена, и ние си пишем квото мислим, ако не те кефи, тегли си един по-силен шут и чао :wink:

milena69 18th March 2011 12:40

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
А, да, по темата - иди при Енчев, няма да те пита и за кръвната група дори, да не говорим за по-сериозни изследвания :roll:

Лелел ,четох че някаква фолк дива е щяла да умре при него :?

Аз не обичам да говоря против някой лекар без да съм имам лични впечатления, но вече от няколко негови пациентки разбирам, че от първата консултация им насрочва дата за операция без изследвания, без нищо :roll:

Една дори ми се присмя на многото изследвания, които ми иска Тепавичарова :roll:

Тая Емануела е имала анемия, а той и е правил 6 часова операция, как няма да е опасно ?!

Милена, и ние си пишем квото мислим, ако не те кефи, тегли си един по-силен шут и чао :wink:

КЕФИТЕ МЕ И ТО МНОГО :1259: :biggrin:

Мариса 18th March 2011 12:49

Колко типично като на някой не му харесва нещо,същият го обявяват за злобен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Милена,свиквай-тук е така :lol:
И Блонди-кви 5 години бе човек.5 години ли търпиш циците,ако не ти харесват и/или те болят,и/или са криви и тн.и тн.????????

Stunning 18th March 2011 12:57

при Енчев дори не съм си помисляла да ходя на консултация. след случката с Емануела съвсем не знам кой ще отиде.

titi1 18th March 2011 12:58

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
И Блонди-кви 5 години бе човек.5 години ли търпиш циците,ако не ти харесват и/или те болят,и/или са криви и тн.и тн.????????


Лелеее, колко ни е чудно самооо...аууууууууу, направо сме и възмутени чак..
Ми то където са 3 години там са и 5 :cool:
Да те питам, ти що чака три години да си оправиш носа, бе Марче :?

Мариса 18th March 2011 13:02

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
И Блонди-кви 5 години бе човек.5 години ли търпиш циците,ако не ти харесват и/или те болят,и/или са криви и тн.и тн.????????


Лелеее, колко ни е чудно самооо...аууууууууу, направо сме и възмутени чак..
Ми то където са 3 години там са и 5 :cool:
Да те питам, ти що чака три години да си оправиш носа, бе Марче :?

Щото при риното е различно,не ми задавай тъпи въпроси само и само да си контра-личи си.

:lol:

titi1 18th March 2011 13:05

Моите въпроси са на място.
Но отговорите, които ти даваш са повече от тъпи :?

И не виджам нищо различно при риното, нали не ти е харесвал носа, нали е бил крив....няма да продължавам, който иска да си прави изводите за остроумните ти постове.

Мариса 18th March 2011 13:07

Цитирай:

Първоначално написано от titi1
Моите въпроси са на място.
Но отговорите, които ти даваш са повече от тъпи :?

И не виджам нищо различно при риното, нали не ти е харесвал носа, нали е бил крив....няма да продължавам, който иска да си прави изводите за остроумните ти постове.

Винаги сама си правиш нещата :lol:
Титка,абе спри се бе човек-не излезна ли от тва състояние най-накрая :lol:
Е,аз пък виждам много различно,но ти не си човека,който ще разбере. :wink:

Piny 18th March 2011 13:07

всеки сам си решава кога и дали ще се подложи на коригираща операция. Друг е върпосът от медицинска гледна точка да се изчака подходящия момент, а и финансовата страна също не е за пренебрегване.
Подобни дискусии са излишни :?

леля мичИ 18th March 2011 13:12

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
Колко типично като на някой не му харесва нещо,същият го обявяват за злобен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Милена,свиквай-тук е така :lol:

Ти пък, къде видя някой да я обяви за злобна ?

Просто е невъзпитана, според мен :roll:

Марисабела, вчера разправяш на Томи да си прегледала нервите, а ти с тия главни букви и безброй емотки, въпросителни и удивителни, как си с нервата ?

П.П. Одеве търсих мнения на Киша и попаднах на твои мнения в които възхваляваш НГ и то много :roll:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.